90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
8. aug 2012

ja milujem pomaranče, aj kilo zjem na posedenie 😝 😝 😝

lucky14
8. aug 2012

@baby124 Ja mam pomarance velmi rada hlavne na vianoce ....vtedy su najlepsie . 🙂

suezana
8. aug 2012

@lucky14 súhlas, aj ja len v zime, suché neznášam 😝 😝

baby124
8. aug 2012

@lucky14 hmm na vianoce ... hlavne ta vona k tomu patri

zuzkakach
8. aug 2012

@suezana cauuuko tak mi co stale len kysneme a potom chudneme 🙂 nestiham si citat vsetko ako si natom? ako dlho drzis? kolko uz mas dole? 🙂 chcem vsetky informacie 🙂 🙂 🙂

tina1711
8. aug 2012

Kocky akoze dnes jahody s cukrom a dnes som mala skroby ze hihi nevadi

tina1711
8. aug 2012

@poki10 caves no ako svihadlo?

suezana
8. aug 2012

@zuzkakach no ja som vtedy dala dole 10 kíl - išla som na 64 a teraz som vybehla na 68 😲 😲 tak to nemôžem dopustiť už 😉 😉 musím to zastaviť - inak faaaak som sa rok normálne stravovala - dokoncca sladkosti, zákusky, torty..... a celkom fajn - ovocie doobeda mi ostalo - to mi vyhovuje dlhodobo. A dúfam, že tentoraz to dám na tú vytúženú 60tku 😉 😉

poki10
8. aug 2012

@tina1711 je to veru zabijak 😀 ale nech. dnes som zmakla takych 50 min. , s prestavkami. vkuse zvladnem max. 10 min. potom si glgne vody, utrem z cela pot, a ficim. schudla som k vcerajsiemu dnu 2,3 kg, tak isto ma na svedomi aj svihadlo nieco 🙂

poki10
8. aug 2012

@suezana inak kupila som si caj, Hannasaki. nejaky zeleny caj na chudnutie. citala som na to celkom chvaly, takze uvidime, co to urobi. 🙂

suezana
8. aug 2012

@poki10 áno počula som, ale aj tak nebudeš vedieť, čo urobí 😀 😀 😀 veď ty sa zdravo stravuješ a navyše športuješ, čo ti už nejaký čaj pomôže 😉 😉

poki10
8. aug 2012

@suezana to malo byt pre
@tina1711 ale sak nezaskodilo ti precitat si 😀 😀 . aj ked trochu od veci som s tebou zacala debatu, ani som ta nepozdravila 😀

suezana
8. aug 2012

@poki10 noooo, veď ani ja teba 😀 😀 😀 a čajom never - ver len sebe 😉

poki10
8. aug 2012

@suezana to teraz samozrejme neznamena, ze prestanem dietovat. je tu o nom na koniku aj tema 🙂 to len taka moja barlicka ten cajik 🙂 lepsie ako kysnute buchty jest 😀

tina1711
8. aug 2012

@poki10 odpadnem tak super tesim sa svihadielko je makacka a obdivujem ze vydrzis tak dlho

poki10
8. aug 2012

@tina1711 zmensil sa mi zadok asi o dve cisla z neho, ledva chodim, ale ten pocit je super 🙂 uz sa tesim ako si zaskacem zas 😀

tina1711
8. aug 2012

@poki10 a ja som prestala 😀 zacinam behavat lebo svihadlo mi robi problemi kusok

suezana
8. aug 2012

@poki10 no mňa si motivovala na to švihadloooooo 😵 😵 že zadok menší o dve čísla 😨 😨 😨 aj ja chcem 😀 😀 😀

poki10
8. aug 2012

@tina1711 hii a to co? mna bolia lytka, ledva chodim, ale snad prejde...bolia ta klby? alebo?

poki10
8. aug 2012

@suezana vyskusaj 🙂 je to super. aj ked fakt makacka, kym si telo zvykne. ale aj tak si stale nedam pokoja s tym stepperom...to mas dieta a cvicenie a tak...jedno s druhym 🙂 zajtra sa idem odvazit, som zvedava 😎

suezana
8. aug 2012

@poki10 už som tri kampane dozadu kukala po ňom v oriflame - bol v akcii a ešte aj s počítadlom....... idem kuk, či je aj teraz 😅 😅

poki10
8. aug 2012

@suezana teraz je za 6,90, teda pre clenky je lacnejsie. ale ja som sa na to vybodla a kupila za 2,50 v alltoys. 😀

suezana
8. aug 2012

jáááj už si predstavujem, že vezmem auto, korčule aj švihadlo (aj dcéru a zajaca samozrejme - dcére musím bike natrepať do auta 😖 ) a toooľko kalórií spálim, kým sa len tam dotrepeme 😀 😀 😀

suezana
8. aug 2012

@poki10 nemáme altoys 😲 😲 ale možno v inom hračkárstve by bolo lacnejšie 😕 😕 😕 a máš aj počítadlo?

poki10
8. aug 2012

@suezana ani my nemame, ale boli sme na vylete a tam bol alltoys, tak som si kupila hned. ale zozenes aj v draciku a urcite aj v obyc. hrackarstve, ale urcite bez pocitadla. ver mi, ked budes vyflusnuta, bude ti jedno kolko si spalila 😀

suezana
8. aug 2012

@poki10 😀 😀 😀 😀

tina1711
9. aug 2012

@poki10 hej po dlhsej dobe ma bolia klby clenkove hlavne

suezana
9. aug 2012

dobré ráno, kto má dnes ovocný deň?? kto mi bude morálna opora? 😅 😅 😅

domyyy
9. aug 2012

čaute kočky už sa neviem dočkať kedy sa k vám pridááám!!!! 😵 dnes cestujem smer Vranov nad Toplou, bude to dlhá cesta z NR 🙄 ked sa vrátim tak sa ozvem 😉 a budeme chudnúť spolu 🙂

kacena24
9. aug 2012

@domyyy ahoj moja,aj my sa už tešíme,už aby si sa pridala 🙂 ja som sa dnes odvážila a mám 3,1 kg dole 😉 dnes mam uhlohydráty,tak sa vytešujem,pizza na obed a na večeru niečo sladké vyňúram 😉 šťastnú cestu 😉