90-dňová dieta II. Pokračujeme...

Tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂
miskakyska
10. máj 2012
@sajmonkaf prišla Ti pošta? :o) a s tým jogurtom by som sa už asi nedotlačila...nechaj ho na bielkoviny..nezabúdaj na horkú čoko za večeroou..papa zdravím aj Katušku J.
mijadave
10. máj 2012
ahojte baby, ze ja som taka hladnaaaaaaa a to mam len vitaminy dnes... :-| ako ja len zvladnem zajtra vodovy den, to fakt netusim :-| nechapem, ako som to zvladala prvych 90 dni... je to ine... fakt mam vacsi hlad ako pri prvej 90dnovke... 😃
sajmonkaf
10. máj 2012
@miskakyska pozde drozde,všetko som zožrala,raz snad zhrešit možem,či?Akurat som to zaklincovala vybornou horkou 70%,mnam.
sajmonkaf
10. máj 2012
@ketrinn všetko som zjedla,len tak to zhučalo.ešte aj na kavu mam chut,ale to bude asi tým,že budem mat kramy,to som predtým jedla piate cez deviate.
sajmonkaf
10. máj 2012
@mijadave no tak napis,ako si sa drzala,ja mam zatra vitaminy a potom 1.krat voda.nakupila som si dnes citrony,ze budem pit aspon kysle.možem cely den s tymi citromni?či len rano?
mijadave
10. máj 2012
@sajmonkaf napisem... 😉 ja budem cely den pit citronovu stavu a caj 😉
sajmonkaf
10. máj 2012
@mijadave a aky čajik?
sajmonkaf
10. máj 2012
skusali ste už niektora "kavitáciu"?
mijadave
10. máj 2012
@sajmonkaf nie, ja som neskusala... co sa tyka caju, pijem taku zmes na chudnutie alebo matovy alebo caj so zazvorom alebo cistiaci caj... 😉 no na zmenu dam aj caj mistral s matou alebo limetkou 😉
ketrinn
10. máj 2012
@miskakyska aj ja zdravim🙂 dnes nemas poobednu? 😉
@mijadave ja dnes neviem co sa mi robi som hladna stale cokolvek zjem som hladna :-| to sa mi este nestalo 😞 mixujem cely den a stale mi nieje dost asi mam hlisty xxixiix
@sajmonkaf ja by som urcite zjeda tiež 😃 x-)
@sajmonkaf to co je ta kavitacia?daj info nech sme mudrejsie 😃
mijadave
10. máj 2012
@ketrinn ja mam presne ten isty pocit... na ranajky jablko, na obed dusene sampiony a mrkva a k tomu cesnakova polievocka nezaprazena, na olovrant oriesky a teraz kalerab a stale by som jedla.... ]-(
ketrinn
10. máj 2012
@mijadave takze niesom sama xix teraz mlatim piskoty :-N :-x
ketrinn
10. máj 2012
kočky vedeli ste že zelene maggi do polievky sa vola ligurček 😕 ,a je liecivy 😃 ,teraz som sa docitala .
sajmonkaf
10. máj 2012
@ketrinn to je odburavanie tuku ultrazvukom a potom sa robí lymfodrenáž.furt mi chodia nejake zlavy z tých portálov,tak som to akurat kukala,že je to akože na chudnutie.
sajmonkaf
10. máj 2012
@ketrinn ja to milujem v maskovej polievke 🙂 🙂 🙂 🙂
sajmonkaf
10. máj 2012
@mijadave aj ja som pokukavala po redukčnom čaji,tak si kupim aj ja.
