90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

janetka
20. aug 2008

a ten pitny den sa musi? 😀

janetka
20. aug 2008

asi v UH den sa smu halusky s kyslou kapustou...
Ja si chcem zajtra urobit zemiakovocuketove placky, bez muky a vajca... myslite, ze sa to da? dam tam troska struhanky, cesnak, majoran

aniel
20. aug 2008

ahojte babenky,tak som konečne tu .Ráno som bola odviesť mamu k lekárovi,potom kaderníčke ,odtiaľ domov navariť,oprať ,vyvešať,upratať,zacvičiť,osprchovať a na brigádu na dve hodinky.Teraz som prišla a som strašne vyšťavená.Na obed som mala zemiakove placky a teraz na večeru neviem čo,lebo nezostali.

lucxy- a to je o čom ,lepšie ako táto 90dňovka?

luciap- nám asi vychádza spolu voda.Zdá sa mi ,že si začala ,keď ja som mala po druhej vode.

miska-ahojky a nič sa neboj ,ja tiež zbožňujem sladké,ale teraz už ani niekedy nemám chuť.Uvidíš,že to pôjde.

ananaska -super,uvidíš ani sa nenazdáš a budeš na prvej vode.

gucz-Laurika nespala?Mi to tiež máme všeliaké.Okrem toho ,že sa Sofinke tlačia očné zuby ešte sa na dovolenke naučila viac na kojenie a nechce ani flašu ani dudlík.Už som z nej zúfala.Stále visí na mne.

miresta- super som si oddýchla,len teraz akosi nestíham.Manželovi odovzdám pochvalu.Ako som písala malá je tiež nejaká nekludná, už aby mala zúbky vonku.Ty si taký letný živel,tak si uži slniečko,lebo už ho asi veľa nebude.

janetka -super ti to ide dolu,len sa drž,nie ako ja .Ja som dosť prehreškovala,ale o týždeň sa mi 90dňovka končí , ani tomu nemôžem uveriť.Už sa odvážim až na konci.

lucxy bude rada,že už sa stále nevážim.

veronkaj- ja som cez dovolenku celý týžden prehreškovala.Noa čo idem ďalej a dám si ešte jedno kolo.

janetka -tie vyskúšam.

tinaa,jesika,anaret,twins,maminkatn-vy ste kde?

jesika- ja som myslela ,že tu budeš častejšie,dúfam,že nás aspoň čítaš a pokračuješ s nami.

aniel
20. aug 2008

janetka-ja som si dala haluškz normálne a ešte som mala aj kilo dolu

luciap
20. aug 2008

Aniel - a kedy si si dala tie halusky? Ano ja som zacinala po tvojej vode, takze aj ty mas v stredu vodu?

Janetka - citala som niekde, ze pitny den sa nemusi, ale podla mna urcite stoji za to vydrzat. Mas sancu tam znizit vahu.

Veronkaj - aj ja mam pocit, ze radsej, ked uz fakt neviem vydrzat radsej zhresit a schudnut o kus pomalsie, ale niekedy to dobre padne na nervy.

gucz
20. aug 2008

čaute bambulky

tak som sa sem konečne dostala, malá ako zaspávala, tak sa pokadila, tak som ju rozospatú musela prebaliť, takže chúďatko kým zasa zaspala, trošku to trvalo dlhšie.
Aniel práve že malá spala v noci celkom fajn, zamrnčala asi až o štyroch, tak ma prebudila a spala si ďalej. No mne sa chcelo na wc, tak som šla, zasa som si ľahla, a zdalo sa mi, že len čo som zavrela oči, tak už bola Laurika hore. No vstávala po šiestej. Ja by som sa asi potrebovala vyspať do vôle, aby som sa zobudila sama od seba, ale to ma ešte asi riadne dlho nečaká 🙂, mňa totižto malá zobudí hneď ako začne ráno šuchotať

Tak veľmi sa teším na zajtra na pizzu, takú mám chuť na olivy... Už aby bolo zajtra na obed 😀 . Mám strašne rada slané veci, upečené (aj osúch, palice, langoše a podobné veci). Ale napríklad mäso by som ani nemusela jesť, to mi ani nechýba. Už mám v chladničke zajtrajšiu večeru, robila som piškótovo - smotanovú tortičku. MM ju zbožňuje, tak poteším jeho aj seba.

