90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

anaret
11. sep 2008

ahojky nestíham, mala som po dva dni tréning na vystúpenie orient tanec - teším sa na sobotu - na baníckych dňoch vystupujeme...

anaret
11. sep 2008

závidím tomu, kto nepriberie po diéte, ja mám doobeda ovocko,potom obed - delený - teda v rámci možností a na večeru - nie varené ako v jednotke- ale moje obľúbené pečivo- teraz z tmavého cesta a k tomu hocičo - teda zas nie kombinované... a aj tak mám 1 kilo späť - dnes som zaradila vitamínový deň... mám strašné obavy, že to čoskoro naberiem späť... a pritom je fakt, že je super byť ľahšia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aniel
12. sep 2008

tinaa-no super,že si tu .My ideme od jednotky.Dúfam,že od pondelka tu budeme pravidelne.Už sa to aj u nás začína normalizovať,tak dúfam,že už nabehnem na tento nový režim.Ako začala škola už opäť stávam o piatej 😵

helkas-dúfam,že ti tých desať kilov rýchlo zlezie dolu 😉

aniel
12. sep 2008

anaret -ty si taká šikulka?A s jedením sa nestresuj ,daj si radšej menej ,keď sa bojíš ,že priberieš,ale daj si aj to na čo máš chuť 😝 😀

veronkaj
12. sep 2008

tina - ahoj, dobre že si zaskočila ako sa má drobček

gucz - ja som skúšala kávu piť bez cukru aj mlieka a bolo mi z nej zle ale zase ju potrebujem, pracujem dosť dlho niekedy aj doma v noci a tak ráno a cez deňju potrebujem a tak ju pijem z mliekom inak sa nedá a v ostatných chutiach sa snažím krotiť

luciap - ved si občas daj napr. ked je bielk. deň malý rožok so syrom a tak, alebo večer namiesto večere jogurt

ja mám dens ovocie

zatial pa

tinaa
12. sep 2008

ahojte kocky, aniel, takze opakujeme jednotku? Nie tu udrziavacku? Tak to je fajn, lebo ako som pisala, chcela by som este nieco zhodit.

veronkaj hello, ze drobcek hihi, velka je uz strasne, ale mame sa vyborne, vsetko je ok, dakujem

zacala som chodit na kalanetiku, sicez iba raz do tyzdna ale za to sa cvici 1,5 hodiny, strasny zabijak. Je to super. Vy ste na tom ako so sportom?

pekny den

aniel
12. sep 2008

tinaa-aj ja som ju niekedy cvičila podľa knihy,ale už ju nemám . Samozrejme od jednotky ,ešte musím schudnúť:Moja malá je strašná čertica,len by písala na počítači a keď jej nedovolím strašne sa hnevá.Koínečne máme štvrtý zub vonku.Vpondelok začíname ,tak sa na to priprav 😀

rybka08
12. sep 2008

Ahojte!!!
Ja mam dnes 30ty den, cize prvu vodu za sebou!!!!!!! 😀
Vody som sa velmi bala a nakoniec som ju zvladla, vobec som nebola hladna, a to som si chystala vecer obed na dnes 😵 😵 - kuracie stehna s tekvicou, ja som si urobila kuracie rezne a je to vyborne!!! - skusali ste to?
Je tu niekto, co je priblizne asi tam kde ja?
Pekny den vam prajem a este krajsie chudnutie 😀 😀 😀
tinaa - kalanetika je vyborna vec, uz sa chystam tiez zacat, mne sa stale za velmi kratky cas dostala postava tam, kde som chcela, vdaka nej

zaklinka
12. sep 2008

čaute kočky(ste tu ako jedná velká rodinka)môžem sa aj ja k Vám pridať ?, začala som od dnes dufam že to vydržím ja som mala ráno 76,5/160 chcela by som ísť na 60 kg ako vidím a hlavne čítam tak väčšine kočkam to ide suprovo.ja som mala dnes jablko do obeda a potom morčacie na šampionoch + oblohu a červenu repu.Dufam že to bolo dobra kombinácia.Nemám knižku tak len podla toho ako tu píšete.inak mám velmi rada kavu s mliekom a to bude asi môj problém ako ste na tom kávičkerky?Ak by som mohla poprosiť o zaslanie receptov(návod) tak vám vopred dakujem.môj e mail je 05darinka@centrum.sk

gucz
12. sep 2008

máš poslané 🙂

aniel ideš na jarmok? Ja som chcela ísť dnes, ale nejak to nevyšlo, budem rada ak s malou ešte vybehnem von. ale pôjdeme zajtra doobeda, sa teším na vafle, a potom hor sa do dietky. Čo si uvaríte v prvý deň? Ja nemám ani potuchy. V pondelok budem robiť pre MM guláš a ja.... neviem či rybu, alebo kuracie nohy upečené, alebo pečienku? Dajte nejaký tip prosím

aniel
12. sep 2008

rybka-to ti závidím ,že si tu vodu tak dobre zvládla 😀

gucz-vôbec mi to asi nevíde a kľudne si môžeš dať ten guláš ,myslím 😀

gucz
12. sep 2008

Ahoj baby je tu niekto?

