90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mysiatko
1. dec 2012

ahojte dievcata takze ja dnes skroby...varila som sosovicovu polievocku so zemiakmi...mnam spravila som taku hustejsiu...ani manzel sa nestazuje 😀 😀 😀 mam pocit ze som taka lahsia asi sa zaludok vyprazdnuje a nemusi tak dlho travit jedlo ako kedysi...inak ked som rozmyslala nad tou kukuricou tak je to obilnina vsak?nemala by byt zaradena medzi uhlohydraty?

mysiatko
1. dec 2012

alebo medzi skroby?som z toho jelen...ale neschadza mi to z mysle 😝 😝 😝

zuzx
1. dec 2012

@mysiatko ja ju tipujem na skroby. Ved sa aj robi kukuricny skrob napriklad. Dnes som si ju dala k zemiakom 🙂

mysiatko
1. dec 2012

@zuzx ked som si tak googlila na nete tak skôr prevladaju nazory ze to je skrob

zuzx
1. dec 2012

Tak mne sa uz na veceru pecu zemiaky v trube 🙂 Uvarim si k nim brokolicu vo vode a asi trochu surovej kapusty a mrkvy 🙂

zuzx
1. dec 2012

A na zajtra rozmyslam nad dusenymi cestovinami 🙂 Inspirovala som sa tymto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=42339

ericka12
1. dec 2012

ahojte kocky velmi vas obdivujem ako to mozete vydrzat ,,,,,,ani neviem kde mam zacat 🙂 ja tiez potrebujem schudnut a to poriadne 🙂 ale nemam pevnu volu 🙂 pred 3 mesiacmi som bola na 90 dnovej diete a schudla som okolo 15 kil ,,,🙂 vyzerala som super aj lepsie som sa citila ,,,a teras som zasa pribrala a som tam kde som bola na zaciatku :( asi sa dam zasa do toho neviem ci to dokazem :( ja som bola taka vyhladovana ako pes ....tak sa toho uz bojim ci to zvladnem ale chcem zmenu

zuzx
1. dec 2012

@ericka12 15 kil a ty nas obdivujes? 😕 Ved si to sama dokazala! 😉 To je fakt obdivuhodny ubytok. A co sa stalo ze si pribrala naspat? Kludne sa k nam pridaj 🙂
Ja praveze vobec nie som hladna, dnes som sa poriadne napraskala na obed, aspon som teda mala taky pocit, ale len to dovolene. Mne tato dietka vyhovuje, nic mi nechyba, jest sa moze vsetko, len to poradie treba dodrzat.
A btw, baby, mne nikdy nebolo takto dobre od zaludka ako posledny tyzden, teda odo dna kedy som sa dala na dietu. Stale ma nafukovala, mala som dost velke problemy a teraz uplne nic, konecne sa mozem poriadne vyspat a nebudim sa na krce v bruchu.

ericka12
1. dec 2012

@zuzx dakujem pekne 🙂 ale teras neviem ci by som dokazala lebo ja varim kazdy den nieco fajne a ja to neodolam vies?? tak preto sa bojim ze to nezvaldnem ....lebo pre rodinu som varila zvlast aj pre seba ....bolo to tazke ale zvladla som 🙂 aj ked som niekedy stale musela ist do kuchine a pozerat sa do chladnicky co tam je 🙂 a slinky mi tiekli

cutty
1. dec 2012

Ahojte kocky 🙂 Tak ja mam dnes skroby. Robila som si ryzu a chcela som aj sampionovu omacku k tomu ale sa mi taaaaak nepodarila, ze som ju vobec nejedla 😠 Tak som mala len ryzu so zeleninou a na veceru bude to iste 🙂 Troska som dnes zhresila, som si dala kukuricny racio chlebicek ale zas nemyslim ze je to az tak hrozne 😀 Aj pitie mi ide dnes horsie ale este to dobehnem kym pojdem spat 😝

kattulienka
2. dec 2012

Ahojte takze som sa zase rozhodla ze sa kvam pridam.idem to skusit, dufam ,ze to vydrzim a nebzdam to zase.tak srzte palce. 🙂

