• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
@lucky14 no to som fakt šťastná, že sa usmievaš a že máš elán do diéty:slight_smile:. Tánička, ani si nevieš predstaviť, aká som šťastná, že mi je už lepšie, lebo fakt to bolo zlé.
25. feb 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1104 Ani ja som sa tento mesiac velmi nepretrhla ale som stastna ze aj napriek tomu nieco zislo. Lenze co ked ja som isla z obrovskej vahy a som malicka mam len 164 cm. Takze este ma caka dlha cesta, ale vcera som znova skusala nejake veci zo skrine, ktore som na sebe roky nemala a boli mi dobreee :grinning: Neviem ja si pripadam stale taka ista, keby nie cisla na vahe tak ani neverim ze tolko kg mam uz dole.
25. feb 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1104 A nech ta uz nic neboli a je ti len lepsie a lepsie :wink:
25. feb 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cutty Katuška, ale aj tak to je úspech, máš možno ešte dlhú cestu pred sebou, ale už si toho naozaj veľa zvládla:slight_smile: a tie veci sú naozaj motivujúce, keď môžeš nosiť to, čo pred rokmi :slight_smile:
Ďakujem za prianie, hádam to tak bude :slight_smile: Chcem mať veľa energie a cvičiť každý deň, lebo už len cvičenie ma môže zachrániť pred nadbytočnými pneumatikami :slight_smile:
Teraz cez víkend som mala veľmi zlý, som jedla len to na čo som mala chuť a brucho s ami fakt nafúklo, tak to chcem ihneď zmeniť :slight_smile:
25. feb 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievcata, dnes som to uplne pokaslala. Zjedla som okrem povoleneho: 2 kolace a 4 maslove zemlicky s nutelou. Mnam, ako som si pochutila. Ale teraz tie vycitky, co prisli ...
25. feb 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
môj dnešný obedík :slight_smile:
25. feb 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@dzantica mna caka zajtra ovocny den. Narobila si mi chutky. Budem sa tebou inspirovat.
25. feb 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kaciatkom daj si lahku veceru a ide sa dalej. :grinning: Hned sa budes citit lepsie na dusicke. :grinning:
25. feb 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chudulky. Tak moj vitaminkovy den zatial 100%. Rano pohar dzusu na olovrant banan a na obed uhorkovy salat. Takze zatial sa drzim. Zajtra bielkoviny a nemam potuchu co varit. To je ta moja vecna dilema. Mozno si dam chlieb so syrom a k tomu salat a hotovka. :wink:
25. feb 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dzantica nooooo. Krasne to vyzera. :grinning: To mas na kolko porcii???
25. feb 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1104 Zuzka moja ja tiez akosi nemam elan cvicit. Zacnem a ide mi to skvele a potom hop...a znovu nic. Dufam ze ked uz konecne vykukne slniecko viac ako na par minut pride znov uaj chut do cvicenia a to ze sa leto blizi bude aj mne lahsie uveritelne. :wink: A ozaj ako vies ze nie si tehu ved si mala dosta Mko az o dva tyzdne ci??? :wink:
25. feb 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka2903 jej to u vas muselo byt veselo ked si sa tolko smiala moja. To isto ta cokoladka. Proste Ti pohladkala srdiecko. S tou Nutelou si ma dostala. My ju ani doma nemame ale asi ju nabuduce kupi. Ze pazit mliekom.. to musi byt mnamka. :wink: Aky mas dnes dnik???
25. feb 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kaciatkom ja si toto robievam vždy na obed, keď mám ovocný deň... :slight_smile:
Sem tam si spravím pre zmenu zapečené banány poliate rozmaganými malinami...to je tiež mňamka.. :slight_smile:

@lucky14 to mám obed a z toho som si ešte odobrala do kompótovej misky na olovrant... :slight_smile:

fuuu baby, akurát som odcičila prvých 20 minút..akurát oddychujem... mokrá som jak myš :P
25. feb 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby, inak som rozmýšľala... chcete vidieť fotky pred diétou a po???? za ten pol rok som sa aj trošku zmenila o 19 kg :D teraz keď sa na tie fotky pozerám ani nemôžem uveriť...jak keby som to vtedy ani nebola ja :(
25. feb 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lucky14 no moja aj ja v to verím, že keď bude slniečko, tak aj viac energie budeme mať :slight_smile:. No viem, lebo som si robila testík a bol negatívny :slight_smile:
25. feb 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dzantica ja som teraz tiez odcvicila. Ale len 15 minut, lebo mi zazvonil do toho telefon... dufam, ze este dnes vecer nieco zvladnem.