alka875
12. sep 2008

ahojte,tak aj ja sa dám na to s vami od 15teho a budem sa snažiť poctivo a nie ako doteraz

gucz
12. sep 2008

super, čím nás bude viac, tým lepšie

alka875
12. sep 2008

koľko si schudla prvý krát?

gucz
12. sep 2008

dokopy 10,5 - 11 kg

alka875
12. sep 2008

a išlo niečo naspäť? kedy si s äou skončila?

gucz
12. sep 2008

skončila som asi pred dvoma týždňami, a zatiaľ sa držím, behá mi hore dolu jedno kilo. Ale jem všetko čo nezje mňa 😉 , robím si zásoby 😀 , 15,9 ideme odznova na 90tku

helkas
12. sep 2008

rybka08 no gratulujem ja sa tej vody tiež velmi bojím ,ale si myslím sú aj horšie veci na svete ja mám čas ešte asi do 26 a potom voda....len neviemm, ak to nezvládnem tak čo? možem pokračovať ďalej tak ako idú dni ??? či to možem zabaliť? ale podľa mna sa nič nestane však? zaklinka si dobrá... tak to treba hned ísť na vec ...hlavne vydržať prvé dni a potom to pojde samo .....ďakujem vštkým za podporu a povzbudenie teším sa na ďalšie stratené kilečka

rybka08
12. sep 2008

Helkas, preco by si nezvladla vodu? - neboj, urcite zvladnes 😵
Ja som strasna hladoska a nejak som sa v ten den "prepla" a slo to. Pomohlo mi aj to, ze som bola s malym styri hodiny vonku 😀 😀
Teraz som si uvedomila, ze uz az taka hladoska nie som, a ze to stravovanie sa mi velmi paci 😅

anaret
12. sep 2008

veronka, ja som po celý čas pila kávu s mliekom, ale kúpila som si občas radšej sušené sójové, aby som bola spokojnejšia... a nie som sama, čo pili tú kávu s mliekom... bez mlieka je ťažká na žalúdok...

anaret
12. sep 2008

dnes som na obed mala 3 parené buchty a na večeru- opekané párky... a k tomu pohár piva - i keď ja na pivčo veľmi nie som...ale k opekačke ide...

aniel
13. sep 2008

baby aj my dnes opekáme,takže posledná pred začatím dietky,tak to musím vydržať.Ešte tam budú dve skúšky.Hody a bratova štyridsiatka.Dúfam,že tento raz to zvládnem lepšie.Už sa na vás od pondelka teším. 😀

veď v jednote je sila. 😵

polarka
13. sep 2008

Ahojte!
Prosim, nemohli by ste mi tu okopirovat prvy den 90 dnovej I., zabudla som to v praci a pridala by som sa k Vam od 15.9,dakujem 😉

gucz
13. sep 2008

haló je tu niekto?

aniel
14. sep 2008

polarka daj e-mailovu adresu.To už nás bude docela dosť.

jesika lucxy ,tak aj vy od zajtra? 🙂

aniel
14. sep 2008

takže kto ide od zajtra,
TWINS ,GUCZ TINAA.MIRESTA.ALKA,JA,POLARKA, 🙂

polarka
14. sep 2008

anielik - dakujem za ochotu,si zlata,
sestri mi uz hodila do temy prvy den,kedze som celu vo frmole zabudla v praci,
takze den D od zajtra spolu s partou nadseniek,huraaa!Tukom zbohom 😀 😉
Pohodovy den!

gucz
14. sep 2008

tak tak tukom zbohom, baby ja sa normálne teším 🙂

polarka
14. sep 2008

pred 16 dnami som skoncila so sladkostami,presla na pitny rezim,ovocie a zeleninu z 90kg mam 86,5 kg,
nastartovany metabolizmus,odvodnena,
vyskusala lymfodrenaz + masaz krku,chrbta,tak uz len nech sa zacnu rozpustat tie napucane prekazajuce prilepene zlte vankuse! 😉