90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zoginka
3. feb 2013

@mariannaz No tak to som sa sekla uplne som na to zabudla, ale bielkoviny tak nech su... po vcerajsom ovoci , fuuj nechcel ani citit, ale musim sa prinutit 🙂

klemberka
3. feb 2013

@lucky14 no bodajby si mala pravdu, keby chceli tie kilá zo mňa len tak zo dňa na deň odísť, tresknúť dverami a už v živote sa neukázať 😀 som namotivovaná, už som si zvykla, takto mi to vyhovuje, ale hlavne som tvrdohlavá, takže si nedovolím niečo porušiť 😀

jaja29
3. feb 2013

@mimusss ahoj no som sama zvedava ako to dokazeme.... No doobeda v poho pitom idem s malu na alergo, potom s malym na zapis do zs ale vecer s kamosku von ale tak dam kavicku aby som nebola taka sucharka 😀 😀 inak bude to stat vela sil a hlavne nejako vnutorne neverim v opodstatnenost tohto dna..... 😖

jaja29
3. feb 2013

Tak dnes sme mali oslavu vcelku som sa drzala mam ovocny den, a potom som supla kusok cheescaku a sem tam nejaky oriesok, 😒, ale zajtra voda takze pomooooc 😝 😝 😝

zuzx
3. feb 2013

Ahojte kocky, tak ja mam dnes dvojnasobny dovod na radost - uspesne som zvladla nedelny ovocny den (tie byvaju najtazsie) a zaroven to bol moj posledny ovocny den v nedelu pocas tejto 90 dnovky. Takze uz len lepsie nedele budu 😀
Dnes to bolo fakt tazke, lebo aj brat s rodinou tu bol na obede, bolo vyborne masko, vyborna zelenina...potom torta a este som aj chlebicky robila vecer...a chipsy a tofiffee, no cloveka aby porazilo. Ale pekne vsetko som dodrzala a nalievala som sa poctivo zelenym cajom, takze dopijam uz tretiu kanvicu.

Na zajtra som si uz spravila obed do krabicky, kedze zase v jedalni nie je nic vhodne - na cibulke som si podusila jeden balicek sojovych kociek a spravila som si k tomu salat z cinskej kapusty a cerstvej uhorky. Vyzera to perfektne, tak uz teraz sa tesim.

Jo a este jeden dovod na radost - tento tyzden ma caka len jeden ovocny den 🙂 🙂 🙂 Vo stvrtok. A to je super, lebo v stredu ma mamina narodeniny a v piatok ja, takze budeme cely vikend oslavovat, to by som nerada pri ovoci 🙂

januliatko111
3. feb 2013

Ahojte 🙂 mozem sa k vam votriet? 😀 som na 90DD dnes 28.den a prave som Vas tu objavila 🙂 90DD som uz drzala pred cca 3 rokmi (vtedy som schudla asi 6 kil ale viac ani nebolo treba) 🙂 teraz by som potrebovala viac 😒
Precitala som si vas par stranok dozadu a teda som s @jaja29 a @mimusss na tom istom dni, cize zajtra voda 😕 snad vydrzim...podla mojich skusenosti spred 3 rokov je najlepsie sa niecim zamestnat nech nie je ani cas mysliet na jedlo 😉 a poobede pojdem rozhodne spat s malou, nech ten den rychlo prejde 😀 len som zvedava ci zvladnem vecer cvicit po dni bez jedla 😖 ale nerada by som to prerusila ked som sa uz tak rozbehla 😉
A este jednu otazku mam...ak su tu nejake vegetarianky, alebo teda zienky co jedavaju sojove maso...to mozem v bielkovinivy den? Lebo soja ako strukovina je urcite v skrobovom dni a tofu v bielkovinovom ale to "maso" neviem...pred tymi tromi rokmi som ho nejedla vobec...ale v utorok by som si naozaj rada dala sojovy segedin 😀
A este...vsimla som si ze vy v ten vitaminovy den jedavate aj zeleninu varenu? Ja som si myslela ze len ovocie sa moze, resp. ak zelenina tak len surova...tak ja sa uz mesiac trapim kazdy 4ty den len s ovocim a orieskami a to som si akoze mohla dat dnes u svokry polievku???? 🙂))

