90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
5. jún 2012

@sotia nespím..prišla som z poobednej :o) ale už idem,lebo ráno zas škôlka volá..papa

nellyza27
6. jún 2012

@sotia j ja sa tesim, ze sa mozem ku vam pridat

zoya1
6. jún 2012

Ahojte, tak ja dneska UH - teším sa na večer maminka mi pečie koláč s posýpkou - ešteže ju máme tú našu babinu 😀 😀 😀

miskakyska
6. jún 2012

@zoya1 ahojte na obed čo teda kuchtíš?? ..ja môžem dneska tak akurát sliny zhltávať...mám takú depku jak hovado..neviem či z tej vody,či z počasia,či z toho že končím...ale si nemyslíte,že sa ma zbavíte..budem Vám tu furt oxidovať.hehe :o)

sotia
6. jún 2012

@miskakyska no to si myslím, že sa nevyparíš odtiaľto

zoya1
6. jún 2012

@miskakyska No asi sa zasmeješ, ale včera mi manžel oznámil, že dnes cestuje na služobku čiže varená strava neprichádzala do úvahy, tak som nevarila ani sebe (šak sa neoplatí nie? 😀 ), tak som som si do práce zobrala celozrnný rožok s masielkom a k tomu novú cibuľku. Som si povedala, že je to asi jedno či zjem pizzu potretú olejom s cibuľkou, alebo celozrnný rožtek 🙂 🙂 🙂 pečivo jak pečivo nie????? Možno to nevnímam dobre, ale dnes bude obedík takýto. Ináč už teraz ľutujem kolegov - viem si predstaviť ako po tej cibuľke budem smrdieť 😀 😀 😀 ale umyjem zuby, hodím 3 Orbitky a hádam to pomôže 😉

olga0251
6. jún 2012

@nellyza27 ja som schudla 12 kg ale rozhodla som sa pokračovať dvojkou dúfam že ešte nejake kilečko pôjde dole 😀
@sotia aj ja sa teším, dúfam, že kilečká sa nás zľaknú a ujdú od nás chi chi 😀 😀 😀

olga0251
6. jún 2012

@susi21 tak čo rozhodla si sa pre to pokračovanie , či kašleš na to? ☹

susi21
6. jún 2012

@olga0251 tyzden som este opakovala jednotku, ale uz som nabehla na tu pokracovaciu, len skoda ze ten UH je len kazdy siesty den, a ja tak lubim sladkeee 😠

susi21
6. jún 2012

@zoya1 ale vnimas to dobre ja som si tiez davala roztek so zeleninou, a islo to. 🙂

ketrinn
6. jún 2012

ahojky kocandy tak dnes som dorazila ,mam co robit aby som to tu precitala citim sa este slabsia ale čo den je lepsie idem si lahnut ale zajtra urcite tu budem dlhsie🙂 😎 operacia dopadla uspesne aj vysledky su dobre takze som rada 😵

kacenka1983007
6. jún 2012

@ketrinn ajojkaj moja,tak konečne si doma,som rada že operácia dopadla dobre...čím skor sa posilni aby sme mohly začat moja... ♥♥♥♥♥ 🙂 😉 😀 😵

kacenka1983007
6. jún 2012

@susi21 čítala si tú pokračovaciu?ako to tam ide?tie dni a čo tam treba dodržiavat?

ketrinn
6. jún 2012

@kacenka1983007 urcite zacnem musim sa ale zotavit ,je to zasah do organizmu musim sa zregenerovat este sa mi toci v hlave a tyzden berem lieky a potom nabehujem na eutyrox(ale pomaly a o dva tyzdne mam zvysit takze to zotavenie bude trvat cca 1-2 mesiace ale budem tu zacni ja sa potom pridam zatial mam vahu 76 ako som mala 😉 idem hodit šlojfika lebo mi oči kvickaju 😀 😀

sajmonkaf
6. jún 2012

@ketrinn tak vitaj späť,hlavne vela oddychuj,nemysli na dietu,zdravie je prvoradé 😉 😉 😉 😉

sajmonkaf
6. jún 2012

Baby, 3 oslavy v priebehu týždna už bolo aj na mna moc,všetko si odopierat,ako za trest 😝 😝 😝

sotia
6. jún 2012

@ketrinn no tak vitaj späť, hlavne, že je všetko dobré, aj tie výsledky. Diétka ťa počká a my tiež.

kacenka1983007
6. jún 2012

@ketrinn dobre moja,teraz je hlavné aby si bola zdravá,tak ja začnem,no musím preštudovat tu pokračovaciu najprv...ale dufam že tu budeš snami a budeš nás podporovat a hlavne nám budeš davat dobré rady a receptíky... 😀 😀 😀 😉

ketrinn
7. jún 2012

@kacenka1983007 prestuduj 😉 potom ked mi bude treba budes radit ,celu noc som nemohla zaspat,neviem asi kym sa telo da do poriadku musim uzit eutyrox,tak som vstala prvej a tukam troska 😉 lebo az po pol hodke sa moze papat .