25. feb 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatkom ja zatiaľ len 20 minút... ale idem už pokračovať :slight_smile: ešte mi zostáva 70 minút.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzantica ja musim pockat az do vecera, lebo deti mi nedaju cvicit a ked pride manzel domov, bezim na anglictinu...
Zajtra uz do prace (10 dni som bola doma na ocerke) a cvicievat budem az vecer alebo zacasu rano.
25. feb 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatkom nooo tak to áno... koľko ti majú detičky???
25. feb 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 ja som po tom normalne jedla a aj tak sa mi vratela vaha nazat mna staci nieco ziest po 18 00 a uz je to na mne
25. feb 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja si nemyslim ze by som sa prejedala mam dost fizicky narocnu pracu a pri tom by som mala nieco spalit nie :slight_smile:
25. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivuska666 ja som len okomentovala to,čo si napísala ty.a to že si jedla ako divá..............čiže sama si to priznala,nie?
:wink:
25. feb 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnešné bielkoviny pohoda, už som zas vo svojej koži :grinning: už mám aj po večeri - trochu mozzarelly so cherry rajčinkami, mňam :slight_smile: teraz tu mám horúci zelený čaj, lebo som vonku trochu premrzla :unamused: pekný večer všetkým :slight_smile:
25. feb 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, ja mam za sebou uspesny skrobovy den. Na ranajky jablko a pomaranc, na obed som mala tri kopceky ryze a kapustovy salat (ale ta kapusta bola nejaka skysnuta, tak uvidim ci mi zle nebude) a na veceru som si uvarila zemiaky so sampinonmi a na to kecup :slight_smile:
Nielenze som rano bola prijemne prekvapena z vahy ze klesla, ale poriadne to bolo citit na rifliach, zrazu mi ostali nejake volne...doma som sa odvazila znova a aj po jedle tam ten ubytok bol vidiet, tak sa tesim.
No a este jeden prijemny zazitok - bola som v obchode a skusala som si skinny nohavice, jedny boli velkost 40, tie mi boli beznadejne velke a druhe boli neviemake cislo, ale ovela mensie ako tie prve a stale mieste boli velke :slight_smile: Teda dali by sa, ale opasok by som potrebovala a to sa mi uz dlho nestalo :slight_smile: Tak sa vytesujem z toho :slight_smile:
25. feb 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzx super, si hviezda :slight_smile: ja neviem, kedy naberiem odvahu ísť do obchodov a niečo si poskúšať, prípadne staršie veci... asi až na konci diéty, teda koncom toho tretieho mesiaca, lebo plánujem sa takto stravovať dlhšie... :slight_smile:
25. feb 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda tie fotečky : prvá z bratrancovej svadby : máj 2012 a druhá : jún 2012
25. feb 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klemberka mna obchody neinteresuju, ale mala som nejake zlavy do takka, tak som isla kuknut ci maju volaco, ale teda nic som si nevybrala. Ja neznasam nakupovanie :grinning:
25. feb 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tieto sú už po štyroch mesiacoch diéty (27.december 2012) = 67 kg
25. feb 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@dzantica úžasné výsledky,už dnes nebudem nič jesť,aj ja chcem tak pekne schudnúť :slight_smile: :slight_smile:
25. feb 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzx mňa už to tiež nejak prestalo baviť, v podstate, odkedy sa malý narodil, odvtedy nenakupujem sebe, ale iba jemu :grinning: ale dúfam, že keď už budem vo svojom cieli, že si konečne aj ja niečo pekné doprajem :slight_smile:
25. feb 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok