90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
2. nov 2012

@katarina789 no ja mam najvacsi problem s bielkovinami lebo nejem maso, ryby ani vajcia....takze u mna budu skoro stale bielkoviny celozrnny chlebik so syrom a zeleninova polievka len cista bez zahustovania a na veceru to iste ale bez chlebika 🙂 ja mam najradsej skrobove dni....milujem ryzu aj zemiaky 🙂 a za dnesok si obidve zaskuzime pochvalu!!! 😀

katarina789
2. nov 2012

;) tak ja zas mam vsetky dni ako tak rada;)) len troska mi vadi chystanie jedla na kazdy den...bola som.zvyknuta varit na 2 dni ;)) lebo nas pokladik si vyzaduje velku pozornost

katarina789
2. nov 2012

@zuzu1104 zelerove hranolky to som este neskusala;) Ale chut mam uz teraz...no vyskam a dam vediet...dakujeme za inspiraciu

dasa0402
2. nov 2012

ahojte dievcata pridavam sa ku vam ja som tu dietu zacala drzat od vcera tak uvidime ako to pojde ale chcem sa vas opytat ma niekto skusenosti s tym ako zvladat vodove dni ked kojim dakujem

lucky14
2. nov 2012

@dasa0402 ahoj. vodovy den vynechaj a pokracuj bielkovinovym kym kojis...ak Ti mozem poradit. 🙂

dasa0402
2. nov 2012

@lucky14 ved to ja som sa bala ako to vlastne bude pretoze vo vodovy den sa nic nesmie jest a ked kojim 3 mesacneho synceka tak by asi v ten den nemal ziadne vztaminky v mojom mliecku len dufam ze ta dieta bude fungovat ty mas s nou nejaku skusenost

lucky14
2. nov 2012

@dasa0402 no ja som este len na 4tom dni ale kocky tu schudli krasne a aj popri kojeni sa to da....len isto nezostan hladna a uplne zabudni na den len o vode....Tvoje dietatko je teraz najdolezitejsie potrebuje vitaminky a ziviny z mliecka ...a nechces s dietovanim pockat kym nezacnes s prikrmami??? 😒

dasa0402
2. nov 2012

@lucky14 no ved vaham ci pokracovat alebo nie ale tak rada by som aspon trocha schudla citm sa ako balon

lucky14
2. nov 2012

@dasa0402 ja si myslim ze by si s dietovanim mala pockat kym nezacnes prikrmovat....samozrejme sa skus neprejedat a zaradit vela zeleninky a ovocia do jedalneho listka ale urcite potrebujes ziviny a pravidelnu stravu....ale to je len moj nazor ....

zuzu1104
2. nov 2012

katarina789 zelerové hranolky sú super, trošku cítiť, že to je zeler, ale fakt len trošku. Mne to veľmi chutí a hlavne je to veľmi zdravé 🙂 Občas sem napíšem nejaký ten receptík, lebo občas sa aj ja trošku zdravšie stravujem, ale nie často :D

lucky14
2. nov 2012

@zuzu1104 to som este nikdy nejedla veru. a to ten koren zeler nakrajas a upecies v rure??? pytam sa ako sprosta ja viem ale chcem to skusit tak sa pytam. 😉

zuzu1104
2. nov 2012

lucky14 Táni, vôbec sa nepýtaš ako sprostá, ja by som tiež nevedela. Koreň ošúpeš, nakrájaš na hranolky a osolíš a potom pečieš na olivovom oleji, ale môžeš skúsiť aj v rúre, tak som to ešte neskúšala, ale môže to byť fajn. E3te mám aj dobrý receptík na hrachovú polievku a je veľmi jednoduchá, asi 10 príprava.

katarina789
2. nov 2012

Uz nech je zajtra obed take chutky ste spravili;) zajtra k masku spravim zelerove hranolky napisem ako my chutili🙂 ...dala somdo googlu tiez som nevedela ako sa robia a boli recepty aj z recenziami a chvalili🙂)

zuzu1104
2. nov 2012

katarina789 Teším sa, len vyskúšaj a potom som fakt zvedavá ako ti to chutilo 🙂 Dúfam, že mi zajtra nevynadáš 😀

lucky14
2. nov 2012

@zuzu1104 tesim sa ja som polievkova .... takze isto skusim....ak ju uz nahodou nevarievam 😉

zuzu1104
2. nov 2012

baby a ešte viete čo je strašne dobré? Aspoň ja to milujem. Brokolicu si uvarím tak, že je chrumkavá, teda varím asi 2-3 minútky, uvarím si na tvrdo dve vajíčka a tak to spapám, je to neskutočné jedlo a hlavne dobre sýte, tiež vhodné na bielkovinový deň 🙂 Aj to dporúčam

