90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
8. máj 2012

@sajmonkaf iba ja tu oxidujem dneska skoro celý deň :o) ja mám na zajtra namočený hrach na kašu..cele kg som švacla do vody a nemusím rozmyšľať čo variť..mojím ešte spravím k tomu fašírku a môžu jesť aj 2dni..a tie otruby,to Ti ja veru neporadím Simča moja zlatá..dobrú nocku,padám už konečne z koňa,lebo muž mi vyšmarí tel.von oknom :o)

sajmonkaf
8. máj 2012

@miskakyska ja tiež o chvilu pojdem,tak páá 😉

ketrinn
9. máj 2012

@sajmonkaf ,ovsene vlocky su v uhlohydraty ,tie krupky nemozes hod tam zemiaky alebo ryzu 😀 krupky tiez uhlohydraty ,aspon myslim však sa z toho robi muka 😉 ja vlocky zalievam sojovym mliekom ale mozes aj pohankovym alebo ryzovym alebo len vriacou vodou ,najlepsie su kupene v lidli dam potom foto tie su fantasticke ,neoblubujem vlocky ale teraz ich musim a tie su fajnove tusim ze nemci vyrabaju 😵

sajmonkaf
9. máj 2012

Ahoj,to som si aj myslela,že asi skor nie.Na tie vločky som zvedava,ja ich moc nemusim,ale syn lubi.

ketrinn
9. máj 2012

@sajmonkaf akurat ich ranajkujem xixi,hladala som mobil ze odfotim ale dcera ho vzala asi do skoly 😒 ked dojde tak odfotim🙂ja somim nemohla na chut prist ale teraz tieto z lidla v pohode su vynikajuce.dnes sa ukazuje slniecko 😎 este mi treba posadit fazulku a bob a potom cakat len kedy trava vykukne 😀 😀

sajmonkaf
9. máj 2012

@ketrinn joj,ty si šikulka,aspon mas pohyb,tak to by som aj ja brala,skor ako nejake cvičenie. 😉 😉 😉 ja som dojedla jablko,rano som si dala 2 velke pohare s citronovou stavou,a popijam kavicku.Normalne si to vychutnavam,ked som sama doma tak rano.včera bola zima,dnes to vyzera lepšie,tak poobede pojdeme von,aj tak bude hokej,tak to si ma doma ani nikto nevšimne 😀 😀 😀

ketrinn
9. máj 2012

@sajmonkaf aj u nas bolo zima ako v ruskom filme hihi,ale dnes vyzera to slubne idem do stajne sliepočkam dat aby boli vajicka 😀 a poto musim riadit a o 12.00 idem do kamaratky takze mozno nakuknem vever zatial pap

miskakyska
9. máj 2012

@sajmonkaf ahojkaj..čo chystáš na zajtrajší UH obed?...už mi dochádzaju inšpirácie..dala by som si aj rezance s makom..mak nevedno kde patrí..a nech patrí kde chce,aj tak si ich dám :o)

sajmonkaf
9. máj 2012

@miskakyska ja milujem rezance s orechami,ale tam ide hora cukru,tiež neviem,čo na zajtra.rozmýšlam nad fliačkami s kapustou...Aj makove len s cukrom zjem,to by som asi privelmi zhrešila,či?

1lubika
9. máj 2012

@mijadave ahoj. 🙂 🙂 Ty si sa znovu dala na 90 dňovku alebo máš tu pokračovaciu? 😨 Ja som ináč tiež rozmýšľala, či sa znovu nedám od začiatku - lebo stravujem sa už normálne, niekedy nemiešam potraviny, ale niekedy to domiešam ako chrbtový kôš - všetko do kopy. ☹ ☹ Ale váha je vždy rovnaká 1 kg hore-dole, podľa toho ako sa napráskam. 😢 Ale ešte by som chcela zhodiť nejakých 5 kg, tak asi začnem.... 😀 Len sa musím naštartovať, akosi sa mi nechce. 😠 😠 Normálne mi za tie 3 mesiace chýbala kombinácia - mäsko s ryžou alebo zemiakmi. 😝 😝 Mesiac som na normálnej strave, len stále raňajkujem väčšinou ovocie. V novej práci je dobre? 🙂 🙂

miskakyska
9. máj 2012

@sajmonkaf no jasnačka aj s cukrom..bez cukru by to nebolo ono...trocha neuškodí,a zajtra cukor možeme :o)

sajmonkaf
9. máj 2012

akurat pozeram na jojke "JSTE TO CO JITE,chudne tak taka ženska,vysoka ako ja a aj vaha zhruba podobne...

sajmonkaf
9. máj 2012

Baby,nepotrebujete detske postelne obliečky, nové mam,zn.Matějovský,pozrite si moj bazar.

