90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
19. aug 2008

babenky ,tak odcvičené navarené ,upratané a môžem ísť zavárať niečo k našim .Na obed som si dala lečo ,mňam bolo fantastické .Popíšem večer ,teraz sa ponáhlam 🙂

hviezdaa
19. aug 2008

Ahojte babulky! Ja som len sem skočila pre pomoc, či náhodou niektorá nemáte Norbiho tajomstvo knihu v elektronickej podobe? Nikde sa nedá kúpit ani normálne a mne by stačila aj elektronická... DAKUJEEEEEEEEEEEEEM

janetka
19. aug 2008

veronkaj: tak tiez sa ti pekne dari, ja si neviem predstavit, ze by mi slo viac ako 5 kil.. ale tak snad pomaly pojde, drzim len 10. ty den

inak teraz som mala krizu na obed, som si zdriemla s malym a mala som rozne uvahy, ako zmenit dietu za inu a pod., potom zazvonila postarka, teraz som si uvarila kafe a snad vydrzim..mozno preto, ze mam tu mrchu, tak to mam tazsie s tym ovocim..ale riadne sa odvodnujem

gucz
19. aug 2008

no o takej knižočke som nič nepočula ☹

Mne už je o kúsok lepšie, na raňajky som mala hrozienko, na obed toho tuniaka s cibuľkou, k tomu červenú papriku a chlebík. Na večeru si dám tiež to isté, aj keď musím povedať že tesco tuniak vo vlastnej šťave.... nič moc. Už to nekúpim, ale nevadí, aspoň som to vyskúšala.
Obehať som obehala všetko, ešte mi zostáva behnúť do banky, ale to si nechám na inokedy. Teraz pôjdem trošku zkultúrniť náš byt, vyzerá ako po výbuchu bomby (ale to vždy, upratané je tak 5 minút). No idem kým malá drieme.pa

janetka
19. aug 2008

gucz: najlepsie su tie CALVO... nedrtene 😉

gucz
19. aug 2008

hmmm, keď sa dostanem do tesca tak kuknem.

aniel
19. aug 2008

ja som taká najedená z obeda,že nebudem asi ani večerať.Už asi nikdy nebudem jesť k tomu chlieb aj keď je dovolený.

tie calvo sú asi najlepšie,ale aj klasika sardinky nie sú zlé.

hviezdaa já som o tej knihe tiež nepočula,ale zaujímala by ma ,lebo ja tiež veľmi rada čítam.

veronkaj nemysli si ja som neni chudá dá sa povedať ,že som ešte tučko,možno keď bude dolu ešte tých 10,tak možno budem vyzerať dobre.Ja meriam len 168cm.A neboj aj ty dáš ešte dolu ,radšej pomaly ako rýchlo a potom to pôjde zasa rýchlo hore.Pomali ďalej zájdeš.

miska1984
19. aug 2008

Ahojte,
rada by som sa pridala...dietku som zacala drzat pred tyzdnom,ale neak sa mi nedarilo a vcera som si dala pevny zavazok,ze to dodrzim-tak uvidime....potrebovala by som zhodit tak 10 k mojej spokojnosti...tak pekne chudnutie 😉

gucz
19. aug 2008

misky1984 vitaj medzi nami 🙂
ja som večerala opäť rybičky, ale už nie tuniaka, asi to boli sardinky, neviem. Zajtra si asi spravím dinstované zemiaky (s trochou mletej červenej papriky) a kúpila som si dnes hlávkový šalát, tak si naň chutím.

kde ste všetky? pozeráte zasa dajaký seriál?

luciap
19. aug 2008

Gucz - ja som tu. Kedze som na obed spasala cele kuracie masko, co bolo urobene, tak som na veceru mala kusok bravcoveho. Po vcerajsku som bola nejaka vyhladovana a mam strasnu chut na sladke. Uz nech konecne dostanem, lebo sa zblaznim. Som si dnes dala 4 ks suseneho ananasu. Musim davat velky pozor, pretoze ja ho milujem a predtym som bola schopna zosrotovat aj 2 sacky denne.

Miska1984 - vitaj, skus to vydrzat. Zaciatky su vzdy tazke, aj ked ja mam pocit, ze zaciatok som zvladala lepsie.

