• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
ja milujem pomaranče, aj kilo zjem na posedenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@baby124 Ja mam pomarance velmi rada hlavne na vianoce ....vtedy su najlepsie . :slight_smile:
8. aug 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 súhlas, aj ja len v zime, suché neznášam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 hmm na vianoce ... hlavne ta vona k tomu patri
8. aug 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@suezana cauuuko tak mi co stale len kysneme a potom chudneme :slight_smile: nestiham si citat vsetko ako si natom? ako dlho drzis? kolko uz mas dole? :slight_smile: chcem vsetky informacie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. aug 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky akoze dnes jahody s cukrom a dnes som mala skroby ze hihi nevadi
8. aug 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 caves no ako svihadlo?
8. aug 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach no ja som vtedy dala dole 10 kíl - išla som na 64 a teraz som vybehla na 68 :astonished: :astonished: tak to nemôžem dopustiť už :wink: :wink: musím to zastaviť - inak faaaak som sa rok normálne stravovala - dokoncca sladkosti, zákusky, torty..... a celkom fajn - ovocie doobeda mi ostalo - to mi vyhovuje dlhodobo. A dúfam, že tentoraz to dám na tú vytúženú 60tku :wink: :wink:
8. aug 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina1711 je to veru zabijak :grinning: ale nech. dnes som zmakla takych 50 min. , s prestavkami. vkuse zvladnem max. 10 min. potom si glgne vody, utrem z cela pot, a ficim. schudla som k vcerajsiemu dnu 2,3 kg, tak isto ma na svedomi aj svihadlo nieco :slight_smile:
8. aug 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@suezana inak kupila som si caj, Hannasaki. nejaky zeleny caj na chudnutie. citala som na to celkom chvaly, takze uvidime, co to urobi. :slight_smile:
8. aug 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 áno počula som, ale aj tak nebudeš vedieť, čo urobí :grinning: :grinning: :grinning: veď ty sa zdravo stravuješ a navyše športuješ, čo ti už nejaký čaj pomôže :wink: :wink:
8. aug 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana to malo byt pre
@tina1711 ale sak nezaskodilo ti precitat si :grinning: :grinning: . aj ked trochu od veci som s tebou zacala debatu, ani som ta nepozdravila :grinning:
8. aug 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 noooo, veď ani ja teba :grinning: :grinning: :grinning: a čajom never - ver len sebe :wink:
8. aug 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana to teraz samozrejme neznamena, ze prestanem dietovat. je tu o nom na koniku aj tema :slight_smile: to len taka moja barlicka ten cajik :slight_smile: lepsie ako kysnute buchty jest :grinning:
8. aug 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 odpadnem tak super tesim sa svihadielko je makacka a obdivujem ze vydrzis tak dlho
8. aug 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina1711 zmensil sa mi zadok asi o dve cisla z neho, ledva chodim, ale ten pocit je super :slight_smile: uz sa tesim ako si zaskacem zas :grinning:
8. aug 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@poki10 a ja som prestala :grinning: zacinam behavat lebo svihadlo mi robi problemi kusok
8. aug 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 no mňa si motivovala na to švihadloooooo :dizzy_face: :dizzy_face: že zadok menší o dve čísla :fearful: :fearful: :fearful: aj ja chcem :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina1711 hii a to co? mna bolia lytka, ledva chodim, ale snad prejde...bolia ta klby? alebo?
8. aug 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana vyskusaj :slight_smile: je to super. aj ked fakt makacka, kym si telo zvykne. ale aj tak si stale nedam pokoja s tym stepperom...to mas dieta a cvicenie a tak...jedno s druhym :slight_smile: zajtra sa idem odvazit, som zvedava :sunglasses:
8. aug 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 už som tri kampane dozadu kukala po ňom v oriflame - bol v akcii a ešte aj s počítadlom....... idem kuk, či je aj teraz :sweat_smile: :sweat_smile:
8. aug 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana teraz je za 6,90, teda pre clenky je lacnejsie. ale ja som sa na to vybodla a kupila za 2,50 v alltoys. :grinning:
8. aug 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj už si predstavujem, že vezmem auto, korčule aj švihadlo (aj dcéru a zajaca samozrejme - dcére musím bike natrepať do auta :confounded: ) a toooľko kalórií spálim, kým sa len tam dotrepeme :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@poki10 nemáme altoys :astonished: :astonished: ale možno v inom hračkárstve by bolo lacnejšie :confused: :confused: :confused: a máš aj počítadlo?
8. aug 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ani my nemame, ale boli sme na vylete a tam bol alltoys, tak som si kupila hned. ale zozenes aj v draciku a urcite aj v obyc. hrackarstve, ale urcite bez pocitadla. ver mi, ked budes vyflusnuta, bude ti jedno kolko si spalila :grinning:
8. aug 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. aug 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 hej po dlhsej dobe ma bolia klby clenkove hlavne
9. aug 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno, kto má dnes ovocný deň?? kto mi bude morálna opora? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. aug 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky už sa neviem dočkať kedy sa k vám pridááám!!!! :dizzy_face: dnes cestujem smer Vranov nad Toplou, bude to dlhá cesta z NR :rolling_eyes: ked sa vrátim tak sa ozvem :wink: a budeme chudnúť spolu :slight_smile:
9. aug 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domyyy ahoj moja,aj my sa už tešíme,už aby si sa pridala :slight_smile: ja som sa dnes odvážila a mám 3,1 kg dole :wink: dnes mam uhlohydráty,tak sa vytešujem,pizza na obed a na večeru niečo sladké vyňúram :wink: šťastnú cestu :wink:
9. aug 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok