90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
16. nov 2012

@lucky14 ďakujem moja, strašne sa mi nechce, nebaví ma to :( už keby som to mala vo väzbe a bude paráda

kacena24
16. nov 2012

@zuzu1104 moja ty píšeš bakalárku? 🙂 aj ja,teda nie teraz,ale už sa musím dokopať začať 😉

zuzu1104
16. nov 2012

@kacena24 Moja áno, teda nie je to tak celkom bakalárka, je to záverečná práca na doplňujúce pedagogické minimum. Chvála Bohu už normálne bakalárku a aj diplomovku mám za sebou :D

zuzu1104
16. nov 2012

@kacena24 čo študuješ?

kacena24
17. nov 2012

@zuzu1104 joj tak 🙂 no mňa čaká klasická bakalárka.... sociálnu prácu....len rozmýšľam,či sa z toho podrať aj ďalej,alebo či sa dá z toho pobrat dalej ale inde,to veru neviem a nik mi nevie povedat, ci sa s tym da pokracovat napr psychologia,alebo musim striktne len v soc. praci pokracovat

zuzu1104
17. nov 2012

@kacena24 tak držím palce, aby si to dobojovala. 🙂Ja som pred rokom skončila magisterský stupeň vedecký smer slovenského jazyka a literatúry a poviem Ti, bola to pre mňa riadna makačka popri dieťati. A ešte som sa dala aj na to minimum, ale už dosť študovania.
A ako Ti ide diéta?

kacena24
17. nov 2012

no je to makacka veru,ucievam sa skoro rano,ked este maly spi,aloebo neskoro vecer,ked uz zase spi.... tak ty to uz hravo zvladnes,tolko mas uz toho za sebou 😉 ja som si dala take ocistne 4 dni teraz a od utorku znovu nabehnem s Tanickou narovnako .... mne ti vaha po tych mojich dvoch dnoch jedenia....vyslahla na 78,6 kg,ale uz mam spat 77,1 kg 🙂 tak dufam,ze mi to este klesne na aspon 75 kil do utorku rana 😉

zuzu1104
17. nov 2012

Ahojte dievčatá, dnes mám konečne bielkoviny a 3 ovocie je za mnouuuuuuu 🙂 strašne sa už teším na obed, som neskutočne hladná a hlavne mám málo energie, dúfam, že ma to povzbudí. Prajem Vám krásny a úspešný deň 🙂

santerra
17. nov 2012

@zuzu1104 ahoj čitam že chodiš na PGM...kam chodievaš? už posledny rok ked pises pracu?

zuzu1104
17. nov 2012

@santerra ahojky 🙂 chodím do Trnavy, aj ty študuješ PGM?

zuzu1104
17. nov 2012

@santerra áno posledný rok, teda u mňa je to také komplikované. Ja som tri roky študovala učiteľstvo, takže mám bakalárske štátnice z PG a už mi trebalo len pár predmetov dokončiť, takže ja mám PGM len na jeden a posledný semester 🙂

santerra
17. nov 2012

@zuzu1104 jaaaj no ja som myslela že ci nahodou nechodiš do PO, lebo tam som chodila ja 😀 Robila som si pgm popri škole piatkami 🙂 A o čom mas tu pracu? Ale ako ta obdivujem že pri dietati aj skolu stihaš...palec hore 🙂

zuzu1104
17. nov 2012

@santerra ďakujem 🙂 no rozmýšľala som aj na PO, ale keďže som chodila do Trnavy do školy, tak som sa rozhodla to dobojovať tam 🙂 Moja práca má názov dyslexia u žiakov základnej školy. Ku akým predmetom si si PGM-ko robila?

santerra
17. nov 2012

@zuzu1104 tak hlavne nech to uspesne dobojuješ 🙂 a chceš aj učit potom? ojjjj ani nechi vedieť "Odborné strojárske predmety" 😀

zuzu1104
17. nov 2012

@santerra ďakujem 🙂 zatiaľ neplánujem, uvidíme, čo nám budúcnosť prinesie 🙂
ale veď to nie je vôbec zlé, určite budeš mať uplatnenie

zuzu1104
17. nov 2012

baby chcela by som Vám dať tip na prílohu k mäsku alebo zemiakom. Dnes som si robila mrkvové pyré🙂 nechala som sa inšpirovať Masterchefom.
Takže dala som si do vody nakrájanú mrkvu, vodu som povegetila, opeprila a mrkvu som dala rozvariť. Vývar som si zliala do hrnčeka a na horúcu mrkvu som dala roztopiť trochu masla. Ručným mixérom som to rozmixovala na hladkú hmotu a trošku som pridala aj vývaru, aby bola konzistencia trošku redšia. Mám to mať na večeru, ale už som štipečku ochutnala, keď som to dokončila, že aké to je a je to fakt výborné a hlavne zdravé🙂

