90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzx
30. jan 2013

A inak, mne sa zda, ze 2.1. tu zacinalo viacej bab chudnut....teda mali mat dnes vodny den. A co viem, tak sme tu dnes len dve s vodou. Kde su vsetky? :(

miskakyska
30. jan 2013

@zuzx ja zajtraaaaaaaa 🙂 🙂

zuzka3
30. jan 2013

Ja som mala mat s vami vodu, ale ja ked som bola doma, tak som mala svieckovu od maminky a podobne mnamky, takze ja mam o jeden cyklus dalej vodu. Pocka si ma to 😠

dnika2
30. jan 2013

@zuzka3 no pekne ja som si tiez cchela odlozit dnes vodu kedze som bola behat a hrat squash ale zvladla som dnes vodu 😀

zuzka3
30. jan 2013

@dnika2 ja sa budem tiez musiet nejako zamestnat 🙂 ja som tie dni "vyskrtla" co som mala mimo rezim. Dnes mam skroby a po vitaminoch dam vodu.

ikusa11
30. jan 2013

@zuzx aj ja mam dnes vodu a vydrzim,az neveriiiiiiiim 🙂

lucky14
30. jan 2013

@miskakyska cauko kakavko. No moja ked som zacala 2.1. vazila som 79,6kg. Takze pri mojej vyske 170cm je to viac nez habadej. Nechcem sa moc stazovat lebo este v maji minuly rok som mala 87,5kg a myslim ze teraz okolo 75kg ale vazit sa nechcem az po vode ktoru mam buduci utorok. Potom napisem co a ako. Moj sen je vazit 60kg a dufam ze nezostane iba snom. 😀 😀 😀 Moja to Ty si stihlunka len nejake kilo ci dve a si spokojna. Juj ked uz ja to budem moct napisat. 😀 Ako si zvladla dnesneho ovocnicka? Zajtra drzim palceky urcite to das ved Ty si PRO! 😀
@jaja29 🙂

lucky14
30. jan 2013

@jaja29 ja tiez hladam vzdy podporu a motivaciu tu medzi vami. 😀 Mavam tazke dni a aj som porusovala ako diva 3 dni po sebe preto som si vodu posunula o dva cykly aby som to aspon trosku odcinila. Dnes mam 3.den bez porusovania tak dufam ze to do mojej vody do utorku buduceho tyzdna vydrzim. Aj ked cez vikend znovu oslava takze si mozno pohar vinka dam. 😉

zuzka3
30. jan 2013

@lucky14 ja som mala 86 ked som zacinala. Normalne som mavala 83, ale vianoce 3kg som mala navrch. Teraz mam 81 a chcem 69. By som asi zomrela od stastia 😉

lucky14
30. jan 2013

@zuzx ahooooj. No ja som to kvoli oslavam pokaslala 3dni po sebe pia, so, ne tak som si posunula vodu o dva cykly pre lepsi pocit. Viem ze sa to nema ale co uz so mnou? Lebo som bola fakt rozozrata. Viem mojou vinou. 😒 Ale Ty sa drzis super!!! Uz sa tesim ake vysledky zajtra napises. 😀

lucky14
30. jan 2013

@zuzka3 Do leta to dame!!! Prave som si v predoslej Tvojej sprave precitala ze si mala mat dnes vodu. Aj ja ale som si ju o dva cykly odlozila. Takze ma caka v utorok. 🙂

zuzka3
30. jan 2013

@lucky14 to sj ja stale hovorim, ze do leta to dam!!! Ja som zacala hned na zaciatku januara. Len tych par dni som pokazila, tak preto si dam vodu az v sobotu.

miskakyska
30. jan 2013

@lucky14 dneska? asi takto 😠 😠 😠 😠 😠 ..si domysli,čo Ti budem....ale sa mi nechce veriť,že máš takú váhu..máš ťažké kostičky 😉

lucky14
30. jan 2013

@zuzka3 No ja som tiez zacala 2.1. ale mala som asi 6 dni celkovo kde som nedodrzala takze preto som si ju oddialila. Ja si hovorim ze do Juna 2013 mam 60kg. Takze dufam ze to tak bude. 😀

lucky14
30. jan 2013

@miskakyska Zeby??? To isto nie. Zial rit mam velku a tucne nohy ale snad to zide. Do leta! 😀 Zajtra ides na vodu?

zuzka3
30. jan 2013

Ja ti to velmi prajem 😉 to budes ako prutik pri 170cm. Ja mam 174 ale 69 by mi stacilo s prehladom. Tolko som mala na zakladnej naposledy 😀 sice to ani nie je velmi k smiechu..

lucky14
30. jan 2013

@zuzka3 juj moja to je moja vytuzena vaha. Ale ja dietujem cely zivot. Zial...to je smutne. Moja vaha sa pohybovala medzi min.53kg a max.87,5kg a to neratam tehu. 😒 Zial Pan Boh mi do vienka nedal prirodzene krasnu postavicku. Tak mu ja ukazem ze to dam s vlastnym usilim aj keby co bolo. 😀

zuzx
30. jan 2013

@lucky14 nevadi. Kazdy den si treba len povedat ze spravime maximum pre to 🙂 A ono to pojde! Vsetko je to len v hlave. Ja som tuto dietu mala pred styrmi rokmi a schudla som paradne...a odvtedy som sa uz parkart pokusila znova na nu nabehnut, lebo som mala par kg viac (max 3-4), ale nikdy sa mi to nepodarilo a vzdy som na druhy den skoncila s tym, ze to jednoducho nedam. A teraz na konci novembra som sa vnutorne rozhodla ze dam, tak to dam! Nevzdam sa, nie som nejaka padavka, no nie? A neboj, tu vodu tiez zvladnes 🙂 No ja sa bojim trochu rana, lebo hovorim, ten ubytok druhy mesiac moc nevidim na vahe...a dnes ziadne vnutorne precistenie 😀 Ale brucho mam poriadne ploche 🙂 Tak aspon nieco.

