90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

polarka
15. sep 2008

Ahojte,
novy zaciatok a zdravsi zivot pred nami,
zacinam s vahou 86,5kg a do roka sa tesim na svoju pôvodnu 60kg podobu 😀 😅 😵 😉
Caute!

maryx
15. sep 2008

ahojte, aj ja sa rada pridám k vám a začnem aj ja s dietou...prvý krát som ju porušila tak snád teraz budem mať väčšiu motiváciu. Začínam na 71,3 kg a cieľ je pôvodných 60 kg...snáď to klapne
Ahojte

simka9122008
15. sep 2008

No super ale nás tu pribúda a sranda je že skoro všetky máme rovnaký cieľ dosiahnuť 60 kíl tak do toho.

aniel
15. sep 2008

polarka,maryx,tak poďme na to.

ja som teraz docvičila,ale nejako ma seklo a nemôžem sa otáčať.

aj ja doložím foto neskôr,ale začínam na 70kg a dúfam,že skončím na60kg 😀

simka9122008
15. sep 2008

Dobrú chuť k obedu 😉

lucxy
15. sep 2008

aj aj uz obedujem konecne, myslela som ze umrem od hladu kedze som hore od 5tej to uz je celkom dlha doba 😕 aniel co vravis na ten l karnitin? 😉
polarka, si pribrala tak v tehotenstve? kolko ma tvoja mala? 🙂
ahoj maryx, neboj zvladnes to 🙂

aniel
15. sep 2008

pridala som foto,tak sa pobavte vtesnom tričku 😀
poviem až neskôr,zatiaľ neviem aký má účinok,ale chuťovo sa dá 😉

simka9122008
15. sep 2008

Veď tam vyzeráš super čo chceš chudnúť aniel?

lucxy
15. sep 2008

simka a ty chces co chudnut? aniel naozaj vyzeras dobre, ja by som povedala ze uz by sme mali len cvicit 🙂

polarka
15. sep 2008

lucxy ahoj - mala ma 5 rokov,som Jana (ale kedze tych nickov tu bola hrba,tak som skoncila pri polarke)
v tehotenstve som nepribrala,po porode mi zostalo 1kg,ale potom zacali velke problemy s chrbticou,tak som skoro invalid,ktory sa kvôli bolestiam skoro prestal hybat,bral kopu liekov na tlmenie bolesti a skoncila som na vahe 90kg!Uz ma nebavi schovavat svoju nasdrozmernost do neforemneho oblecenia,schovavat sa pred znamymi co ma dlhsie nevideli,len aby nemuseli s lutostou konstatovat ako som sa zmenila...povedala som si Tak uz dost!Chcem byt opät veselou a santivou,a nie zakomplexovanou introvertkou.
Tak som vo Vasej teme...kedze tu moju bojkotuju 😖
Pohodovy den!

lucxy
15. sep 2008

polarka neboj nic, uvidis ze to zvladnes a budes sa citim dobre pretoze mas velmi silnu volu a hlavne to chces ty sama 🙂 a teraz si ako na tom s chrbticou? 🙂

polarka
15. sep 2008

k L-carnitinu ,uzivam ho kratucko,
vdaka mimikyky,kt.mi odporucila tekuty,som v lekarni kupila L-carnitin liquid plus citron ,chrom+inositol v 1 za 280.- dali k nemu i harmancekovy gel ...na 17 den mam z 90kg 86,5 kg,ale to asi vdaka lymfodrenazi,masazam,kapustovej polievke a raciostrave a pitnemu rezimu a cajom,chodzi.
Pijem ho nalacno rano 20ml do pohara spolu s grepovocitronovou vodou. 😉

lucxy
15. sep 2008

polarka ako sa ti pozdava lymfodrenaz? kolko stoji tam u vas? 🙂

lucxy
15. sep 2008

ozaj kolko sa moze vypit za den zihlavoveho caju? liter alebo pol litra?