miskakyska
9. máj 2012

@sajmonkaf kuknem,kuknem moja len bežím na poobednú,tak udržujem paniku..papa

zoya1
9. máj 2012

Ahojte, tak my dnes vitamínový deň. Ráno jabĺčko, na obed som si dala banánik - bola som služobne v Košiciach tak nič iné ma nenapadlo, a na večeru bude asi zase banánik. Medzi tým som vypila 3 kávy ☹ Chcela som si dnes kúpiť šaty na svadbu ale nepodarilo sa. Ešte stále som jak veľryba - takže pokračujeme v diétke - v mojom prípade to asi nebude 90 dní ale rovno 180 dní 😀 😀 😀 Ináč váha mi momentálne stojí - zatiaľ dole 6 kg fňuk fňuk dúfam, že sa to rýchlo rozbehne. Ešte sa schcem spýtať, vodový deň nasleduje po ovocnom dni. Mne to vychádza na pondelok, ale dnes som sa dozvedela, že v pondelok budeme mať v robote veľký zhon, nejaká delegácia, obsluhovat treba aj venovať sa do noci, tak to asi s tou vodou nezvládnem. Chcela by som si ten vodový deň preložiť o 1 deň skôr - na nedeľu. Musím si prehodiť aj deň predtým na ovocný? Alebo mám mať normálne uhľohydráty a potom vodový deň????? Prosím ak viete poraďte mi. Ďakujem.

mijadave
9. máj 2012

@1lubika ja som na tej 90 dnovej pokracovacej, nemala by sa ta prva drzat viac ako 90 dni, potom ma byt pauza alebo tato pokracovacia, az potom mozes zas ist na tu dietu prvu 😉 ale uz nemam taku disciplinu a aj mne chyba kombinacia masko s ryzou alebo zemiakmi... cize parkrat bolo 😉 no nic, bezim, o polhodku mi zacina zumba... tak pa... 😉

mijadave
9. máj 2012

@1lubika no tak zumba sa dnes nekona... 😒 deti chcu ostat vonku a potom treba s nimi robit ulohy... tak nevadi, hlavne nech sa oni vylietaju, ked je konecne zas pekne... 😉

sajmonkaf
9. máj 2012

@zoya1 si ma mala prist kuknut 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zoya1
9. máj 2012

@sajmonkaf 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No nabudúce dáme stretko.

ketrinn
9. máj 2012

@zoya1 hm nesmu sa zamienat ale ja by som urobila tak ze by som vodu dala po dalsom ovocnom a tak budes mat v pondelok bielkovinovy a budes vladat xixi 😎 alebo este jedna moznost daj vodu zajtra 😉 to mas po ovocnom 🙂 sice nieje to 29 den ale ked to musi byt tak radsej tak ako odpadnut !

sajmonkaf
9. máj 2012

@zoya1 no to by bolo super...chodis takto do Ke často?A čo vlastne robiš,ked možes prezradit?Inak aj ja zhanam saty na svadbu,ale ideme až v septebri,tak dovtedy musim nejako vyzerat.aspon vel 40-42 potrebujem dosiahnut 😉 😉 😉 😉

sajmonkaf
9. máj 2012

@mijadave aka dlha pauza by mala byt medzi prvou a pokračovacou?

sajmonkaf
9. máj 2012

baby,dnes som už v pohode obliekla nohavky,čo som ani nevedela natiahnut,nieto ešte zapnut 😉 😉 😉 😉

mijadave
9. máj 2012

@sajmonkaf nemusis robit pauzu, mozes po skonceni prvej hned ist na pokracovaciu 😉

1lubika
10. máj 2012

@mijadave mohla by si mi prosím ťa napísať, kde si mám nájsť tú pokračovaciu dietu, alebo nemáš ju stiahnutú. Neviem, či si mi ty hned na začiatku 90 dňovky neposlala aj túto 90 dňovú. Niektorá kočka mi to poslala v januári, ked som začínala. 😵 😵 A s touto pokrač. dietkou by mali ísť tiež kilečká dole?
Babenky, ktoré chudnete, držím vám palce. 🙂 🙂 Aby bolo chudnutie ľahké a rýchle. 😵 😵 I ked ja som veľa nedala dole - len 7 kg ale som nadmieru spokojná. Vždy lepšie niečo ako nič. 😀 😀
@sajmonkaf to sú také dobré pocity, však, ked niečo nemôžeš dlho obliecť a potom zrazu je ti to dobré .... 😵 😵 teším sa s tebou. Ja som mala tiež doma sukňu, ktorá mi neprešla ani cez boky a pás nehovorím - to bolo možno pred 10 rokmi - ale som si ju odložila ako motiváciu a vyšlo to. 😅 😅 Už ju oblečiem. Tak viem, aká je to radosť. 😀 😀
@zoya1 k tomu vodovému - tak ako píše ketrinn, daj si ho o 4 dni neskôr, ale dni sa nikdy nemajú zamieňať. Nevadí, ked nebude 29., ale bude 33. deň. 😵 Veľa trpezlivosti 🙂

zoya1
10. máj 2012

@1lubika Dakujem za radu.
@sajmonkaf Robím vedúcu Domova sociálnych služieb pre deti. Do Košíc chodievam sporadicky na vyšší územný celok niečo povybavovať. Až pôjdem najbližšie ozvem sa, teda ak to čas dovolí 😎 😎 😎

miskakyska
10. máj 2012

ČAUTE KOČENY!!!....v práci som našou diétou nakazila päť kolegýň :o))

sajmonkaf
10. máj 2012

@miskakyska bolo by "príliž" na večeru:nanuk+miňomky+jogurt???? 😵 😵 😵

sajmonkaf
10. máj 2012

@miskakyska tak sem s nimi🙂

ketrinn
10. máj 2012

@sajmonkaf myslim ze nie je to vela 😉 daj si aj za mna 😀 😀