zuzx
3. feb 2013

@januliatko111 vitaj a drz sa zajtra, spolu s ostatnymi kockami 🙂 Ja mam sojove maso nachystane na zajtra v ramci bielkovinoveho dna. Sme to tu uz riesili, ze vraj sojove maso je bielkovina a soja ako taka patri do skrobov 🙂

januliatko111
3. feb 2013

@zuzx dakujem, ja som mala strasne dlho rozpisany ten moj prispevok (som popri pisani este obskakovala dieta) 🙂 a az ked som ho doslala tak sa mi tu objavil ten tvoj v ktorom pises ze as zajtra sojve maso. 😉 a ty si vegetarianka ci len ti chuti sojove?

zuzx
3. feb 2013

@januliatko111 v pohode 🙂 Nie som vegetarianka, maso milujem. Ale stravujem sa v zavodnej jedalni a sledujem si jedalny listok vzdy na tyzden popredu aby som sa vedela zariadit, ak je moznost, jem tam. A zajtra zrovna nie je nic vhodne k diete, a dnes sme mali doma maso v takom cudnom cesticku, vyprazane a este aj zapecene co moc nechcem, tak som to poriesila nudzovo sojovym masom, to mi velmi chuti 🙂

januliatko111
3. feb 2013

@zuzx aha, no ja sa uz tesim na ten segedin pozajtra strasne 😀 aj ked by sa nemalo kombinovat maso-mliecne vyrobky-vajicka ale ja to kombinujem 🙂 aj minule som to tak robila a fungovalo 😉
Akurat sa mi zda ze teraz chudnem ovela pomalsie ako pred tymi 3 rokmi ☹((
A ty v ten vitaminovy den tiez jedavas aj zeleninu? Ak ano, aj varenu alebo dusenu? Lebo ja furt len to ovocie tlacim a teda celkom by ma potesilo kebyze mozem aj zeleninu (aspon polievku na obed napr.)

zuzx
3. feb 2013

@januliatko111 ja tiez kombinujem maso a vajicka napriklad a uplne v pohode je to 🙂 A kolko potrebujes schudnut?
Ja cez ovocne dni jedavam len ovocie, ziadnu zeleninu. Akurat 2x za den si davam namiesto ovocia (desiata a vecera vacsinou) pohar 100% ovocneho dzusu. Ale co viem tak vela bab jedava aj zeleninu a paradne chudne. Ale mne sa s tym nechce piplat a nosit to do roboty, je ine ak si doma a mas na to priestor a cas si to pripravit a hned konzumovat 🙂

zuzu1104
3. feb 2013

ahojte kočky, tak ja som to dnes dala na 100%, teším sa tomu🙂 Zajtra ma čakajú škroby, už mám uvarenú ryžu s hráškom a fakt sa na ňu teším.

januliatko111
3. feb 2013

@zuzx no ja som doma a pre malu musim varit, takze to by nebol problem, len si stale hovorim ze ked som to vtedy vydrzala na ovoci, tak by som mohla aj teraz 😉
A nemam doma vahu, tak sa vazim len ked som u naisch (naposledy pred viac ako tyzdnom som mala minus tri kila) ale tak nejako mam pocit ze to ide pomaly 😢 a kolko by som chcela? Este takych 10 by bolo super 😀 ale hlavne tak nech je to na mne vidno a nech sa tie svine kila nevracaju naspat 😉))

cutty
3. feb 2013

Ahojte dievcata, tak ja som vcerajsok a dnesok trocha domrvila 😒 No co uz, stava sa, neberiem to az tak tragicky, od zajtra znova naplno ! Aspon dufam.
@zuzu1104 Ahoj moja, tak tebe to ide super, si jednicka 😉 Aj si uz cvicila? Ja asi este budem musiet pockat s cvicenim, mala som velmi zle vysledky, zajtra idem este k lekarke. Uvidime ze co mi vlastne je - s tym bruchom. CRP mi vyslo 63, co je mooooooooc vela 😠

jaja29
3. feb 2013

@januliatko111 ahoj tak zajtra nm vsetkym drzim palce a som rada ze si nas nasla 😉 a urcite sa moze v tento vitaminovy den aj zelenina co komu viac chuti 😉 mozem sa spytat z akej vahy ides dolu?

