90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
8. nov 2012

Babyyyy ja sa musím priznať dnes som prvý raz štipečku zhrešila, celý deň som sa držala, ale večer som si trošku odštipla zo syra, čo som pripravila synovi, hanbím sa, ale neodolala som, ale potom som si dala do tela cvičením 🙂

katarina789
8. nov 2012

@zuzu1104 Ziadne vycitky sme si pisali 🙂)) aj ked neskor to zamrzi ... ale predsa clovek obcas neodola ... ja som dnes po cely den zhresila ... ale zachvilu je NOVY DEN 🙂) a hadam sa uz polepsim .....

zuzu1104
8. nov 2012

@katarina789 Kati, ahoj, máš pravdu, nemám si čo vyčítať, ale od zajtra zas s čistým štítom, musím byť silná, ale už cítim na oblečení, že som sa sfúkla trochu 🙂
Dnes si čo jedla?

katarina789
8. nov 2012

@zuzu1104 No ranajky hruska , tak som dojedla za Tami kakaove pecivo , potom rizoto , o5 som dojedla polievku , tak kokosky za Tami a tak som si nalozila za seba 🙂 cukriky , slanych medvedikov ... 2x kava s mliekom ... a 3 l vody :D proste som to cele pokaslala ............ ale ked stupim na vahu za 39 dni 4 kila dole a dalej to nejak nechce ist .... tak som sa dnes neovladla ale zajtra pokracujem s plnym nasadenim 🙂 mam UH den

zuzu1104
8. nov 2012

@katarina789 ale veď nejde o život nie? 🙂
ja som dnes mala ovocie a bol to riadny zaberák, zajtra mám bielkoviny, tak si dám rybku a som si kúpila zeler, mrkvu a petržlen a z toho všetkého si spravím hranolky (skúsim niečo iné nie len zeler 😀)

katarina789
8. nov 2012

@zuzu1104 Tak vyskusaj a potom das vediet ako to chutilo a vyskam aj ja 🙂 ja zajtra ... netusim co budem varit ... jasne neide o zivot ale mojim cielom bolo do Vianoc 6 kg este dole ale takym slimacim tempom ak kilo este dam budem happy 🙂

zuzu1104
8. nov 2012

@katarina789 Jasné zajtra vyskúšam a potom ti napíšem 🙂
Skús pár dní dodržiavať a možno tie dve kilečká zlezú dole

katarina789
8. nov 2012

@zuzu1104 budem musiet.... lebo zacvhilu Vianoce a chceme byt predsa krásne 🙂

zuzu1104
8. nov 2012

@katarina789 no však toto, o chvíľočku ich máme tu, veľmi sa už na nich teším. Konečne bude rodina spolu a náš malý sa bude neskutočne radovať zo všetkých svetielok a takýchto prkotín 🙂

katarina789
8. nov 2012

Vianoce su najkrajsie sviatky milujem ich a teraz uz dvojnasobne kedze Tamarka sa bude neuveritelne tesit ... a ta detska radost sa neda nicim nahradit .
@zuzu1104

cutty
9. nov 2012

Dobre rano kocky 🙂 Aky mate dneska den ? Kedze mam stale problem s pitim tej vody, tak som dala na vase rady a naliala si ju do dzbanu a pekne vidim kolko ubuda. Takze dufam, ze dnes aspon tie 2 litre vody vypijem.

zuzu1104
9. nov 2012

@cutty Ahojky 🙂 Ja mám dnes bielkoviny. Idem si uvariť rybku a k tomu zeleninku a skúsim si spraviť aj petržlenové a mrkvové hranolky(na skúšku :D)
Súper, že si to vyskúšala, u mňa to super funguje, tak dúfam, že aj tebe to tak pôjde. Moje telo si už normálne pýta vodu a je často smädné 🙂

santerra
9. nov 2012

Ahoj babky-bojovničky 🙂 ako vám to ide? ja dnes UH den a nemam ani šajnu čo si mam pripravit. Inak ste ma dostali s tými zelerovými hranolkami ....už mam zeler kupeny len neviem este kedy to spacham nejaka som leniva v poslednej dobe 😀 V utorok sa idem vážiť no som zvedava 🙂 aaach len sa mi stale zda že rovnako som na tom a nič neide dole... tak hadam zdanie klame a aspon kilečko je dole....Prajem pekný den bambule 😎

zuzu1104
9. nov 2012

@santerra Ahoj bojovníčka 🙂 Ja mám dnes bielkoviny a robím si rybku a k tomu zelerové, petržlenové, mrkvové a kalerábové hranolky( tak po trošku z každého). Chcem vyskúšať či aj iná koreňová zelenina, okrem zeleru, je vhodná na takéto hranolky. Potom dám určite vedieť. Ale zeler ti určite odporúčam. Ja tieto hranolky už papám dlho a veľmi mi to chutí a aj kočkám tu, ktorým som to odporúčala, naozaj chutili. 🙂
Som zvedavá ako dopadneš po vážení. Ja po piatich dňoch cítim peknú zmenu. Hlavne , čo sa týka brucha, bokov a pŕs, vidieť to na oblečku,t akže mám motiváciu pokračovať. Asi po ôsmich dňoch sa skúsim odvážiť či aj nejaké to kilečko zišlo.
Držím palce, aby si mala dnes úspešný a chutný deň :D

siska8
9. nov 2012

Ahojte dievčatá, po dlhšej dobe sa vraciam späť =) Prvýkrát som začala držať rozlišovaciu diétu vo februári, úspešne som ju ukončila -8,5 kg. Potom som sa stravovala normálne a 2 kilečka išli hore...teraz som sa rozhodla začať opäť...
Voľakedy tu bol odkaz na recepty k tejto diéte...len si nemôžem spomenúť na adresu, preto by som prosila "staršie" dievčatá v tejto skupine, či by mi nepomohli odkaz nájsť, resp. zaslať adresu...Vďaka...fandím všetkým, ktoré ste sa na toto dali...ja som sa cítili pri tejto diéte fantasticky, spolu s cvičením každý deň doslova "lietam" =D

siska8
9. nov 2012

Tak už som to našla...pre nové "spolubojovníčky"uvádzam odkaz...

