• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@kacena24 Tak co kedy ju zacneme??? :slight_smile:
21. aug 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matchgame Daj vediet ked budes mat odcvicene. Aj ja tak urobim. :wink:
21. aug 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 OK, už len kvôli tej hanbe že som lemra budem určite cvičiť :slight_smile:
21. aug 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 cicka mozme od pondelku,bo mame tu oslavu v nedelu,nechcem ju porusit a asi najlepsie je drzat ju od pondelka do nedele a v pondelok rano sa odvazit :wink: moze byt?
21. aug 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matchgame no moja mne sa tiez nechce. takze idem do toho dve lemry. ale verim ze to dokazeme. :slight_smile:
21. aug 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacena24 Plati. Budem sa snazit dovtedy nepribrat. :wink: Aj svagor uz bude odideny takze sa mi bude lahsie dodrziavat.
21. aug 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 super moja,dohodnute :slight_smile: tesim sa,7 dni prejde rychlo,som zvedava,kolko dame dole :grinning: to bude povzbudzujuce :grinning: no teraz este mozes maskrtkat a potom sa do toho pustime :wink: aspon aj ja si dam v nedelu nieco lepsie na ocinovej oslave,ved pojdeme na kapustu :grinning:
21. aug 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@suezana dakujem, nakoniec mam termin operacie 11.9., takze to budem este dlho doma... takze oddychnem, len najhorsie, ze nemozem nikam ist s detmi :frowning2:
21. aug 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave vynahradite si to moja,hlavne nech si v poriadku,drzim palceky :wink:
21. aug 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacena24 dakujem, dnes sme si uzili pekny dnik v KE, boli sme v ZOO, len bolo hrozne horuco... a zavrsili sme to oslavou vecer s pizzou... :wink: mnamka :wink: moja dietka dostava nafrak, same oslavy a antibiotika sa nedaju zajedat ovocim :confounded: ale zas nabehnem :wink:
21. aug 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave hlavne ze vam bolo dobre :slight_smile: netreba sa stale mordovat dietami a ty si uz pekne schudla,takze mas pravo aj na oddych od diety :wink:
21. aug 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacena24 bolo fajnovo, detom sa pacilo, az na to, ze niektore zvierata neboli vidno, bolo im tiez teplo :wink: a dakujem, schudla, no dnes som si dala pecivo na rano, lebo po antibiotikach musim nieco zjest a som nafuknuta... takze skusim obmadzit pecivo... :wink:
21. aug 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave no my sme boli v sobotu v ZOO v Bojniciach a tiez veru niektore zvierata zalezene,chudatka sa im ani necudujem,ked su tam take zavrete
21. aug 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacena24 to ani ja, ved my sme tiez hladali tien :wink:
21. aug 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matchgame Ahoj. Tak dnes som poctivo odcvicila - 30 minutien na stacionarnom a 100 brusakov. Skusim aj zajtra. Ale so stravou to nie je nic moc. Mala som pasik colokadky Milka. :wink:
22. aug 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte, tak sa mi to ani nezdá, že 12 ty deň. sem tam hlad ale inak to zvládam podozrivo dobre..
22. aug 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 ahoj. takže práve som dala 20 minút na elipticale - priam som vypustila dušu, dala som si 4 záťaž :angry: a 100 brušákov. môžem s čistým svedomím skonštatovať že mám svalstvo ako rôsol :angry: pozajtra pokračujeme :sunglasses:
22. aug 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@matchgame Aj ja chcem zajtra znovu. A v piatok a potom si dam na vikend pauzu. No ale zacali sme takze super! :grinning:
22. aug 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky kde ste? chyba mi vasa podpora... :frowning2: ja dnes 24. den. ale nejako mi uz ani jest nechuti. mam chut sa na to vykaslat. dosla kriza na mna
23. aug 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. rada by som sa k vám pridala ...dneska druhý deň... je to strašne dlhá téma - sú tu aj recepty?
23. aug 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 Ahoj!!! Nevzdavaj to moja. Si uz blizucko. Vydrz aspon po vodu. A potom uvidis. Urcite Ta to bude motivovat ist dalej. ...Kiez by som sa ja niekedy dozila toho ze mi nechuti jest. Iba ked spim nemyslim na zradlo. Co mozem a co nemozem co by som mala a tak. Teraz nedietujem mala som toho plne zuby a banujem lebo kilecka idu hore. Od pondelka idem na kapustu na 7 dni nech sa to rychlo rozbehne. A potom uvidim. :unamused:
23. aug 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 to fakt? :fearful: a vela papas? tusim sa radsej na to vybodnem. nech potom nepriberem nad 70 kg :sweat_smile: fuj. ale by som vyzerala. :frowning2:
23. aug 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slabachvila ahoj, kludne sa pridaj, budem mat zas spolubojovnicku. :slight_smile: recepty tu nie su, ale najdes nejake v knizke 90 dnova rozlisovacia dieta, ktora sa da aj stiahnut na www.ulozto.sk
23. aug 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 Veru nie moc ale viac ako na diete a kila idu hore. Takze sa radsej dodrzuj. Nech potom nemusis chudnut 20kil ako ja. Len pekne pokracuj. :slight_smile:
23. aug 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 tú mám - ja som myslela či svoje recepty nepridávate.. :slight_smile:
23. aug 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 ja mam hroznu chut ani nie jest, ale pit...vsetko letné, krásne vychladené a orosené. kofolu, čapované pivo, mnaaaaaaam :dizzy_face: prave som dojedla dusenu zeleninu. uz mi ide snad aj usami. vsetka zelenina, ovocie.
23. aug 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už túto dietu držala 1mesiac (schudla som z 90kg na 75,5) ale už som zas nabrala.. mam 78 tak že idem odznovu...
23. aug 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@poki10 No tak si proste nieco daj ked budes vonku a je to. Isto to nie je az take zlo ako burger alebo pizza. :wink:
23. aug 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slabachvila no baby sem davali link, tak ti ho okopirujem. je tam kopec receptov,len v niektorych sa vyskytuju sem-tam nejake chyby a kombinuju sa nespravne potraviny. ale mne sa podla toho varit nechce :grinning:
http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21 - urcite si nieco odtial vyberies :wink: a este aj ja som tu davala nejaky recept, pockaj, najdem ti link
23. aug 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slabachvila No to si veru krasne schudla za jeden mesiac. A este si ani moc potom nenabrala takze Ta musia tie vysledky motivovat viac nez dost. :slight_smile:
23. aug 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok