90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
8. jún 2012

@sajmonkaf Simček netrep..Tebe to ide eňo ňuňo,.veď som si tu z Teba brala príklad hneď ako si sa tu ukázala(samozrejme aj z Katušky :o)) neporušuješ absolutne nič,dodržuješ všetko krásne..takžee kľud..hlavne sa často neváž..potom Ti oči z jamiek vybehnú,keď sa po dlhšiej dobe postavíš na váhu :o) ja som dneska zbachala na rano sáčok tekvicovych semienok,.až mi je ťažkoo

sajmonkaf
8. jún 2012

@ketrinn super ti to ide.Aj ja som sa rano važila a mam 75.

sajmonkaf
8. jún 2012

@miskakyska ešte asi viac by to malo byt "eňo ňuňo",svadba sa bliži a ja ani neviem,aku velkost šiat budem potrebovat....škoda,že som sa nepridala skor,som ja ale trúba!

ketrinn
8. jún 2012

@sajmonkaf takze mame rovnako 🙂 mne uz vravia ze aby som nechudla ze tak vyzeram dobre ,ze mi nepristane uz chudsia lebo ze potom ani cici ani rici 😀 😀 ale nesnazim sa chudnut proste samo to ide dole lebo ten jedalnicek je upraveny podla nasej dietky okrem ranajek tam papam jeden rozok alebo kusok chleba +zeleninka alebo si dam z maslom a medikom a ovocie 1ks.a vidis vaha je dobra ja som spokojna

kacenka1983007
8. jún 2012

@renata5 ahoj,neboj sa váha pojde dole aj ked len pomanej ale určite to pojde pomaly.ja som mala 63kg chcela som na 55 ale posledny mesiac som to pokazila tak to zostalo na 58kg takže držím ti palce...
😉

kacenka1983007
8. jún 2012

@renata5 ked máš ovocie sprav si ovocny šalátik a to ta zasíti raz dva...a ja som zobkala slnecnicu,to ta zabavy na cely deň 🙂
😉 😀

ketrinn
8. jún 2012

@sajmonkaf mna tiez caka v auguste zaciatkom nemam co na seba xiix musim kuknut na konikovi daco,mojich mier🙂,len bi som potreovala nieco ku krku zaviazat zozadu aby mi nebolo vidno jazvu.

sajmonkaf
8. jún 2012

@ketrinn jedny take zelene saty som tu videla so zaviazovanim vzadu,velkost 42,tiež som na nich kukala....

ketrinn
8. jún 2012

@sajmonkaf idem kuknut

sajmonkaf
8. jún 2012

@ketrinn bibad81,pozri v jej albume.

ketrinn
8. jún 2012

@sajmonkaf ok kukla som ale mne musi zakrit jazvu tak potrebujem nieco v stile rolciko saty av zadu holy chrbet na lopatkach 🙂 nesmie to mat vystrih ani maly🙂 ak kuknem niekde na 44🙂 mozno tam najdem

sajmonkaf
8. jún 2012

@ketrinn ok,tak ked najdes,tak ukaz,aspon pre inspiraciu,lebo ja som bezradna 😀 😀 😀

ketrinn
8. jún 2012

@sajmonkaf ok idem kknut xl

miskakyska
8. jún 2012

@sajmonkaf
@ketrinn nože aké sexice z Vás budu,že holý chrbaaatik ts,ts,ts :o) jasnačka,keď sa Ti nedá ukázať vpredu,ukážeš aspoň vzadu..a zožeňte s riadným výstrihom až po prdel,nech chlapom spadne sánka..ináč baby,šaty sú moja smrť..

ketrinn
8. jún 2012

@miskakyska aj moja nemozem tu nic najst a ktomu sa bojim ze mi nesadnu 😒,najlepsie vyskusat ,len kazdyneni ochotny poslat a dat vyskusat 🙂

miskakyska
8. jún 2012

@ketrinn no pochybujem,že by Ti niektorá z MK poslala len na skúšku...

