90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

domyyy
10. sep 2012

@zujka2 ahoooj 😵 joj moja to zvládneš, tá voda nie je tak strašná ako sa zdá, ja som ju zvládla vždy v pohodičke 😵 držím ti palce, čo si dnes papkala?

zujka2
10. sep 2012

@domyyy dnes len ovocíčko. ovocný šalát a na olovrant hrsť orechov. 🙂

zujka2
10. sep 2012

@domyyy a ty máš dnes aký deň?

domyyy
10. sep 2012

@zujka2 jasné ovocie máš 🙂 ja som začala iným dňom ako som mala a ani ovocné nemám tak som dnes na bielkoviných mala som pečienku a zajtra si dám asi ryžu 🙂

zujka2
10. sep 2012

@domyyy ooo pečienku som dávno nemala. bez ohľadu na diétu. no popravde, najlepšie zvládam ovocný deň 🙂

domyyy
10. sep 2012

@zujka2 ty máš tak rada ovocko? 🙂 síce tú pečienku som nemala bohvieako dietnu, ale bola to bielkovina a to je podstatné 🙂 už sa teším na uhlohydráty 😵

zujka2
10. sep 2012

@domyyy hm, ovocie aj hej. a hlavne je sa tam každé dve hodiny 😀 ale je pravda, že mi ide niekedy už hore krkom..

zujka2
10. sep 2012

domyy zajtra máš čo dobré?

domyyy
11. sep 2012

@zujka2 ja ovocie nemám vôbec 😀 ale len preto, že sa mi to nechce držať ak by som moc nechudla tak nabehnem aj ja na ovocko 😉 dnes budem mať asi ryžu 🙂 ako zvládaš vodu? 🙂

zuzkakach
11. sep 2012

baby pridavam sa od dnes 🙂 drzala som tuto dietu pred rokom a pol a schudla 15 kg 🙂 teraz po druhom porode ani nepisem kolko mam, lebo ani ten pocitac by to nezvladol 🙂 ale musim sa priznat, ze to bude tazke rano som dala jabko a uz mi je zle a zjedla by som aj celu kravu 🙂 boze pomahaj mi!

zujka2
11. sep 2012

@domyyy ahooj, tak dnes som sa zvážila pred vodným dňom a 7,7 kg dole aj nejaké cm z obvodu.. jupííí

domyyy
11. sep 2012

@zujka2 supeeeeer 😵 a počkaj ked sa odvážiš po vodnom, ešte viac bude dole, potom napíš koľko, gratulujem 😵

@zuzkakach vitaj 😵 😉 som rada, že sa pridávaš lebo asi veľa kočiek to tu vzdalo 😒 krásne si predtým schudla 🙂 neboj aj teraz sa ti podarí 🙂 ja tiež verejne nepíšem váhu len kto sa spýta do IP lebo to je otras koľko vážim 🤐 držím ti palce, čo budeš mať na obed? 😉

zuzkakach
11. sep 2012

kedze som sa len vcera vecer rozhodla, ze zacinam 🙂 tak mam doma 2 mozzarely, tak si ich dam s paradajkou jednu na obed druhu na veceru 🙂 a co ty? ako dlho uz drzis? ide to dole?

zuzkakach
11. sep 2012

@domyyy citaj vyssie 🙂

domyyy
11. sep 2012

@zuzkakach ja som držala na prelome júna/júla a schudla som 11kg za 5 týždňov.... potom som nedržala, prežierala sa a skúšala som stále začať no nešlo to.... teraz držím šiesty deň a ide to 🙂 štvrtok alebo piatok ráno sa odvážim koľko som dala dole za týždeň, som zvedavá 😉 ja mozzarelu nemám rada, ale pri diete som ju mala jeden deňa prežila som 🙂

baby tak dnes obed ryža a jahodový kompot k tomu, som vážne prejedená 😅 neviem či budem vôbec večerať ako mi je zle 😝 😀

zuzkakach
11. sep 2012

@domyyy tak ja zase mozzrelu milujem samozrejme iba s balzamikom a oliv. olejom tak cista nechuti ani mne 🙂

vaness16
11. sep 2012

Prosim kde najdem celu dietu 🙂

zujka2
11. sep 2012

@vaness16 ja som si ju požičala v knižnici 🙂

lucijja
11. sep 2012

ja dnes tiez ovocko...inak ja asi tento den tiez zvladam najlepsie...Vacsinou mam prehresky...nejak to nezvladam tentokrat....prvy krat som pred rokom a pol zhodila 14kg...teraz chcem len 7 tak uvidime co to spravi...vlastne chcem 7 od dnesneho dna...do teraz som za tie tri tyzdne dala dolu tak 3-4...

zuzkakach
11. sep 2012

baby prvy den uspesne zamnou 🙂 bez prehresku no okolo 20.00 som myslela, ze skapem od hladu!

domyyy
11. sep 2012

ahojte baby ja som dnes nevečerala no teraz pijem radlera lebo som si myslela, že umrem od hladu 😀 i ked radler je na pitie dala som si, aj to zasýti a nemyslím, že z neho moc priberiem 🙂

lucijja
12. sep 2012

caute kocky. Tak ja som sa dnesny bielkovinovy den rozhodla znovu pre rajcinovu so syrom...😀 neviem sa jej dojest...na obed jeden rohlik celozrnny k nej a vecer uz len samu..mnam...potrebujem horuce veci, neviem preco... 🙂

zujka2
12. sep 2012

ahojte dievčence, takže ja -7,9 kg a prvý vodný deň za mnou. jupí dnes kurátko 🙂

lucky14
12. sep 2012

@zujka2 Ahoj. Gratulujem. 😀 Skvely vysledok. Mozes byt na seba naozaj hrda. Si sikula. Uz si o velky krok blizsie k svojmu cielu. Ako si zvladala vodu???? 🙂

zujka2
12. sep 2012

@lucky14 ahooj, ďakujem za podporu? tebe sa ako darí? vodu ok, len som celý deň rozmýšľala nad tým ako si dnes dám kurča 😀

zuzkakach
12. sep 2012

@zujka2 jej pekne 🙂 gratulujem 🙂 ako casto sa vazis? alebo poctivo az po vode?

lucky14
12. sep 2012

@zujka2 Tak to je super ze si to tak skvelo zvladla. Ta voda je pre mna doslova strasiak. 😉 Ja som sa dala na cvicenie s Jillian Michaels a pocitanie kalorii. Vyhovuje mi to takto. Uz som tak niekedy schudla a myslela som ze popri baby na to nebudem mat cas....ale vyhovorky som dala bokom a ide to. Papam co chcem len si kontrolujem kalorie. Milujem grahamovy rozok s rajcinkou a paprikou a karickou....a jogurt na ranajky s kavou a troskou mlieka. 🙂 Prajem vela pevnej vole do dalsieho chudnutia. Citam vas tu kocky pravidelne ako sa vam dari. 🙂

zuzkakach
12. sep 2012

posuvam hodiny ocami 🙂 nech uz je aspon 12.00

zujka2
12. sep 2012

@zuzkakach no po dvoch týždňoch som sa a teraz. 🙂

zujka2
12. sep 2012

@lucky14 aj ja som uvažovala o tom cvičení. tak ti držím palce!