http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

cutty
9. nov 2012

Ahojteeee, tak moj pokus s dzbanom vody zabral :D Uz som vypila 2 litre vody zatial 😀 Tak do vecera to budu mozno aj tri . Inokedy vypijem tak maximalne 1 liter za cely den. Tak ked to mam na ociach stale si pohar nalejem a vypijem. Takze super.

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cutty
10. nov 2012

Dobre ranko 🙂 Tak ako Vam to ide? Ja mam dneska bielkoviny, vcera som mala len ovocie a zeleninu. Co budete varit? Ja sa dnes tesim. Budem robit kuraci vyvar so zeleninou a upeciem kurca na kilo soli. Je to bez tuku, vyborne, chrumkave. K tomu nejaky salatik mnam 😀 Takze huraaa na dalsi den.

cutty
10. nov 2012

@zuzu1104 Ahoj Zuzka, pocuj ty tiez cvicis tu Jillian vsak? Prosim hod mi link odkial si stahovala. Nechce mi to stiahnut prvy level ☹ Uz som skusala viackrat a nestiahne mi to neviem preco. Prinajhorsom si to spustim z youtube. A mas aj cinky na cvicenie?

zuzu1104
10. nov 2012

@cutty ahojky 🙂 áno cvičím, ale nemám to stiahnuté, púšťam si to na youtube, ale skús pozrieť na ulozto.sk možno tam to bude, ešte som nepozerala či to tam je. Držím palce, aby si dnes mala dobrý a chutný deň 🙂 som myslela, že si na tom istom dni ako ja, asi som si to zmýlila. Ja mám dnes škroby a idem variť zapečené zemiačky s kyslou kapustou. Zatiaľ mi to ide fajne s tou diétou a moji rodičia hovoria, že je viditeľné, že som za ten týždeň schudla, ale ešte nemám odvahu sa odvážiť a ani zmerať.

zuzu1104
10. nov 2012

@katarina789 Ahoj Katka, ako sa darí? Aký máš dnes deň?

cutty
10. nov 2012

@zuzu1104 Ved z ulozto mi to nechce stiahnut. Zacne stahovat a potom sa to prerusi a nestiahne to. Tak si to pustim na youtube a hotovo. Dnes sa uz chystam. A mas aj tie cinky na cvicenie alebo s cim cvicis? Urcite si schudla neboj 😀
Nemylis sa mali sme mat rovnako dni ale ja som si to prehodila vo stvrtok som si namiesto ovocia dala znova UH, vcera ovocie a dnes bielkoviny. Preto sa mi to posunulo.

zuzu1104
10. nov 2012

@cutty Áno mám, ale prvý deň necvič s činkami, lebo skončíš ako ja, že ti budú celú noc tŕpnuť ruky, ale potom to už bolo dobré. Nesmieš sa vzdať, keď budeš mať prvé dva dni svalovku, ona prejde, rozcvičíš ju.
No som si myslela, že dačo mi tu nesedí s tými dňami :D Ja mám zajtra UH a už sa nemôžem dočkať, keď spráskam niečo sladké, mám strašnú chuť na niečo dobré 🙂

cutty
10. nov 2012

@zuzu1104 A ake mas tazke cinky? Ja ich zatial nemam a neviem ake mam kupit. V pondelok sa chystam bud si zajdem do nejakej sportovej predajne alebo objednam z netu. Len vahovo neviem ze ake tazke mi treba.

zuzu1104
10. nov 2012

@cutty Neviem vôbec , aké sú ťažké. Ale načo budeš kupovať, veď si naplň malé plastové fľaše s vodou a tak cvič, je to super. Ja som tak robila, keď som chodila cvičiť pred pár rokmi aerobik, poradila mi to moja precvičovateľka, zbytočne vyhodené peniaze by boli. To len taká rada, nechcem Ťa presviedčať.

zuzu1104
10. nov 2012

Dievčatá, včera som skúšala tie hranolky z kalerábu, mrkvy a petržlenu.Sú fantastické, keď sú chrumkavé, veľmi mi chutili, ešte viac ako zelerové. Takže vrelo ODPORÚČAM 🙂

cutty
10. nov 2012

@zuzu1104 riadne si ich vyprazila na oleji v panvici? Mozno skusim dnes k tomu kuriatku 😀

zuzu1104
10. nov 2012

nie robila som ich na papieri na pečenie na plechu, ale dnes som si pár spravila na olivovom oleji na panvici, pred pražením som ich osolila a sú veľmi chutné 🙂

cutty
10. nov 2012

@zuzu1104 Tak vyskusam. Zeler sice nemam, posledny som dala do polievky kuracej, ale z petrzlenu a mrkvy skusim.