• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@sajmonkaf prišla Ti pošta? :o) a s tým jogurtom by som sa už asi nedotlačila...nechaj ho na bielkoviny..nezabúdaj na horkú čoko za večeroou..papa zdravím aj Katušku J.
10. máj 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, ze ja som taka hladnaaaaaaa a to mam len vitaminy dnes... :unamused: ako ja len zvladnem zajtra vodovy den, to fakt netusim :unamused: nechapem, ako som to zvladala prvych 90 dni... je to ine... fakt mam vacsi hlad ako pri prvej 90dnovke... :grinning:
10. máj 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskakyska pozde drozde,všetko som zožrala,raz snad zhrešit možem,či?Akurat som to zaklincovala vybornou horkou 70%,mnam.
10. máj 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ketrinn všetko som zjedla,len tak to zhučalo.ešte aj na kavu mam chut,ale to bude asi tým,že budem mat kramy,to som predtým jedla piate cez deviate.
10. máj 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mijadave no tak napis,ako si sa drzala,ja mam zatra vitaminy a potom 1.krat voda.nakupila som si dnes citrony,ze budem pit aspon kysle.možem cely den s tymi citromni?či len rano?
10. máj 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sajmonkaf napisem... :wink: ja budem cely den pit citronovu stavu a caj :wink:
10. máj 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave a aky čajik?
10. máj 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
skusali ste už niektora "kavitáciu"?
10. máj 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sajmonkaf nie, ja som neskusala... co sa tyka caju, pijem taku zmes na chudnutie alebo matovy alebo caj so zazvorom alebo cistiaci caj... :wink: no na zmenu dam aj caj mistral s matou alebo limetkou :wink:
10. máj 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskakyska aj ja zdravim:slight_smile: dnes nemas poobednu? :wink:
@mijadave ja dnes neviem co sa mi robi som hladna stale cokolvek zjem som hladna :unamused: to sa mi este nestalo :frowning2: mixujem cely den a stale mi nieje dost asi mam hlisty xxixiix
@sajmonkaf ja by som urcite zjeda tiež :grinning: :dizzy_face:
@sajmonkaf to co je ta kavitacia?daj info nech sme mudrejsie :grinning:
10. máj 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ketrinn ja mam presne ten isty pocit... na ranajky jablko, na obed dusene sampiony a mrkva a k tomu cesnakova polievocka nezaprazena, na olovrant oriesky a teraz kalerab a stale by som jedla.... :angry:
10. máj 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave takze niesom sama xix teraz mlatim piskoty :sweat_smile: :zipper_mouth:
10. máj 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky vedeli ste že zelene maggi do polievky sa vola ligurček :fearful: ,a je liecivy :grinning: ,teraz som sa docitala .
10. máj 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketrinn to je odburavanie tuku ultrazvukom a potom sa robí lymfodrenáž.furt mi chodia nejake zlavy z tých portálov,tak som to akurat kukala,že je to akože na chudnutie.
10. máj 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketrinn ja to milujem v maskovej polievke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave aj ja som pokukavala po redukčnom čaji,tak si kupim aj ja.