zoya1
7. jún 2012

@ketrinn Vitaj späť pri nás moja. Teším sa že všetko dopadlo OK. Oddychuj a daj sa do poriadku.
Tak ja dnes vitamínový dník. Hladná som jak lev - ale vydržííííííím. Ináč včera mi bolo straaaašne zle, neviem či to spôsobilo počasie, ale tlak mi klesol na hladinu 80/60, hučalo mi v ušiach a cítila som sa pod psa. Dnes je to už lepšie, ale pociťujem strašný hlad.

ketrinn
7. jún 2012

@zoya1 dakujem ,ja dusim pernik ,jasne bez cokoladky,vcera som este stihla upiect:🙂budem sa zotavovat ale budem aj tu kukat uz som si zvykla aj ked nedietim ale neprehanam to z jedlom vaha stale 76 ako som skoncila z dietkou ani kilo navyse tak som rada🙂 drzkajte sa ja tu budem 🙂 mate moju podporu 😉 idete krasne dole na kilečkach to je fajn.

miskakyska
7. jún 2012

@ketrinn ahoj maródik náš..no už sme zas všetky vo svojej koži,keď nám prišiel náčelník :o))
@zoya1 brďo ja som mala preeesne včera taký isty deň na prd..nenormálny deň bol včera..vodu mám dneska,včera to bolo dovi dopo..
@kacenka1983007 máš tu dvojku?..tam sú otrasné recepty,že??

ketrinn
7. jún 2012

@miskakyska 😀 😀 😀 😀 ,že načelnik 😲 mala este chrapka tak som sadla kuknut a podocitavat ako sa mi mate a ide to celkom fajn kočky sa drzia ,to je dobre mam nevybavenych 77 emailom skoro ma hodilo xixi mam co robit aby som to poodpisovala ,a co ti ako kilečka? 😉

miskakyska
7. jún 2012

@ketrinn ty si jak úradník už,že nevybavenych 77mailov..však to do Vianoc nevybavíš :o)) ja som spokojná s kilami :o))

kacenka1983007
7. jún 2012

@zoya1 určite si to mala z počasia,aj mňa bolela hlava až tak moc až mi bolo na vracanie.u nas je aj dnes hnusné počasie,no hroza..

kacenka1983007
7. jún 2012

@miskakyska no ja som tu dvojku ešte nekukla,aj tak by som nevarila podla tych receptov moja,len asi ten základ by som dodržiavala,trebalo by mi asi začat cvičit no ale furt mám neaku vyhovorku 😝 🙄 🤐

sajmonkaf
7. jún 2012

ahojte,odkedy dietujem,skoro nejem žiadne polievky,ani ten bujon si nedavam,vycsinou som plna,tak sa mi ani nežiada,ako ste vy na tom?ale dnes si spravim brokolicovu so zemiakmi a cesnakom,taku fajnu bagetku vonavu som si k nej kupila a dam asi ešte aj šalat.vaha sa nehýbe,od poslednej vody len 2,5 kg dole,ale v nedelu voda,tak dufam že odide dalsie kilečko.

renata5
7. jún 2012

ahojte dievcata ja som tiez zacala dietovat sice iba tyzden ale stale na sebe nic nebadam mam 65kg a chcela by som schudnut na 55 povodna vaha pred tehu 🙂 🙂 chcem sa spytat ci je tato dieta dobra 🙂 🙂 ci schudnem...vobec neviem co varit:::::ked je bielkovinovy den tak si urobim tri kusy maska chleba salat alebo vajicka chleba salat ked je den zeleninovy tak si robim leco ale vcera som zjedla aj polievku vyvar kuraci zo zeleninou dneska den sacharidovy som si uvarila cestoviny s rajcinovou omackou a zajtra ovocny najhorsi hlavne vecer ked som strasne hladna minule som si dala par kuskou slanych trojuholnikou niekedy zhresim nechcem potom mam vycitky lebo sa bojim ci schudnem a ci to bolenie zaludka nieje nadarmo ☹

sotia
7. jún 2012

@sajmonkaf ja som s tou váhou rovnako, ale Katka povedala, že to tak ma byť, od tej poslednej vody mám dole len 2kg. Polievky, teda bujóny tiež najem, väčšinou na ne zabudnem. V tej knihe je recept na segedínsku polievku, tak keď mám škroby, sem-tam si ju spravím.Ja mám vodu tuším v utorok, tak rýchlo to beží...

sotia
7. jún 2012

@renata5 schudneš určite, možno nie toľko, lebo tvoja hmotnosť neni vysoká, ale určite diétka stojí za to....Ja som išla prvý mesiac dole 7,5 kg, ale mala som 81kg.