90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
20. júl 2012

@kacena24 no nepila som kavu,nepapala na obed chlebik ani vyvar,len niekedy v bielkovinove ked som mala kuracinu a dusila som vsetko na zel .bujone nepouzivala som olej ani mast aj do ryze som vliala bujon rozrobeny v horucej vode a tak cukor tiez som nepouzivala(jasne len v uhloh.den.) potom po mesacnej diete som nasadila med 🙂aj kavu aj olej som zacala pouzivat ale malo vyprazane nepapam dodnes a ked som aj v diete tej prvej tak len sup do rury na mastny papier a po vytiahnuti postriekala oliv.olej 100ˇ% ine som ani nepouzivala myslim tie obycajne vobec,vsetko ale len ten mesiac prisnej diety ziadne malinovky a bublinkove vody ,len voda z vodovodu a nesladene caje 🙂 teraz porusujem co sa da a to aj vidno anideko nemam dole sice som nepribrala ale ani neschudla 😔 musim este 5kg dole aby som bola spokojna zo sebou ale akosi sa mi nedari neviem co sa deje ale nemam take silne sebazaprenie ako pri tej prvej dietke. 😒

ketrinn
20. júl 2012

@miskakyska moja nezakrije to to som skusala dcera mi hovori ze vyzeram hrozne ked dam makeup ako smrtka ktoru presiel paeny valec kolo oči xixi a davam aj korektor svetlejsi a na to makeup a nic stale vidno,myslela som ze to stej stitky a le ved uz je von a stale nemiznu.

ketrinn
20. júl 2012

@kacena24 zle som ti napisala za mesiac som sla dole 10kg a potom ten druhy mesiac som schudla len kilo a to som nasadila tu kavu,med a olej atd. a tam som schudla do vodoveho len 1 kilo takze za prvy mesiac 10 kg ,a za druhy len kilo a potom som skoncila .akosi som to doplietla v prvej sprave 😎 asi spim ale aj tak za ten prvy mesiac 10kg je super ,len teraz to nejde asi sa budem musiet spametat 🙂

kacena24
20. júl 2012

@ketrinn za mesiac 10 kíl je krásne 😉 a v uhlohydratový den si ake sladke papávala?

lucky14
20. júl 2012

@ketrinn Ahoj. Ak mas kruhy pod ocami cely zivot tak potom len krektor Ti pomoze moja. Inak nic ine nepomoze uplne ich odstranit. Vody pijes isto dost co je dolezite, dostatok spanku samozrejme nie vzdy sa to da, gel na ocne okolie s obsahom kofeinu co pomaha odblokovat zablokovane limfaticke zlazy cez den vyzivny krem na noc co pomaha posilnovat strukturu pleti v noci ...a tak su menej viditelne. Vzdy nanasat iba okolo okolia oci kde citis orbitalnu kost a v smere od kutikov oci von k spankom. Vela stastia. Podla mna najlepsi korektor je od YSL Touche Eclat. Na ten ja nedam dopustit. A doteraz som sa nestretla s nikym kto by po vyskusani nebol spokojny. 🙂

lucky14
20. júl 2012

@marianka0101 Ahoj. Aj si vsetko vazila a ked si varila recept podla knihy tak si si z toho odobrala na veceru alebo si si pripravila nove ale len z polovicnej davky? 😒

marianka0101
20. júl 2012

@lucky14 vazila som tak, ze dennu davku som naraz varila a potom uz navarene rozdelila 2/3 obed a 1/3 vecera

ketrinn
20. júl 2012

@kacena24 ano ale nie zakusky a cokolady ale pernik alebo bublaninu,osie hniezda a tak,cokolady ja nemusim bola som na mesko ale teraz ho nemozem ☹ je mi sneho spatne,zmrzlinu som mala asi raz a to som si dala nanuk .aj ked to bolo povinne 😀 😀 😀

ketrinn
20. júl 2012

@lucky14 koklo stoji, ? a kde ho kupim? ja mam z avonu

ketrinn
20. júl 2012

@lucky14 a nemam ich od davna len cca 5 rokou ako som sa zacala liecit na štitnu zlazu ,teraz je von a kruhy stale ale mam taky dojem ked som jedla meso boli hroznejsie teraz su ale nie take vyrazne,ale aj tak mi vadia

lucky14
20. júl 2012

@ketrinn No je super ze nepapas maso lebo to Ti asi zatazovalo pecen a zlcnik a tak aj vylucovanie toxinov z tela a tak aj kruhy boli horsie. Ak nepouzivas ziaden ocny krem zacni. A ten YSL mozes kupit vo Fann parfumerii a povedz im nech Ti aj ukazu ako sa to spravne nanasa. Je to viac rozjasnovac ako korektor ale musi sa spravne naniest. Potrebujes ho velmi malinko. No myslim ze bude stat na SVK okolo 30 euro nie som si ista ja si taketo vecicky kupovavam na letisku v duty free. Viem ze je to asi dost ale vydrzi Ti pol roka najmenej. Neviem ako si spokojna s tym z avonu ale asi moc nie. Ten som ja vobec neskusala tak sa neviem vyjadrit. Ja som skusala od Dior, Chanel, Lancome, Lauder ale YSL je jednoznacne najlepsi. Isto nic nekupuj skor ako Ti v predajni nepovedia ako si ho spravne naniest. Daj vediet ako si sa rozhodla. Ja len obdivujem ako sa Ti krasne dari chudnut. Ja stale bojujem so svojimi vnutornymi demonmi hladujem a vaha nie a nie dolu. 😒

lucky14
20. júl 2012

@marianka0101 Asi budem teraz vyzerat hlupo ale v tych receptoch je napr 120g cestovin. Tak to si si rozdelila alebo si varila 180g? Dakujem.

