90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

slabachvila
23. aug 2012

@lucky14 ja som schudla 14kg za mesiac.. ale mala som až 90-takže to išlo rýchlo.. neporušovala som - iba občas pivko a išlo to aj tak dole.. potom po mesiaci sa to zastavilo, tak ma to prestalo baviť 🙂)

slabachvila
23. aug 2012

@poki10 dakujem

lucky14
23. aug 2012

@slabachvila Uzasny vysledok. 😀 No ja som vydrzala poctivo max 5 dni a ked prisiel vikend vsetko v kybli a potom znovu tak na dalsi tyzden a potom zase. Tak som sa na to vyprdla lebo som mala hrozny problem ist na WCko. Nebola som aj 6dni a citila som sa hrozne. 😒

poki10
23. aug 2012

@slabachvila http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6432 tuna by mozno stalo za to dat miesto mlieka iba vodu. niekde som to uz tak citala, ale neviem kde. a ako plnku dat cerstve ovocie 🙂
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1123 a toto na bielkoviny som skusala a je to mnamka. inak ja si varim väcsinou iba take jednoduche jedla, aby som dlho pri hrncoch nemusela stat..
a kolko si po skonceni tej prvej diety ked si nabrala? super ubytok, taky aj ja chcem 😀

slabachvila
23. aug 2012

@lucky14 @poki10 po tej prvej fáze som dake dva mesiace... len vtedy som chodila každý vík na hory a do rooboty každý den na bicykli.. teraz sa mi už dako nechce :( ja som v pohode vydržala poctivo - davala som si zo začiatku vacšie porcie a nebola som vôbec hladná. môj muž držal somnou (to bola velka výhoda) lebo ma nič nelákalo - kedže som mu nemusela zvlášť variť... a ked som otvorila chladničku, že idem porušiť tak tam aj tak nič nebolo okrem zeleniny 😀 ... na WC som nemala problém - čo je irónia presne sa mi to stalo ked som s tou dietou skončila...... maso nejem - max 2x do mesiaca - takže bielkoviny sú skoro stále vajcia (mám doma cipiny ) ... a najradšej mám škrobový den, zemiaky a ryžu by som mohla jesť aj stále 🙂)

slabachvila
23. aug 2012

a ešte, MM schudol 20kg.. ani ho nespoznali niektorí 🙂

lucky14
23. aug 2012

@slabachvila Uzasne vysledky obidvaja. Klobuk dole! 😀 😀

slabachvila
23. aug 2012

@lucky14 len škoda že teraz mm už nedrží somnou, takže už to aj mňa asi bude lákať...
@poki10 a vy máte dneska aký deň?

poki10
23. aug 2012

@lucky14
@slabachvila baby priznavam sa. vyzieram malej cukriky. take tie nimm2 soft. neodolala som 😠 😠

slabachvila
23. aug 2012

@poki10 však tie reklamujú že su zdravé a s vitamínmi 😀 hehe tak tie môžeš

slabachvila
23. aug 2012

dobre tak sa majte pekne 🙂

poki10
23. aug 2012

@slabachvila ja mam dnes vitaminy. ale nejako mi ten kolotoc zacina ist na nervy 😖

poki10
23. aug 2012

@slabachvila to som malej kupila ze za odmenu, ked pojde cikat na serblik 😀 ale tak dala som si iba zopar. snad to az tak nevadi. ☹ ja mam dnes 24 den. naposledy ked som sa vazila - predvcerom, bolo 4,5 kg dole.ale tak ja som na zaciatku vazila 69 kg, tak asi preto to zo mna lezie takto pomaly. teraz mam 64,5 kg. uvidim, co bude po prvej vodicke

slabachvila
23. aug 2012

@poki10 ja som si robila čisté lečo alebo čistú zeleninovú alebo rajčinovú polievku vždy - aby som to vydržala... inak iba ovocie s orieškami... inak ved to su gumové cukríky, nie? však s tých sa nepriberá, nie?? ja tak kupujem môjmu psovi piškóty a vždy mu ich zjem 😀
keby ja mám tvoju vááááhu .. jaj takú som mala naposledy na strednej 🙂 jasné z takých obeznych ako som bola ja to ide strašne rýchlo dole.. najhoršie je dať dole posledné kilečká... ja som už len to šťastná, že som sa z obezity dostala do nadváhy... uvidíme či pôjde dolu ešte niečo.. a nezúfaj určite to ešte pôjde dole... ved to nemáš za sebou ani mesiac 😉

slabachvila
23. aug 2012

a ešte - ja som tie vodové dni vôbec nedržala! moja švagrina odpadla po tom dni..

