90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dzantica
12. mar 2013

@lucky14 Ja som si na to akosi už zvykla..Aj keď som veľa porušovala a váha stála, alebo išla hore tak vždy som sa ten pondelok odvážila,aby som mala prehľad..A keď som vtedy videla plus tie 2 kg odvtedy idem zase naplno a za týždeň minimálne to kilo mám dole..Som zvedavá na štvrtok o koľko cm budú rozdiely od poslednej vody..Len ma štve, že teraz nebudem 3 týždne cvičiť na trenažéri..Otcovej sestry muž robí na kamióne a teraz je doma..Tak nechcem otravovať a cvičiť tam, keď je teraz doma..Tak som sa pustila do tej Jillian a od nedele každý deň doma poctivo cvičím podľa nej..Svalovicu mám riadnu na stehnách a na rukách..Ale to prejde po takom týždni cvičenia..

zuzx
12. mar 2013

Ahojte dievcata, tak sa len ozyvam nech viete ze zijem. Relativne sa drzim, vcera som sa konecne dokopala k cviceniu, dnes nemozem z postele vstat 😀 Vsetko ma boliiiiii 😀
Mala som mat zajtra ovocny den, ale dala som si ho dnes, lebo od zajtra idem na skolenie a bolo by dost blbe keby som si tam namiesto obeda vytiahla banany a jablka a ostatni pojdu do jedalne... Ovocny den som zvladla, akurat ma kolega zlanaril na obed, ale dala som si zeleninovy vyvar a vyprazane sampinony s kopou zeleniny. Tie sampinony boli uplne mini a bolo ich asi 5 ks, takze nic hrozne sa nestalo. A v ramci pokracovacky myslim ze ok.

zuzanat
12. mar 2013

ahojte, ja dnes ovocny den zatial uspesne, verim, ze to uz aj vydrzim! Zajtra idem rano na 6h do prace, co som nebola uz niekolko rokov, tak neviem co s obedom, asi si nachystam len zeleninovy salat a vajicko. aj ked teda som chcela maso co mame z nedele este, robila som si nan zalusk, vyzera vyborne a ja som ani neochutnala 😖 ale nemam si to kde ohriat. caka ma par hektickych dni, dostala som super ponuku, ktora sa neodmieta, velmi sa na to tesim 😵 Dufam, ze to dobre dopadne! V pondelok mam ist dokonca na dva dni mimo domu, tak to bude so stravovanim trosku problem.
Dnes som cvicila len u sestry na orbitreku 20min, ale tak lepsie ako nic 🙂

@dzantica ja som vcera pozerala tie extremne premeny prvy krat so slzami v ociach, uzasna zena! neskutocne co dokazala a vyzerala nadherne 🙂 Ja som vcera pocas reklam robila sklapacky na gauci, ma ten krasavec trener motivoval 😀
Svalovica rychlo prejde, hlavne si nedavaj pauzu. Ked som zacala cvicit Jillian mala som dva -tri dni taku svalovicu, ze som ledva presla po schodoch, ale potom to preslo.

dzantica
12. mar 2013

@zuzanat no ja sa cítim teraz podobne..izbu mám na poschodí a WC, kúpeľňa, kuchyňa, všetky ostatné miestnosti máme dole..tak som nútená stále po tých schodoch chodiť, keďže väčšinu dňa som v izbe, aj keď cvičím..keď samozrejme nemám dole nejakú robotu..Jillian mám už aj dnes odcvičené, ešte si akurát dávam cviky na brucho a nohy..aj keď s ťažkosťou, ale zvládam..žiadna svalovica ma nepoloží 😀 skôr ma ráno položí to skoré vstávanie.. o 5tej vstávam, idem so starkou po doktoroch..
Tá žena v premene vyzerala ozaj nádherne..tiež som mala slzy v očiach..je neskutočné čo dokázala..takto by to malo vyzerať, keď niekto niečo ozaj chce..musí pre to robiť všetko a mať ozaj pevnú vôľu..stala sa z nej krásna žena, minimálne o 15 rokov vyzerala mladšie..ja som si to musela ráno pozrieť ešte raz, keď bola repríza..neskutočne ma to chytilo za srdce..úžasná premena..

