90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
23. feb 2013

Ahojte. Ja dnes na obed robim cesnakovu polievocku bez zahustovania len rozmixujem par kuskov zemiackov nech to neni uplna voda, pecene zemiaky a k tomu ten moj oblubeny balkazan. Mnam. Tesim sa a velmi. Idem piect babovku na vikend pre mojich chlapcov ... skusim odolat az do zajtra vecera. 😉 Vsetkym prajem krasny den. 😀

ivka2903
23. feb 2013

@lucky14 moja 🙂 ja som na teba hrdá, že si to zvládla a odolala si.. presne to poznám, ked som hladná a nemôžem.. ale ja dnes buchty nerobím.. mám bielkoviny a robím ten guláš a mužovi k tomu ešte robím domácu parenú knedlu.
@adamko05 robí buchtičky.. inak, tie by som si tiež dala 🙂 bože, v tejto diete je toľko skvelých receptov.. mňaaam

dari226
23. feb 2013

mate nejaky velmi chutny recept na skroby?uz som hladnaa neviem co???

zuzx
23. feb 2013

Ahojte, tak ja len pozdravim, uz som snad z najhorsieho vonku, ale este nekricim, lebo mamina tiez vcera vyzerala byt a dnes znova lezi v horuckach :( Takze ja sice v teplakoch, ale ostavam lezat aspon pod dekou v posteli a nebudem nic robit, lebo v stredu ma presne to zabilo a horucka vyletela k styridsiatke.
Dieta nic moc, bielkoviny, skroby a UH som prezila ani neviem ako a dnes mam ovocie, tak sa to snazim dodrzat. Snad mi to vyjde. A zajtra zacinam posledny cyklus a voda vo stvrtok 🙂

lucky14
23. feb 2013

@ivka2903 no vidis moja. Ty mas gulasik peceny!!! Som to poplietla. 😉 Prajem dobru chut a vychutnaj si to. 😀

lucky14
23. feb 2013

@zuzx presne presne. Len sa liec. O chviku letis prec a musis byt fit. A o chvilku si za vodou!!! 😀

dzantica
23. feb 2013

Je tu niekto kto už končí s 90 dňovou diétou? Ja som namiesto 90 dní potiahla pol roka..lebo som chcela ešte aspoň 9 kg zhodiť..ale už to nejak nejde..tak kašlem na to a postupne prechádzam na normálnu stravu..dúfam že si tie kilečká aj naďalej udržím..S cvičením chcem aj naďalej pokračovať..Tak dúfam,že bude vše tak ako chcem..Udržali ste si niekto po diéte tie kilá? Neišlo vám to rýchlo hore, keď ste prešli na normálnu stravu? Samozrejme po šiestej aj naďalej neplánujem jesť :D

zuzx
23. feb 2013

@lucky14 a to doslova za vodou 😀

@dzantica ja mam vo stvrtok poslednu vodu, takze v piatok prechadzam na pokracovacku. Ja si zatial netrufam naspat na normalnu stravu, preco nechces drzat udrziavacku? Ono je to uz skoro ako normalna strava 🙂

zuzu1104
23. feb 2013

Ahojte dievčatá, musím sa vám pochváliť s niečim. Včera som urobila svoj prvý domáci syr, hrudku syra, som na seba taká hrdá. Už som skoro ako bača na salaši hehe.
Dnes som už nedodržiavala, lebo včera sa mi oficiálne skončila diéta, tak som si chcela aspoň víkend užiť, ale jem aj tak len povolené potraviny. Od pondelka nabieham opäť a na 100%

dzantica
23. feb 2013

@zuzx a vieš že ani neviem :D zvykla som si na to, aj tie jedla mi chutia..ale veľakrát sa mi stalo že keď som mala ovocný deň,tak som mala chuť na niečo iné 🙂 potrebujem sa zbaviť este tých 9 kg aby som bola maximálne spokojná..len neviem jak sa ich zbavím..inak som schudla pekne za ten čas.. Na začiatku som mala 83 kg a teraz 64 kg..takže 19 kg som sa zbavila.. Chcela by som to však dotiahnúť na 55 kg..mám len 167 cm, tak sa ešte necítim najsamsuper :D

zuzx
23. feb 2013

@dzantica tak to je uplne paradny vysledok! Neviem ci si citala pokracovacku, ale tam uz nie su taketo dni, mozes kombinovat ako sa ti paci, skupiny musis dodrzat len v ramci jedneho jedla. To znamena ze na obed kludne bielkoviny a na veceru UH. Alebo na obed skroby a na veceru bielkoviny. Len nemiesat skupiny v ramci jedneho jedla a to sa mi zda byt v pohode dodrziavatelne. Akurat to ovocie na ranajky musi byt stale, no. A ovocny den je kazdy siesty den.

Ja som tuto dietu drzala 5 rokov dozadu a bez pokracovacky, zacala som jest vsetko a nepribrala som, az teraz v lete, ale len mojou chybou.

ivka2903
23. feb 2013

@dzantica to je výborný výsledok 🙂 Gratulujem a verím, že dosiahneš čo chceš, len sa nevzdávaj 🙂 Dotiahla si to už tak daleko ..