poki10
23. aug 2012

@slabachvila to su take tie zuvacie 😀 ja zuvacie cukriky milujem, aj skittles.mnaaaaam 😀 ja si tu vodu dam, lebo akosi som tusim plna ☹ tak. a aby toho nebolo malo, tak si davam teraz vino 😝

slabachvila
23. aug 2012

@poki10 tam píšu že biele vínko môžeš tiež .... tak sa neboj 😀

poki10
23. aug 2012

@slabachvila fakt? a ja ze az pocas dalsich 90 dni 😀 no pijem cervene 😀 😀 nic to, zajtra si zaskacem na svihadle. popripade si dam este raz vitaminy.

lucky14
23. aug 2012

@slabachvila Ahoj. Veru tak tarhona je UH tak ako cestoviny. Inak stale zasnem ako sa Ti krasne podarilo schudnut. Fakt skvele. 😀 Ja neviem preco ale ja som stale bola na tejto diete hladna ako na kazdej inej diete. 😒

poki10
23. aug 2012

@lucky14 si sa mala riadne napraskat luckynka na obed. ja nevladzem jest.zajtra si chcem dat dalsi ovocny den.
muz mi tu hovori, ze nech uz nechudnem 😠

lucky14
23. aug 2012

@poki10 no ved Ty uz si chudunka ani sa mu necudujem. uz nepotrebujes chudnut. 😀

poki10
23. aug 2012

@lucky14 ty ma mas podporit. ja chcem byt krasna maminka 🙂 nie takato ☹

poki10
23. aug 2012

@lucky14 furt nechapem jak si mohla byt hladna?
mne lezie na nervy tento hnusny kolotoc a ze ma nebavi kazdy den volaco ine varit. ale hladna som veru neni.inac som sa chcela opytat, na tvoj nazor. ked budem mat vodovy, myslis, ze miesto vody by som mohla caj na chudnutie? ten hannasaki ci co to pijem?

lucky14
23. aug 2012

@poki10 a vari nie si? 64,5kg maminka chudunka a krasnunka......takych je mozno 10% zo vsetkych maminiek. bud na seba hrda.

poki10
23. aug 2012

@lucky14 nie som. este mam na bokoch kopec sadla. fuj ☹ som nestastna. ale tak, asi aj dost malicherna, ked kolke baby tu bojuju s nadvahou a mne treba par kil dat dole ☹ ☹

lucky14
23. aug 2012

@poki10 no myslim ze by si mala vodu aj caj. isto nie len caj lebo ten je isto na odvodnenie aby ti nebolo moc zle aby si nezostala dehydratovana. skus aspon 2l vody za den a kolko toho caju vypijes tolko vypijes ale nepila by som viac ako 3 salky. 😒

poki10
23. aug 2012

@lucky14 okej. 🙂 ak bude po vode dole aspon 6 kil, tak zahajim utok na posledne kila spolu s vami a kapustovou tukozravou polievkou a potom konec. nech som konecne pekna 🙂 ako zamlada 😀

lucky14
23. aug 2012

@poki10 no kazda zena sa chce zlepsovat.....nezalezi na tom kolko mame kilov. 😒 a veru ja som bola hladna kazdy vecer ako hovado. vypila som denne min. 3l vody a vecer liter ale nezabralo....vydrzala som 5 dni dietovat a potom som to cez vikend pokaslala. 😖

lucky14
23. aug 2012

@poki10 😀 😀 😀

poki10
23. aug 2012

a neskusila si najest sa o osmej vecer? dat si na obed velku porciu, aby na veceru si mala dostatocnu aj tu polovicnu, aby ta zasytila? ved ja este o osmej vecer jedavam. vzdy si to tak nejako vyratam. hlavne neostat hladna. rychlo nejaky caj,vodu, len aby nedosiel hlad.