90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
15. jún 2012

@kacenka1983007 ved ja viem, no ved ja som skoncila s dietou zaciatkom aprila 😉
@sajmonkaf ked skoncis jednotku, hned mozes ist na dvojku dietu a az po dvojke si mozes dat znova jednotku 😉 namiesto dvojky mozes byt na normalnej strave, ja som tak teraz a po 3mesacnej pauze idem zas na jednotku 😉

kacenka1983007
16. jún 2012

@sajmonkaf tak som čítala,že ta pokračovacia sa može hned po 90 dňovke ale ak chce niekto znova tu prvú čast ,tak by sa mala držat po 90 dňovej pauze...

kacenka1983007
16. jún 2012

a čo ma prekvapilo tak v druhej časti písali že sa može stravovat 5x za deň takže aj desiata a olovrant,a to ste vedeli že žltá tekvica patrí ku škrobom???

kacenka1983007
16. jún 2012

a ževraj tie dni nemusia ist za sebou,proste si možte držat tie dni tak ako sa vám zachce hlavné že aby sme nemiešali,aj vodu a ovocie možme dat vtedy ked si uznáme my za vhodné...a som si všimla v receptoch že na ovocny deň si ovocie miešali s lyžičkou kyslej smotany alebo s vločkami,dokonca sa možu aj vyprážané jedlá len občas a zemiaky sa možu s vajcom čiže aj placka atd..... 😀 😵 😎

sajmonkaf
16. jún 2012

@kacenka1983007
@mijadave no to som rada,že možem hned pokracovat,lebo stale to neni ono.od druhej vody sa nič nedeje,akurat vaha stoji a občas vybehne vyššie,čo nechapem,lebo neporušujem.Asi musim ešte zmenšit porcie.Asi si tu dvojku musim nakoniec kupit,nikto ju asi nema v maili.dnes si teda dam len ryžu,chcela som zemiaky,ale bude to dietnejšie.a zajtra asi nebude sladke,dam si len nejaky jogurt a čoko, 😝 😝 😝 a po ovoci uvidim,či sa vaha pohne.

sajmonkaf
16. jún 2012

pekný víkend všetkým a môžeme v horúčave potiť šunky /teda kto má,lebo ja hej/ 😀 😀 😀 😀

mijadave
16. jún 2012

@sajmonkaf moja, v maili ju nemam, lebo je to velky subor, no mam link, odkial sa da stiahnut, tu je link: http://ulozto.cz/xQmZMWy/dalsich-90-dni-pdf alebo http://ulozto.cz/xDro6Ry/dalsich-90-dni-setton-rar 😉
ja som mala ten isty problem, uz kilecka nechceli ist dole, tak som sla na pokracovaciu, no tiez ziadna zmena, tak jem normalne a tiez ziadna zmena, len 1kg sa vratilo 😉 preto si dam este raz teraz po pauze tu jednotku dietku 😉 este aspon 5kg chcem dole 😉

miskakyska
16. jún 2012

@sajmonkaf Simi musíš asi začať s tým porušovaním ako my a váha sa pohne nadol,ináč to nevidím :o) lebo ty si tu hádam jediná osoba,ktora to tak svedomito dodržuje

miskakyska
16. jún 2012

@sotia Evka ja Vás špehujem,nemaj ty boja :o)))
@kacenka1983007 no ja tiež tak jedavam,čím začnem na obed,tak taky mám deň...dni až tak netreba dodržiavať,že?..len aby sa nemiešalo!..Kati je na štitkovej diskusii,asi si myslím :o)

sotia
16. jún 2012

@mijadave ďakujeme, už aj sťahujem
@miskakyska to som rada, že si nezdúchla od nás

sotia
16. jún 2012

@kacenka1983007 no to som nevedela..a žltý melón je dúfam, že ovocie....

sotia
16. jún 2012

Fúúúha ta pokračovacia diéta, to je aké domiešané, budem to musieť ešte x krát prečítať, aby som pochopila...baby, čo ste už na nej ako to vyzerá v skratke?

miskakyska
16. jún 2012

@sotia v skratke?..no guľaš.. Škoda reči..babky máte recept na tú trojfarebnu pudingovú bábovku?..pošlite mi ho ak ho máte..ďakujeeem.