zuzx
2. dec 2012

@kattulienka drzim palce 🙂

Ja mam dnes UH, na obed som si spravila cestoviny s hribami na cibulke, cesnaku a s kecupom. Na ranajky som mala banan a na veceru si dam nejaky kolacik u svokry, ta nikdy nesklame 🙂

kattulienka
2. dec 2012

@zuzx dakujem

mysiatko
2. dec 2012

ahojte takze my dnes na obed pizza s hubami a olivami...som sa objedla

zujka2
2. dec 2012

ahojte dievčatá, chcem vás povzbudiť. pokračujem druhý level 90 dnovej a zatiaľ som nepribrala 🙂 ale chcem vás povzbudiť aby ste vydržali aj keď zhrešíte. dnes som si kúpila šatiky 40 tku veľkosť. predtým som mala 46. je to úžasný pocit a veľmi vám držím palce aby ste po 90 dňoch boli tak spokojné ako ja. teraz mi to príde ťažšie, udržať si to čo som dala dole. DRŽÍM PALCE!!! TO DÁTE!!

zuzx
2. dec 2012

Ahojte kocky, tak dnesok ma trochu sklamal. Mala som UH, na obed v pohode a tesila som sa na vecerny kolacik u svokry, ona vzdy take dobroty vypeka....a zrovna dnes ako na just mala len taky obycajny, uplne suchy pernik :( Mi az do placu bolo ako som ho zbadala, ze zrovna dnes, ked si mozem dat na veceru kolacik, tak taky nijaky :( Som si to ani neuzila. Dala som si trosku, sak ako na veceru, nezhresila som nicim, len mi bolo tak luto, ze dalsi UH den zase az vo stvrtok :(

denka7483
2. dec 2012

caute baby asi idem s vami dotoho, pojdem vyskusat drzala som sice dukanku asi dva tri tyzden aj som neico dala dole ale ja potrebujem aj nejake ovocie alebo nejaky cukor lebo tam nic neni... a tuto vidim ze sa moze raz za cas aj kolacik.. 🙂 aj mate niektora nejake jedalnicky alebo co mozem a co nemozem papat?

zuzx
3. dec 2012

@denka7483 kolegyna drzi dukanku uz od leta a nie je na nej nic vidiet...tuto pri 90 dnovke su podla mna super vysledky 🙂 Jedalnicky mas v knihe 🙂

Baby, ja mam dnes druhy ovocny den, zatial som neporusila nic, rifle su mi uz naozaj volnejsie a to som si ista ze si uz nedomyslam 😀 Co sa tyka vahy, tak nechcem moc kricat, lebo je to len tyzden, ale vyzera to na takych 3-4 kila urcite, mozno o kusok viac, my mame doma totiz len taku orientacnu, nie uplne presnu vahu. Ale zas na sledovanie ubytku staci 🙂
Na ranajky som prave zjedla dva banany, a dalej uvidim 🙂

Cez vikend som na jednej zahranicnej stranke citala, ze co sa tyka ovocia, tak by sa vraj nemali kombinovat rozne druhy v jednom jedle, viete o tom nieco? Ja som si aj davno robila ovocne salaty zo vsetkeho mozneho a aj teraz vlastne vo stvrtok co som mala ovocny den tak na obed som skombinovala hrusku, kiwi a banan. A kila mi dole isli.

zuzu1104
3. dec 2012

čaute kočky, takže už mám po skúške, domov som si priniesla 4 A-čka 🙂 som na seba hrdá, ale zas čo sa týka diéty, tak som za tieto tri dni porušovala dosť, ale dnes voda, tak sa to hádam upraví.
Dúfam, že to vydržím, myslite na mňa.
Ako tak čítam pridali sa k nám riadne šikovnice 🙂 držím vám palce babule🙂

santerra
3. dec 2012

čafte babky, pozdravujem vas len tak narychlo 😎 a pekný zasnežený dník prajem 🙂

zuzx
3. dec 2012

@santerra a kde je zasnezeny? 😀 Tu u nas ani chyru ani slychu, chvalabohu 😀

Ja sa zatial drzim, uz som dnes jedla 3x, z toho raz to bol pohar ovocnej stavy anansovej. Este sa chystam 3x dnes a koniec 🙂