@zuzx Ahoj, náhodou nemáš tu knihu pokračovacej diety v elektronickej forme???

zuzx
23. feb 2013

@ivka2903 mam ju, ale nedokazem ti ju poslat, uz som niekomu skusala a je prilis velka. Ale stiahni si ju tu:

http://ulozto.sk/xMS3pXj/90-denni-rozlisovaci-d...

dzantica
23. feb 2013

@zuzx tak o tejto pokračovačke som ani nevedela..nemáš v počítači uložený o tom podrobnejší dokument? Rada by som o tom vedela aj viac..moc by si mi tým pomohla..S ovocím na raňajky nemám absolútne problém..na to som si už tak zvykla za ten čas, že to je automatické pol litra citrónovej vody a jeden kus ovocia.. Ale musím povedať že z tejto diéty mi brutálne ale fakt veľmi začali padať vlasy..tak som si kúpila v lekárni vyživový doplnok FORCAPIL..Užívam už asi dva mesice 2 tabletky ráno a už mi tak nepadajú..len škoda že som to hneď od začiatku diéty nezačala užívať.. Ale veď kto vedel.. 🙂

zuzx
23. feb 2013

@dzantica stiahni si to z tej stranky co som dala vyssie a precitaj si. V podstate tam fakt ide len o dodrziavanie kombinacii v ramci jedneho jedla, ale nemusis uz cele dni mat napr bielkovinove, takze ako sa ti hodi. Nesmies miesat napriklad maso so zemiakmi, ale mozes si dat na obed maso a vecer zemiaky. Mne sa to zda byt prijatelne.
Tak to je blbe ze vlasy ti padaju...mne zas dieta hrozne pomohla s traviacimi problemami, preto chcem stale svojim sposobom delit radsej.

dzantica
23. feb 2013

@zuzx všimla som si to, ale až keď som už odoslala príspevok..ďakujem..stiahnem si to..a asi sa toho aj budem držať..čo si mi o tom písala,tak to vyzerá byť celkom v pohode..už som sa stretla s viacerými čo im padajú z diét vlasy..ja patrím bohužiaľ tiež k nim.. dnes mám škrobový deň, tak si varím akurát zeleninovú polievku..o jednej jedávam..tak sa mi to už blíži :D

adamko05
23. feb 2013

takže baby... ja dnes výborný a uplne kompletný obed 🙂 - nakoniec som robla rajčinovú polievku s písmenkami (tu mám všetci radi) a tak som si dala aj tu, šak UH a potom 3 buchty parené.... no uplne užasný obed, ja spokojná, aj rodinka...
buchty zostali ešte aj na večeru, uvidím, na čo bude chuť, v mrazáku mám aj cesnakové koláče, dokonca aj tortu.... a ešte v talone, že urobím koláč... ale MM že načo, ked su buchty... tak podľa nálady...
hádam dnes aj troška pocvičím doma....
@dzantica vuaaa... super vysledok... a to pri 55 kg nebudeš prehnane chudá... 😕 😕 😕 ? ja mám iba o cm viac, teda 168 a ked som pred viac ako 5 rokmi schudla tesne pod 60 kg, tak vraj to bolo moc, a je fakt, že som zostarla v tvári vtedy... teraz sa síce chcem dosť tiež pod 6O, ale tearz aspon cvičím, vtedy som nie....

dzantica
23. feb 2013

@adamko05 neviem podľa mňa ani nie..uvidím..ak sa na to číslo vlastne aj dostanem 🙂 už mi stojí váha asi 5 týždňov na 64 kg..

adamko05
23. feb 2013

@dzantica z "resetuj" sa nejakými dvoma dnami, kedy dáš aj normálne ranajky, normálny obed.. iba večeru tak striedmo.. vraj aj to zaberá... "šok" pre organizmus...
ale je fakt, že na každej z nás 5O, 60 či 70 kg vyzerá inak... poznám ženy, čo majú 70 kg a vyzerajú užasné a tú váhu by som im nikdy neodhadla... 😉

lucky14
23. feb 2013

@dzantica ahoj. Citam tu krasne vysledky od Teba. Fantasticke...blahozelam. Isto to dotiahnes na svoju vysnivanu vahu. 😀

dzantica
23. feb 2013

@adamko05 tiež sa snažím aspoň trikrát do týždňa cvičiť na ekiptickom trenažéri či jak sa to volá (podobné ako orbitrek) to cvičím 90 minút, prejdem cca 41 km a spálim 950 kalórií..Makačka riadna..ale stojí to za to..super sa cítim potom..

lucky14
23. feb 2013

@zuzu1104 Zuzka len si pekne uzi vikendik a od pondelku ficis na 100%!!! 😀

lucky14
23. feb 2013

@dzantica prosim Ta to si dala tych 6mesiacov bez akehokolvek prehresku??? Ved to snad ani nie je mozne.

adamko05
23. feb 2013

@dzantica by som umrela 😀 😀 , že 41 km

dzantica
23. feb 2013

@lucky14 ahoj.. ďakujem.. 🙂 no budem sa snažiť a robiť pre to všetko.. Ty si ako na tom? Ešte si len na začiatku, alebo už dlhšie držíš diétku?

adamko05
23. feb 2013

inšpirácia na UH 😵

dzantica
23. feb 2013

@lucky14 aaaaaale kdeže..prehreškov bolo až až.. A následne potom aj mojich výčitiek..normálne ma to potom štvalo..ale veľakrát sa nedalo odolať..

adamko05
23. feb 2013

@dzantica daj jeden riadny prehrešok 😀 😀

ivka2903
23. feb 2013

@zuzx ahoj, ja som tu knihu pozerala a zdá sa mi, že to je prvých 90 dní.. ale tú pokračovaciu na ďalších 90 dní náhodou nemáš??? alebo som to videla zle?

klemberka
23. feb 2013

@ivka2903 blahoželám, máš nádherné výsledky 😉 kiež by sme každá mala také výsledky každý mesiac 😀 😀 😀