90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dzantica
26. feb 2013

@zuzanat ja tiež do tejto omáčky pridávam kečup..ešte trochu soli, korenia,bazalky a oregána..

Juuuj idem ja už pomaly začať variť..Dnes mám bielkovinový deň..idem si spraviť guláš..len taký s mäsom bez zemiakov..

dnika2
26. feb 2013

ja mam dnesskroby asi budu hralnolky pecene v trube

dzantica
26. feb 2013

@dnika2 mňam..tie si aj ja občas robievam na troške olivového oleja... Si mi chute narobila.. 🙂 niekedy na budúci týždeň si ich aj ja spravím..na tento týždeň už mám jedálniček..ale budúci budú isto 🙂

dnika2
26. feb 2013

@dzantica skus si kupit mc cain do truby su sice drahe ale su uzastne 😀

dzantica
26. feb 2013

@dnika2 väčšinou si domáce zemiaky predváram a potom také predvarené dávam piecť do trúby..ale niekedy vyskúšam aj tieto, čo si mi ty poradila.. 🙂

nikolka2
26. feb 2013

Dobry den ja som tu nova od zajtra zacinam s tou dietkou 😅 Mohla by som sa opytat ,,,alebo mohla by mi tu nejaka mamicka poslat presne co papate ,,,ja to mam , ale len tak objektivne na kazdy den ,,nezda sa mi kazdy den jest proste to iste co som si nasla na nete ...a este by som sa Vas chcela opytat ci ste vobec schudli 😉 Dakujem krasne ..tu som nieco citala o zeleze mam si ho pre istotu kupit ?

nikolka2
26. feb 2013

Este by som sa chcela opytat teraz ma napadlo ,,,ja mam strasne rada Chilli a mozes si to davat na jedlo ? 😀 sladkeho sa viem zrieknut , ale stiplaveho neviem neviem 🙂 Dakujem

dnika2
26. feb 2013

@dzantica aj ja som to tak robila ale prace je s tym nechc e sa mi skrabat 😀

dnika2
26. feb 2013

@nikolka2 jasne ze mozes chili ja som schudla po 1 mesici8kil chodim 4krat tyzdenne behavat a hravat squash samozrejme aj pohyb treba 😀 a napr na bielkoviny si mozes urobim nejaky salatik zosyrom alebomasko steak na skroby rizoto zeleninove alebopecene zemiakyhranolky placky zeleninove na uh cestoviny snejakou omackou pestom....na veceru ancomas chutvtedymozesco len cchesna uh veceru a na ovocie mozes aj zeleninku cize polievky atak 😀

nikolka2
26. feb 2013

@dnika2 Aha super Dakujem 🙂 ..este si to dnes poriadne nastudujem 😉 Ty si to vydrzala ? ja ked tak na to vejram tak sa mi zda , ze sa to dá vydrzat , ale ked tu citam niektore kocky pisu , ze je to tazke 😅
Wau 8 kila za mesiac je fakt super ,,,posnazim sa aj ja lebo sa uz necitim vobec dobre , ani vo vnútri seba a ani na vonok preto chcem uz konecne zacat a tak som sa odhodlala na tuto dietku snad pomoze ,,,beham aj ja ..clovek sa fajne vypotí 😉
Dakujem este raz za radu a tipy si zlata ..pekny den prajem 🙂

dnika2
26. feb 2013

@nikolka2 a skaje vahy ides?akolko merias?ja cchem dat do juna na 58kil

nikolka2
26. feb 2013

@dnika2 Vies co ked ti mam pravdu povedat doma vahu nemam ,totiz nikdy som ju nepotrebovala ,,az po 2 dietati som kojila 18 mesiacov a ja za ten cas som riadne pribrala ..vsetci do mna prudili , ze mam jest ked kojim a podobne mozno to poznas..ja namiesto chudnutia co mamicky pri kojení chudnu ja som brutal pribrala 😒 No , ale cca u mami som sa vazila a mala som 66, 67 😀 vysku mam 168 cm ..taky maly tuči som podla mojho muza 😀 Chcela by som po pravde ti poviem sa dostat na vahu 55 ,mala som vzdy 50 , ale uspokojím sa s 55 kilami 😀 😀 avsak ked to bude mozne no ,,,som pevne pripravena a dufam , ze to proste zmaknem ,,hlavne koli sebe 🙂 Ty si ako na tom ? uz dietujes a kolko ked sa smiem opytat ?