zuzu1104
3. feb 2013

@cutty Ahoj Katuška, ja som tiež včerajšok riadne domrvila, ale dnes som sa už vzchopila idem na plno, ešte sa mi nepodarilo cvičiť akási som lenivá, až mám zo seba nervy.
Takže máš zlé výsledky, to mi je fakt ľúto, hádam sa to skoro dá do normálu, budem na Teba myslieť 🙂

januliatko111
3. feb 2013

@jaja29 dakujem 🙂 tak mozno niekedy ked uz nebudem vediet vydrzat len s ovocim tak si dam aj nejaku mrkvu alebo kalerabik 🙂))

lucky14
3. feb 2013

@tun1ska ahoj. Ja som zacala 2.1. ale som mala dost oslav na posledne dva tyzdne a neodolala som maskrtam a vinku. Takze som si odlozila vodu o dva cykly to trosicku odcinit. Zakze preto voda sa kona v utorok. Uz aby to bolo za mnou. Lebo aj dnes som to pokaslala. Dufam ze ma to znovu nastartuje. Vo februari sa nekonaju ziadne oslavy tak verim ze pojdem na 100%. 😀

zuzx
4. feb 2013

Krasne zasnezene rano vam zelam kocky. Drzte sa hlavne tie co mate vodu, je vas viac 🙂
Ja mam uz za sebou citronovu vodu, pomaranc a banan a na obed pripravene sojove maso so zeleninou.

Som dnes skusila stupit na vahu, ale nemala som, zas je tam kilo hore 😠 Ale tak to moze byt kolisave a okrem toho mam v stredu tusim dostat kramy, takze mozem byt naliata s vodou. Nevadi, pokracujem a tento mesiac chcem dat fakt co najpoctivejsie, uz len tri tyzdne a mam to za sebou 😀
Trosku sa obavam co potom...chcela by som to ovocie dodrziavat ale casto sa stravujem v hoteloch a ja hotelovym ranajkam neviem odolat. Neviem ci zvladnem dat si len banan namiesto vsetkych tych dobrot. A takisto neviem ako to poriesim ked budem teda odcestovana, casto lietam do nemecka, takze to bude velmi tazke mat tam nejaky rezim, bude to chciet velmi dobru logistiku...Ale to uz predbieham.

klemberka
4. feb 2013

Dobré ráno všetkým, včerajšok bol zasa 100%-ný, boli sme s malým u našich, všade okolo bolo samé dobré jedlo, hlavne dobré mäsko a tak, no ja som si chrumkala moje mango 😀 Akurát poobede som si spravila Caro a to bola moja osudová chyba, na taký prázdny žalúdok, dlho som to nemala, dostala som nejak chuť, ale črevá mi dokrútilo poriadne, takže som od 15tej poobede už nič nedala do seba ☹ Dnes ráno som sa vážila, mám 17-ty deň a váha mi ukázala -4,8kg, tak sa vytešujem 😀 Už sa teším na obed, bude kuracie mäsko so šalátom a cesnakovým dresingom, mňaaaam 🙂 Tým, ktorí majú dnes vodu, držím veľmi palce, držte sa, určite to zvládnete 😉 A ostatným prajem veľkú pevnú vôlu 😎

adamko05
4. feb 2013

ahojte
víkend som pobabrala.. aj som šak myslela, zabíjačka... ale dnes teda idem na bielkoviny a vodu posuniem na piatok, inak mala byť dnes...
vo štvrtok mi bolo dobre zle, tak som bola bez večere a obed tiež skončil vo WC... uplne otras mi bolo...
tak mi držte palce, nech sa dnes nakopnem, po víkende (nebolo to žiadne obžerstvo, ako zvyčajne na zabíjačku, ale ochutnávala som, lebo šak, to treba 😀 , tak som pomiešla ...)... nech nabehnem.. dnes mám na obed iba dva termixy, a na večeru jeden... žiadalo sa mi sladké, snáĎ to môžem...