zuzka3
30. jan 2013

@lucky14 ja ako dospela som mala 74 najmenej, ked som drzala 90dnovku prvykrat. Na jej zaciatku 92 ☹ to som 10kg pribrala pocas prvaku na vyske. A to som povedala, ze to teda nie. A po diete som si dlho drzala 76 a za par rokov som sa dostala na 82. Ale po tychto vianociach som si povedala, ze teda 86 je uz nebezpecne blizko 90 a to uz nechcem. Tak som sa dala do boja

jaja29
30. jan 2013

No caute kocky tak ja vam poviem ako som to dnes zvladla. 🙂 vitaminovy den doobeda v poho a na obed deti parene buchticky tak som odolavala az som po ibede neodolala a dala som si tri coko keksiky 😠 no tak som sem nakukukla a lucky ma hned tak pomotivovala tak som pivedala ze neva a uvarila som si caj na chudnutie ze zvladnem to... 😎 haha to urcite dcerka chcela na veceru toastik s dzemikom tak som zjedla hned 4 a este som si dala parenu buchtu 😕 no co vam budem hovorit normalne sa mi dostavil pocit ako keby som si troska vypila zlepsila sa mi naladicka 😀 horsie je ze uz to preslo a teraz ma akurat poriadne boli brucho 😠 ale tak my zeny raz za mesiac na to mame pravo nie a ja som mala ten den akurat dnes 😀 takze dnes na 100% nedodrzane a zajtra na plno 😀

miskakyska
30. jan 2013

@lucky14 tak to vyzerá 😀

zuzka3
30. jan 2013

@jaja29 zajtra opakujes vitaminy ci ides dalej? Neboj, zajtra si povies, ze hody uz boli a das to pekne 😉

aduss
30. jan 2013

inac vidim, ze ste tu stale tie iste stalice a to sa mi lubi ta vasa pevna vola 🙂

lucky14
30. jan 2013

@zuzx dakujem Ved to verim v to presvedcenie. Len niekedy som presvedcena o tom ze poharik ci dva vinka proste potrebujem a aj kusok toho ci oneho. V priebehu tyzdna som robila dve narodeninove oslavy jedna moja druha mojho synceka tak to som proste nemohla byt za sucharku. Vnutorne som sa o tom presvadcila. 😀 😀 😀 Ale od pondelku ficim na 100%. Sice su to este len 3 dni ale predsa!!! 😀 No vies Ty mas super vahu teraz preto to asi pojde pomalicky ale presne ako pisala kocka pred nedavnom tu na fore ze moze sa to pozastavit druhy mesiac a potom znovu pojdes ako dabel. 😀 Vaha sa nebude stacit cudovat. 😀 Isto zajtra napises ze si spokojna. A hlavne sa citis super co je najdolezitejsie zo vsetkeho!!! 😀

lucky14
30. jan 2013

@zuzka3 Ako si pisala ked si sa naposledy vazila tak uz si mala o 5kg menej ako ked si zacala takze super. Po vode to isto bude o dost viac. 😀 A v lete budeme hviezdit na kupaliskach!!! 😀 😀 😀

lucky14
30. jan 2013

@jaja29 to sa stava aj v najlepsich rodinach. 😉 Zajtra je novy den! 😀 Mna cakaju vitaminky tak sa velmi tesim. 😀

lucky14
30. jan 2013

@aduss inak vies na co ja sa tesim? Ked uz budem mat 60kg a sem budem chodit len tak povzbudit zacinajuce chudulky aka je tato dieta uzasna. Teda vnutorne sa o tom presviedcam ze tato dieta mi pomoze dostat sa k mojmu cielu. Lebo ja to ani vlastne ako dietu neberiem. Skor ako styl stravovania. Keby neboli bielkovinove dni tak mozem takto ficat stale. 🙂

cutty
30. jan 2013

@lucky14 Jaaaj moja mi nieco hovor o tucnej riti a stehnach 😀 Ja tiez chcem do leta zhodit. Ja radsej ani nepisem z akej vahy som zacinala bo hamba ako svet 😀 Ale podstatne je ze na sebe pracujem a ide to dole. Mavam aj ja tazke dni, ked aj porusim ale vzdy sa snazim nejako nastartovat a ist dalej za svojim cielom 😉 Uz len keby som mohla konecne zacat cvicit. Teraz nemozem kvoli tomu bruchu, zajtra idem rano nalacno na odbery tak uvidime co a ako a snad od pondelka to uz rozbehnem aj s cvicenim. Ty sa tiez chystas od pondelka vsak? Musiiiiiiiiiime to dat !!!

cutty
30. jan 2013

Baby uz sa neviem dockat zajtrajska ked tu zasvietia vase uzasne vysledky 🙂

lucky14
30. jan 2013

@cutty Juj taka by som bola rada ze keby zacneme od pondelka. Od najblizsieho pondelka! 😀 Podla mna hanbit sa za vahu na tomto fore vobec nemusis. Kazda mame svoju historiu a dovody preco sme na tom s vahou tak ako sme boli. Ale ..... rozhodli sme sa nevzdat a nieco s tym robime takze sme na tej spravnej ceste! 😀 Takze zajtra ides na odbery? Nepozerala si ten cajik nejaky? Mam Ti nieco postudovat? 🙂