polarka
15. sep 2008

opuchy noh po lymfodrenazi ustupili comu sa velmi tesim,lebo uz to neboli moje bardotky,ale fuj valce,
LFD je uzasny relax,+ masaz krku a chrbta,usg na trapezy,raselina - no chrbtica omnoho lepsia,skoda,ze som hned neriesila s ortopedom i tuto alternativu namiesto liekov,ale vzdy lepsie neskoro ako nikdy...keby sa dalo tak,si ten pristroj kupim domov 😀 😅 😵 🙂 😉

cm som doposial nemerala,clovek na nadychne a ma rozdiel i 5cm,tak neviem,ci sa tomu da zo zaziatku verit...

jednoznacne viem,ze prisiel cas pre moje zdravie,a uz ho obetovat nebudem,ale vyuzijem sancu na ozdravenie,
modlim sa nech mi to odhodlanie nevyfuciii...

po dlhom obdobi komplexov vstupili do mojho zivota i nove pozitiva,hrdost z vozika zdravej stravy,uznanie rehabilitacnej sestry,ze moze viac utiahnut suchy zips na stehnach,pohlad do zrkadla na previs podbruska,kt.vyzera po 2,5 tyzdna uplne inak vdaka el.vankusu a pravidel.masazi...

drzim palce vsetkym ozdravovatelkam!
a dakujem tebe lucxy,sestri,mimikyky,susik77...+ x dalsim ustretovym nezistnym dievcencom, ze ste reagovali v teme "-30kg do roka" a boli mi velkou oporou,dakujem na 100x. 😉

polarka
15. sep 2008

na LFD nechodim do salonu,ponukali na nastenke na rehabilitacii 800.- za 10 sedeni,inak 100.-za 1navstevu,tak som vyuzila zlavu.Zihlavovy caj pijem iba jednu salku denne,striedam s inymi na cistenie krvi Almaden,reduktan,so sennou,herbex caj na chudnutie,natur linia caj na regulovanie hmotnosti - v podstate si vsetky asi mocopudne a zrychluju vylucovanie...v zivote som tolko caju nevypila co teraz za 2 tyzdne a dokonca uplne bez cukru - cosi nepredtsavitelne,supnem ho naraz 2,5dcl a nespekulujem nad pachutou v puse,zapijem cistou vodou...

polarka
15. sep 2008

mrkla som nan,nech viem co pijem spolu s L-carnitinom z jednej flase 😀 😉
Inositol (prášok) 227 g
Odporučené dávkovanie: ¼ čajovej lyžičky, ak lekár neurčí inak. Prášok rozpustiť vo vode. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vhodné pre vegetariánov.

Inositol patrí do skupiny vitamínov B. Jeho príjem potravou nemusí byť pre telo dostatočný. Inositol je látka, ktorú si telo nevie v dostatočnom množstve vytvoriť a musí ju prijímať zvonku. V menších množstvách sa tvorí pomocou črevných baktérií. Je prítomný v bunkových membránach mozgu, srdca, svalov, reprodukčných orgánov a v kostiach. Nachádza sa v širokom spektre potravín, napríklad v sóji, ovocí, celozrnných potravinách, zelenine, mäse a mlieku.

Pravidelný príjem inositolu spolu s lecitínom pomáha v boji proti civilizačným chorobám. Má pozitívne účinky na činnosť mozgu a svalového tkaniva. Inositol je neoddeliteľnou súčasťou bunkových membrán. Rad dôležitých funkcií plní tiež v mozgu. V tele sa zúčastňuje transportu a metabolizmu mastných kyselín a cholesterolu. Bráni ich ukladaniu v pečeni. Je súčasťou rôznych enzýmov. Napomáha tiež odstraňovaniu voľných hydroxylových radikálov.

Pri pravidelnom užívaní inositolu docháza k zlepšeniu metabolizmu mastných kyselín a cholesterolu. Ešte lepšie účinky je možné dosiahnuť v kombinácii s lecitínom. Priaznivé účinky sa prejavujú pri poškodení nervov pri cukrovke, pri poruche transportu a metabolizmu tuku, ďalej pri zvýšenej hladine cholesterolu, nespavosti, depresiách, Alzheimerovej chrobe. Inositol tiež podporuje rast vlasov.

Inositol sa javí ako netoxický, ale môžu sa vyskytovať alergické reakcie na inositol vyrábaný z mlieka.

alka875
15. sep 2008

ja som začala včera,dnes mám zeleninové rizoto a 70 kíl ,tak uvidíme koľko bude po skončení

polarka
15. sep 2008

alka - super,
za 3 mesiace ma byt vdaka 90dnovke priemerny ubytok kolko ?... 8kg???

alka875
15. sep 2008

prvýkrát som schudla 13,ale potom som trochu nabrala naspäť

polarka
15. sep 2008

vraj sa da az 18-25kg 😔 ,uvidime (i slepy povedal)...prosim ,ak najdete nieco zaujimave na nete k zdravemu stravovaniu,recepty,vesele videa,cviky ,tak prosim kopirovat i do temy -30kg za rok,velmi sa potesim,casu nebude nazvys na studium osvedcenych noviniek,dakujem! 😉

aniel
15. sep 2008

polqarka -tak držím palce,aby si to zvládla.

alka -ako ti to príde napíš

lucxy-vyzerám tam príšerne ,pozri tie špeky na chrbte,keď mám niečo volnejšie,tak to vidieť neni.Teraz som si dala naschvál tesnejšie ,aby som videla ,keď skončím a vyfotím sa v tom ako to bude vyzerať

polarka
15. sep 2008

fuuu...aniel pri 4 detickach?...si kocka!Do ozdravenia!

ak by nahodou mrkla mimikyky tiez kocka so 4 potomkami,tak prosim ten tvoj L-carnitin ma aku gramaz v odmerke? moja 20ml 600mg

simka9122008
15. sep 2008

Ahojte ja si už dávam večeru a potom už len vypijem čajík.Dnes to bolo bez prehreškov a vy ako baby?

gucz
15. sep 2008

čauko baby tak aj ja som tu, napísala som siahodlhý text a omylom sa mi to nejak zmazalo... 😠 😒

tak ja som mala dnes banán, potom pečeného lososa s krajcom chlebíka a cukinovopaprikovým šalátikom (zavarenina). Večerať som ešte nevečerala, nejak som sa k tomu nedostala ešte, bo najprv som vyvárala (okrem ryby ešte guláš pre MM), potom som upratovala ako besná, potom prišla návšteva (svokrovci a krstní MM). Okrem toho je aj malá nejaká mrchavá, tak som ju teraz dala MM nech ju vezme von, tak šli, konečne je chvíľu kľud.
Tiež pijem čaj na hektolitre, ani nie pre pitný režim, ale preto, že je to teplé a vonku je škaredo, celý deň u nás prší.

aniel na tej fotke vyzeráš fakt dobre. Pozerám, že aj Sofinka sa zvečnila, určite aj ona bude o 90 dní vyzerať inak
polarka, simka vitajte medzi nami 🙂 , čím je nás viac tým lepšie

lucxy
15. sep 2008

kde ste??? ha ako sa vam darilo, mne dobre,,,uz aj viem co si idem urobit zajtra na obed zemiaky s kyslou kapustou 🙂

simka9122008
15. sep 2008

Ahoj, tak prvý deň je za nami a zvládla som ho na 1, aj ja mám zajtra v pláne zemiaky no ešte neviem na aký spôsob 😒

lucxy
15. sep 2008

mne je daka zima 😠

aniel
15. sep 2008

dík za pochvalu,ale mám čo zhadzovať.
dnešok som zvládla v pohode 🙂

polarka-40ml 1000mg

lucxy-mojej danielke bola tiež zima a má teplotu 38,2 😒

polarka
15. sep 2008

aniel vdaka za gramaz - takze to moje je nic 😖
(este som sa k poriadnemu ozaj cviceniu nedostala,to len take zabehavacky postupne bez svalovky,este ani tep nie 130uderov za min,ani 45 min trvanie...tak az potom pridam ,vdaka za cenne info.)
Kupila som pangasa - rybu bez kosti - vychvalila mimikyky,tak uvidim,potom okomentujem,tusim i sestri mnamkala na nej 😉 Lucim sa ,vydatny spanok! 😉