Dnes som mala po dlhej dobe hlávkový šalát so zemiačikmi, mňamky. Akurát mám stále strašnú chuť na slané (čipsy, praclíky, tyčinky a podobne) ale odolala som. Konečne jeden deň bez prehreškov, ak nerátam kávu s mliekom.

miska1984
20. aug 2008

Ahojte,
tak mne sa dnes podarilo vydrzat bez prehreskov a pritom som cely den bola doma.Myslite ked si medzi jedlami dam ovocie tak je to ok?

Gucz:aj mam zajtra UH.Ake mnozstvo pizze je povolene?

gucz
20. aug 2008

no ja si robím tú z tých receptov (250g múky, používam špaldovú, polovičku kvasníc, trošku cukru a soli a 3/4 hrnčeka vody) Ja ju zvládnem skoro celú (dávam na malý plech), potom fučím ako prasiatko, ale aspoň raz za 4 dni sa najem do sýta, potom som do večera ani neni hladná, sem tam mi je ťažko, ale nevadí, mne tá pizza strašne chutí. Na vrch dávam pretlak (opražím si cibulku, pridám pretlačený cesnak a na to pretlak), olivy, kukuricu a korenie na pizzu od vitany. Ani nevieš ako sa teším na zajtra

lucxy
20. aug 2008

vidim ze tu sa riadne chudne, gucz ty si pizzo maniacka 😀 😀 😀 ja som zase za celu dietu mala len dva krat pizzu vzdy som si robila cestovinu
aniel neviem aka to je dieta, hviezda ju stale zhana pozri na nete 🙂

luciap
20. aug 2008

Gucz - presne viem ako sa tesis na zajtra, pretoze rovnako sa tesim aj ja 😉 . Tiez mam zajtra pizzu, mnam a vecer parizsku tortu. Mas pravdu, nech uz je zajtra na obed 😀 . Horsie, ze ked si predstavim, aky den ide za tym 😒 . Ale nevadi, prezije sa tak ako tie predtym. Akurat neviem preco mam stale pocit, ze ovocny den je castejsie ako UH 😀 .

Miska1984 - ja som si dnes po vecery dala este hrozno, pretoze som mala pocit, ze som hladna a hlavne som mala chut na sladke. Zajtra uz mam konecne dostat, tak snad sa to moje zblaznene telo upokoji a prestane vymyslat.

maminkatn
20. aug 2008

anjel cauky 🙂
ja som teraz na kavovej to snad vies...sam zavitam len niekedy 😉 😉
mam uz 4 kila dolu a teraz mam 2 tyzden uvidim potom kolko dam dolu dokopy 😉 😉
potom sa ozvem...som rada ze si si na mna spomenula 😉

anaret
20. aug 2008

ahojte zdravím Vás konečne babuľky moje!!!mala som mimo počítač, resp.net, takže mám absenciu, ale som aj nestíhala - chodila som na školenia so Nitry od rána do večera, takže tak...inak sa mám o.k., som trošku uťahaná, ale idem si prečítať, čo všetko ste popísali...
zajtra mám ovocko - resp.zeleninko - tá mi lepšie pasuje- tak to takto kombinujem...

aniel
20. aug 2008

ja si dám zajtra cestovinku,mňam.

gucz -ja si radšej pizzu nedám je mi z nej ťažko.

luciap-ty tiež veľmi ľúbiš pizzu ? Aj ja som ju zbožňovala ,ale už som prepizzovaná.

maminkatn- napíš na IP o čom je.

anaret -to ti nezávidím .Som zvedavá ako to budem stíhať ja ,keď pôjdem do práce,ale to je chvala BOHU až za dva roky.

miska1984- si dobrá,len tak ďalej.

lucxy -ako pokračuješ? Si na dvojke?

anaret
20. aug 2008

a ako som nemusela olivy, tak dnes ich priam zbožňujem...
ako starý otec vravel - na Vás len biedu /koncentrák - on tam bol v Nemecku/ a budete vedieť, čo je dobré....

aniel
20. aug 2008

alebo ešte na tajto?

anaret
20. aug 2008

a babeny, ako to vidíte s dvojkou????idete do toho???veď termín sa Vám blíži!!!!

luciap
20. aug 2008

Aniel - ja mam rada pizzu, kazdy tyzden by som ju sice asi nejedla, ale nastastie milujem aj cestoviny a uz na buduci UH si vybavujem so starou mamou, aby mi urobila fliacky s kapustou. A aku cestovinu zajtra budes mat?

