90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
25. feb 2013

@lucky14 no to som fakt šťastná, že sa usmievaš a že máš elán do diéty🙂. Tánička, ani si nevieš predstaviť, aká som šťastná, že mi je už lepšie, lebo fakt to bolo zlé.

cutty
25. feb 2013

@zuzu1104 Ani ja som sa tento mesiac velmi nepretrhla ale som stastna ze aj napriek tomu nieco zislo. Lenze co ked ja som isla z obrovskej vahy a som malicka mam len 164 cm. Takze este ma caka dlha cesta, ale vcera som znova skusala nejake veci zo skrine, ktore som na sebe roky nemala a boli mi dobreee 😀 Neviem ja si pripadam stale taka ista, keby nie cisla na vahe tak ani neverim ze tolko kg mam uz dole.

cutty
25. feb 2013

@zuzu1104 A nech ta uz nic neboli a je ti len lepsie a lepsie 😉

zuzu1104
25. feb 2013

@cutty Katuška, ale aj tak to je úspech, máš možno ešte dlhú cestu pred sebou, ale už si toho naozaj veľa zvládla🙂 a tie veci sú naozaj motivujúce, keď môžeš nosiť to, čo pred rokmi 🙂
Ďakujem za prianie, hádam to tak bude 🙂 Chcem mať veľa energie a cvičiť každý deň, lebo už len cvičenie ma môže zachrániť pred nadbytočnými pneumatikami 🙂
Teraz cez víkend som mala veľmi zlý, som jedla len to na čo som mala chuť a brucho s ami fakt nafúklo, tak to chcem ihneď zmeniť 🙂

kaciatkom
25. feb 2013

tak dievcata, dnes som to uplne pokaslala. Zjedla som okrem povoleneho: 2 kolace a 4 maslove zemlicky s nutelou. Mnam, ako som si pochutila. Ale teraz tie vycitky, co prisli ...

dzantica
25. feb 2013

môj dnešný obedík 🙂

kaciatkom
25. feb 2013

@dzantica mna caka zajtra ovocny den. Narobila si mi chutky. Budem sa tebou inspirovat.

lucky14
25. feb 2013

@kaciatkom daj si lahku veceru a ide sa dalej. 😀 Hned sa budes citit lepsie na dusicke. 😀

lucky14
25. feb 2013

Ahojte chudulky. Tak moj vitaminkovy den zatial 100%. Rano pohar dzusu na olovrant banan a na obed uhorkovy salat. Takze zatial sa drzim. Zajtra bielkoviny a nemam potuchu co varit. To je ta moja vecna dilema. Mozno si dam chlieb so syrom a k tomu salat a hotovka. 😉

lucky14
25. feb 2013

@dzantica nooooo. Krasne to vyzera. 😀 To mas na kolko porcii???

lucky14
25. feb 2013

@zuzu1104 Zuzka moja ja tiez akosi nemam elan cvicit. Zacnem a ide mi to skvele a potom hop...a znovu nic. Dufam ze ked uz konecne vykukne slniecko viac ako na par minut pride znov uaj chut do cvicenia a to ze sa leto blizi bude aj mne lahsie uveritelne. 😉 A ozaj ako vies ze nie si tehu ved si mala dosta Mko az o dva tyzdne ci??? 😉

lucky14
25. feb 2013

@ivka2903 jej to u vas muselo byt veselo ked si sa tolko smiala moja. To isto ta cokoladka. Proste Ti pohladkala srdiecko. S tou Nutelou si ma dostala. My ju ani doma nemame ale asi ju nabuduce kupi. Ze pazit mliekom.. to musi byt mnamka. 😉 Aky mas dnes dnik???

dzantica
25. feb 2013

@kaciatkom ja si toto robievam vždy na obed, keď mám ovocný deň... 🙂
Sem tam si spravím pre zmenu zapečené banány poliate rozmaganými malinami...to je tiež mňamka.. 🙂

