90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzka3
16. feb 2013

@zuzu1104 tak si daj dnes poriadne 😉 ja mam dnes UH a boli sme na kave s drahym a supla som si kolac 😀 som si povedala, ze vecer si nedam nic sladke. Takze dieta jak sa patriiiiiii 😀

zuzu1104
16. feb 2013

@zuzka3 vďaka, dám si aj za Vás🙂 ty si si dnes tiež celkom pekne dopriala 🙂a kilá aj tak pôjdu dole, som si istá 🙂

lucky14
16. feb 2013

@zuzka3 Ahojky. Velmi pekne dakujem za povzbudenie. Od zajtra som nazad. Dnes uz som to pokaslala na plnej ciare. To uz nezmenim. 😒
@adamko05 Ahojky. Vies uz som bola z toho smutna a zronena a tak som citala vela hlava mi z toho ide puknut kazdy povie nieco ine. Ale uz mam v tom jasno. Dakujem za podporu. Od zajtra pokracujem. Dnes si este dam na co mam chut a zajtra novy den. 🙂

zuzx
16. feb 2013

Ahojte baby, vcera nakoniec ziaden punc nebol, takze ovocny den bez prehresku. Dnes mam bielkoviny, zatial super - rano ovocie a na obed som mala pecene kura so salatom z cinskej kapusty. Ryza mi ostala na zajtra. Vecer pojdeme do restauracie na veceru, kedze je bielkovinovy den, teraz to musim casovat. Kedysi sme chodili kazdy tyzden, postupne sme to zredukovali, uz sa nam moc nechce a hlavne teraz moja dieta.

Ja tiez nejak rapidne uz nechudnem, ale este to dobojujem tyzden a pol. Pre mna okrem 10 schudnutych kg tato dieta mala obrovsky prinos - prestalo mi byvat tak priserne zle kazdy vecer. Predtym ma furt nafukovalo, zo vsetkeho, v noci som nemohla spavat od krcov a teraz mam konecne pokojny spanok, nic mi nie je. Dokonca ani ked zhresim a skombinujem to co nemam, tak uz nemam problemy. Takze pre mna super, super.

zuzx
16. feb 2013

Kocky, je tu niekde samostatna tema k pokracovaniu 90 dnovej diety? Citam knihu a nechapem to.

klemberka
17. feb 2013

Dobré ránko všetkým! Konečne mám za sebou prvú vodu, zvládla som ju na 100%, bola som celý deň len na čistej vode + 2 čaje + 2 kávy a myslím, že sa vyplatilo, mesiac vydržať 🙂 Tu su moje výsledky: hrudník: - 6 cm, pás: - 4 cm, boky: - 5 cm, stehná: - 8 cm Celkový úbytok: - 6,8 kg. Prajem vám minimálne tak krásny deň, ako ho mám ja 😀

sisab
17. feb 2013

@klemberka super!aj cvicis?ja som urobila chybu,som sa neodmerala na zaciatku

klemberka
17. feb 2013

@sisab ale kdežeee... ja som sa odhodlala niekedy v polovici mesiaca, že začnem cvičiť s Jillian, spravila som 2 dni posebe a mala som takú svalovicu, že som ešte 4 dni nemohla chodiť 😀 odvtedy vôbec, ale tak to aj preto, lebo mám ešte trochu problémy s nohou, nemala by som toľko chodiť a už vôbec nie cvičiť, tak som akosi od toho upustila... a možno na začiatku som cvičila tak 2 dni po 15 min. 😀 inak nie, necvičím vôbec... ale keď bude treba a budem na tom s nohou lepšie, tak asi začnem 🙂 ja som rada, že som sa aj odmerala, lebo teraz som viac šťastnejšia z centimetrov, ako z kilov, no aj tak sa vytešujem, lebo moja váha sa konečne začína 6-tkou 🙂

adamko05
17. feb 2013

peknu nedelu
vitamíny u našich som "v podstane" zvládla... celý den OK, len kapustová polievka a pár orieškov, ale večer, ako sme hrali karty, mama dala čokoládku a cukríky na stôl a veru, kusok čokiny aj 3 cukríky som si dala... čo už, nie som dokonalá ☹ ☹ ☹
dnes budem mat kura pečené na kapuste, vývar... mnáááám 😝 😝 😝 😝 a dnes neporuším ani za nič 😉
@klemberka užasný výsledok 😵 😵 😵 ... ja som s anemerala, ale oblečko je moja mierka... ešte dve sukne su mi LTT, ked budú OK, bude to OK 😀

dnes doma hádam pocvičím, fitko až v utorok na asi vo štvrtok
@zuzanat super, že sa ti dá takto, ked to máš blízko je to fajn.. ale ja to nechcem prehánať, asi to aj tak nechám že 3 krát a další dva a neskôr iba po dva, predsa len som kdesi čítala, že 80% uspechu chudnutia je strava a iba 20% cvičenie...

peknú nedelu, ideme zasa hrat karty 😀

ivka2903
17. feb 2013

@klemberka skvelé výsledky.. Super!! Gratulujem!! Tak pokračujeme dalej, nech to je len a len lepšie 🙂

Ahojte žienky, ja som mala včera UH, na obed fliačky s kapustou, ale teda, to mi nejak moc nechutilo.. mala som domácu kapustu, niekoľkokrát som ju premývala a bola taká kyslá.. ach jo.. som to ani nedojedla, ale dala som si polovicu cesnakového pagáčika na zasýtenie.. Na večer som si piekla koláčik http://recepty.rodinka.sk/recept.ltc?ID=19386&k=10
- inak odporúčam, je úplne božsky - zjedla som 3 kusky. Ani tmavu čokoladu som si už nedala, tá bola postrúhaná navrchu.. 🙂 Dnes vitamínky, začala som banánom s orechami a pomarančom.. Idem sa naliať vodou a rýchlo chystať obed.. Tak krásnu nedeľu prajem všetkým kočkám 🙂
@lucky14 moja, dobre si urobila, že si si dala aspoň na jeden deň pauzu. Nič si nepokazila, práve naopak! Dala si telu, čo potrebuje a teraz môžeš v kľude pokračovať dalej 🙂 Verím, že to pôjde dole 🙂 Ja som sa vážila v minulom kolotoči po ovocí, mala som -7 kg a potom som sa vážila v škrobový deň a mala som +1,8kg.. tak som sa len zasmiala a vykašlala som sa na váhu. Povedala som si, že sa odvážim až keď bude voda.. Fakt kašli na to, iba sa zbytočne vyvádzaš z rovnováhy.. počúvaj svoje telo a ver, že všetko čo robíš, robíš najlepšie ako vieš. To je základ úspechu - veriť 🙂

ivka2903
17. feb 2013

Inak, vodu mám už tento piatok.. Ja sa tak na ňu teším 🙂 Baby.. prvý mesiac už bude za mnou a uvidím prvé výsledky.. No to som zvedavá 🙂

klemberka
17. feb 2013

@adamko05 ja som sa pre istotu odmerala, ale posledné dni som to aj na oblečku cítila, že mi je voľnejšie, hlavne nohavice a tak... hádam to pôjde len k lepšiemu 😀

klemberka
17. feb 2013

@ivka2903 Ďakujem, určite pokračujem a nevzdám sa tak ľahko, mne to takto vyhovuje, spôsob stravovania, takže nemám čo riešiť... 🙂 Akurát výhodou sú tie stratené kilá 😵

zuzka3
17. feb 2013

@klemberka super vysledky. Musis byt stastna ako blcha 😉 😵

zuzu1104
17. feb 2013

@klemberka naozaj krásny výsledok, blahoželám, zvládla si to senzačne🙂

zuzu1104
17. feb 2013

cutty moja, počúvaj, akosi som to asi zle vypočítala s tou vodou, vychádza nám predsa na utorok a nie stredu 🙂, ale som sa rozhodla, že si dám dva ovocné dni za sebou a za tým hneď vodu 🙂, čo ty na to hovoríš?