zuzu1104
2. nov 2012

lucky14 Na hrachovú polievku: takže do hrnca si dáš asi liter vody alebo viac do toho 400 g mrazeného hrášku osolíš a okoreníš a necháš povariť, pred dovarením pridáš bazalkové pesto 2-3 lyžičky (podľa chuti-kúpiš v kauflande je to taká omáčka, ale sú aj bazalkové bujóny), lyžicu stolového masla(klasické 82%) a ešte pár kvapiek citrónu(tiež podľa chuti a potom to všetko pomixuješ ponorným mixérom. To je všetko. Môj syn to puči jedna radosť a dokonca aj môj manžel, tak dúfam, že Vám bude chutiť 🙂

katarina789
3. nov 2012

@zuzu1104 mne tie zelerove hranolky chutili ja som ich dala do ruri,ale este viacej chutili mojmu manzelovi;)) kludne pridavaj recepty rada vyskusam.Dakujem

katarina789
3. nov 2012

@lucky14 Ahooj,ako si zvladla dnesok ja tak na 92%🙂 no od PO chcem zacat cvicit tak dufam,ze sa donutim...lebo mne ta vaha stoji....

lucky14
3. nov 2012

@katarina789 ahoj. No ja zatial na 100% ale rano som dostala ms .....a neskutocne chute ma teraz chytaju. Pre mna je oddych pri telke zabijak diet!!! Mozno ak na mna pride velky hlad dam si zeleninovu polievku co som mala na obed. Ved 92% je uzasne!!! Urcite Ta to cvicenie bude bavit. Ja som dnes nemala cas ...cely den vybavovacky ... ale dufam ze zajtra si cas najdem. Mne to dodava neskutocnu energiu. 🙂 A vaha sa Ti urcite pohne. Inak pri tejto dietke kocky pisali najvacsie ubytky na vahe prvy mesiac potom to uz bolo pomalsie...ale treba vydrzat...ono sa to proste musi rozbenut! 🙂

katarina789
3. nov 2012

@lucky14 tak to dufam,ze sa to pohne do Vianoc mam ciel 6 kg 🙂tak ak od PO pridam cvicenie tak to hadam bude na dobrej ceste🙂 Vecer je aj pre mna tazky inokedy som uz chipsi,sladke vyjedala...a teraz pozeram na manzela ako si dopraje+provokuje...

katarina789
3. nov 2012

@lucky14 co zajtra varis ? Ja zeleninkove rizoto 🙂

zuzu1104
3. nov 2012

@katarina789 jej tak to sa fakt teším, že ti chutila a som ešte viac prekvapená, že aj manželovi, super🙂 Je to chutné a je to výborná náhrada zemiakov však?

aduss
3. nov 2012

ahojte babeny, tak vidim, ze sa vam tu vsetkym dari, ja mam zajtra ovocie, tak si dam susene banany, mam na ne chut 🙂 @vejvass ako pokracujes? uz si tu dlhsie neprispievala 🙂

lucky14
3. nov 2012

@katarina789 ja zajtra zeleninove leco so zemiakmi.....naposledy som si velmi pochutila tak si to urobim znovu. ja chcem do vianoc dat dolu 10kg tak dufam ze sa mi to podari...u nas to bolo tiez pravidlo vecer pri telke sladke, slane a nejake to vinko....skoro kazdy vecer. a presne moj je v tom teraz sam ale musim byt na seba prisna ak chcem schudnut zial inak to nepojde. 😒

lucky14
3. nov 2012

@zuzu1104 uz len jeden den a ides v tom s nami 🙂

zuzu1104
3. nov 2012

@lucky14 Jasné Táni, už sa veľmi teším, ako Vám budem písať, že čo som papala či som zhrešila a koľko som schudla 🙂 A samozrejme chcem začať aj s tým cvičením, čo si mi napísala, už sa fakt teším a je sranda, že práve na diétu 😀

katarina789
3. nov 2012

🙂 tak po vacsine clovek ide s velkym odhodlanim do toho... Tak Vianoce su za dverami takze mame co robit 🙂

katarina789
3. nov 2012

@lucky14 ty za tych 5 dni citis sa inak ?

katarina789
3. nov 2012

@zuzu1104 Zajtra budem na Teba mysliet ,prve dni su tazke hlavne pre mna boli..no spolocne to zvladneme;) drzim prsty