90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
5. nov 2012

@mimi000 no aj mne sa také nôžky páčia a aj som také niekdy mala, ale teraz hrôza a des, takže sme na tom rovnako 🙂 Prajem veeeľa pevnej vôle 🙂

zuzu1104
5. nov 2012

@lucky14 No jasné moja, už mám za sebou aj obedík a dokonca aj popoludnajšiu siestu🙂))malý zaspal a ja s ním a fajne mi je 😀

zuzu1104
5. nov 2012

@lucky14 Táni viddela si ten recept na boršč, čo som tu dala?

lucky14
5. nov 2012

@zuzu1104 ahoj. prave som si ho nasla. veru okrem cvikly same mnamky. ja si robim nieco podobne take akoze talianske minestrone a tam ide kapusta.......ja taketo zeleninove polievky milujem ale to o tom oleji som veru nevedela takze sa ho uz bat nebudem 😉

lucky14
5. nov 2012

@mimi000 no vidis aka som....myslela som ze JA mam o velmi vela kila viac ako vtedy ...takze o takych nohach uz ani len nesnivam.... 😒 som ja niekedy popleta....prsty pisu niekedy co sa im zachce. 😉

zuzu1104
5. nov 2012

@lucky14 Táni pošlem ti knihu od Mačingovej, ona tam má rozpísané, aké vitamíny obsahujú rôzne potraviny, na čo sú dobre a čomu pomáhajú, sú tam dobré rady. Ak máš záujem daj e-mail a pošlem ti to.

vejvass
5. nov 2012

@aduss ahoj tak ja v pohodicke no nebola som tu lebo sme boli na sviatky doma a uzasne som to zvladla odolavala som vsetkemu co na mna cihalo svokra piekla mnam mnam ale ja som si nedala ani kusocek z nicoho drzala som si svoju dietku takze sa velmi tesim no uz sa mi to blizi 13.11.mam prvy vodny den tak som zvedava zajtra sa este rano odvazim teraz uz nechcem lebo som prave najedena tak zajtra to tu hodim kolko som zatial schudla ale urcite nieco islo dole velmi to citim na nohaviciach najma.Ty si tiez dala pekne dole za tych 8 dni tak som zvedava na seba zajtra zatim pa pa a drzkaj sa 😉

aduss
5. nov 2012

ahojte kocky, tak po vcerajsom zlyhani som si posunula celu dietu, dneska som tiez normalne jedla a zajtra bielkovinovy den, aby mi aj na sobotu vysiel, pretoze mame oslavu, tak az si mozem nieco z ponuky dat 🙂..@vejvass tak gratulujem ze si sa drzala..zajtra isto napis kolko si dala dolu 🙂

zuzu1104
5. nov 2012

čaute kočky, práve tlačím hovädzie mäsko, zelerové hranolky a zeleninový šalát a som taká šťastná, že je už čas večere 🙂 dnes je to bez prehrešku a večer si ešte zacvičím, som na seba hrdá 🙂

katarina789
5. nov 2012

@zuzu1104 mozem Ta poprosit neposles aj mne?

katarina789
5. nov 2012

@lucky14
@zuzu1104 Ahojte kocky,dufam ze dnesok ste zvladli na 1 lebo ja som mala zly den a odzrkadlilo sa to na mojej strave..takze zajtra mam mat ovocny den a musim to napravit...a od zajtra ziadne navstevy a hlavne mami kedze slovko nie este som sa nenaucila poriadne pouzivat.

katarina789
5. nov 2012

@lucky14 Tanicka,zajtra mas ovocny? Ak chut na nieco teple co si zvyknes s ovocia nachystat..

lucky14
5. nov 2012

@katarina789 ahoj. Mam zajtra uz konecne ovocny a dufam ze vydrzim. Dnesok znovu nic moc. Ja ked som v strese tak dieta zial ide bokom. 😒 Kati ja ked mam chut na nieco teple ovocne bud si ohrejem Jakubkovu presnidavku..ak nemam moc casu alebo si urobim z ovocia co mam doma akoze nieco podobne alebo na troske masla podusim ostruchane a nakrajane jablcka s trosickou hnedeho cukru a skoricou. Je to uzasne...a ak mas rada tak si nasucho na panvici opec mandlove lupienky a tie su skvele k roznemu ovociu...napr. na ohriaty marhulovy kompot. 😀