lucky14
17. feb 2013

@ivka2903 ahoj. Dakujem. No isto som co to pokazila lebo som mala ja take 3dni ale co uz. Idem dalej. Si zlata dakujem za povzbudzovanie. Presne to som potrebovala. Akosi som na to sama nestacila a ja doma a vo svojom okoli nemam ziadne povzbudenie. Este raz dakujem. 😀 Prajem aj Tebe nech pevna vola vydrzi. 😀

klemberka
17. feb 2013

@zuzka3 Ďakujem, jasné, že som šťastná, ako blcha, hneď je ten deň krajší a hlavne, ešte viac ma to nakoplo dopredu, neexistuje lepšia motivácia, ako výsledky nás samých!!! 😉

klemberka
17. feb 2013

@zuzu1104 Vďaka, už mi dnes aj manžel povedal, že som akosi pochudla, že by som mala so sebou niečo robiť, ha ha 😀 Podotýkam, že on ani nevedel, koľko som schudla a koľko zišlo dolu centimetrov... Vždy to poteší, keď si to niekto len tak všimne... 🙂

zuzx
17. feb 2013

@klemberka krasny ubytok, gratulujem 🙂

Ja som to vcera vecer trosku dorvala, ale nevadi,idem dalej. Dnes mam skroby, rano bolo ovocie a na obed ryza s kukuricou a kapustou. Vecer uvidim. Zacinam sa ale tesit na pokracovanie diety, to uz sa moze vsetko 🙂

ivka2903
17. feb 2013

@lucky14 Nemáš za čo, však sme v tom spolu 🙂 Ja som sa dnes snažila vitamínky dodržať na 100 %, ale pri varení obeda, som musela ochutnať vývar, či je dosť dochutený, ryžu, či je už uvarená.. takže s malými prehreškami si to v tento nedeľný deň užívam 🙂 Svet sa pre to nezrúti, ved dôležité je, že máme upravený jedálniček. 🙂

zuzx
17. feb 2013

Ahojte baby, tak dnes to dopadlo 100%ne, na obed aj na veceru som mala ryzu s kukuricou a zeleninou. Zajtra mam UH, takze na obed budu asi cestoviny s lekvarom v robote alebo s kecupom a na veceru kolac co som si dnes nechala zabalit od svokry 🙂

adamko05
17. feb 2013

ja dnes tiež OK... kura s kapustou mna vždy zasýti, pochutím si a nemám už miesto na nič viac 😀
na zajtra bude zeleninové rizoto na obed...a ak stihnem, aj na večeru, lebo ak prídem domov velmi neskoro, obávam sa, že budem bez večer 😒
pekný začiatok prac. týžna 🙂

dnika2
17. feb 2013

baby ak po 3mesiacoh este nedosiahnem vytuzenu vahu mozem drzat aj 4ci 5mesiacova potom az tu udrziavaciu 90dnovu?

zuzx
18. feb 2013

@dnika2 mala by sa dat po troch mesiacoch udrziavacka a potom pripadne pokracovat 🙂

Krasne dobre rano. Mne je dnes nejak divne, hrdlo ma boli, zobudila som sa bez manzela, o pol tretej rano odchadzal na letisko :( Takze som dva dni sama, no zajtra pred polnocou je doma ako na koni 🙂

Mam dnes UH, ovocie na cely tyzden uz mam nakupene, na obed budu lekvarove satocky.

lilly07
18. feb 2013

@klemberka krásny úbytok, super, blahoželám 🙂

dnika2
18. feb 2013

@zuzx 😢 😢 no vsak uvidim aspon 4mesiace mozno budem drzat lebo fakt mi treba zhodit do leta este 15kil a1marca mam 2vodu tak neviem cito damdolu alezacina o chvilu jar budem chodit kazdydnik behavattak mozno aj hej uvidime 😀

katulka74
18. feb 2013

Ahojte podlhej dobe ☹,takze dnes zacinam druhym pokusom ,dufam ze vydrzim do konca 🙂

zuzu1104
18. feb 2013

čaute kočky, tak dnes mám ovocie, zajtra tiež si dám ovocie a v stredu vodu, chcem, aby sa mi stiahol žalúdok a konečne mám pred sebou poslednú vodu 🙂
Držte sa dnes všetky 🙂

cutty
18. feb 2013

@zuzu1104 Ahoj moja nebola som tu vobec cez vikend. Ja som to vcera pokaslala a mala som vsehoden 😒 Tak dnes mam miesto vcerajska UH a zajtra vitaminy a na stredu tu vodu tak ako sme to mali v plane 😉 Nebudem tu teraz velmi casto, sme z domu a nemam tak pristup na net, ale idem podla planu 😀 Akurat ze sa po vode nebudem mat kde odvazit az ked pridem domov 😠 Budem musiet vydrzat