• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@xaga skús vydržať aspoň týždeň-potom to určite poteší viac,ten úbytok :wink:
16. jan 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 ja sa skor bojim zajtrajska,dufam ze vydrzim :slight_smile: ,som slaboch :wink:
16. jan 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melj dufam ze po tom tyzdne to ozaj motivuje :wink:
16. jan 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xaga ale nie si. Vitaminky su skvely den. Mozes jest 5x za den. Takze si len treba premysliet na co mas chut. :slight_smile: Po kazdom 100%tne dodrzanom dni sa budes citit lepsie a silnejsie. :grinning:
16. jan 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melj ved to. Vydrzat. :unamused:
16. jan 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak ja sa dnes nemám čím chváliť :unamused: chytila ma žravá nemoc do toho depky a prejedanie bolo na svete... a vyzeral to byť tak fajn deň :frowning2: uplne som dnes zlyhala a zajtra tiež neviem čoo budem robiť ked budem predávať a tam nemám šancu kúpiť si niečo, sakra :unamused:
16. jan 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si vo vitaminovy den robievam zeleninovu polievku, bez zemiakov samozrejme. Mrkvicka, brokolica, kalerab, karfiol si uvarim a mam lepsi pocit ako ked si davam iba ovocie.
16. jan 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzka3 ďalší super nápad na zajtrajší obed...juuuj,už nech je zajtra,lebo som hladnáááááá :frowning2:
16. jan 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melj tak sup sup uvarit si nejaky caj a bude po hlade :wink: ja mam zajtra skroby, uz sa tesim :slight_smile:
16. jan 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka26021974 uz to drzim od pondelka,dnes treti den :slight_smile:
16. jan 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 mnam,zacinam sa tesit na zajtrajsi vitaminova den a to som sa ho bala :slight_smile:
16. jan 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katulka74 ja mam velmi rada vitaminovy den. Citim sa tak super lahucko vzdy vecer a vobec nie hladna. Uvidis zvladnes to skvele! :grinning:
16. jan 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 dakujem :slight_smile:,tato tema je super,posuva to cloveka v pred :slight_smile:
16. jan 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte chudulky, krasny vecer zelam :slight_smile: Ja som dnes mala mat vitaminy ale nevyslo :grinning: Mam dnes narodeniny a manzel na pozval na veceru a to sa nedalo odmietnut a bola uuuuuzasna :grinning: Nic si nevycitam a vitaminy budu zajtra ! Tak chudnutiu zdar !
16. jan 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lucky14 to mas pravdu, aj ked je den tazsi tak dalsie rano prinasa pocit spokojnosti
16. jan 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulka74 aj ja od pondelka ,teda treti den a tesim sa na vahu po "snad dodrzanom "tyzdni :slight_smile:
16. jan 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cutty Jej moja zlata. Vsetko najlepsie!!! :grinning: Takze zajtra vitaminkujeme spolu!!! :grinning:
16. jan 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte zeny, UH den uspesne za mnou, ziaden ulet. Len teda takmer ziaden pitny rezim dnes, ak som dala liter, tak neviem ci to aj moc nie je. Nedalo sa, behala som. A zajtra to nebude o moc lepsie, mam skusky vo vyrobe, takze nebudem stihat. Tesim sa na ovocie, mam banany a pomarance a kupila som si 100% dzus z cerveneho hrozna, tak na to sa tesim velmi.
16. jan 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cutty moja, všetko naj prajem:slight_smile: aj môj manžel má dnes narodky, sranda nie?:slight_smile:
16. jan 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 Si Lucka? A čo budeš papkať ked máš vitamínový deň? Ja som ich moc rada nemala, aj ma zo začiatku s prepáčením nadúvalo z toho ovocia.
16. jan 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka74 No tak držím palce. Ja si to musím dať poriadne do hlavy.
16. jan 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka26021974 mne to trvalo 6 mes,kym som si to urovnala v hlavicke a zacala :slight_smile:
16. jan 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som aj začala skôr, ale trošku sa bojím o mliečko, lebo ešte kojím. Iba v tom je ten problém. A som pozerala tvoj profil, sme rovnako staré a máme tri detičky, len ja mám samých chlapcov :slight_smile:
16. jan 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14
@zuzu1104 Dakujeeeem :slight_smile: Zajtra sa mi uz dufam podari naplno nakopnut :grinning:
16. jan 2013 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krasne dobre rano kocky, zelam dalsi uspesny chudnuci den :slight_smile: Vela z nas ma dnes ovocie, tak prajem vela sily. Ja uz mam ranajky za sebou - dva pomarance a banan, dopijam kavu.
17. jan 2013 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pekne ranko...aj ja mam dnes vitaminy ,ale ranajky budu az teraz ...tak nam drzim palce nech je uspesne chudnuci :wink:
17. jan 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :slight_smile: Takze dnes vitaminy presunute zo vcerajska :slight_smile: Musim ist na nakup, lebo sa mi minulo ovocie, aby som dnes mala co jest :grinning: Ja sa asi nepostavim na vahu aspon 2 tyzdne aby ma neporazilo, po tom uplynulom vikende a vcerajsku nemam odvahu sa na nu postavit skôr :angry:
17. jan 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosim vas, kolko zjete ovocia, vypijete stiav a vody cez vitaminovy den? Dakujem
17. jan 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nitrankanr ja som kedysi skusala drzat tuto dietu ,ale prilis to neslo prave kvoli tomu ze som malo pila....dnes viem ze voda napomaha chudnutiu asi najviac,nielen ze naplni zaludok a teda necitis tak hlad ale napomaha aj k latkovej vymene ... :slight_smile:
17. jan 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, chcela by som začať s dietou od zajtra nie je tu niekto kto by začal so mnou? vo dvojici to ide ľahšie. Ja som ju držala pre 6 rokmi po prvom tehotenstve a pekne som schudla, lenže po druhom dieťati som sa k tomu nemohla dokopať. Ručička na váhe ukazuje také číslo, ktoré som tam ešte za 32 rokov nevidela, takže som dnes vybrala knihy a začala študovať, čo môžem jesť a kedy. Budem rada ak sa ku mne niekto pridá.
17. jan 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok