• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
Dakujem zienky ze ste ma prijali a ako casto papate?
20. nov 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santerra no moja tak to ste veru dobre urobili, lebo ja mám už nočné mory z toho cumľa, fakt.
Tak to máš doma ešte také malé srdiečko. Môj má už dva roky aj dva mesiace a je to taký expert, joooj ja furt len za ním behám, že čo vystrojí. Minule som ho nechala chvíľočku samého, tak našiel sudocrém. Keď som prišla k nemu, tak mi vraví mamina mastím a nohy celé biele od sudocremu a pes tak isto :grinning: skoro som kolaps dostala :grinning:, ale mi aj smiešne bolo. A furt dačo také vyvedie :slight_smile:
No tak ja preto chudnem, aby sme mohli čím skôr popracovať na druhom, chcela by som niekedy v máji po sestrinej svadbe, chcela by som si tú svadbu užiť ešte v kľude, a potom zapracovať, ale keď príde skôr, budem aj tak šťastná:slight_smile:
20. nov 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janituska ja 3 krát denne a keď mám ovocný deň tak 5 krát
20. nov 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takze na ranajky napr: 2 mandarinky potom na obed taky aky nasleduje den a na veceru polku stoho obeda, :slight_smile:
20. nov 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janituska presne tak
20. nov 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janituska a ešte za deň aspoň 2-3 litre vody
20. nov 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este pri tych ranajkach je pisane ze kazde 2 hod sa moze jest ovocie az do odeda
@zuzu1104
20. nov 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janituska to len, keď máš čisto ovocný deň, tak vtedy ješ ovocie každé dve hoďky. Ja som dnes mala už 4x ovocie a jedla som každé dve hodiny, ale inak v bielkovinový, škrobový a uhľohydratový ješ ráno ovocie a až o také tri štyri hodiny ješ hlavné jedlo
20. nov 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1104 Z chuti som sa zasmiala to teda maš doma pestro beťarik maly a chudak pes no aspon nebude mat zaparenu riťku ked je vymasteny Sudocremom :grinning:
20. nov 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduss jaaaaj no ved nevadi tak šup šup nakopnut sa a ide sa chudnuť...vela sil prajem :slight_smile:
20. nov 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santerra no sa teším, že som Ťa pobavila a to je len jeden prípad, on už toho navyvádzal. Minule som pratala poličky a nechala som mu jednu skrinku so somarinkami, ale zabudla som tam pár drobností, čo jemu nepatria do ruky, tak skončil celý namazaný, po tvári, rukách, nohách s červeným lakom na nechty, to len bolo, som ho musela s odlakovačom dávať dole, akože fakt je to živé striebro, ale moje milované živé striebro :D
20. nov 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, podávam hlásenie. po tretej vode -17,1 kg. :slight_smile:
21. nov 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@zujka2 moja, ale to je nááááádherný výsledok, balahoželám len tak ďalej :slight_smile:
21. nov 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1104 ďakujem Zuzka. tak teraz nastúpi druhý diel knihy Ďalších 90 dní. ale to je už iná prechádzka :slight_smile:
21. nov 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 ja ten druhý nemám, takže neviem ako sa podľa toho ide, ja mám len jednotku
ale je fakt super, že si to tak krásne zvládla, už určite vyzeráš vynikajúco :slight_smile: o koľko čísel sa ti zmenšilo oblečenie?
21. nov 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1104 o dve veľkosti približne. ten druhý som kukla zbežne ale tam sa už tak nejak že bielkoviny škroby, škroby bielkoviny .. ďakujem aj vy to zvládnete!!
21. nov 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 tak to je perfektné, súper :slight_smile:
Ďakujeme za povzbudenie :slight_smile:Bola by si taká láskavá a poslala by si mi ten druhý diel na e-mail? Pošlem ti do pošty moju adresu.
Ďakujeeeem:slight_smile:
21. nov 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 Uuuuuuuuuuuuuuuuzasne!!!!!! Zasluzis si taky krasny vysledok!!!! Fantasticke!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Žienky, nemá niektorá z Vás druhú knihu 90DD v pdf-ku?
21. nov 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 dakujem moja!! uvidíme čo urobí pokračovanie. lebo tých 5 kg mi chýba :grinning:
21. nov 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 tak mas dve moznosti moja. Bud budes pokracovat v tom co doteraz a na Vianoce mas 5 kil menej....alebo sa das na pokracovaciu a pri nej sa vraj chudne ovela pomalsie....ale to viem len z pocutia...tych 5kil mozno das dolu za 3 mesiace....rozhodnutie je na Tebe. Vysledok je fantasticky!!! Klobuk dolu...a co na to hovori muzicek??? :wink:
21. nov 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak ja dnes UH :grinning: A vy ako? Ako vam to ide?
21. nov 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 Mas super vysledok, je to motivacia pre nas ostatne. Dufam,ze aj nam to takto pojde. A drzala si dietku uplne bez poruseni ?
21. nov 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte babule, idem sa posťažovať :frowning2: Dnes mi to nedalo a postavila som sa na vahu...a viete čoooo....no nič....po tyždni ani deko dole :cry: Mala som chuť s tym prašťiť...dufala som že ked aj poctivo cvičim tak to pojde coby-dup a taketo sklamanie aaach baby este aj maly v noci štrajkovala 3 hodiny nespal a ked som ho doobeda uspala tak sused začal v zápätí vrtať :unamused: potom bol jak maly čertik unaveny urevany. Aj ked na druhej strane mam rada taketo strvovanie a cvičko je super lebo sa citim užasne...ale toto som nečakala...Ja neviem baby no mam z toho take divne stavy najradsej vy som sa nato vykaslala....Prajem pekny dnik kočky :slight_smile:
@zujka2 velka gratulka ku krásnemu vysledku si čaja!!! :slight_smile:
21. nov 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 čítala som v dvojke, že prvú už nemôžem držať až 90 dnovej pauze. tak sa dám do časti dva a už koľko schudnem toľko. aj tak som spokojná :slight_smile: juj teším sa a ďakujem za podporu
21. nov 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@santerra moja skúsenosť je, že sa netreba vážiť lebo tie kilá idú hore dole :slight_smile:
21. nov 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cutty ja vám verím a držím palce! samozrejme aj porušenia boli ale snažila som sa :slight_smile:
21. nov 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santerra ja som sa tiež postavila dnes na váhu a bola som prekvapená, aj napriek tým mojím dvojdňovým výpadkom som schudla kilečko, ale už sa vážiť nebudem len po vodných dňoch, lebo tie kilá sú strašne klamlivé, dôležité sú centimetre :slight_smile:
21. nov 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cutty ahoj Katka, ja mám dnes bielkoviny, konečne som sa poriadne najedla, aj keď som to včera pri ovocí poriadne zvorala, ale dnes už idem naplno a zatiaľ sa mi to darí :slight_smile:
21. nov 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok