90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzx
5. jan 2013

Ahpjte, tak dnes mam ovocny den, na ranajky som mala pomaranc a banan, na obed pohar jablkoveho dzusu a teraz pomaranc. Este dam jedno jedlo - jablkovy dzus a mozno par nelupanych arasidov k tomu, nech mam aj prijem tukov. A nalievam sa cajom 🙂

dnika2
5. jan 2013

@zuzx strasne malinko si toho zedla podla mna

jaja29
5. jan 2013

Caute baby v pondelok sa k vam pridavam 🙂 , vidim, ze je to tu pekne rozbehnute 🙂 man jednu otazocku davate si k obedu ten vyvar a chlieb? Ak a no to bujon z kocky? Diky 🙂

zuzx
5. jan 2013

@dnika2 nuz ale ber do uvahy, ze som vstavala o jedenastej 😀 Jem kazde dve hodiny odvtedy 🙂

dnika2
5. jan 2013

@zuzx no ja o 10 mala som rano 2kiwi potom vyzivu oriesky k tomu na obed 1 a pol peceneho jablka s medom orieskami na olovrant tekvicove semienka troskuhrozienok orieskov deci dzusu na veceru mam opat vyzivu

dnika2
5. jan 2013

@jaja29 ja osobne si chlieb ani bujon nedavam ale ak budes hladna kludne si daj baby si davaju bujon alebo normalny vyvar

79zuzana
5. jan 2013

Ahojte. Tak sa k vam po roku znovu pridavam aj ja. Drzala som ju presne pred rokom a musim povedat ze vazne fungovala. Schudla som s nou 10 kil. No ale od leta a hlavne v decembri som sa nekontrolovatelne znovu prepchavala a 5 kil mi nabehlo ako nic. Takze idem znovu na to a ciel je do velkej noci. -10 kil. Verim ze to aj s vasou podporou znovu zvladnem. Zacala som 2.1.2013. Takze dnes mam vitaminovy den. Zatial to prisne dodrzujem. Akurat teda jednu vec porusujem a to mlieko do kavy. Toho sa Neviem vzdat a pila som ho aj pred tym a schudla som, takze toho sa nevzdavam.
@jaja29 ja si chlieb davam len niekedy ale vyvar poctivo pijem. Ten z kocky len obcas, radsej si v zeleninovy den uvarim plno zeleninovej polievky. Potomac ju scedim a vyvar pijem v bielkovinovy a skrobovy den.

kacenka1983007
5. jan 2013

@jaja29 ahoj,ja som si nedavala vyvar,len niekedy ak nam bola uvarená akurát 🙂 😉

fialocka84
5. jan 2013

@zuzx ahoj aj ja mam ovocný den.no ja som mala na ranajky 2 banany počas dna som vypila 1l dzusu , na obed par suš.brusníc a teraz om si dala 1banan-1jablko trosku sm poliala s medom a skoricou no mnamka len velmi sladke. a co zase zjtra na obed???

fialocka84
5. jan 2013

@79zuzana ahoj ccem sa opztat ci si aj cičila predtým?

aduss
5. jan 2013

kockyyy..tak dnesny den bez prehresku..musim si zaklopat..v sebe asi 3 litre vody :D furt chodim na zachod 🙂

79zuzana
5. jan 2013

@fialocka84 ano, chodila som na rychlu chodzu aspon 5 krat do tyzdna a doma som cvicila zumbu. Aj teraz som znovu zacala s rychlou chodzou a po dvoch dnoch mam neskutocnu svalovku 😀 Zumbu zacnem asi az neskor, neviem sa k nej nastartovat.
Inak dievcata ako casto sa vazite? Ja som chcela, ze az o 10 dni len neviem ci to vydrzim 😲

fialocka84
5. jan 2013

@79zuzana no ja som sa radsej este nevazila. neviem asi buduci týzden

dnika2
5. jan 2013

@fialocka84 s tymi banami opatrne maju strasne vela kalorii radsej si daj jablcko ak baninak asi len 1 nie viec 😀

aduss
5. jan 2013

@79zuzana s tym vazenim mam podobny problem :D tiez by som sa vazila furt :D

fialocka84
5. jan 2013

@dnika2 ooha dakujem, ale ked a radsej mam banan ako jabko.

dnika2
5. jan 2013

@fialocka84 tak si ho kludne daj ak by si cchela rychlejsie zhodit odporucam ti bez banana 😉

fialocka84
5. jan 2013

@dnika2 ok dakujem.tak musim zabojovat stzm jabkom a aj skamaratit sa.

dnika2
5. jan 2013

@fialocka84 a susene ovocie?to si daj

fialocka84
5. jan 2013

@dnika2 brusnice som mala dnes susuene, dobrý napad dakujem krasne.tymas teraz ktorý den?

zuzu1104
5. jan 2013

@dnika2 ďakujem veľmi pekne za radu 🙂

melj
5. jan 2013

@zuzu1104 ďakujeme,no som zvedavá,ako to zvládneme,len sa bojím,čo budem robiť medzi obedom a večerou prípadne večerou a spaním--keď na mňa,na nás príde hlaaaaaaaaad :(

zuzu1104
5. jan 2013

@melj neboj spolu to zvládneme, 2 hoďky po večery si zacvič toto a uvidíš, že ťa hneď hlad prejde. AJ ja idem teraz cvičiť, už sa na to teším:

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8


toto je prvý level, ešte sú ďalšie dva a každý sa cvičí 10 dni

aduss
5. jan 2013

no pekne sa nam to tu rozrastlo 🙂 baby myslite, ze bude chyba, ked si trosku poprehadzujem dni? mam totizto skusky a jednoducho niekedy sa niektore dni nedaju mat, ked som cely den prec

dnika2
5. jan 2013

@fialocka84 ja dnes ovocny 4den zajtra konecne bielkoviny aj fitko

dnika2
5. jan 2013

@zuzu1104 nemas zaco

jaja29
5. jan 2013

Baby dakujem za info. Uz sa normalne tesim na pondelok lebo tie to vianoce som sa rozrastla do hroznych rozmerov ☹ ☹ ☹

4ocka
5. jan 2013

Caute baby,zajtra zacinam 🙂 dajte typy kolko ste dali dolu 🙂 ja som skoncila 90 Dd koncom novembra,ale po sviatkoch mam 3kg navyse :D a uz sa citim ako balon 🙂

fialocka84
5. jan 2013

uz aj ja by som tk cvicila ale ja tlci postel lebo som chora - prechladnuta.chodit nevladzem nie to este cvicit. 😠 😠

fialocka84
5. jan 2013

@dnika2 a co si varis zajtra?ja si am asi kurcaa ku tomu zeleninkua pare spraveu.