kacenka1983007
8. jún 2012

@susi21 dakujem ti ja som si to už stiahla davnejšie len si to nestiham preštudovat 🙂 al musím si najst čas...

kacenka1983007
8. jún 2012

@ketrinn ako tak čítam tak v tej pokračovaciu tak treba tekže asi nevedomky ju držíš moja 🙂tu pokračovaciu..

susi21
8. jún 2012

@kacenka1983007 noved ja to tiez nemam az tak uplne nastudovane, precitala som si to a tak nejak upravila....
@renata5 gratulujeeem ,
a babenky dnes rano som sa potesila po dlhom case zase kilecko dole jupiiii 🙂

susi21
8. jún 2012

@miskakyska fotecka bude, ked bude idealna vaha 😀 😉 ....a ved tie vyskerene su chutne ze ? @renata5 ,@olga0251
@olga0251 a ty ako pokracujes v tej pokracovacej? drzis to presne podla tej knihy?

kacenka1983007
8. jún 2012

ja som dnes taka,tom,umyla som okná 🙂 a to som dnes ani nič nežula 😀 no asi budem mat tu vodu 😅 a že by som od zajtra začala s tou dietou???no uvydím,čo bude večer a zajtra sa postavím na váhu 🙄 či sa nezlaknem 😲 😢 😕 😨

kacenka1983007
8. jún 2012

@susi21 no ty si šikovná,inšpiruješ ma normalne,koncom mesiaca ideme na kupko tak musím tie vankuše dat preč z brušiska 😀

sajmonkaf
8. jún 2012

@ketrinn inak som bola v jednom salone,kde požičaju,ale cena 60-80 eur,to sa neoplati,radsej kupim nove...skus pozriet bonprix,alebo halens.

olga0251
8. jún 2012

@kacenka1983007 no no lepsie je pokracovat ako hladovat nie 😝 😉 🙂 lebo potom nieco zobnes a hned je kilecko nazad celkom sa to da 😀 🙂 🙂

ketrinn
8. jún 2012

@sajmonkaf no to isto a mne hlavne nie ked nenosim rada saty a vyuzijem ich len raz za rok maximalne 2 krat 😉

sajmonkaf
8. jún 2012

@ketrinn ja tiež nenosim,lebo ešte stale vyzeram ako sud,no minule leto to bola hroza,a dokonca momentalne v skrini nemam ani jednu suknu,no čo už,ale verim,že sa to zmeni.....časom.... 😀 😀

ketrinn
8. jún 2012

@sajmonkaf jasne neboj ,verim tomu 😉 😎 😵

ketrinn
8. jún 2012

@sajmonkaf uz som to nasla 😀 😀 joj ! 😎

ketrinn
8. jún 2012

@sajmonkaf joj spomla som si robila si nekedy z smrekovych vyhonkov sirup proti kaslu? ja som ho dnes odstavila (mala som to nalozene vrstva cukru vrstva vyhonkou)dala som 1kg cukru do 2 sedemdec poharou,ale ked som otvorila dnes tak sa mi zda troska kyslavi či taky ma byt? ja som nedavala citron a ma to chut ako keby tam bol ,čo keby som to pre istotu zvarila a dala horuce do poharikou od vizivy neverim tomu ze by mi to vydrzalo v chladnicke ej ked to ma konzistenciu ako redsi medik,čo ti na to ty si taka bilinkarka 😉 porad

susi21
8. jún 2012

@kacenka1983007 no tak sa pridaj k nam s olgou O251, aj on adrzi pokracovaciu, tak nam to pojde lepsie mna tiez ona ukecala 😀 a ... ved aj ja mam este nejake tie pneumatiky v rezerve 😠 😀 , tiez by to mohlo do leta zmiznut. a dufam, ze aj zmizne, len neviem do ktoreho leta, lebo cele roky som si robila zasoby ako sysel 😀 😀 😀