Anaret - ked som bola mala vymyslala som neskutocne s jedlom. U nas sa varili 3 druhy jedal, aby sa kazdemu ulahodilo a vzdy som si k tomu vypocula komentar od starej mamy, ze "pockaj, zivot ta raz nauci". A naucil. Odkedy som si mala varit sama, som zrazu jedla jedla, ktore som predtym nechcela. Zostalo mi uz iba par, ktore ani teraz nejem (napr. pecienku), ale aj z nich by som uz bola teraz ochotna polovicu zjest 🙂 .

janetka
20. aug 2008

caute, tak ste toho popismenkovali... ja som dnes vydrzala, na veceru len trocha syru a papriku, bola som s babami v restike na pokeci, tak som tiez odolala,a le dala som si dva vinove striky so sodou...
inak ja tiez uh riesim zatial stale pizzou 😉 a ku vsetkemu davam kecup a cesnak..

anaret: pre mna je dvojka este dalekoooo 😉

Som rada, ze to tu mozem s vami rozoberat, lebo ked som pred x-rokmi drzala dietu, tak som to stale vypravala muzovi a ten mal pocit, ze len o jedle vypravam..takto to kompenzujem s vami a s nim rozoberam uz len zhodene kila 😉

anaret
20. aug 2008

janetka, muža nezaťažuj s takými vecami....lebo pre chlapov táto téma veľmi nie je a po čase z toho môžu byť otrávení...

anaret
20. aug 2008

a inak - aj ja milujem pizuuu, gucz- my sme si podobné - pizzové a lemry lenivé....

luci a Ty bývaš s babkou, keď Ti varí???? to máš potom dobré - taký servis... a zvládate spolu spolužitie?

twins
20. aug 2008

ahoj luciap ja idem od znova ateraz na tvrdo zatial od pondelka sa snazim nehresit tak uvidime

anaret
20. aug 2008

twins, ako to myslíš - odznova???

twins
20. aug 2008

aniel nechcela si ist nahodou v piatok na kupko nespominala si piatok v 2009 to potom neviem ci mam volno 😀

twins
20. aug 2008

miska ahojky skus drzat snami mozno ti to pojde lepsie aj ja som zo zaciatku myslela ze toto pisanie je o nicom ale tusim to zabera ked si mozes precitat ako ostatne davaju dole kilecka a potom aj ty viacej chces

twins
20. aug 2008

miresta neboj ani ja od dovolenky nestiham postupne ako citam sem tam nieco napisem a zajtra zas idem do prace tak zasa sa mozno neobjavim

twins
20. aug 2008

anaska nepotrebujes ziadne finty 6kg je malina keby mi len tolko stacilo ku stastiu som za vodou to mas za prvy mesiac dolu a mas pokoj ja by som potrebovala aspon 3 90dnovky

twins
20. aug 2008

miska gucz aj ja mam zajtra uh ja si objednam pizza stangle robia u nas perfektne ked som v robote nestihnem navarit

twins
20. aug 2008

anaret no tak to myslim ze idem uplne znovu 90dni celkom mi ta strava vyhovuje a aj tak som milion krat zhresila tak dufam ze tento krat to budem drzat poctivejsie a orem toho idem 30oktobra na svatbu tak to musim do vtedy zvladnut este 10 lebo som stale ako slon ja toho aniela nikdy nedobehnem ked bude stale drzat dietu

twins
20. aug 2008

tak caute idem spat lebo zajtra nevstanem pozdravujem vsetky aj na tie ktore som zabudla spomenut dobru noc

anaret
20. aug 2008

twins, dobrú noc, aj ja idem a držím palce...