@lucky14 to mám obed a z toho som si ešte odobrala do kompótovej misky na olovrant... 🙂

fuuu baby, akurát som odcičila prvých 20 minút..akurát oddychujem... mokrá som jak myš :P

dzantica
25. feb 2013

baby, inak som rozmýšľala... chcete vidieť fotky pred diétou a po???? za ten pol rok som sa aj trošku zmenila o 19 kg :D teraz keď sa na tie fotky pozerám ani nemôžem uveriť...jak keby som to vtedy ani nebola ja :(

zuzu1104
25. feb 2013

@lucky14 no moja aj ja v to verím, že keď bude slniečko, tak aj viac energie budeme mať 🙂. No viem, lebo som si robila testík a bol negatívny 🙂

kaciatkom
25. feb 2013

@dzantica ja som teraz tiez odcvicila. Ale len 15 minut, lebo mi zazvonil do toho telefon... dufam, ze este dnes vecer nieco zvladnem.

dzantica
25. feb 2013

@kaciatkom ja zatiaľ len 20 minút... ale idem už pokračovať 🙂 ešte mi zostáva 70 minút.. 😝

kaciatkom
25. feb 2013

@dzantica ja musim pockat az do vecera, lebo deti mi nedaju cvicit a ked pride manzel domov, bezim na anglictinu...
Zajtra uz do prace (10 dni som bola doma na ocerke) a cvicievat budem az vecer alebo zacasu rano.

dzantica
25. feb 2013

@kaciatkom nooo tak to áno... koľko ti majú detičky???

ivuska666
25. feb 2013

@adamko05 ja som po tom normalne jedla a aj tak sa mi vratela vaha nazat mna staci nieco ziest po 18 00 a uz je to na mne

ivuska666
25. feb 2013

@lucula73 ja si nemyslim ze by som sa prejedala mam dost fizicky narocnu pracu a pri tom by som mala nieco spalit nie 🙂

lucula73
25. feb 2013

@ivuska666 ja som len okomentovala to,čo si napísala ty.a to že si jedla ako divá..............čiže sama si to priznala,nie?
😉

klemberka
25. feb 2013

ahojte, dnešné bielkoviny pohoda, už som zas vo svojej koži 😀 už mám aj po večeri - trochu mozzarelly so cherry rajčinkami, mňam 🙂 teraz tu mám horúci zelený čaj, lebo som vonku trochu premrzla 😒 pekný večer všetkým 🙂

zuzx
25. feb 2013

Ahojte kocky, ja mam za sebou uspesny skrobovy den. Na ranajky jablko a pomaranc, na obed som mala tri kopceky ryze a kapustovy salat (ale ta kapusta bola nejaka skysnuta, tak uvidim ci mi zle nebude) a na veceru som si uvarila zemiaky so sampinonmi a na to kecup 🙂
Nielenze som rano bola prijemne prekvapena z vahy ze klesla, ale poriadne to bolo citit na rifliach, zrazu mi ostali nejake volne...doma som sa odvazila znova a aj po jedle tam ten ubytok bol vidiet, tak sa tesim.
No a este jeden prijemny zazitok - bola som v obchode a skusala som si skinny nohavice, jedny boli velkost 40, tie mi boli beznadejne velke a druhe boli neviemake cislo, ale ovela mensie ako tie prve a stale mieste boli velke 🙂 Teda dali by sa, ale opasok by som potrebovala a to sa mi uz dlho nestalo 🙂 Tak sa vytesujem z toho 🙂

klemberka
25. feb 2013

@zuzx super, si hviezda 🙂 ja neviem, kedy naberiem odvahu ísť do obchodov a niečo si poskúšať, prípadne staršie veci... asi až na konci diéty, teda koncom toho tretieho mesiaca, lebo plánujem sa takto stravovať dlhšie... 🙂

dzantica
25. feb 2013

Tak teda tie fotečky : prvá z bratrancovej svadby : máj 2012 a druhá : jún 2012

zuzx
25. feb 2013

@klemberka mna obchody neinteresuju, ale mala som nejake zlavy do takka, tak som isla kuknut ci maju volaco, ale teda nic som si nevybrala. Ja neznasam nakupovanie 😀

dzantica
25. feb 2013

a tieto sú už po štyroch mesiacoch diéty (27.december 2012) = 67 kg

lucula73
25. feb 2013

@dzantica úžasné výsledky,už dnes nebudem nič jesť,aj ja chcem tak pekne schudnúť 🙂 🙂

klemberka
25. feb 2013

@zuzx mňa už to tiež nejak prestalo baviť, v podstate, odkedy sa malý narodil, odvtedy nenakupujem sebe, ale iba jemu 😀 ale dúfam, že keď už budem vo svojom cieli, že si konečne aj ja niečo pekné doprajem 🙂