90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

santerra
23. dec 2012

Babulky, prajem vám krásne a pokojné sviatky, nech si pod kriačkom nájdete to po čom túžite 🙂 V novom roku k vam nabehnem a bojujeme dalej spolu. Držte sa baby paaaaa

zuzx
23. dec 2012

Ahojte baby, tak mne je zle, vcera som sa drzala pekne, ale vecer prisla kamoska na navstevu a spravila som ocka z rozka, ona nic nezjedla a tak som ich potom vyjedla ja :( A aby toho nebolo malo, tak som za tym este zozrala dva rozky. Ale dobre mi tak, lebo dnes mi nebolo moc dobre od zaludka z toho a stale nie je.
Dnes som vynechala ranajky, dlho sme spali. Na obed som mala rajcinovu polievku s knedlickami a potom cestoviny s lekvarom a prazenymi orechami, neskutocna dobrota. A na veceru to iste 🙂

Zajtra mam mat ovocie, tak asi to tak aj bude ale vecer si teda dam co pride.

zuzx
24. dec 2012

ahojte dievcata, zelam vam vsetkym krasne vianoce 🙂

aduss
24. dec 2012

@zuzx aj tebe krasne vianoce 🙂 a z tych prehreskov si nic nerob..sak su vianoce 🙂

zujka2
25. dec 2012

ahojte, tak ja som tiež porušila všetko a s čistým svedomím. dáme nejaké očistné dni a bude to oki! krásne Vianoce a žiaden stres! 🙂

aduss
25. dec 2012

@zujka2 ahoj..aj tk mas krasne vysledky, takze tieto prehresky ti isto neuskodia 🙂 ja zacnem na podobnej vahe ako ty, mam okolo 85 kg, este zajtra si dam taky s prehreskami a potom chcem zacat, snad sa mi to podari 🙂 aj tebe pekne sviatky prajem

zujka2
25. dec 2012

@aduss ďakujem a držím ti palce. vydržať, vydržať, vydržať. je to úžasný pocit, keď to ide dole 🙂 určite to dokážeš! 😉

lucky14
25. dec 2012

@aduss aj ja chcem zacaaaaaaaaaaaat!!! uz po x-ty krat....pomooooooooooooooc!!! 😉

aduss
25. dec 2012

@lucky14 tak sa ku mne pridaj 🙂 budem rada, ak niekto bude na rovnakych dnoch ako ja 🙂

zujka2
25. dec 2012

@lucky14 ahoj moja, ja som sa včera a dnes tak objedla. fuj. zajtra ideme k svokrovcom. ak ma budú nútiť tak sa asi povraciam 😀 27.12 začínam očistu!

aduss
26. dec 2012

baby..no tak zajtra to zacne :D dufam, ze uz definitivne! :D..dneska sa este idem bavit, je stefan :D takze juhuu :D

zuzx
26. dec 2012

Ahojte baby, som prezrata uplne. Odzajtra zacinam zase normalne bielkovinovym dnom. A bojim sa ist aj na vahu, lebo som musela pribrat snad vsetko co som doteraz schudla.

dadli
26. dec 2012

@lucky14
@aduss ahojte baby, prave som sa rozhodla! od zajtra idem aj ja. kivi mam, budem varit pecene kura, tak si vezmem len prsia a zeleninu tiez mam. uz sa obzeram, kde by som isla cvicit. potrebujem dat dole 10 kil a samozrejme- uz vcera bolo neskoro 😵

zuzx
26. dec 2012

@dadli drzim ti palce. Tiez zacinam bielkovinami od zajtra a zaradujem aj cvicenie - budem robit bodyrock.

dadli
26. dec 2012

@zuzx super!!! bodyrock som zatial videla len v TV, vyzera to byt dost ucinne a namahave. drzim palce, ja to skusim spinningom. to mi dufam ide. a kolko potrebujes zhodit?

zuzx
26. dec 2012

@dadli ja som zhodila 9 kg za posledny mesiac...len sa musim znormalizovat 🙂

dadli
26. dec 2012

@zuzx 9 kil? wow si skvela ! klobuk dolu. a to sa ti ako zazracne podarilo? fakt krasny ubytok...

zuzx
26. dec 2012

@dadli ved prave touto 90 dnovou dietou 🙂 Minuly stvrtok som mala vodny den a takyto bol ubytok - zacala som 26.11. Len cez vianoce som sa zopsula, takze od zajtra nabieham na tento rezim znova 🙂

dadli
26. dec 2012

@zuzx vynikajuco. ja som tuto dietu drzala asi pred 2-3 rokmi, ale to som mala asi 55 kil a chcela som zhodit na 50. juj kde su tie casy 🙄 teraz sa pohybujem okolo 70tky 😨 teda, ani nevies ko si ma nastartovala tymto svojim nadhernym vysledkom. a ako casto si pri tom cvicila?

dasa0402
27. dec 2012

@aduss ahoj ako ti to ide ja som to zacala od znova takze teraz som na 3 dni zatial bez prehreskov len dokedy 🙂
a ty

zuzx
27. dec 2012

@dadli ja som necvicila vobec, ani jediny raz, nestihala som a bola som aj hnila. Ale oddnes uz zacinam.
Co mas na obed?

dadli
27. dec 2012

@zuzx coze necvicila si? tak to potom uplne uplne uplne klobuk dolu, normalne sa klaniam 😉
ja mam dnes na obed pecene kura (vezmem len prsia bez koze) a k tomu si dam grilovany baklazan a salat z rajcin, papriky cibule. a ty co budes dnes mat?

sonca13
27. dec 2012

@dorekapa mica, nestresuj 😎 .... v pohode..nemysli na to, že kolko si už schudla alebo neschudla..normálne choď podľa diety, ak ti má byť zle, tak niečo malé zjedz aj mimo plánu... zo začiatku aj ja som to robila a vlastne to tak robím doteraz...ak cítim, že nie som OK, dám si niečo malé, a je mi lepšie..napr. teraz cez sviatky som jedla uplne všetko, doradu, ako som mala chuť.. a čo... nestresujem, že 2 kiláhore?? neva, ved to dám dolu... že 10.01. ideme na lyžovačku a ja neoblečiem gate??? nevadí..hlavne sa stále neváž a nemeraj a nekontroluj tú váhu tak!!! zblázniš sa z toho ... radšej sa pochvál ako ste prežili Vianoce, čo ti priniesol Ježiško a tak... 🙂

zuzx
27. dec 2012

@dadli nie, vobec som necvicila 🙂 Mala som minus 9 kg vlastne minuly piatok po vodovom dni, ale teraz sa bojim, ze isli aspon 4 hore po sviatkoch 😀 Sa bojim aj na vahu stupit, ale nevadi, zacinam zase odo dneska. Mala som toto:

http://www.dobre-recepty.sk/detail/39078-kuraci...

Len som to spravila bez syru. Este mi ostalo aj na veceru. Mala som strasnu chut na tie zemiaky, dnes sa mi podarili...no ale musim pockat do zajtra 🙂

dadli
27. dec 2012

@zuzx mnam. vyzera to dobre, ulozila som si recept. ja budem zajtra varit asi tu kapustovu polievku. tak ako je to v tej knizke, zatial ide podla toho ako je to tam napisane. a cely ten mesiac si ako zvladla?dalo sa to ci bolo to tazke? a mala si aj prehresky?

zuzx
27. dec 2012

@dadli ja som vobec nesla podla knihy, ani nepojdem, nemam na to priestor - nemam vlastnu domacnost, takze sa prisposobujem rodicom zatial. Nie je to tazke, zvyknes si, ale akurat ten mesiac pred vianocami nebol stastny, mikulas, vianocne vecierky, teraz vianoce...dost prehreskov som aj mala, hlavne cez vikendy, cez tyzden ani nie. Ked uvidis ako ti pojdu dole kila, tak budes motivovana 🙂 Mne tato dieta pomohla aj na lepsie travenie - nikdy mi nebolo lepsie ako ked som delila potraviny. Ked jem kombinacie, tak ma dost nafukuje a tak, takze aj toto je pre mna prinosom, hoci je obcas tazke nedat si pecene zemiaky s maskom...

dadli
27. dec 2012

@zuzx ja idem zatial podla knizky, ale to len pre to, ze zhodou okolnosti mam doma suroviny na tu kapustovu polievku a aj dalej. mas moj velky obdiv, ze si to zvladla tak skvelo, ja dat dolu 9 kil za mesiac, no prisaham vyskocim od radosti 2 metre. slubila som si , ze sa odvazim az na vodny den. ci to vydrzim este neviem, ale dufam, ze hej. dnes sa postavit na vahu bol boj, nechcela som vidiet to cislo , no nakoniec som sa prekonala, nebolo to prijemne 🙄
mne sa tiez lahsie dodrzuje dieta ked chodim do prace, vikendy su vzdy volnejsie... no teraz idem do prace az 7.1, budem sa musiet velmi pekonavat kazdy den. dufam, ze sa budeme podporovat a pojde nam to raz dva. ja by som potrebovala 10-15 kil, v najidealnejsom pripade 20 kil. ty mas aky ciel?

zuzx
27. dec 2012

@dadli neboj, to zvladnes 🙂 Ja som zhodenim tych 9 kg dosiahla svoju vahu pri ktorej vyzeram dobre - 63 kg pri vyske 175 cm. Ale este by som chcela skusit dat dole dalsich 5 kg a udrziavat. Neviem ci mi to pojde, lebo mam pocit ze moje telo sa brani nizsej vahe. Na tych 72 kg som sa vyzrala za pol roka takmer kazdodennym vyprazanym syrom, lebo v jedalni som si nevedela nic lepsie vybrat....a strasne si za to nadavam doteraz.

aduss
27. dec 2012

@dasa0402 @dadli babenky, ja idem az od zajtra, lebo som vcera bola na stefanskej zabave a mi je dneska trosku zle :D..

dadli
27. dec 2012

@zuzx jej robis mi kazdym svojim prispevkom velikansku radost. 😵 175 cm a 63 kg... waw musis byt kocka! uz si to naozaj len udrzat. aj modelka mozes byt. ja som hrozne nabrala za poseldny rok, 15 kil! strasne mi je, 163cm, 69 kil. no hroza. ale uz s tym nieco robim, verim ze aj moje kila pojdu tak rychlo prec ako tie tvoje 😵 😵 a zajtra mas ake zemiaky?