10. máj 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrinn mooojenko,celý týždeň mám..robím na zmeny..sem tam ako praca dovolí na Vás kuknem
10. máj 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sajmonkaf aj ja to lubim ,neviem si polievku bez toho ani predstavit :slight_smile: ale nevedela som ze je to aj liecive :wink: prisla som akurat z vonkajsiej prechadzky a šup do postele lebo mam hlad xixi
@miskakyska jaaaaaaaaaaaaaaaj :sunglasses: ja ze tukas len doma xixi ,ty si už asi telefonovy maniak xixi
10. máj 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mi hovorte niečo o tych pažravych naladach...ja mam teraz tieto dni akýsi útlm..a ozaj
@ketrinn mesiac sa teraz ako tvári? Babky vy papavate riadne horke čokolády a ja šrotujem čoko na varenie...vždy v UH za večerou je v knihe čokoláda na varenie,neviem prečo práve tá..lepšie sú podľa mňa tie viac percentné
10. máj 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrinn no,hrozné..ja viem..a nie asi,ale isto! :o)
10. máj 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
večer som prehltala na prázno,pri pohlade na mojho syna,ako paše syr+pečivo+hrozno,to bolo strašne utrpenie :angry: tak mi treba :sunglasses:
10. máj 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@1lubika prepac, nevedela som to najst... tu je jeden odkaz na tu pokracovaciu http://www.edisk.cz/stahni/25044/Dalsich-90-dni.pdf_49.32MB.html
ak by Ti to neslo, nasla som este jeden odkaz http://ulozto.cz/xDro6Ry/dalsich-90-dni-setton-rar :wink: pri tejto ide uz len tak 3kg dole, je to skor na zastabilizovanie vahy a aby si trosku vydychol organizmus, po nej si mozes dat znova tych prvych 90 dni :wink: pa, pekny dnik, ja mam dnes dlhy den, vodovy a v praci som do 18.00 :unamused:
11. máj 2012 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave ďakujem, som rada, že si mi ti poslala :slight_smile: Budem sa riadiť podľa toho - takže mala by som mať túto pokračovaciu dietu a až potom znovu nabehnúť na normálnu. :dizzy_face: :dizzy_face:
@sajmonkaf ja som tiež hlavne v začiatkoch diety doslova slintala pri pohľade na nejakú mňamku, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potom to už bolo normálne, ani na chuť mi neprišlo ked iní jedli nejaké fajnotky. Neboj to prejde. :fearful:
11. máj 2012 o 08:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miskakyska ahojky no dnes zacal pozerat do prava takze lepsie zacina pracovat metabolizmus mome si dovolit aj mensie prehresky xix,
11. máj 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrinn no suuuper,lebo už som stihla na ráno zožrať tresku s fit kocku..sa mi už tak žiadalo hocičo na ráno,len nie ovocie-dobre som začala vitam.deň..
11. máj 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No baby čo sa mne stalo..minulý týždeň sa mi pri xrúmaní sušeneho banána odlomilo kus stoličky a včera som zobla pár arašidov na tom zube a vypľula som zvyšok zuba a ostala mi tam iba plomba..no to som ešte nezažila..a čo fčul s tym koreňom..mam isť k zubarovi hneď,či nie keď ma to nebolí..ešte aj pod tou plombou mi ostala diera..no len mi nepovedzte,že mi ten koreň bude vysekávať,tak uuumrem :o(( oooch
11. máj 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak my dnes máme škroby - na obedík som uvarila zemiačky na paprikáš - mňam to ja ľúúúúbim, len manželovi do toho chýba klobáska :grinning: :grinning: :grinning: Ja horkú čokoládu v UH deň nejem vôbec - jednoducho neznášam čokoládu, nedokázala by som to zjesť. Ale nemá asi až taký význam lebo kilečká dole idú - sa tak vytešujem. V pondelok sa povážim a zmotivujem sa znova :grinning: :grinning: :grinning: Dajte nejaký typ na zajtrajší UH deň - pizza, špagety a fliačky s kapustou mi už idú hore krkom. :wink: :wink:
11. máj 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte kocky, tak v polceste vodoveho dna sa hlasim... zatial necitim hlad, pijem jak duha :grinning: uvidime, ako to zvladnem do vecera :wink: no nic, idem, konci mi obednajsia prestavka, pa
11. máj 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mijadave drž sa,dnes je horúco,ja som na vode zajtra.blbo mi to vyslo na víkend,no čo už. :wink:
11. máj 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskakyska no zuby ani nepripominaj,mne vybrali vo februári osmicku,a pomaly 2 mesiace som bola na tabletkach.tak aj ty,radšej chod nech ti to kuknu,aspon preventivne :slight_smile:
11. máj 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok