90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

luciap
3. sep 2008

Tie, ktore chcete knihy poslat, poslite mi na IP svoje maily.

luciap
3. sep 2008

Twins, neboj, tak ako ti to super ide, budes mat coskoro taku vahu ako ja. 😉

Gucz - pekne fotky, aj babka vyzera dobre 🙂 . Ty mas teraz podobnu vahu ako ja. Akurat mas hrudnik vacsi ako zostal mne po chudnuti 😀 .

Dnes som mala zase pazravy den. Zbastila som na obed velku porciu spagiet a potom v robote riadok horkej (70 % cokolady), takze teraz na veceru si uz nedam. Cestou som si kupila 3 ks fornetov a doma zbastila este 2 ks medovych rezov. No som na prasknutie. O susenom ananase ani nehovorim 😒 .

aniel
3. sep 2008

luciap-dobíjaš energiu? 🙂

aniel
3. sep 2008

lucxy-dnes som si kúpila,ten l-carnitine,tak zajtra idem na to 😉

luciap
3. sep 2008

Aniel - no dobijam, aj ked neviem, ci prave energiu 😀 . Zajtra mam ovocko, takze musim urobit nejake "zasoby" 😀 . Dnes som si kupila kukuricu, aby som mala zajtra spestrene ovocie. Prave robim tatarku z tekvice, co tu dala recept Miresta a napadlo ma, ze by som si mohla na vitaminovy den uvarit len tekvicu. A na co sluzi presne ten l-carnitine?

lucxy
3. sep 2008

aniel a aky si si kupila? za kolko? 🙂
luciap dava sa to pred cvicenim a dodava to energiu potom clovek viacej cvici a cim viacej cvici tak tym viacej bude sexi 😀 myslim so srandy 😀

anaret
3. sep 2008

ahojte - slávnostne a poslušne hlásim - dnes mám 3.vodný deň - teda POSLEDNÝ DEŇ DIÉTY!!!!!!! zvládla som ho v pohode a odkazujem všetkým: keď som tú diétku zvládla ja , zvládne to každá... cítim akúsi nostalgiu za tými dňami, i keď dá sa samo pokračovať...ale už to bude iné...
také tie nervičky a super baby na tomto fóre, ktoré vždy dokázali človeka povzbudiť...

gucz, miresta, aniel, twins, lucxy...a sorry, ak som ma niekoho zabudla....mám Vás všetky rada a dík za tie týždne...

anaret
3. sep 2008

a ešte k tomu fotu - gucz už som písala, že mám starý počítač, ktorý nedokáže identifikovať akýkoľvek vstup v podobe USB kľúča, foťák a pod...
skúšala som aj cez skener, ale nezobralo fotku...
takže uvidím, či sa bude dať niečo spraviť...

luciap
3. sep 2008

Anaret - tak to blahozelam!!! Napis este miery, co si dokazala za tie 3 mesiace a budem sa inspirovat tebou, ze ked si to zvladla ty... 😉 . Snad to aj ja dotiahnem do konca.

Lucxy - tak to by mi bolo zatial asi na ... kedze sa nie a nie dostat k normalnemu cviceniu. Aj dnes som obehala cele mesto kym som vybavila aspon 3/4 toho, co som mala a samozrejme, doma sa mi uz nechcelo ani pohnut z gauca.

gucz
3. sep 2008

anaret to nebol myslené konkrétne na teba ale na nové baby 😉 , a si šikulka že si tú tretiu vodu zvládla, lebo ja nie. Ale nevadí, vynahradím si to nabudúce. Budeš s nami pokračovať toho 15.9.? Či niekedy inokedy? Nejak strácam prehľad...

Zajtra ideme na ten pohreb, vyhrabala som tmavomodré šaty s kabátikom (čierne nemám), tak budem zajtra za dámu. Normálne som sa bála že ich neoblečiem, ale vďaka diete som sa do nich narvala. Necítim sa v nich však dobre, tak dúfam, že zajtrajšok rýchlo prejde ☹

No letím do sprchy a do hajan, tak dobrú noc všetkým chuduľkám

gucz
3. sep 2008

A tá babka je moja maminka, že vyzerá dobre jej odkážem, nech sa aj ona poteší 🙂

luciap
3. sep 2008

Gucz - moja mamina niekedy vyzera lepsie ako ja. Casto nas povazuju za sestry. Podobame sa a ona na svoj vek (52) vyzera velmi zachovalo 😀 . Ked ide s mojimi detmi, tak si vsetci myslia, ze su jej. Ma o vyse 10 kg menej ako ja, takze uz len tym vyzera lepsie.

Drzim palce, nech mas pohreb cim skor za sebou. Ja som tu tiez pisala o prababicke a ona sa zatial tak pozbierala, ze normalne nechapeme (za to uz vsetkych sekiruje ako kedysi 😀 ).

anaret
3. sep 2008

gucz, neviem presne ako budem od zajtra...plánujem ovocné doobedia a potom skúsim na obed delenie, prípadne večera, a občas k tomu niečo pridám - nejaký prehrešok a uvidím, čo to bude s váhou robiť... ale na víkend som si sľúbila sviečkovú a knedlíky - moje obľúbené...

veronkaj
4. sep 2008

ahojte, dnes mám katastrofu - vodný deň,
v noci som hrozne zle spala som ako mačka a tak mám aj veľkú kávu s mliekom ale bez cukru, inak by som ju nevypila a robiť musím

anaret - super klobúk dolu k dokončeniu dietky a čo dalej?, pokračuješ ?

luciap - aj ja občas zhreším ale som si povedala že ešte jeden mesiac musím vydržať lebo chcem aj ked mi je jasné že občas zhreším ale mám na pláne do konca roka ešte -6 kilo tak to hádam za tie mesiace zvládnem

gucz - máš rozkošné dieťatko na fotke

anjel - načo je ten l-carnitin????

aniel
4. sep 2008

LUCXY-pol litra za 245 korún v lekárni

to je super,že máte také mladé maminy

anaret-super si dobrá,že si to tak zvládla

luciap
4. sep 2008

Anaret - tu svieckovu zavidim, aj ja ju milujem 🙂 . Snad sa aj takeho niecoho dockam.