zoginka
26. feb 2013

Ahojte baby, tak dnes ovocie (hrozno , banany) brokolicova polievka a zeleninka na masle...zajtra prva voda, chcem sa opytat , rano ziadne ovocie len voda cely den ano ? A vsetke tu hovorite,ze druhy mesiac sa nejak moc nechudne, tak kedy potom, ked po 3 mesiacoch, mate take ubytky? V prvy a treti mesiac sa chudne ? Drzte sa a drzte mi zajtra palce nech to zvlaadnem 😉 , bude to boj lebo rano zacinam v praci o 6, bude to dlhy den 😖

zujka2
26. feb 2013

@zoginka áno len voda. držím ti palce. prvý mesiac sa najviac chudne a potom menej 🙂

klemberka
26. feb 2013

@zoginka drž sa, určite to dáš!!! potom sa nezabudni pochváliť s výsledkami! 😉 a keby už išiel na teba moc hlad, sprav si teplý čajík, najlepšie s medom a citrónom, to dobre oklame žalúdok 🙂

kaciatkom
26. feb 2013

Ahojte dievcata.
Dnes som sa celkom fajn drzala. Mam ovocny den. Prave papam ananas. Dufam, ze to dnes pekne vydrzim

zuzu1104
26. feb 2013

Ahojte žienky, tak dnes opäť na 100%, škrobový deň za nami a zajtra bude fajne UH, 🙂 teším sa. Urobím si rezanky s makom a večer asi palacinky s lekvárom a čokoládou 🙂
Dnes som aj pol hodinky odcvičila, tak sa cítim výborne 🙂

adamko05
26. feb 2013

ahojte..ja dnes škroby, dopadli fajn... ráno presnidávka, obed tie placky (trošku som si ich presolila, ale inak boli mnam)... k tomu zeleninka a teraz na večeru som si upiekla zemiaky s cesnakom a k tomu paprika... 😝 😝 😝
na zajtrajšie UH som si udusila práve špenát a ešte pojdem vyvariť cestoviny ... je to dost fuška urobiť aj jednoduché jedlo v tej rozbombardovanej kuchyni 😀
a zajtra možno pôjdem s kamoškou na kafe, tak večera bude možno aj tiramisu, alebo pizza.... uvidím ešte...

dnes som cvičila troška iba doma, slniečko ma doobeda dobilo energiou, ale nejaká som zas bola poobede ovalená... zajtra dám isto posilku, aj keby ma tam mali dotiahnuť 😀 😀 😀

dnika2
26. feb 2013

@nikolka2 ty si tuci?jam 76-77 ato som uz 7kilschudlaamam vysku ako ty 😀

zujka2
26. feb 2013

@zuzu1104 Zuzi, fajne. ja dnes bielkovina oki a stále sa neviem dokopať k joge 😀 no nič idem na to, si ma inšpirovala!

zuzx
26. feb 2013

Ahojte baby, mam za sebou UH den, v podstate uspesne, az na maly prehresok v podobe trosku cestovin s masom a syrom na veceru, ale fakt len par lyzic a v podstate v UH den sa moze cokolvek, tak neriesim 😀 Strasne dobre to vyzeralo, tak som neodolala, no nebolo to take chutne 😀
Boli sme u svokry, ta mi hned medzi dverami povedala ze som nejak aj pochudla v tvari, tak ma to potesilo. Vcera som sa vecer pytala manzela ci som nepochudla trochu a on mi povedal ze nemam z coho chudnut a ze si nevsimol, lebo ze on si vsima moje prednosti len 😀 Tak som ho dnes zdzubala ze jeho amma si vsimla a on nie 😀
Ale citim riadne na rifliach ako mi ostali volne ze cosi islo dolu.