dnika2
12. mar 2013

no ako baby mne uz oblecenie velke je 😀

sisab
12. mar 2013

@dnika2 to sme presne riesili par dni dozadu s babami, ze zhaname sponzora na novy satnik 😀
tak moja voda dneska v pohode, asi 4x kava, 2x caj a inak vodicka. Ale aby som nezavadzala, ta kava 3x s mliekom, ako vzdy 😀 a este na dorazenie som si dala jillian level 2 - bolo to prvykrat a spotila som sa ako kon, super 😀 tak rano sa ozvem 😉
A na zajtra mam brutalne zapekane maso so syrom (ved je to jedna skupina 😀) a k tomu duseny listovy spenat, juuj, uz nech je zajtra.

sisab
12. mar 2013

@zuzanat
@dzantica extremne premeny som pozerala aj ja, uzasne to bolo

dnika2
12. mar 2013

@sisab super 😀 ja ma priatela ten ma sponzoruje novym satnikom 😀 este ze ho mam 🙂 ...

sisab
13. mar 2013

Dobre rano dievcata, tak hlasim aktualny status pod druhej vode, celkovy ubytok 11,3kg 😀 😀, oba mesiace ubytok ten isty - 5,7+5,6 kg Miery neviem, kedze som sa na zaciatku neodmerala.
som sa v noci o pol tretej zobudila na to, ze som hladna 😀
Zelam vam krasny den 😉

dnika2
13. mar 2013

@sisab po druhej vode 5kil dole? 😲 😲 😲 to ako?ja len kilo skoro kazda baba nechudne cez 2 z akej vahy ideS?

sisab
13. mar 2013

@dnika2 vyse 90 ☹ takze podla mna preto..., uvidime, ako dalsi mesiac...

sisab
13. mar 2013

@dnika2 a myslim, ze aj @dzantica mala take vacsie ubytky 🙂 inak, keby som ja v druhom mesiaci dala dole len 2kg, neviem, si predstavit, ze by som vydrzala dalej. Klobuk dolu babenky... 😵

dnika2
13. mar 2013

@sisab aha to preto zrejme ja mam momentalne 75,5 mam 3mesiac uz som zvedava kolko pojde dole dufam aspon 3kila no cchemd at dole este aspon 10-15kil

sisab
13. mar 2013

@dnika2 no ved hej, to je urcite preto. ako budes potom pokracovat? ja uvazujem, ze po 90dnoch neprestanem a budem pokracovat...

dnika2
13. mar 2013

@sisab ja budem pokracovat asi dalej takto uvidim kolko zide po 3mesiaci ak len kilo a menej tak asi budem jest5krat denne a zdravo chapes trosku ryze losos zeleninka ovocie zelenina ovsene vlocky biely jogurt tvaroh cotage a tak vies proste aby som chudla 😀

sisab
13. mar 2013

@dnika2 no jasne, ved uvidime, fuu, este keby som sa donutila cvicit kazdy den...

lucky14
13. mar 2013

@sisab ahojky. Blahozelam. Fantasticky vysledok. Zasluzis si vidiet take krasne cisielko ved sa skvele drzis a skoro vobec neporusujes. To mas za odmenu. 😀

dnika2
13. mar 2013

@sisab kazdy den sa nema cvicit idel je 3-4krat do tyzdna svaly potrebuju regeneraciu aj ked cchem chodit behavat na jar kazdy den ale asi to obmedzim radsej na 4krat do tyzdna 😀

sisab
13. mar 2013

@lucky14 dakujem, len ciel je este daleko, ale ovela blizsie ako pred 2mesiacmi 🙂
@dnika2 no to si ma teda potesila, tak dneska oddychujem 😀

sisab
13. mar 2013

@lucky14 a ty si ako zvladla vodu? ako teraz dalej pokracujes?