sonca13
3. dec 2012

@zuzx viem, len teda sa snažím držať rád z knihy... inak dnes som mala opäť kapustovú polievku 😀 , ja ju jednoducho môžem 🙂 ... zajtra mám mať plnené paradajky s ovsennými vločkami, ale asi si spravím pizzu...alebo placky... niektoré jedlá naozaj nemusím skúsiť 😀 .. ale za včerajšok si musím vynadať, lebo sme boli na Mikulášovi a bolo v ponuke buď varené víno alebo horúca čokoláda... tak som si jednu práskla... poviem ti, to bola parádička 😀 a ten môj mužíček si nezabudol hneď rypnúť, že takto teda neschudneš 😀 ale tak verím, že som si moc "neublížila" a keď ano, tak to stálo za to!!! 😀

sonca13
3. dec 2012

@zuzx ja som na tom podobne, pred tým som sa cítila ako balón, čokoľvek som zjedla, ale teraz sa cítim úplne skvele... žalúdok ľahký, pritom som najedená, tie návaly hladu už uplne zmizli, na obed si doprajem, čo je dovolené a na večeru už s mierou... 😎 je to pohodka

sonca13
3. dec 2012

@ericka12 ja tiež varím mužovi a malému a sebe zvlášť.... muž si nakáže samé dobrotky navariť a mne sa len sliny zbiehajú... a s tým chodením do chladničky, veď sa aspoň kuknem, keď už nemôžem ochutnať, nie? 😀 😀 😀

santerra
3. dec 2012

@zuzx Hehe no tu v PP mame snežíííííík 😀 jupi len by mohlo aj prituhnuť aby sa to netopilo a bude origoš zima 😎
@sonca13 ja som v sobotu mala dilemu či si dať v meste verenu čoko (vyzerala super) ale vyhral to punč kedže aj poriadne zahrial 😀 v tej zime.... inak aj moj drahy vie tak rypnuť ked vidi že niečo mlsam čo by som nemala....hned sa opyta aky mam den a už "noooooo dnes neni syrček" 😀
@zuzu1104 eeeeejjjjjjj šikovnica jedna 🙂 ja som tiež cez vikend hrieškovala 😉

mysiatko
3. dec 2012

@zuzu1104 wau super to si sikovna...ja obdivujem vsetky ktore studujete popri detoch...ja by som si ppopri mojej ani neskrtla

zuzu1104
3. dec 2012

@santerra ďakujem moja 🙂 dnes mám prvú vodu, zatiaľ je to so mnou ok, tak uvidíme či vydržím až do večera.
Dnes som už vypila aj 2x coldrex, lebo som akosi pochorela, ale inak len vodička.
Aj u nás padá, máme krásne zasnežený dvor, môj malý sa už sánkuje a guľuje, je to skvelý pohľad, ako v rozprávke. Chcem, aby to vydržalo až do Vianoc.
A ty sa máš dnes ako?

zuzu1104
3. dec 2012

@mysiatko veľká vďaka 🙂 dá sa to zvládnuť, ale musí si človek urobiť riadny systém, čo sa mi zatiaľ darí🙂) som si istá, že každá mamička by to dokázala, hlavné je mať oporu a pomoc rodiny a ostatné už ide samo 😀

zuzu1104
3. dec 2012

inák babulky, keď tu píšete o mužovom rýpaní, tak v tomto je môj expert, ale ja ho nepočúvam, robím si podľa seba. Veď ja už mám o jednu konfekčnú veľkosť menej a on o jednu viac 😀 tak čo on mi má čo hučať 😀

mysiatko
3. dec 2012

@zuzu1104 ten moj je zlatusik on do mna nerype chvalabohu, ale do hlavy mu nevidim🙂 dal sa ale statocne so mnou takze mozme do seba len vzajomne rypat...zuzu a ten receptik na pizzu nedostanem? 😉