kacenka1983007
16. jún 2012

@sajmonkaf moja ja som ju stiahla tak že som na tej stranke hladala s kade sme stahovali prvu čast a našla som ju,skus kuknut či ju tam nenajdeš je zbitočné si ju kupovat podla mňa.
a cvičíš pri diete?

kacenka1983007
16. jún 2012

@miskakyska už som s ňou písala,ja normalne som si všimla nemam chut do jedla furt by som jedla zeleninovy šalát s fetou :D

kacenka1983007
16. jún 2012

@sotia jasne to je ovocie,a aj ked kukurica patrí medzi škroby tiež dávaju v receptoch ku masku. 😉 🙂

kacenka1983007
16. jún 2012

@sotia tie dni možeš mat ako chceš,ked chceš na obed maso možeš si dat bielkovinu na obed a na večeru ked chceš uh tak si dáš uh hlavne aby sa dodržiavala nemiešat nemiešat!!! a ten čas medzi jedlami... 😉

miskakyska
17. jún 2012

Otca vašieho,kde ste zasa všetky pozaliezanéééé baby! :o)) mrrrzne to tu jak v zime

miskakyska
17. jún 2012

Otca vašieho,kde ste zasa všetky pozaliezanéééé baby! :o)) mrrrzne to tu jak v zime

sajmonkaf
17. jún 2012

@miskakyska akurat som maleho uložila,tak som došla.... 😉

sajmonkaf
17. jún 2012

@kacenka1983007 necvičim moja,ale zišlo by sa,aspon brušaky 😀 😀 😀

miskakyska
17. jún 2012

@sajmonkaf veď to-cvičenie!..aj by to išlo lepšie dole,aj by sme boli krajšejšie..och...a chce sa nám?..nechceee!

kacenka1983007
17. jún 2012

@miskakyska
@sajmonkaf ja som začala cvičit a od včera chodievame sa byciklovat s rodinkou,no ale ako ma bolí rytula 😖 🤐 ale je to super a konečne už máme pekné počasie 😉 🙂 😎

miskakyska
18. jún 2012

@kacenka1983007 až moc pekné počasie,taký hic ja nemusím..uf..na bycikloch chodíme aj my,lenže to sa nevyrovná cvičeniu...pekný dník všetkym a prežite ho bez ujmy na zdravý...že 35stupňov dneska,srandisti..a potom také krúpy zas,že všetkému pozrú do prdele..

sajmonkaf
18. jún 2012

čo poviete na skákanie cez švihadlo????snád sa neprepadnem o poschodie nižšie k susedom 😀 😀 😀

zoya1
18. jún 2012

Ahojte, tak ja sa vám hlásim po 2 dňoch strávených na traumatologickom oddelení našej nemocnice. V sobotu som mala úraz - otras mozgu, tak si ma tam nechali na pozorovanie. Diétu som porušila, keďže mi nakazovali všetko zjesť, aby vedeli či nebudem zvracať. Na moje veľké prekvapenie váha sa nepohla hore. Síce ani dole. Na to že som ešte o deviatej večer jedla rezeň s novými zemiakmi - som veeeeľmi spokojná. Ale od zajtra znova diétka - uhľohydráty. Dúfam, že v ste prežili krajší víkend. Cmuk a doschudnutia 😉

miskakyska
19. jún 2012

@zoya1 si čo stvárala osoba?

sajmonkaf
19. jún 2012

ako zvladate tie horučavy?ja ich neznášam,najradšej by som bola zalezena cely den niekde. A ešte k tomu mame 3 dni odstavku teplej vody,tak robim doma len najnutnejšie.A vonku s detmi sa neda poriadne ist,až večer.

sajmonkaf
19. jún 2012

@zoya1 no pekne,to ste mali tie športove dni?či?pekne sa držiš,ja od poslednej vody nič,stojim a nič sa nedeje,tak len čakam,kedy sa dačo pohne,ešte do konca diety aspon 5 kg chcem zhodit,aby som sa dostala pod 70 kg 😝 😝 😝 😝

sajmonkaf
19. jún 2012

@miskakyska možem si dat ešte jednu "extra" vodu?viem že ty si mala aj mimo programu,že?