90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jaja29
28. jan 2013

@mimusss
@adamko05 no baby ja idem zo 71,5 a meriam 173... Dni nam vychadzaju takze sa mozme inspirovat navzajom 😉 dnes som mala ryzu so zeleninou a salat a zajtra dam asi pizzu len normalne mam z tej pizze vycitky, ale tak ked je povolena tak je to asi v poho 😉 co si davate zajtra na veceru?????

zuzu1104
28. jan 2013

@melj ahojky moja, ja som v deň druhej vody cvičila večer a som bola slabá ako mucha, nemala som žiadnu energiu, skoro som odpadla, takže určite neodporúčam pokúšať

zuzu1104
28. jan 2013

čaute kočky, tak ja som dnes šla na 100%, mám zo seba radosť, ale zas z druhej strany mi je tak na figu z tej choroby, som z toho nešťastná. Nechápem, jem veľa zeleniny a ovocia, to je veľa vitamínkov a aj tak som stále chorá, na nervy.
Zajtra ma čaká ovocie, celkom sa teším.
@zuzx držím palce, aby si tieto dva nasledujúce dni zvládla úžasne, ty to istotne dokážeš, myslím na teba🙂

melj
28. jan 2013

@zuzu1104 veď to,niekedy keď nestíham a až okolo piatej sa mi podarí,že tesne pred večerou,tak mám problém s cvičením,ale ešte ako tak to zvládam,,ale keď bude len voda,tak určite nie a to ťa teda obdivujem,že aj s tou štipkou energie si to dokázala odcvičiť...ja sa uspokojujem tým,že každý level som mala jeden deň voľný-a keďže v stredu začínam tretí,tak nedeľa bude voľná 😉 ..už sa teším,keď docvičím tretí level,chcem skúsiť tiež od Jilli Body Revolution,som zvedavá čo to s mojím telom narobí 😕 ale verím,že len pozitívne zmeny

melj
28. jan 2013

@zuzu1104 aj ja mám zajtra ovocie....raňajky-pomelo,desiata-džusik,obed-neviem,asi taká zeleninová polievka,olovrant-kiviiiiiiiiiii...dávno som nemala kivi 😀 a večera-hmm,netuším ☹

dianka1210
28. jan 2013

@zuzu1104 Musim Vas vsetky pomotivovat nech sa lepsie cititte a viete ze sa to da dokazat ked clovek ma pevnu volu 😉 mle prehresky sa nerataju 🙂 tak drzim palceky 😉

dianka1210
28. jan 2013

@zuzx dakujem...presne takto to bolo u mna druhy mesiac isli len 2 kila dolu horko tazko ☹ a posledny mesiac bol bombasticky a ked mozem odporucit dobre su tie tabletky na odburavanie tukov ak nemas casik cvicit ,,konkretne tie chilli burger sa to vola ,,,🙂 fakt su ucinne 🙂

jaja29
28. jan 2013

@dianka1210 jaj ja keby som dala polku z tvojho ubytku tak som taaakaaaa stastna ze by som sa z toho zblaznila 😀 😀 no ale kedze to ide zo mna ako z chlpatej deky tak neviem neviem. Vydrzim a uvidim 😎 😎 😉

zuzu1104
28. jan 2013

@melj ja som sa ešte nikdy nedostala na tretí level, vždy som kvôli niečomu skončila, ale keď sa uzdravím, tak mám cieľ zdolať všetky levely🙂 Držím plce, aby si vodičku zvládla🙂
Inak ja vždy cvičím večer, cez deň by som pri synovi nestíhala 🙂
@dianka1210 ďakujeme veľmi pekne za toto super povzbudzovanie 🙂

cutty
28. jan 2013

@zuzu1104 Ahoj Zuzi ja tiez dnes na 100% tak sa celkom vytesujem. Na veceru som si bola kupit v cukrarni zakusok, lebo som mala velku chut a dnes je to povolene 😉

dianka1210
28. jan 2013

@jaja29 treba len vydrzaaaat pojde to .. 😉 drzim palceky 😉

lucky14
28. jan 2013

@dianka1210 Ahoj. Vsetky si nas tu dnes neskutocne povzbudila potesila a dodala silu ist dalej. Velmi pekne Ti dakujem. Presne to som potrebovala. 😀

dianka1210
28. jan 2013

@lucky14 Za malicko...velmi rada...robim to preto lebo ked som chudla podla tejto diety tak ma podrzali baby z ineho foraaa a dost mi to pomohlo 😉

dnika2
28. jan 2013

@melj radsej budem cvicit ako sediet doma na riti vies ako iba lakat ma bude vyjedat 😀

zuzu1104
29. jan 2013

@cutty super moja, to sa veľmi teším, ja som si včera dala puding čokoládový, lebo nič iné som doma nemala. Dnes Ti držím palčeky, aby aj ovocie dopadlo tak super. Aj si cvičila?