pekný štart do nového týždňa... 😉

santerra
4. feb 2013

Baby som späť!!! 😀

cutty
4. feb 2013

Ahojte tak dnes tie moje najmenej oblubene skroby 😒 Zatial na ranajky banan a vodicka 🙂 A na obed si asi urobim zeleninove rizoto, to este celkom mozem 🙂 Verim si,ze dnes to dam na 100%. Tak pekny den zatial 😉

zuzu1104
4. feb 2013

Dobrý deň kočky, tak dnes mám škroby a ryžu s hráškom som si pripravila, už teraz som hladná, srašneeeee, ale musím vydržať. Aj dnes chcem byť úplne 100%-na. Kočky, ktoré máte dnes vodu, držím silno palce, určite to zvládnete ľavou zadnou 🙂
@santerra no vítam Ťa moja pekná, dúfam, že už s nami vytrváš až do konca, držím palce🙂

zuzu1104
4. feb 2013

@zuzx Zuzi, kde ty vlastne pracuješ, že si taká rozlietaná, teda na akej pozícii?

ivka2903
4. feb 2013

ahojte kočky 🙂 Dnes mám UH deň a robím si parené buchty, receptík od @zuzu1104 Ďakujem!! 🙂 a poobede sa chystám upiecť pudingoš 🙂 môj muž sa už nevie dočkať, tak urobím radosť nie len sebe 🙂 Dnes si teda doprajem, ale zajtra ovocíčko.. to bude taká očista 🙂

tun1ska
4. feb 2013

Ahojte, tak ja dnes voda, zatiaľ úplne v poho, teraz som si urobila kávičku- oresso bez mlieka, cukru...tá sa snad dnes môže, ...akurát som začala brať antibiotika...hmmm, neviem, či to moje telo zvládne nalačno...popoludní si dám aspoň džús, večer pilates 😉
držím spojim spolupijúcim dnes palce, zvládneme to 😕

zuzx
4. feb 2013

Ja mam akurat za sebou perfektny obed - sojove maso so zeleninou, bolo toho tolko, ze som nevladala, ale premohla som sa 😀 A na veceru si spravim asi este polovicnu porciu doma 🙂

Na zajtra mame v robote ryzu, asi si k nej donesiem aj trochu kukurice a k tomu dam zeleninu, ryzu som este nejedla pocas 90 dnovky, tak aspon bude trochu zmena.

@zuzu1104 zuzi, nie som uz az taka rozlietana, pred rokom to bolo horise, to som bola v nemecku raz za mesiac na tyzden. Raz sa mi dokonca stalo, ze som prisla z nemecka domov o deviatej a rano o siedmej na druhy den som sa vracala naspat na letisko, kvoli letu do usa, este k tomu to bolo v sobotu, takze dva vikendy odpalene. Ale nevadi mi to vobec 🙂 A teraz uz necestujem tolko, ale vo februari-marci by som znova chcela ist a tak sa bojim toho stravovania, nech sa zas nevyzeriem kvoli tomu. Aha a pracujem na vyvoji 🙂

santerra
4. feb 2013

@zuzu1104 dakujem moja tešim sa že som zase tu 🙂 Dnes II.den zeleninove rizoto spasane cvičenie zatial nie lebo som chora tak počkam až budem fit 🙂 Juuuj ale mam zo seba dobry pocit že som sa zas odhodlala a pevne verim že vytrvam Zuzi. 😎 Inak ked je tu reč o tých parených buchtách...žeby zajtra aj u nás rozvoniavali? 😀 😝

zuzu1104
4. feb 2013

@santerra no som rada, že si sa takto super naladila 🙂 skveleee. No a k tým pareným buchtám, fakt ich odporúčam, sú fantastické 🙂. U nás mizli jedna radosť 🙂