• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
@lucky14 no bojujem, zacina mi riadne skvrkat v bruchu :confounded: a polhodku bude hotovy obed na zajtra, to len bude boj :unamused: ale som sa rozhodla, ze ked som vydrzala dotreraz, tak uz do rana vydrzim... vcera zeleninka a ovocie, dodrzala som, no do vcera boli porusovacky skoro denne, tak sa uz musim spamatat :grinning:
25. júl 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave Si uzasna. Len tak dalej. :grinning:
25. júl 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 dakujeeeem, no asi pojdem skor spat, lebo uz fakt zacinam mat problem :grinning:
25. júl 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sajmonkaf Dakujem za Tvoje rady. Velmi si to vazim a urcite na ne dam. Musiiiiiiiim byt krasna na Vianoce. :grinning:
25. júl 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave A zaspis s prazdnym zaludkom? :unamused:
25. júl 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 najskor to jablko,ale som aj malicka,161cm.neviem sa zbavit brucha,asi pojde dole len cvičenim.Melir som už raz mala,tak 5 rokov dozadu,a pacilo sa mi to.Ja mam rysave vlasy a do toho svetly melir vyzeral super.Ale to siani dam az pred tou svadbou.Ale na saty nemam moc casu,ani som ešte v meste nebola kuknut,co maju.A o farbe tiež nemam sajnu,len asi čierne alebo biele nechcem.No a družičky budu ružove,tak ani take nie.
25. júl 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 no vidis a konecne mas aj nejaky ciel,to je super.Ja som zvedava,ked ma pol familie,čo ma videli pred rokom zbadaju,ako som schudla.Ani som im nevravela,že chudnem,výhodou je,že sú z čiech a ma nikto z nich nevidi,to bude pre nich šok,sa na to teším,lebo pred rokom všetci riešili,aka som tlstá....strašne som sa tam cítila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sajmonkaf Rysavkam veeelmi sekne zelena. Neuvazovala si??? Takze saty si musis kupit urcite len pod kolena alebo nad kolena ak ich mas stihle to vies Ty. A musia byt zostrihnute pod prsia taky princezkovy strih. Urcite nieco najdem na nete a dam vediet. Ja milujem modu a tak. Tak rada poradim. Ak mozem. A veru melir Ti isto pristane. Presvetli vlasky. :grinning: Z Tvojej fotky nie je vidno ze mas rysave vlasky.
25. júl 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave ja to tiež vidim na postel,len maly ešte kuka rozpravku,tak najprv jeho musim ulozit.A zajtra je Anna-Hana,moja mamka je Hanka a v sobotu ma narodky.zase to poser..m!
25. júl 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sajmonkaf Yeay!!!! Teraz budu riesit ako super vyzeras. To sa tesim. Urcite im klesne sanka. :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 myslela som taku farbu mozno tyrkysova alebo aj zelene nieco,vela veci mam zelenych na bežne nosenie.No a moje nohy,kratke a tlste,xixi,za kazdu radu budem vdacna :wink:
25. júl 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 Na tej fotke som akurat isla od kadernika,dala mi dost tmavu farbu na moj vkus.Ale mam fotky na FB,ked chces...
25. júl 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 na to spolieham, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 snad ano.... :wink: a takto vyzera moj obedik na zajtra, len sa ho bojim rozkrojit, lebo by som neodolala a zjedla ho uz teraz :grinning: je to cuketak, ale robeny z tekvice :wink: mozno to nie je uplne podla dietky, no zajtra mam bielkoviny a je to zelenina so sunkou a mukou a vajickom... tak si nedam chlebik k obedu a hotovo :grinning:
25. júl 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sajmonkaf Tak to si pis ze ano!!!!! Tak sa tesim. To milujem ked ludia zazeraju a komentuju ked je nieco negativne a ked je nieco pozitivne tak len su v nemom uzase. Dufam ze Teba vsetci pochvalia. Len aby si nezatienila nevestu!!! :wink:
25. júl 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave fíha,aj recept by si mohla dat moja :wink:
25. júl 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 to mojej sestričke nespravim:slight_smile:
25. júl 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave Nooooo!!! Vyzera super ja by som tu sunku vynechala a mnam. Prajem skore zaspatie a krasne snicky. :grinning:
25. júl 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave milujem tekvicu a cuketu....
25. júl 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sajmonkaf jasne, tu je :wink: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53795 mozem povedat, ze je uzasny, jedavam ho u maminy, no z cukety, tak uvidime, aky bude z tekvice, mala som v chladnicke a nevedela co s nou a este som to vylepsila paradajkami, kedze ich nemusim, tak som ich do masy rozmixovala, tak uvidime, ake to bude :wink: uz sa neviem dockat, je to uzasne chutne teple aj studene :wink:
25. júl 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 ja som zase sunkova, takze nesla vynechat :grinning: ja by som mohla vynechat syr, ale teraz som tam dala vsetko :wink:
25. júl 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sajmonkaf No nie umyselne ale urcite si ta vsetci budu vsimat a vsetci Ta budu riesit. :wink:
25. júl 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
inak dala som si zuvacku a zafungovalo, uz nemam chut jest :wink: takze este chvilku vydrzim hore :grinning:
25. júl 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ďakujem kočky, že ma podporujete, ja som zo seba nešťastná :frowning2:

@mijadave držkaj sa!!! :slight_smile: :slight_smile: už si nič nedávaj :grinning: radšej choď spinkať keď ťa premôže hlad :wink:
25. júl 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mijadave diky a to zjes cele sama?neviem či je to velky plech či malý.....
25. júl 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@domyyy uz je to lepsie :wink: zuvacka alebo zubna pasta vacsinou zaberie :wink: dakujem :wink:
25. júl 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave No to je super napad. Zuvacka. Vyskusam ked budem chudnut a premoze ma hlad. :wink:
25. júl 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sajmonkaf neboj, nie, nezjem, je to klasicky plech, moj mm sa zajtra vrati domov a tiez ho zboznuje, takze mu necham :wink: mozno :grinning: ale nie, vazne, ono je to nizke normalne, lenze ja som urobila z dvojitej davky, lebo som mala vacsiu tekvicu... ale urcite to cele nezjem, no obed aj vecera to bude :wink: dufam teda, ak mi mm nieco necha na veceru :grinning: cuketak je taky, ze ked ho zacnes jest, nevies skoncit, teda aspon v nasej rodine :wink: ja ho radim do kategorie jedal s nazvom "furt to zer" :grinning:
25. júl 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucky14 mne pomaha, no kupujem si tie stiplavejsie :wink:
25. júl 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave tak to je nebezpečna mnamka,ja take rýchlovky velmi oblubujem,a mozno by som si to dala aj na UH....
25. júl 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok