90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
21. aug 2012

@kacena24 Tak co kedy ju zacneme??? 🙂

lucky14
21. aug 2012

@matchgame Daj vediet ked budes mat odcvicene. Aj ja tak urobim. 😉

matchgame
21. aug 2012

@lucky14 OK, už len kvôli tej hanbe že som lemra budem určite cvičiť 🙂

kacena24
21. aug 2012

@lucky14 cicka mozme od pondelku,bo mame tu oslavu v nedelu,nechcem ju porusit a asi najlepsie je drzat ju od pondelka do nedele a v pondelok rano sa odvazit 😉 moze byt?

lucky14
21. aug 2012

@matchgame no moja mne sa tiez nechce. takze idem do toho dve lemry. ale verim ze to dokazeme. 🙂

lucky14
21. aug 2012

@kacena24 Plati. Budem sa snazit dovtedy nepribrat. 😉 Aj svagor uz bude odideny takze sa mi bude lahsie dodrziavat.

kacena24
21. aug 2012

@lucky14 super moja,dohodnute 🙂 tesim sa,7 dni prejde rychlo,som zvedava,kolko dame dole 😀 to bude povzbudzujuce 😀 no teraz este mozes maskrtkat a potom sa do toho pustime 😉 aspon aj ja si dam v nedelu nieco lepsie na ocinovej oslave,ved pojdeme na kapustu 😀

mijadave
21. aug 2012

@suezana dakujem, nakoniec mam termin operacie 11.9., takze to budem este dlho doma... takze oddychnem, len najhorsie, ze nemozem nikam ist s detmi ☹

kacena24
21. aug 2012

@mijadave vynahradite si to moja,hlavne nech si v poriadku,drzim palceky 😉

mijadave
21. aug 2012

@kacena24 dakujem, dnes sme si uzili pekny dnik v KE, boli sme v ZOO, len bolo hrozne horuco... a zavrsili sme to oslavou vecer s pizzou... 😉 mnamka 😉 moja dietka dostava nafrak, same oslavy a antibiotika sa nedaju zajedat ovocim 😖 ale zas nabehnem 😉

kacena24
21. aug 2012

@mijadave hlavne ze vam bolo dobre 🙂 netreba sa stale mordovat dietami a ty si uz pekne schudla,takze mas pravo aj na oddych od diety 😉

mijadave
21. aug 2012

@kacena24 bolo fajnovo, detom sa pacilo, az na to, ze niektore zvierata neboli vidno, bolo im tiez teplo 😉 a dakujem, schudla, no dnes som si dala pecivo na rano, lebo po antibiotikach musim nieco zjest a som nafuknuta... takze skusim obmadzit pecivo... 😉

kacena24
21. aug 2012

@mijadave no my sme boli v sobotu v ZOO v Bojniciach a tiez veru niektore zvierata zalezene,chudatka sa im ani necudujem,ked su tam take zavrete

mijadave
21. aug 2012

@kacena24 to ani ja, ved my sme tiez hladali tien 😉

lucky14
22. aug 2012

@matchgame Ahoj. Tak dnes som poctivo odcvicila - 30 minutien na stacionarnom a 100 brusakov. Skusim aj zajtra. Ale so stravou to nie je nic moc. Mala som pasik colokadky Milka. 😉

zujka2
22. aug 2012

ahooojte, tak sa mi to ani nezdá, že 12 ty deň. sem tam hlad ale inak to zvládam podozrivo dobre..

matchgame
22. aug 2012

@lucky14 ahoj. takže práve som dala 20 minút na elipticale - priam som vypustila dušu, dala som si 4 záťaž 😠 a 100 brušákov. môžem s čistým svedomím skonštatovať že mám svalstvo ako rôsol 😠 pozajtra pokračujeme 😎

lucky14
22. aug 2012

@matchgame Aj ja chcem zajtra znovu. A v piatok a potom si dam na vikend pauzu. No ale zacali sme takze super! 😀

poki10
23. aug 2012

kocky kde ste? chyba mi vasa podpora... ☹ ja dnes 24. den. ale nejako mi uz ani jest nechuti. mam chut sa na to vykaslat. dosla kriza na mna

slabachvila
23. aug 2012

ahojte. rada by som sa k vám pridala ...dneska druhý deň... je to strašne dlhá téma - sú tu aj recepty?

lucky14
23. aug 2012

@poki10 Ahoj!!! Nevzdavaj to moja. Si uz blizucko. Vydrz aspon po vodu. A potom uvidis. Urcite Ta to bude motivovat ist dalej. ...Kiez by som sa ja niekedy dozila toho ze mi nechuti jest. Iba ked spim nemyslim na zradlo. Co mozem a co nemozem co by som mala a tak. Teraz nedietujem mala som toho plne zuby a banujem lebo kilecka idu hore. Od pondelka idem na kapustu na 7 dni nech sa to rychlo rozbehne. A potom uvidim. 😒

poki10
23. aug 2012

@lucky14 to fakt? 😨 a vela papas? tusim sa radsej na to vybodnem. nech potom nepriberem nad 70 kg 😅 fuj. ale by som vyzerala. ☹

poki10
23. aug 2012

@slabachvila ahoj, kludne sa pridaj, budem mat zas spolubojovnicku. 🙂 recepty tu nie su, ale najdes nejake v knizke 90 dnova rozlisovacia dieta, ktora sa da aj stiahnut na www.ulozto.sk

lucky14
23. aug 2012

@poki10 Veru nie moc ale viac ako na diete a kila idu hore. Takze sa radsej dodrzuj. Nech potom nemusis chudnut 20kil ako ja. Len pekne pokracuj. 🙂

slabachvila
23. aug 2012

@poki10 tú mám - ja som myslela či svoje recepty nepridávate.. 🙂

poki10
23. aug 2012

@lucky14 ja mam hroznu chut ani nie jest, ale pit...vsetko letné, krásne vychladené a orosené. kofolu, čapované pivo, mnaaaaaaam 😵 prave som dojedla dusenu zeleninu. uz mi ide snad aj usami. vsetka zelenina, ovocie.

slabachvila
23. aug 2012

ja som už túto dietu držala 1mesiac (schudla som z 90kg na 75,5) ale už som zas nabrala.. mam 78 tak že idem odznovu...

lucky14
23. aug 2012

@poki10 No tak si proste nieco daj ked budes vonku a je to. Isto to nie je az take zlo ako burger alebo pizza. 😉

poki10
23. aug 2012

@slabachvila no baby sem davali link, tak ti ho okopirujem. je tam kopec receptov,len v niektorych sa vyskytuju sem-tam nejake chyby a kombinuju sa nespravne potraviny. ale mne sa podla toho varit nechce 😀
http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21 - urcite si nieco odtial vyberies 😉 a este aj ja som tu davala nejaky recept, pockaj, najdem ti link

lucky14
23. aug 2012

@slabachvila No to si veru krasne schudla za jeden mesiac. A este si ani moc potom nenabrala takze Ta musia tie vysledky motivovat viac nez dost. 🙂