zuzx
29. jan 2013

Krasne dobre rano dievcata. Tak dnes mam ovocie - ale paradoxne tieto dni mam celkom rada lebo stale mozem nieco jest a tak nie som vobec hladna. Horsie to bude zajtra, trochu sa toho obavam, ale tak nejak to musim prezit 🙂
Dnes som uz mala citronovu vodu, pomaranc a dva banany, na desiatu mam jablkovy dzus 🙂

cutty
29. jan 2013

@zuzu1104 Dobre ranko 🙂
@zuzu1104 Ahoj moja necvicila som nakoniec lebo ma bolelo brucho, a dnes ma boli este viac . Mam hrozne krce a neviem z coho. Dala som si teraz buscopan tak dufam ze zaberie ☹ A este k tomu ovocny den dnes tak snad to zvladnem.

zuzu1104
29. jan 2013

@cutty dobré ránko Katka, tak to ma fakt mrzí, nech Ti to skoro prejde. Ale myslím, že ovocný deň je na takéto ťažkosti najlepší. Uzdrav sa.

zuzu1104
29. jan 2013

@zuzx Dobré ráno Zuzka, ako môžeš spapať dva banány a ešte k tomu aj pomaranč? Ja som si dala jeden banán a polovicu pomaranča a už som na roztrhanie. Nebolí Ťa z toho brucho?

zuzx
29. jan 2013

@zuzu1104 preco na roztrhanie? Tie banany su mensie a pomaranc tiez. Ja ranajkujem tak o 7:15, takze vacsinou musim vydrzat do obeda az... V tomto mate vyhodu tie co ste doma, ze mozete jest neskor, lahsie sa to vydrzi 🙂 Si myslim aspon.

ivka2903
29. jan 2013

ahojte, tak ja mám za sebou prvý kolotoč a dnes pokračujem bielkovinovým dňom. Včera som mala trošku problém s ovocím, lebo som bola fakt hladná, ale nejako ma to do rána prešlo.. zatiaľ idem (na vlastné prekvapenie) na 100%.. teším sa na výsledok 🙂

zuzu1104
29. jan 2013

@zuzx no možno máš pravdu, ale ja raňajkujem o pol ôsmej, lebo skoro vstávam so svojím synom, a potom som už hladná. Je dôležité, že takto tebe chutí, nemyslela som to ako žiadnu urážku 🙂

mimusss
29. jan 2013

@dnika2 len ráno málokedy stíham, tak lepšie večer, ako nikdy :D a behanie ani mňa nebaví..ale možno keď sa dostanem do toho kolobehu cvičenia tak ma to chytí 🙂

dnika2
29. jan 2013

@mimusss ja som beh nenavidela a teraz uz normalne musim ist behat auz s atesim na ajr co si zabehnem pekne von 😉

mimusss
29. jan 2013

@jaja29 ahoj, no to je super 🙂 a ako dlho už držíš? a koľko si dala dole? 🙂 ja mám radosť z toho, že občas môžeme aj niečo také, čo by sa dalo zaradiť medzi nezdravé..ale zase samozrejme nie každý UH deň si dať pizzu 😎 ja mám uvarené cestoviny, len ešte neviem čo na ne :D

inak baby keď máte UH, tak na večeru sa môže aj niečo čo obsahuje mlieko?

mimusss
29. jan 2013

@ivka2903 držím palce, nech ti odhodlanie aj 100% dodržiavanie vydrží čo najdlhšie 🙂

adamko05
29. jan 2013

ahojte ... obed za mnou
na večeru si vyberiem dáky zákusok z mrazáka, čo som si poodkladala z oslavy 😉

hádam aj dnes pocvičím troška....

a zajtra ovocie, hádam to "prežijem" bez ujmy... celkom som si na ten deň už zvykla, aj ked zo začiatku to bol "strašiak".. lepím to hlavne orieškami, či suchým ovocím....
@zuzu1104 ja ráno tiež zjem max. banán, aj to menší... na dnes som mala z 3 malých jablk uvarenú kašu s kokosom, zjedla som možno 5 lyžičiek malých... a to ráno vstávam o 5.30, doma voda, tu o cca 6,45 káva, čaj, čaj, voda... a potom okolo 8-9 h (ako mám čas), niečo dobnem... zvyčajne aj nič a o 10tej pár orieškov a je to... až tak mi ráno to ovocie nejde... teda kedy ako.... 😝

dnika2
29. jan 2013

@mimusss jasne ze mozes aj co obsahuje mlieko a ja zasa skoro kazde uh mam pizzu

zarinka9
29. jan 2013

baby ja som to vzdala :( ale rozhodla som sa, že od 1.2 to dám naplno!!! už fakt.... kto začína tiež 1??? nech odrátavame spolu 😝

mimusss
29. jan 2013

@dnika2 no to je super, lebo mám strááášnu chuť na krupicu :D tak si dnes spravím na večeru :P tak nakoniec som mala na obed celozrnné cestoviny s rajčinovou omáčkou s olivami..tak som si pochutila 🙂 a už sa teším na cvičenie! 😉