Aniel - ja som si dnes kupila nejaku grahamovu zemlu s tekvicovymi semiackami, aby som mala zajtra k lecu a zemiakom. Stara mama sa ma sice pytala, ze ci to myslim vazne, ze chcem aj zemiaky aj zemlu, ale ja som povedala, ze ano. Takze je mozne, ze zajtra budem ja prepchata.

Janetka - mna uz tolkokrat napadlo, ze ci mi to naozaj stoji za to odriekanie, ale ked vidim vysledky, nemam bolesti tak ako predtym (kvoli vybratemu zlcniku) a tym sa aj ja lepsie citim, tak som odhodlana vydrzat do konca. Ved uz koncom buduceho tyzdna budem mat za sebou 1. tretinu.

lucxy
19. aug 2008

aniel ta kniha je o chudnutiiiiii 🙂 🙂 🙂

miska1984
19. aug 2008

ja som sa dnes celkom drzala(az na jeden maly kolacik k obedu-neviem vydrzat jeden den bez sladkeho..dufam,ze zajtra bude lepsie

dakujem za privitanie

janetka
19. aug 2008

ja som to tiez dnes vydrzala a to sa tehotna susedka predo mnou napchavala samymi dobrotami, kurnik, ale som mala chutky... este nez som sla von, tak som si urobila trochu mletych orechov, mala lyzicka maku a mala lyzicka jahod dzemu a zaparila to horucou vodou, bolo to tak na 4 lyzice ale pomohlo mi to ...skuste... v ovocnom sa odporucaju orechy 😉

janetka
19. aug 2008

miska: odolaj kolacikom v bezne dni a v ten UH den si uzi....

janetka
19. aug 2008

no idem rychlo spat, nech sa rano odvazim, hehe 😀

miska1984
19. aug 2008

no musim sa to naucit,ale uz je to podstatne lepsie 🙂

lucxy
20. aug 2008

dobre ranko 🙂 nech sa vam dari 🙂

ananaska
20. aug 2008

dobre ranko babulky
tak ma caka dalsi den, tesim sa zatial som bez prehreskov 😀

petkabb
20. aug 2008

dobre ranko... ja by som sa rada k vam pridala, ale v podstate tu dietu poznam len tak zbezne...nemohli by ste mi ju niektora z vas poslat? 🙂 dakujem

miska1984
20. aug 2008

dobre ranko...zobudila som sa pozitivne naladena-takze dnes vydrzim bez prehreskov 😉

ananaska
20. aug 2008

petkabb - posli adresu do IP a poslem ti ju

veronkaj
20. aug 2008

dobré ráno

luciap - aj ja zbožňujem sušené ovocie

miska1984 - vitaj medzi nami

kde ste všetky?? miresta a gucz ...... dnes som tu asi príliš skoro

janetka
20. aug 2008

caute: tak po ovocnom dni pol kila dole ...takze celkovo 3,5 kg za 12 dni... ked to klesne, hned to ide cloveku lepsie 😉
dnes si dam zapekanu rybu so salatom
utekam, lebo idem na postu.....a nez nas pochystam 😉

gucz
20. aug 2008

No čauko baby. Ja som dnes úplne nemožná, nejak blbo som sa vyspala. Ešte len teraz sa akotak preberám. Trpím akútnym nedostatkom spánku 😔 🙂

ale to ja som vždy ráno oťapená. Malá konečne zaspala, tak idem upratovať. Nakúknem neskôr ak sa mi podarí papa

miresta
20. aug 2008

Ahojky baby, nestihám, ale myslím na vás, dnes ideme zase von, takže tu nebudem. Pribudla tu ďalšia žienka, ako som si všimla, tak držím palce.