dzantica
13. mar 2013

@sisab @dnika2 hej hej baby máte pravdu..začínala som na 83 kg..po druhej vode som mala dole 4 kg a po prvej až 7 kg..ale dnes som zo seba trošku sklamaná..neodolala som a dala som si do kávy a ešte aj ku káve zmrzlinu..a priateľovi som raz odhrýzla z pečenej klobásy 😀 ja som proste musela..už mi to chýbalo, niečo čo nemôžem..a teraz mi je super a pokračujem spokojne ďalej v ovocnom dni a psychicky sa pripravujem na zajtrajšiu vodu a vymýšľam si čo budem zajtra robiť, aby mi rýchlejšie ubehol deň.. 🙂 asi upracem starkej izbu, poprevliekam jej periny a taaak..to ma na nejaký čas zabaví..

lucky14
13. mar 2013

@sisab presne presne presne ..... si o viac ako 11kil blizsie k cielu!!!! Parada!!! 😀 Tak vodu som dala na 100% a odvtedy idem super ale zase dnes je len streda a vodu som mala v pondelok. Ale chutky mam priznam sa. Co uz so mnou ja viem u mna je to kazdodenny boj. Ale dobra sprava je ze uz ma zacinaju ludia na ulici zastavovat s otazkou co robim ked tak chudnem. Co je samozrejme prijemne pocut. Takze idem dalej az do ciela .... 😀 😀 😀

lucky14
13. mar 2013

@dzantica najlepsie je mat plan a cas pojde ako divy. A este mozes aj okna k Velkej Noci poumyvat a den Ti ubehne jedna radost. 😉

dzantica
13. mar 2013

@lucky14 dobrý nápad 🙂 v mojej izbe som okno umyvala minulý týždeň..zajtra môžem starkej..v jej izbe strávim pol dňa a potom si pôjdem zacvičiť Jillian a ostatné cviky a pozrieť telku..zajtra to bude moja siedma voda, ale zakaždým je to ako prvýkrát s obavami ako to zvládnem a či to vôbec zvládnem..ale musím 🙂 ešte mi chýba 7 kg do cieľa.. Ty chceš dať ešte koľko kg dole? Super, že sa ti tak darí..len tak ďalej.. 🙂

lucky14
13. mar 2013

@dzantica Ty si uz profesionalka v 90DD takze vodu znovu das s prehladom. 😀 Ja by som chcela este dat dolu 14kil ale zase neviem ci je to realne tolko som naposledy vazila ked som mala 18rokov a to som tvrdo dietovala....presnejsie skoro hladovala. Ale ked budem vazit pod 70kg uz som v normalnom BMI tak kazde dalsie kilo bude bonus. 😀

sisab
13. mar 2013

@lucky14 no idem si ja vyratat, ake by som mala mat BMI 🙂

adamko05
13. mar 2013

ahojte
včera som Vás nestihla.. len som zbebežne prečítala...
včerajšie UH v pohode... síce som si čokoládky kúsok odlomila hned poobede, ale nemala som večer...
a dnes vitamíny... v podstate skoro OK, teraz sa mi rozvidnelo, že som mala pásik čokoládky (dia), lebo došli moje dni a nejak som musela doobeda odlomiť...
inak som mala doobeda oriešky so sušenými slivkami, na obed kelovú polievku, na olovrant hodinu a pol v posilnovni a teraz som dotalčila zapečenú kapustu
na zajtra som si už vybrala z mrazáka hotové kuracie masko a len som si udusila zeleninu - mrkvu, cuketu ... snád to bude spolu jedlé....

adamko05
13. mar 2013

@sisab supeeeeeeeeeer

adamko05
13. mar 2013

@zuzanat tak čo, ako sa ti vstávalo? 😀 😀

sisab
13. mar 2013

no des 😝 s tym BMI 😝
@lucky14 ako si si teraz upravila stravovanie, vynechavas ovocny den? ci som to nejak domotala?