A dnes ma poriadne naplo z kavy, prvy raz v zivote, ale tak ak sa to podarilo, tak jedine v piatok-sobotu a to je este skoro na takyto priznak, nie? 🙂

zuzu1104
26. feb 2013

@zujka2 Zuzka, tak to je paráda, že som ťa nakopla 🙂 a čo cvičíš 5 Tibeťanov? Alebo nejaké iné cviky?

cutty
26. feb 2013

Ahojte tak aky ste mali den? Ja som mala skrobovy den, dopadol celkom fajn, obed zemiacky, vecera ryza 😀 A doobeda som si dala aj milka tender ten kolacik 😒 Neodolala som. Vypila som liter caju a liter vody a teraz pijem teraflu lebo som zase choraaa ☹ Zajtra UH, pravdepodobne cestoviny s makom budu 😉

nikolka2
26. feb 2013

@dnika2 To ako mne on hovorí 😉 ja som si vedoma , ze to neni zle ako on vravi 🙄 To su chlapi , hlavne , ze on je dokonaly 😀 ja som zvedava ci to dokazem sakra budem sa velmi snazit 😉

zuzu1104
26. feb 2013

@cutty Katka, skoré uzdravenie prajem.
Aj ja budem mať zajtra cestoviny s makom 🙂

dnika2
26. feb 2013

@nikolka2 no jasom sa1mesiac sanzila tento druhy si ajdaco zobkam popri cez den ale vaha stoji nestupa spon ze to no ja mam dakedy dni ze super adakedy na prd hlavne ze sa hybem teda aspon na jar konecne slniecko a sup von behavat a anie na pase 🙄

dnika2
26. feb 2013

@cutty ahoj jasommalana obed pecene hranolky vecera rizotozeleninove medzity posilka a squash no aja som dneszozrala balik lieskovcov v hporekj coko este a1pizza kolaciktakzenejdem na 100pro ale mozno som to ajs dnes spalila 😀

zuzx
27. feb 2013

Krasne dobre rano dievcata 🙂
Dnes som to dotiahla k poslednemu dnu svojej diety, straaasne sa tesim 🙂 Mam dnes ovocie a zajtra posledna voda a mam to za sebou 🙂 🙂 🙂

Teraz ako sa oteplilo, tak som znovu vytiahla svoj krasny biely zimny kabat, ked som ho obliekala v novembri, tak mi bolo do placu, nemohla som ho zapnut poriadne, citila som a v nom ako taka jaternica. A dnes ho zapnem s prehladom, este aj hrubsi sveter by som pod to dala 🙂 Hrozne sa z toho vytesujem 🙂

Zelam vam pekny den a vela pevnej vole 🙂

klemberka
27. feb 2013

Dobré ránko kočky, včerajšie škroby som zvládla bez prehreškov, dnešok teda UH, akurát som doraňajkovala taký menší ovocný šalátik - 1 kivi a trošku jahôd, na obed ešte neviem, pôjdeme preč, tak na obed ani nebudem doma, možno si dám len niečo zajazdy, možno pôjdeme na pizzu, netuším... Pôjdem robiť makovo-jablkový nákyp, tak to si dám zrejme na večeru, len musím ho spraviť ešte predým, než vyrazíme, neskôr sa mi asi s tým nebude chcieť prplať... Krásny deň, vám všetkým a veľa pevnej vôle!!! 😉

nikolka2
27. feb 2013

@dnika2 Ahoj no moj 1 den dneska vyzera v celku dobre ,,rano som zjedla dva grepy 😀 este doteraz citim tu horku chut v ustach no a teraz som si dala zeleninovy salat s rybou a ten vyvar ..idem podla toho co mam napisane na celej chladnicke 😀 ..vcera sa muz smial , ze som to vycapila na celu chladnicku polepila ju celu a este velky napis Nezrat !!! som si nemohla odpustit 😅 Na to som muzovi povedala ..som zvedava ci mi o 3 mesiace este tucniak budes hovorit ty frajer 🙄 A este som ho podpihla , ze by mohol aj on sa pozriet na svoje pivne brusko 😀 😀 No a k pohybu dnes nebeham ,,pratam snad aj to pomoze ...aaaaa este som sa ta chcela opytat ..na ten zajtra den co je zeleninovy - strukovinový ..to co si mam urobit ..mam napisane ,,sososovica , hrach , zemiaky , ryza ,,mozem salat , to len tak povarit jednu stukovinu zjest ? 😀 😀 ....aaaa este jedna vec ,,nechcem tu vyzniet ako alkoholik , ale mam rada biele suche vino ,,,mozem si dat pohar dva s vodou zriedene ? 😅 😅 teraz uz vyzeram ako alkoholik hahaha ,,prajem pekny den a diky 😉