miskakyska
10. máj 2012
@ketrinn mooojenko,celý týždeň mám..robím na zmeny..sem tam ako praca dovolí na Vás kuknem
ketrinn
10. máj 2012
@sajmonkaf aj ja to lubim ,neviem si polievku bez toho ani predstavit 🙂 ale nevedela som ze je to aj liecive 😉 prisla som akurat z vonkajsiej prechadzky a šup do postele lebo mam hlad xixi
@miskakyska jaaaaaaaaaaaaaaaj 😎 ja ze tukas len doma xixi ,ty si už asi telefonovy maniak xixi
miskakyska
10. máj 2012
Mi hovorte niečo o tych pažravych naladach...ja mam teraz tieto dni akýsi útlm..a ozaj
@ketrinn mesiac sa teraz ako tvári? Babky vy papavate riadne horke čokolády a ja šrotujem čoko na varenie...vždy v UH za večerou je v knihe čokoláda na varenie,neviem prečo práve tá..lepšie sú podľa mňa tie viac percentné
miskakyska
10. máj 2012
@ketrinn no,hrozné..ja viem..a nie asi,ale isto! :o)
sajmonkaf
10. máj 2012
večer som prehltala na prázno,pri pohlade na mojho syna,ako paše syr+pečivo+hrozno,to bolo strašne utrpenie ]-( tak mi treba 😎
mijadave
11. máj 2012
@1lubika prepac, nevedela som to najst... tu je jeden odkaz na tu pokracovaciu http://www.edisk.cz/stahni/25044/Dalsich-90-dni...
ak by Ti to neslo, nasla som este jeden odkaz http://ulozto.cz/xDro6Ry/dalsich-90-dni-setton-rar 😉 pri tejto ide uz len tak 3kg dole, je to skor na zastabilizovanie vahy a aby si trosku vydychol organizmus, po nej si mozes dat znova tych prvych 90 dni 😉 pa, pekny dnik, ja mam dnes dlhy den, vodovy a v praci som do 18.00 :-|
1lubika
11. máj 2012
@mijadave ďakujem, som rada, že si mi ti poslala 🙂 Budem sa riadiť podľa toho - takže mala by som mať túto pokračovaciu dietu a až potom znovu nabehnúť na normálnu. x-) x-)
@sajmonkaf ja som tiež hlavne v začiatkoch diety doslova slintala pri pohľade na nejakú mňamku, :-p :-p ale potom to už bolo normálne, ani na chuť mi neprišlo ked iní jedli nejaké fajnotky. Neboj to prejde. 😕
ketrinn
11. máj 2012
@miskakyska ahojky no dnes zacal pozerat do prava takze lepsie zacina pracovat metabolizmus mome si dovolit aj mensie prehresky xix,
miskakyska
11. máj 2012
@ketrinn no suuuper,lebo už som stihla na ráno zožrať tresku s fit kocku..sa mi už tak žiadalo hocičo na ráno,len nie ovocie-dobre som začala vitam.deň..
miskakyska
11. máj 2012
No baby čo sa mne stalo..minulý týždeň sa mi pri xrúmaní sušeneho banána odlomilo kus stoličky a včera som zobla pár arašidov na tom zube a vypľula som zvyšok zuba a ostala mi tam iba plomba..no to som ešte nezažila..a čo fčul s tym koreňom..mam isť k zubarovi hneď,či nie keď ma to nebolí..ešte aj pod tou plombou mi ostala diera..no len mi nepovedzte,že mi ten koreň bude vysekávať,tak uuumrem :o(( oooch
zoya1
11. máj 2012
Ahojte, tak my dnes máme škroby - na obedík som uvarila zemiačky na paprikáš - mňam to ja ľúúúúbim, len manželovi do toho chýba klobáska 😃 😃 😃 Ja horkú čokoládu v UH deň nejem vôbec - jednoducho neznášam čokoládu, nedokázala by som to zjesť. Ale nemá asi až taký význam lebo kilečká dole idú - sa tak vytešujem. V pondelok sa povážim a zmotivujem sa znova 😃 😃 😃 Dajte nejaký typ na zajtrajší UH deň - pizza, špagety a fliačky s kapustou mi už idú hore krkom. 😉 😉
mijadave
11. máj 2012
ahojte kocky, tak v polceste vodoveho dna sa hlasim... zatial necitim hlad, pijem jak duha 😃 uvidime, ako to zvladnem do vecera 😉 no nic, idem, konci mi obednajsia prestavka, pa
sajmonkaf
11. máj 2012
@mijadave drž sa,dnes je horúco,ja som na vode zajtra.blbo mi to vyslo na víkend,no čo už. 😉
sajmonkaf
11. máj 2012
@miskakyska no zuby ani nepripominaj,mne vybrali vo februári osmicku,a pomaly 2 mesiace som bola na tabletkach.tak aj ty,radšej chod nech ti to kuknu,aspon preventivne 🙂