marianka0101
20. júl 2012

@lucky14 ked mas cestoviny, tak naobed mas 120g a na veceru predsa iba kusok cokolady a zakusok. Ja klasicke zakusky nelubim, tak som si kupila napr. Sisku

lucky14
20. júl 2012

@marianka0101 A ked varis napr. musaku zo 6 zemiakov tak nechas si z toho na veceru? Diky. Dufam ze Ta moc neotravujem.

sotia
20. júl 2012

všetky nohavice na mne visia ako na strašiakovi...teším sa...no ale čo si obliecť?????????

lucky14
20. júl 2012

@sotia Kiez by to tak bolo u mna. Super pocit to musi byt. Najlepsie ist niekde na nakupy a kupit si nove. Aka budes chodit v nich pysna. 😀

sotia
20. júl 2012

@lucky14 no nič iné mi neostava, nemôžem fungovať len v teplákoch....ešteže dcére niečo zoberiem...

lucky14
20. júl 2012

@sotia No tak to Ty musis byt aka chudunka teraz ked sa oblecies do dcerinych veci? Uzasne!!!!!

sotia
20. júl 2012

@lucky14 ale nie, ešte je čo zhodiť, dcéra nosí 38, tak do niečoho vojdem

lucky14
20. júl 2012

@sotia Uzasne. Ja som mala 38 nohavice naposledy asi v 18tich. To boli casy. Neviem ci sa este niekedy zopakuju. 😉

sotia
20. júl 2012

@lucky14 neboj, myslím že hej, mne sa tiež podarilo dostať teraz na hmotnosť ako za slobodna (to je z pred 15 rokov),,,,len to udržať!!!!!!!

lucky14
20. júl 2012

@sotia To isto udrzis. Uz si sa isto naucila spravne stravovat tak to zvladnes. 😀 U mna je to horsie. Par dni som super a dodrziavam a potom na mna pridu takeeeee chute ze sa to neda zvladnut. Stale so sebou bojujem vnutorne. Hadam jedneho dna zvitazim nad mojim horsim JA. 😉

marianka0101
20. júl 2012

@lucky14 musaka to je to zo sosovicou, ze? Jasne 4 na obed ,2 na veceru. Toho bolo dost vela neviem ci som nerobila iba 4 zemiaky a ono zo zaciatku som dodrzovala vahu, ale potom sa uz zaludok tak zmensil, ze som si davala mensie porcie, lebo som nevladala 🙂
Po poride hned ako to pojde idem znovu na tuto stravu, lebo sa pri nej aj celkovo tak dobre citum nielen fyzicky, ale aj psychicky. Neotravujes 🙂

ketrinn
20. júl 2012

@lucky14 joj teraz aj ja mam vela demonov v sebe zas som porusovala joj uz neviem co je somnou hnevam sa sama na seba ,moja mi tu take obchody ani nemame a najlepsie si vyskusat aj neake vzorky z avonu iba skusam 🙂 ale zatial som nic nenasla ☹ u nas taku znacku nekupis a tiez kupit a nesedne otien alebo co a potom zbytocne vyhodene peniaze 😒 nedaju sa kupit aj vzorky ak ano daj vediet 🙂

ketrinn
20. júl 2012

@lucky14 moja ja som nikdy ani do tej knihy nekukla ani ju nemam ved to by ma odradilo aby som nieco vazila 😉

merikac
20. júl 2012

ahojte babulky, tak po mesiaci "dietovania" aj ked som mala zo zaciatku z nevedomosti vlastny styl chudnutia 😀 hlasim ubytok -8 kg,,,,,,,, som spoko, 😔

lucky14
20. júl 2012

@ketrinn Vzorky urcite nikde nedostanes. Odtien ktory pasuje 98% ludi je cislo 1. Len tak Ti to pisem keby nahodou cestovala Tvoja znama niekam na dovolenku alebo Ty alebo ak by si si ho chcela kupit cez net. Tento produkt pouzivaju uplne vsetci v telke v Amerike aj v Anglicku. Preto ho maju vzdy aj v lietadlach ked niekam letis v tomto odtieni. Fann parfumerie su v skoro kazdom vacsom meste. Skus si to vygooglit. 😀

lucky14
20. júl 2012

@merikac Uzasne!!! Blahozelam!!! Len tak dalej. 😀

lucky14
20. júl 2012

@marianka0101 Dakujem. 😀

ketrinn
20. júl 2012

@lucky14 skusim vyguglit diki