Gucz - ako sa ti darí? Ja mám stále tých 10 - 11 kg, kolíše mi to, ale mám teraz aj sem tam prehrešky, keďže sme stále niekde vonku alebo na chate a nemám čas si uvariť.

aniel - ako sa máte? Moja je teraz trochu nekľudná, cez víkend bola ako anjel a teraz už dva dni ma trichu plačlivé, ale asi zúbky, lebo už tam niečo cítim, ale ešte necinká. Dúfam, že si si dovolenku užila a oddychla, ale čo som tak rýchlo mrkla, tak si písala, že detičky boli super aj manžel , že pomáhal, tak mu ďakujem aj za teba.

luciap - ako sa ti darí, je teplo a my sme stále vonku, takže nestiham sledovať, ale dúfam, že dobre, keď sa ochladí, budem tu zase každý deň

janetka - a ty ako? S luciap ste myslím na tom rovnako.

veronkaj - si zlatá že na mňa myslíš, ale naozaj mám rozbehané dni.

Neviem na koho každého som ešte zabudla, ale myslím na vás všetky .....twins, anaret, maminkat, tinaa......atď, naozaj neviem kto ešte každý tak narýchlo, ale držte sa , ja sa snažím. Pekný deň. 😎

luciap
20. aug 2008

Ahojte, tak mame zase dalsi slnecny den. Ja sa teraz tiez snazim chodit viacej vonku, hlavne, ked robota dovoli, akurat vacsinou sa prechadzame po meste, co ma neblahy vplyv na moju penazenku 😒 . Dnes mam na obed leco so zemiakmi, celkom sa tesim. Na rano som zbodla par kuskov suseneho ananasu. Uz sa mi nechcelo jest normalne ovocie. Aj tak mi stale cele doobedie skrka v bruchu. Uz sa tesim na zajtrajsiu veceru. Konecne sa zase dostanem k svojej narodeninovej torte a nebudem sa musiet len divat ako jedia ostatni (aj ked oni si uz asi svoje podiely zjedli 😀 ).

Miresta - vychutnavaj si pekne pocasie a aj pre malu je vyborne, ze moze byt tolko vonku.

Gucz - tento tyzden je nejaky divny, aj ja som stale unavena, nevyspata (ciastocne aj kvoli tomu, ze chodim neskoro spavat, ale musi tam byt aj iny dovod).

Janetka - blahozelam k dalsim ubytkom, tebe to ide nejako rychlejsie. Ja som mala po 20-tich dnoch 3,8 kg. Nevadi, hlavne, ze to ubuda aj tak nad moje ocakavania a myslim, ze buduci tyzden po vode sa to tiez prejavi.

Ananaska - drzim palce, ja som tiez zo zaciatku zvladala bez prehreskov, az do prvej "depky" a potom mi prave prehresok pomohol sa nastartovat dalej. Zatial som vsak nejake vyrazne prehresky nemala.

Miska1984 - drzim palce, nech to pozitivne naladenie vydrzi cely den. To je zaciatok uspechu.

Veronkaj - ty mas kolko dni za sebou?

veronkaj
20. aug 2008

luciap ja držím od 1.7.08 dietu ale týžden som absolutne nedržala a tak som musela potom zhodiť aj to čo som nabrala za ten týždeň a občas mám prehrešok

luciap
20. aug 2008

Veronkaj - tak ja mam az od 30.7., takze skoro mesiac rozdiel. Kolko si nabrala za ten tyzden - a jedla si normalne, alebo "prezierala"?

janetka
20. aug 2008

len narychlo: super tip na parky bez muky su detske parky - kinder parky

veronkaj
20. aug 2008

luciap - to sme boli na dovolenke a jedli sme všade a všetko, vrátane sladkého, raňajky tiež žiadne ovocie a tak no nabrala som dve kilá za ten týždeň a po mesiaci - teda po prvom vodnom dni som mala čistý úbytok za celý mesiac 5 kg, teraz spolu je to 6,5-7 tak uvidím čo bude na konci mesiaca teraz budem mať + tie 4 dni až potom vodný aby som končila na konci mesiaca

inak najradšej mám uh hlavne večer zmrzka mňam ale v pohode v podstate až na to, že fakt raz za čas zhreším ale ved život nieje len o diete a nič sa nestane ked to kilo neschudnem za týždeň ale za dva aspoň tú dietu neznenávidím, pretože tak sa budem musieť stravovať aj potom ked nechcem nabrať spať

miresta si zlatá že nás tak rekapituluješ

inak kedy sa môžu napríklad halušky s kyslou kapustou??????