• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@domyyy Ja milujem kukuricu. A teraz ide kukuricova sezona. Bude vsadeeeeeeee!!!! :slight_smile:
22. júl 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 joj moja chlapi su hrozny xixi uz som mu davala aj caje ale on ju ma zatazenu hlavne z coko xixi a je chuducky ,lebo doktor mu predpisal aj lieky na odmastenie pecene lebo ju ma obrastenu tukom xixi ked sa dostane k bomboniere tak padne cela tak sa ani necudujem a jogurty ,slaninka ,klobasa to ma rad xi
22. júl 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som prave robila muzickovi rezne. Prisli mu na chut. Tak hor sa do toho a uz veceria. A vobec to na nom neni vidiet ze papa co mu chuti a kedy mu chuti. On sa niekedy zobudi v noci a zje Horalku alebo hocico lebo citi hlad. :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 ja sa tiez tesim mynule som kupila ale mala spapala prvej svoju a potom aj moju ,lebo ja som si ju odlozila na neskor a to ju potom lakalo tak som sa zlutovala a dala som jej ju :slight_smile: ved este bude potom si dam aj ja ale musim kupit viac :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrinn Ako kazdy chlap moja zlata. Len keby s mu tie vysledky aspon zlepsili ked uz berie tie tabletky. :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 joj keby sme tak mi zjedli hocičo ,ba by sme vyzerali :grinning: :grinning: :dizzy_face: ,,ved o 2 tyzdne ide na kontrolu uvidime :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrinn ja som ich mala stale, podla toho, co viem, mozu sa kazdy den :wink:
22. júl 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrinn Prave preto ja som donedavna zjedla hocico aj ked nikdy som sa nezobudila v noci a nesla jest a preto vyzeram ako vyzeram. Ale uz nie dlho. Ked zacnem s dietkou tak verim ze kileckapojdu dolu tak ako aj vam kockam. :grinning:
22. júl 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave ok dikes:slight_smile: zajtra si urobim z kasou zemiakovou :slight_smile: uz sa tesim a ako inac pochval sa vaha ide dole ,lebo mne ne!!
22. júl 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 kojiš?
22. júl 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrinn Uz nie. :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrinn no nejde dole, stojim na 60 a nijak raz nejde dole, no dost som posledny tyzden porusovala, tak sa nie je co divit :wink:
22. júl 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ok mozes dietit xixiix ,zajtra zacinas,drzim palce som zvedava ako ti to pojde dufam ze super!
22. júl 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave joj ja tiez ale rozhodla som sa vysadit kavu,chlieb,a olej budem len dusit ,ako prvu ked som drzala mozno sa pohne ,len teraz otpust u nas tak sa bojim toho žradla :unamused:
22. júl 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky idem spinkat,krasne sny ,zas zajtra pap
22. júl 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ketrinn moja, ja som nepoucitelna, aj teraz som si dala kusok cokolady, joj, nepoucim sa... sama sa na seba hnevam... co uz, zajtra UHT, tak uvidim, ci sa polepsim.... :wink: dobru nocku, aj ja uz idem na kute, pa
22. júl 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave Tak to mas super ze nepriberas aj ked porusujes. :slight_smile: 60kg je uzasne!!!
22. júl 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
keby mám 60kg tak som najhappy! :wink:
22. júl 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 to je, ja viem, len chcem este trosku dat dole :wink:
@domyyy len pri mojich 158cm to chce este dat trosku dole :wink:
a teraz uz fakt idem spat, pa :wink:
22. júl 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domyyy ufff to by stačilo dokonale aj mne...krásnych 60 kilov :slight_smile: možem snívať :angry:
23. júl 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave No to verim. Kazda z nas ma v hlave akusi idealnu vahu a chceli by sme sa tam dostat. Mne bude stacit 65kg a budem stastnaaaaaa!!!! Ale u Teba to uz nie je vela a si v cieli. :grinning:
23. júl 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave mne by celkom stačilo mať aj ten pomer :sweat_smile: no nič, musím dietkovať ešte :dizzy_face:

@kacena24 môj cieľ je mať 65 :wink:
23. júl 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby rozhodla som sa, že tento týždeň sa nebudem ani vážiť..... odvážim sa až budúcu stredu :slight_smile: budem mať ešte menzes túto a aj to porušovanie bolo strašné tak sa nechcem deptať :slight_smile:

dnes raňajky neviem čo lebo nič doma nemám, idem na nákup :grinning: a na obed asi tá rybka :wink:
23. júl 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave
@ketrinn čaute babulienky..tak som sa odvážila po cca mesiaci "prežierania"odvážiť a váha sa nepohla..ty kokooos...také prekvapko som veru nečakala...držím pedantne dietu,váha stojí...to ma vie nasrať..teraz som jedla všetko čo nezjedlo mňa a váha sa nehla..no tak potom nežžer...ale,dneska si dám vodu...ako odmenu pre ten moj metabolizmus :o))
23. júl 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@domyyy ja dnes nemala tiez nic a do obchodu 3km takze som ranajkovala 3 mensie paradajky a caro a sup na wc :grinning: :grinning: :grinning: dnes kasa z hubami mnam uz sa tesim akurat som postavila zemiacky na sporak :wink:
23. júl 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskakyska mne stale stoji ,nebudem sa vazit az po vode a hotovo ,snazim sa ako aj z porusovanim ,joj kde su tie casy ked som bola vzorna v diete joj! u nas tento tyzden odpust tak neviem ale budem sa snazit a ked porusim tak urcite len kuskom:slight_smile:
23. júl 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby,nedala by sa ta kniha poslať mailom??? asi nie vsak?
23. júl 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam foto obediku osve udusene huby na bazalke a cibulke pepš,sol,vegetka,potom zamixovane v zemiakovej kasi k tomu uhorka sacharidovy den
23. júl 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. júl 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a mozem papat!
23. júl 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok