90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
7. nov 2012

@lucky14 no chápeš a ešte to napíšem aj sama sebe :DDDD píšem ako pako 🙂 som chcela napísať, bodaj by si mala pravdu a nie bodaj by si bola pravda :D

lucky14
7. nov 2012

@zuzu1104 jaaaaaj aj ja dufam. 😀 ja som mala este len ranajky. jablko a kavu s mlieckom ale nalacno som vypila pol litra prevarenej vody...takze super. a uz som vypila aj dalsieho pollitra a este jeden taky pohar mam pripraveny....zalievam sa ako kvetinka....

zuzu1104
7. nov 2012

@lucky14 Výborne Tánička si šikovnica 🙂Ja tiež mám za sebou len raňajky, trošku hrozna a jednu kiwi,kávu nepijem, tak aspoň niečo a tiež už mám za sebou asi liter vody. Len tak ďalej dnes s vodičkou budeme pokračovať a nebudeme mať žiadne prehrešky 🙂

katarina789
7. nov 2012

@zuzu1104
@lucky14
@cutty
Ahojte babenky , aky ste mali den ? Zvladli ste ho na 1 🙂 ? Ja ako po vascine s malym prehreskom ,ale uz som na dobrej ceste ... zmena stravy je tam urcite 🙂) kila stoja ...zrejme vahu odhodim .. vy ako sa citite ??

lucky14
7. nov 2012

@katarina789 ahoj. no u mna dnes nic moc. dostala som poobede migrenu a popri tabletke som si dala aj siestu na cesty...samozrejme hlava ma stale boli ako hovado...no takze tod bilancia mojho dna. po vcerajsom uspechu zase nic moc... 😒 tesim sa ze Ty sa drzis skoro na 100% ....si sikula! 😀

katarina789
7. nov 2012

@lucky14 Tanicka , no drzim sa na 80% .. plus - minus ... napr. teraz cmulam karamelovi cukrik 🙂)) nemaj vycitky .. na 100% malo kto dokaze kazdy den fungovat .. skus ak by si mala moznost si kupit lebo neviem ci sa da stiahnut knihu Julia Raslova - Kila ktore mi zmenili zivot .. ta zena schudla 60 kil .. mala 135 a teraz si drzi vahu 62 ... vydala uz druhu knihu a tam su recepty ako sa stravovala tu este nemam... no rada by som na meniny tak nenapadne uz manzelovi hovorim ....🙂

lucky14
7. nov 2012

@katarina789 Dakujem za povzbudenie. Idem to pozriet Katka a dam Ti vediet. Uz si skusala stiahnut tu Macingovu? 🙂

zujka2
7. nov 2012

@lucky14 ahoj moja, nedepkuj sa. my sme dnes mali návštevu a neodolala som domácim korbáčom. a čo. tak schudneme menej ako keby sme to držali na 100% ale schudneme! dáme to miesto za pol roka za rok. hlavne, že chceme a robíme čo sa dá!! držím palce. ja za 14 dní končím 90 dnovku, potom si dám asi ešte 90 dňovku a potom budem kombinovať všetky múdre rady. juj ale teším sa, že niečo pre seba robíme!!

lucky14
7. nov 2012

@katarina789
http://www.knihysova.sk/kniha/kila-ktore-mi-zme...

tu som ju nasla za velmi dobru cenu..keby si to chcela posunut muzickovi 😉

katarina789
7. nov 2012

No tuto mam 🙂 a chcem druhu teraz vydala a tam ma aj recepty viacej ako sa stravovala ... bola uz aj v Reflexe, v Telerane .. varila Bez servitky ... a ma velky moj obdiv 🙂

katarina789
7. nov 2012

@lucky14 Macingovu som si este nestiahla ,ale po Modrom z neba skusim 🙂)

lucky14
7. nov 2012

@katarina789 a tuto uz mas??? o com tam tak pise??? v skratke??? 🙂

miskakyska
7. nov 2012

....čaute žienky 🙂 zdravím staré kamky,ak čítajú.....
@lucky14 a ty už držíš pokračovaciu,či ako si mi na tom..

lucky14
7. nov 2012

@miskakyska ahoj. no moja zlata ja som sa este ani cez prvy tyzden nepreluskala uspesne....proste stale zacinam a zlyhavam... dobra sprava ze mam o 9kil menej ako na zaciatku ale to uz bolo davno ked som sa ja odhodlavala...este ma caka dat dolu aspon 10-15kg.... teraz som opat na 90DD ale zase som to nezvladla podla predstav...po prvom tyzdni nic dolu neslo tak som to so stravou nevydrzala...bludny kruh....ale dost o mne...ako sa Tebe dari??? davno si tu nepopisala...asi uz nemas potrebu sa vykecavat ked si chudunka ako prutik 😉 Tvoje rady su tu vsak vzdy vitane!!! 😀