Veronkaj - no aj ja mam v plane este tych 5 kg dat dole, snad pri tych prehreskoch to pojde. Drzim palce na vodu, da sa to zvladnut, ale este stastie, ze len raz za mesiac. Ja mam zase ovocie. Mam pocit, ze to ovocie je castejsie ako ostatne dni 😀 . Esteze na veceru bude kukurica. Na ranajky som mala banan, do roboty som si vzala hrozno. L- carnitin dava sa to pred cvicenim a dodava to energiu potom clovek viacej cvici.

gucz
4. sep 2008

veronkaj držím palčeky na vodu, ak by bolo najhoršie, daj si vývar.
No mladé maminky..., moja má 47, ale rozhodne vyzerá na menej, škoda len že som sa podala skôr na otca. Sestra je celá mama.
Ja som si včera robila poobede pizzu, ale s komplet oblohou, nezjedla som ani polovicu a bolo mi z nej strašne ťažko, ale bola výborná.
Aniel ešte zaváraš? Ja som tú výživu ešte nerobila, ale snáď sa k tomu cez víkend dostanem, kým je cukina. Musím však kúpiť viečka, a zaváraciu hlavu, stará sa vyparila.

tamarka
4. sep 2008

ahojte všetky, som strašne rada, že som tu túto tému objavila. Tiež som prepadla 90-dňovke. Teraz som prvý týždeň na udržiavačke. Podarilo sa mi 11 kg a 10 cm v páse. Mám ale boba z toho, čo spraví tých ďalších 90 dní. Rada by som dala dole ešte aspoň 6. Čo sa týka tých vodových dní - odporúčam, ak to máte radi paradajkový džús. Je to super. 😉

veronkaj
4. sep 2008

otázka ak niekto vie snád odpovie,,

poslednú dobu mám hroznú chuť na kapustnicu v ktorý deň sa môže??? myslím že ked si ju dám ten druhý tak sa asi nič nestane.

veronkaj
4. sep 2008

nechtiac som odoslala skôr

a špenát??? vajíčko si k nemu nedám ale v ten deň teda druhý ked sú zemiaky môže sa k tomu aj špenát však??

gucz
4. sep 2008

špenát môžeš kedy chceš, však to je zelenina. Druhý deň so zemiakmi, prvý deň s vajíčkom a chlebíkom.

aniel
4. sep 2008

gucz-zajtra idem robiť výživu broskyňovo jablkovú a na ďalší týždeň ešte pomazánku a cviklu

lucxy
4. sep 2008

aniel ako sa drzis?

gucz
4. sep 2008

veru baby ako sa držíte?
my sme ten dnešok zvládli vcelku v pohode, priamo na pohrebe som nebola, malá bola mrchavá tak som ju vozila po dedine. Aj tak spala len pol hodinu. Ja som si na kare okrem gulášu (pre mňa len šťava s chlebom) dala aj zákusok, asi som nemala, ale čo už, za trest som už nevečerala. Ale ani nie som hladná.
Malá mi mrnká zo spánku, dnes ju všetci z rodiny chceli pestovať, tak sa jej o tom aj možno sníva, chúďatko moje malinké.

anaret
4. sep 2008

ahojky, chuduľky! dnes som bola na obede v jedálni - po 3 mesiacoch a dala som si kuracie mäsko bez zemiakovej kaše a s prineseným čiernym chlebom... to sa dnes dalo vybrať...

ale teraz hádžem so fóra výzvu : teraz buďte múdre: zajtra máme 1. šošovicová polievka mliečna
2. dukátové buchty s vanilkovým krémom

Otázka pre Vás: ako chápať tento obed?
1. čo tá šoovicová mliečna polievka - to je ako čo?

2.a tie buchtičky sú:
a. bielkovina - keď je v kréme mlieko?
b. škroby - keď puding obsahuje škrob?
c. alebo UH - keď je tam kysnuté cesto ???

anaret
4. sep 2008

tak a teraz "babo raď "... som zvedavá na Vaše teórie, lebo ja som z toho mimo...

ale je ešte jedna alternatíva - že si z domu donesiem zemiaky s cibuľkou...tie to istia... a čo myslíte, Keď na obed budem mať zemiaky, môžem večer opekačku - špekačku???

podľa 90-dňovky nie, ale myslím že v tom pokračovaní...

luciap
4. sep 2008

Anaret - sosovicova mliecna, dala by som medzi skroby (to mlieko je prezitelne, ja som minule robila so sojovym mliekom). Buchticky si pripadne mozes dat aj bez kremu, takze by to bol UH a ciste teoreticky, nebola moznost miesto kolaca zjest puding? v tom pripade mas UH a UH. 🙂 Tak to su len moje dedukcie.

Vsetky kocky pozdravujem, idem spat, lebo nevladzem. Na veceru som sa prejedla -zjedla som 1,5 kukurice 😝 .

anaret
5. sep 2008

ženy, kde ste???

sestri
5. sep 2008

anaret...podľa dvojky si na obed môžeš dať zemiaky a na večeru mäso...

a v robote by som si vybrala tú šošovicu...viem,že neskoro,ale keby na budúce...

anaret
5. sep 2008

sestri dík...
idem chystať na opekačku, lebo čakám návštevu...tak si dáme do nosa a brucha...