zuzu1104
17. nov 2012

@zuzu1104 Takže už som dovečerala, a pyré bolo úžasné,som si veľmi pochutila 🙂
Manžel za mnou dojedal, lebo som už nevládala a povedal, že to bolo veľmi dobré, že kedy navarím pre celú rodinu. Takže naozaj odporúčam namiesto zemiakovej kaše je to super náhrada

lucky14
18. nov 2012

Dobre ranko krasne vily 😀 ....takze ja som to vcera vecer pos...a. Proste som to nevydrzala.....viselo to u mna uz od poobedia vo vzduchu a nakoniec som sa poddala svojim chutkam....som si dala minonky, zakusok aj slane chipsy okrem toho krajec chrumkaveho chlebika a normalna povolena vecera....takze tak to je moje skore vcerajska. Ale ide sa dalej. U mna je to na dlhsie tak sa musim naucit spamatavat aj z takychto dni ked to celkom nezvladnem. Vsetkym prajem krasnu nedelu a vela pevnej vole. Sme v tom spolu!!! 😀 😀 😀

santerra
18. nov 2012

@lucky14 dobre ranko no to sme na tom podobne ja som včera tiež nebola ukažkova 😀 večera mali byt 3 kusky kolačika a boli z toho asi 7 kuskov kolačika a este aj tyčinky som dojedla za navštevou 😀 aaaach jaj 😠 ale jasne ide sa dalej ved sme silne a odhodlane byť kočkami 😀

kacena24
18. nov 2012

ahojte tak my sme boli dnes na oslave....predtym ako sme tam sli,som sa napala....odolala som uzasnej svieckovej, kolacom,zakuskom,chipsom a pagacom....ted vecer som dojedla obed a dala si kolacik....ale vydrzala som nejest 😉 kazdy ale daj si a ja ale nedam si 😀

zuzu1104
18. nov 2012

@kacena24 úžasné, si perfektná, fakt super 🙂. Ja som dnes na oslave pohorela. Namiesto samotných zemiakov som si dala aj jeden kúsok mäsa na obed, a potom koláčik a trošku torty, ale už to telo potrebovalo a zajtra musím zas na sebe pracovať 🙂

kacena24
18. nov 2012

@zuzu1104 joj moja veru mala som co robit....jedlo vyzeralo uzasne...aj krasne vonalo a ja som len popijala mineralku... potom zakusky,slane ach jaj,az ma vykrucalo 😀 zajtra ovocie,ale mam len jablka doma 😀 budem to musiet nejak poriesit...neva moja,zajtra sa popravis....ked to telo pytalo,inak sa nedalo 😉 moje pytalo vcera 😀

zuzu1104
18. nov 2012

@kacena24 si fakt dobá 🙂 klobúk dole🙂
ale dnes ma fakt potešilo, že na tej oslave svokra so svokrom ostali poriadne zaskočení, že som ževraj riadne zhodila a zmenila sa🙂 celkom dobrý pocit mám z toho 🙂
Počuj k tomu zajtrajšku, veď nemusíš jesť len ovocie, môžeš aj zeleninu, napr. zeleninovú polievku

kacena24
18. nov 2012

@zuzu1104 super moja,to potesi velmi 😉 nooo aj ja som mala pochvalu....od muzovej babky 🙂 a katka ty si kolko schudla? a ty uz viac nechudni,sak ti kosti trca....chces zostat chora? a sak pozrite na nu ako uz vyzera 😀 tak som sa zasmiala...a pak zase a ty aj jes? sak cely cas,co si tu si nic nezjedla 😀

zuzu1104
18. nov 2012

@kacena24 no vidíš to, to je super, že to niekto vidí, fakt to človeka povzbudí 🙂

kacena24
18. nov 2012

@zuzu1104 no potesilo 🙂 aj to ze som vydrzala a kopec KJ som usetrila 🙂

zuzu1104
18. nov 2012

@kacena24 no presne tak a aj cvičievaš?

kacena24
18. nov 2012

@zuzu1104 tak to veru nieeeeeeee 😀 ja radsej nejem ako cvicim....ja mam odskusane,ze to ide aj bez toho....ja som leniva cvicit...ale tak chodim s malym von na prechadzky...ale dnes som sa nehybala veru,len sedela na oslave

zuzu1104
18. nov 2012

@kacena24 ja som si to tiež myslela, ale teraz si zacvičím každý večer a myslím, že aj to mi dopomohlo tak pekne zhodiť. To cvičenie, čo nám odporučila @lucky14 je super a veľmi ma to baví

kacena24
18. nov 2012

@zuzu1104 no Tanicka,viem ze to cvici 🙂 ale ja som sa nenalomila 😀 ja mam doma aj beziaci pas,aj cajglik a este asi 3 alebo 4 cviciace naradia a nic,ja som dilino lenivy,ale tak hadam si raz najdu svoj cas 🙂