zujka2
5. nov 2012

@lucky14 ahoj moja, aj ja zajtra ovocie. jups teším sa na presnidávku 🙂

lucky14
5. nov 2012

@zujka2 jej super. ako sa ti dari? ja posledne dva dni malujem byt tak tam travim vacsinu dna a vzdy pridem domov vyhladovana a samozrejme ani nemyslim na to co by som mala jest....proste co mi pride pod ruku spraskam. ale dufam ze zajtra to ovocko vydrzim. 🙂

zujka2
5. nov 2012

@lucky14 zvládneš, musíš!! 🙂 no ja už na 73 dni, tak hádam to nejak dobojujem 🙂

lucky14
5. nov 2012

@zujka2 fantasticke!!!! a kolko si uz dala dolu??? uz to je nadherne cisielko 😀

katarina789
5. nov 2012

Ahoooj Tanicka , mna mrzi tych par dni co sli so mnou dole vodou ... no dufam , ze zajtra sa o5 nakopnem a pojdem dalej . Budeme si pisat ako sme to zvladli ... sme na tom podobne ja totiz stres zajedam a potom to tak vyzera 😒

katarina789
5. nov 2012

@zujka2 73 dni ? wow a cely cas 100 % ? alebo boli aj prehresky ..? kolko kil zislo dole ?

lucky14
5. nov 2012

@katarina789 presne tak. ja tiez. ☹ takze zajtra sa pokusime vydrzat. a budeme to brat den po dni. 🙂 ja viem ze si to potom budem vycitat ze som nedodrzala ale nejako je to silnejsie ako ja. 😒

katarina789
5. nov 2012

@lucky14 tak isto je to aj u mna ... no od zajtra " bez poruseni" same zdrave veci 🙂 aby sme do Vianoc boli kocky 🙂) Dnes v Reflexe davali co zena schudla 40 kg za 4 mesiace a ani po case sa jej nevratili s5 ... tak ja 6 a Ty 10 kg do Vianoc ?!?musime .....zvladnut 🙂

zuzu1104
5. nov 2012

@katarina789 Jasné, pošli do pošty e-mail

zuzu1104
5. nov 2012

@katarina789 Katka ja som to zvládla veľmi dobre, žiaden prehrešok, 3 litre vody za mnou a dokonca aj 25 min cvičenie, čo mi odporučila Tánička

katarina789
5. nov 2012

@zuzu1104 poslala som 🙂 dosiel Ti ?

zuzu1104
5. nov 2012

@katarina789 to fakt 40 kg schudla? Tak to je PANI

zuzu1104
5. nov 2012

@katarina789 áno, ďakujem idem na to, potom napíš čo ti to dorazilo

lucky14
5. nov 2012

@zuzu1104 Si skvela Zuzi! Zvladla si aj dietku aj cvicenie. 🙂 Ako sa Ti cvicilo? Je to super pravda? 🙂
@katarina789 Ja som Reflex nestihla ale myslim ze som na to videla reklamu vcera. Nevolala sa ta dieta Cambridge diet? Poznam kocku co ju drzala uzasne schudla ale to jedla na ranajky ovsenu kasu bez cukru mlieka vlastne len vlocky s vodou, obed zeleninova cista polievka bez kuskov zeleniny a vecera mliecny kokteil. Je to asi tak 500kcal za den.....tiez schudla neskutocne vela a velmi rychlo a tiez sa jej to nevratilo.....no ja ked som hladna som nervozna ako taky pes...normalne sa mi zmeni povaha...bud stale placem a lutujem sa alebo bresem na vsetkym okolo seba. Ja na to proste musim ist s rozumom. A presne ako pises budem sa snazit dodrziavat ako to len pojde. 😀

zuzu1104
5. nov 2012

@lucky14 Tánička, ďakujem, ale je to zatiaľ len prvý deň 🙂 civčilo s ami super, fakt ti dakujem za odporučanie, je to riadna makačka, ale po tom cvičení vôbec nemám chuť na jedlo, takže paráda 🙂 Dnes ma strašne veštko lákalo, ale odolala som, ale bolo to fakt drsné :( ty si mala aký deň moja?

lucky14
5. nov 2012

@zuzu1104 pracovny moja...zial bez diety. 😉 zajtra dufam zvladnem vitaminkovy. 😀 no ale prvym dnom sa to vsetko zacina!!!🙂

zuzu1104
5. nov 2012

@lucky14 @katarina789 dievčatá nejde mi to poslať lebo je to veľké, dám vám link kde to stiahnete dobre?