miskakyska
7. nov 2012

@lucky14 😀 😀 😀 😀 no od prúúúútika mám daleko,ale díky!....nepísala som lebo mi stále čosi haprovalo na noteboku ,potom som si akosi odvykla...trebalo by ešte čosi zhodiť,ale preeesne ako ty píšeš..bludny kruh,ktorý ma pomaly ale isto prestáva baviť 😒 .....aaaaaale,hlavne,že sme zdravé 😀

lucky14
7. nov 2012

@miskakyska noooo ja o sebe uz sem tam aj pochybujem o tom zdravi...ale co uz... 😀 😀 😀

miskakyska
7. nov 2012

@lucky14 ...si prípad 😀

sisinka59302
7. nov 2012

vitaminovy den za mnou, cely den bez prehresku,ale nakoniec az vecer so neodolala haluskam....ale to len na ochutnavku .....

katarina789
7. nov 2012

@lucky14 V skratke , pise tam ako chudla ... priberala ao5 chudla ... az svojim chudnutim sa dopracovala k vahe 135 a potom ako v robote spoznala osobu kt. ju vzala a zacala jej pomahat ... zmenila stravovacie navyky , zacala cvicit .. a ako uz nevladala a predsa sa nutila a bojovala a nakoniec schudla na vahu 62 ... ale pise to tam po dni ... su tam aj recepty CD- 15 min.cvicebna zostava , a oplati sa precitat .. a uz sa tesim na tu druhu jej knihu ... no ved uvidis , ako sa rozhodnes ......

katarina789
8. nov 2012

Krasny den,bez porusovania lebo ja uz teraz som porusila ochutnala som sladke pecivo ...no cez den skroby takze rizoto bude budem sa snazit polepsit...;)

zuzu1104
8. nov 2012

@katarina789 @lucky14 Ahojte dievčatá, včera som zvládla na 1 s hviezdičkou. Piekla som koláč a ani trošku som neochutnala, až večer, keď som ho mala papať, tak isto som mojim rodičom robila pizzu, a dokonca som sa na nich pozerala, ako jedia a odolala som. 🙂 Už som s tým zmierená, že sa chcem inak stravovať, takže to bude len lepšie a lepšie. Večer som dala opäť 25 cvičenie a dnes je to už bez svalovky, takže super. Dnes mám ocovko, už sa na neho teším. Idem dnes so Samkom na výletík, tak dúfam, že to všetko zvládnem. Dievčence prajem Vám krásny a úspešný dník🙂, večer sa ozvem

cutty
8. nov 2012

Ahojte, vcera som tu nebola, vobec som nemala cas 😠 Ja dnes ovocie ale uz som za malym stihla rano dojest jogurt 😒
No ale bilancia po tyzdni - 3,4 kg. Takze celkom fajn. Ale uz mam hroznuuuu chut nieco " normalne " zjest 😀 Tak podme do dalsieho dna.

cutty
8. nov 2012

@zuzu1104 No tak to si super zvladla. Ja som vcera tiez mala UH ale bola som taka rozlietana, ze som veceru vobec nestihla, to sladke co som sa tak tesila na to. Uz bolo dost hodin a tak som si dala len banan ☹

cutty
8. nov 2012

@katarina789 Nic si z toho nerob na 100% to asi malokto zvladne. Ja tiez tu schrumnem tycinku slanu, tu dojem jogurt za malym...je to boj, doslova 😀 Kolko drzis uz 90 dnovku a kolko sa ti uz podarilo zhodit ?

katarina789
8. nov 2012

@cutty 39 dni drzim a 4 kg,je pravda,ze aj zhresim ale zas urcite nejem tak ako kedysi tak neviem... 😒

katarina789
8. nov 2012

@zuzu1104 Dakujeme ,tak super to zvladas tesim sa a obdivujem,ze dokazes tak odolat ja zas si neviem az tak rozkazat ...

vejvass
8. nov 2012

@aduss ahoj tak ako pokracujes ja uz pomalicky budem prechadzat na vodny den ale som prave zistila ze ten vodny mi vychadza prave ked budem mat nocnu takze to bude teda zaberak neviem si predstavit ze sa budem trapit o hlade az do rana 😒 no uvidim ako sa mi to podari snat mi nebude dako spatne.tak sa teda ozvi ako pokracujes uz aby som zacala konecne s tou 7 na zaciatku vahy 😉

zuzu1104
8. nov 2012

@katarina789 @cutty Ďakujem za pochvalu kočky 🙂)) dúfam, že keď sa po nejakých 8 dňoch postavím na váhu budem milo prekvapená a hlavne motivovaná

zuzu1104
8. nov 2012

@cutty si dobrá, že si odolala sladkému a dala si len banánik, super🙂

zuzu1104
8. nov 2012

Ja dnes zatiaľ len ovocie, zatiaľ je to fajn, ešte večer si dám banán, zacvičím si a bude mi fajne 🙂