90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mpartlova
29. júl 2012

dakujem pekne aj ja Vam. 🙂

whimy
29. júl 2012

@miskakyska Prečo by ste mi neboli dobre, to je hlúposť, ale odtiaľ ma odporučili sem, tak sa pytam..snáď to tu nieje iba pre vyvolených :-/ Ale ak áno, tak som nechcela rušiť dámy.. 😉

miskakyska
29. júl 2012

@whimy ..jeeej ..rada Ťa vidím..som sa zľakla,že si sa naštvala...a vitaj medzi nami dievčatami Katuškaa :o) som kukla,že aj ty si zo Za..

lucky14
30. júl 2012

Krasne ranko vsetkym! Zaciname koceny. Uz o 90 dni budeme stihle a krasne. 😀 Vela pevnej vole prajem nam vsetkym!

momoyka
30. júl 2012

ahojte, aj ja chcem dnes zacat... kto sa prida? alebo kto zacina, aby som sa pridala?

sotia
30. júl 2012

@lucky14 takže držkám palčeky tebe a všetkým kočkám, čo dnes začali...no ja na pokračovacej, od ukončenia diéty 18 dní a išlo dole iba 0,5kg, ale to je v pohode, to už asi takto pomalšie pojde dole...veď jasné, že sem tam poruším, to už taký čas sa nedá bez porušenia, ale hlavne, že hmotnosť nejde hore...takže chudnime ďalej, aj tak bude moc teplo, nebude nám chutiť papať.

lucky14
30. júl 2012

@sotia Ahojky. Dakujeme a tesime sa na chudnutie. Urcite tu budete aspon od mna vela pocut. Budem sa pytat ak si nebudem vediet rady s niecim alebo budem mat krizu. 😉 ... Inak super ze dalsieho pol kilecka mas dole. Myslim ze pokracovacia je o tom ze to ide pomalsie. Ale presne ako hovoris hlavne ze to nejde hore. 😀

lucky14
30. júl 2012

@momoyka Ahoj a vitaj. No dnes zacinam aj ja tak hor sa do chudnutia. Nech nam to krasne ubuda. A nezabudni pisat ako sa Ti dari. 🙂

kacena24
30. júl 2012

@momoyka ahoj aj dnes začínam 😉 čo dobré si si dnes varila? ja som mala lečo s vajcom 🙂

momoyka
30. júl 2012

ahojte, tak dakujem za uvitanie...
tak ja som jedla vyvar od vcera a tiez vcerajsie masko s celozrnnym chlebikom..., len ten salat absentoval, na veceru si musim nejaky urobit, nemam doma ziadne suroviny,
ja som totizto rano otvorila oci a povedala si, ze dnes zacnem...🙂

kacena24
30. júl 2012

@momoyka no super,rychlo si sa rozhodla 😉 ja to papám bez chlebíka,dúfam,že to tak pojde lepšie dolu 🙂

momoyka
30. júl 2012

ja s tym polystyrenom... z toho ma nepali zaha.. z normalneho ma skoro stale palila zaha...

matchgame
30. júl 2012

Ďakujem za privítanie, som rada že nás je viac bojovníčok. Môj prvý deň zatiaľ pohoda ale blíži sa večer, to je pre mňa kritické obdobie obliehania chladničky. Ach jaj ☹ 😠

matchgame
30. júl 2012

@lucky14 ďakujem za privítanie, joj už len tá pevná voľa aby bola 😠

matchgame
30. júl 2012

@miskakyska veď to, leto už preč a ja sa stále skrývam v mega tričkách 😖 vo štvrtok idem na dovolenku, takže dietku musím aspoň začať 😎

matchgame
30. júl 2012

ozaj žienky, aj cvičíte? vidím že tie kilečká sa len tak tratia ale je to fakt len úpravou stravy?

kacena24
30. júl 2012

@momoyka aha poznám 🙂 už vieš čo budeš mať zajtra?

sotia
30. júl 2012

@matchgame ahoj ja nie, akurát pohyb v kuchyni a okolo ročného dieťaťa
,

matchgame
30. júl 2012

@sotia tak okolo babena je to 24 hodín v pohybe 😉 ja totiž na cvičenie moc nie som 😔

lucky14
30. júl 2012

Ahojte babenky! Poprosim Vas o pomoc. Ja som asi moj prvy den hned porusila. Mala som na obed 2 sojove parky a vraj to je v inom dni a nie bilkovinovom kedy sa mozu papat. Tak som super sklamana ze som to hned prvy den posr..a. Ja nejem maso ryby vajcia skoro vobec tofu nenavidim a syry su tucne tak som ozaj nevedela co si dat. Kde sa take cosi zaraduje? Ja som myslela ze parky zo soje su ako normalne parky ale vegetarianska verzia. Dakujem za radu. 😀

lucky14
30. júl 2012

Dnes som domov dotrepala stacionarny bicykel od rodicov a od zajtra rana zacnem. Skusim cvicit vzdy ked ma moj malinky doobednajsi spanok. Aspon 4x do tyzdna. Dufam ze sa mi to podari. Tie hnusne kila musis dolu!!! 😀

kacena24
30. júl 2012

@lucky14 jasné že sa ti to podarí, že váhaš 😉

lucky14
30. júl 2012

@kacena24 Dakujem si zlata. Isto to dame!!! 😀

kacena24
30. júl 2012

@lucky14 samozrejme,nepochybujem o tom 😉

lucky14
30. júl 2012

@matchgame Inak si odvazna zacinat dietku par dni pred dovolenkou. Na to ozaj potrebujes pevnu volu. 🙂

lilian365
30. júl 2012

@lucky14 Ahojky,jasne ze som zacala ale ako ta tak citam ,ja som mala dusene sojove mäsko so zeleninou,ani to tam nepatri????? 😒 kam to potom patri??? inac ze mi fakt chutilo 🙂

lucky14
30. júl 2012

@lilian365 No presne tak. Aj ja som to hladala na internete vo forach roznych a jedny baby hovorili ze v ich knihe to je skrob kde aj fazula a sosovica a druhe ze to je bielkovina ako aj tofu. Tak som z toho sklamana ak som porusila hned prvy den ale co uz. Vydrzala som tak to je podstatne. Som velmi rada ze aj Ty. 🙂

lilian365
30. júl 2012

@lucky14 Co dobre ides varit zajtra?? budes si varit podla tych receptikov?

lucky14
30. júl 2012

@lilian365 No to asi nie moja. Knihu mam ako inspiraciu ale nebudem ju nejako nasledovat. Len to delenie. Ja hrozne vela veci nelubim takze zajtra to budu upecene zemiacky v rure s rascou a solou a tiez pecene rajciny a papriky s troskou oleja. A Ty mas na co chut?

lilian365
30. júl 2012

@lucky14 ja by som si dala zeleninove rizoto 🙂 len si ho budem musiet nejak dochutit koreninami. inac mozu sa vstky koreniny????