90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dnika2
14. mar 2013

@dzantica nemas foto pred a teraz? 😉

dzantica
14. mar 2013

@dnika2 teraz ako 61 kilová nemám, nefotila som sa už od decembra..ale hádam v sobotu sa pofotíme s drahým, bo budeme oslavovať naše 6te výročie, čo sme spolu..ale ak chceš, už som sem raz dávala fotky pred a fotky z decembra..nájdeš to tu na tomto fóre na strane 1379.

lucky14
14. mar 2013

@dzantica uzasne vysledky!!! Tlieskam!!!! Ide Ti to super!!! 😀

dzantica
14. mar 2013

@lucky14 Ďakujem.. Už len dnešný deň nejak dobojovať a bude to fajn..Z upratovania nakoniec nič nebolo, lebo som prišla domov až o nejakej 12tej a potom sa mi už nechcelo s tým začínať..Idem si teraz zacvičiť Jill a ostatné a pôjdem potom pred telku..Vybrala som si z mrazničky kuracie prsia na zajtrajší obed,tak si ich pôjdem večer nakrájať a dať do marinády, nech to cez noc odstojí v chladničke..A zajtra si to len opečiem na panvici a zjem so zeleninkou..jooooj už sa teším 🙂 ale zatiaľ zvládam celkom fajn deň na vode.. Ani kávu som ešte nemala.. Ty máš dnes aký deň?

lucky14
14. mar 2013

@dzantica skvele zvladas dnesny den. 😀 No ja som mala dnes povodne mat vitaminy lebo sa snazim jeden UH den v tyzdni vynechat ale zial od sameho rana mi po rozume chodi ze mam naladu upiect babovku s nutelou a lieskovymi orieskami tak som si dala UH. Na obed som mala rajcinovu polievku k tomu grahamovy rozok a na veceru budem mat tu babovku. Vitaminky zajtra. 😀 Asi mi dnes tato zima navodila taku chut na sladke. 😉 Este ze mam vyhovorku!!! 😀 😀 😀

dzantica
14. mar 2013

No dnes je ozaj zima..Ja som včera našla recept na nete na cuketový slaný koláč..tak mne ten chodí už od včera po rozume, vyzeral mňamkovo..ale to asi až po diéte vyskúšam spraviť,bo tam ide všeličo možné (múka špaldová celozrnná, syr, šunka, vajcia)..takže sa to nedá teraz ani prispôsobiť diéte..nevadí..vydržím..a aj tá tvoja bábovka s nutelou a lieskovcami musí byť úžasná..milujem takéto kombinácie.. 🙂

lucky14
15. mar 2013

@dzantica ahojky. No tak u mna vcera vecer cele zle!!! Zrava nemoc ma chytila. Tieto UH dni ma vzdy tak nastartuju ze nemam konca kraja s jedlom. A vecer si predstav som este aj piekla slane pecivko z listkoveho cesta a okrem babovky som aj to mala a aj dva pohare cerveneho vinka vypila. Super atmosfera s mm pred telkou....zial to nemalo nic spolocne s dietou!!!! 😠 Tak ale Ty si vcera super zvladla. Inak nevazila si sa nahodou??? LEn tak pre zaujimavost aky je rozdiel pred a po vode. Prajem krasny den a uzi si dnes jedlo! 🙂

dzantica
15. mar 2013

@lucky14 Ahoj..Nevadí, dnes pokračuješ opäť na 100%..niekedy to dobre padne, keď si dopraješ niečo aj naviac.. 🙂 Ja som tiež včera kúpila v tescu lístkové cestá, zajtra niečo z toho vymyslím a tiež určite neodolám a o to viac, keď máme s Miňom 6.výročie, čo sme spolu..takže s prehreškami už počítam, len dúfam že sa budem aspoň krotiť 😀 Vážila som sa aj dnes ráno zo zvedavosti a mám tak isto ako aj včera ráno, teda 61 kg..Zvládla som to včera, síce nervózna čo som bola potom večer už taká hladná,že zúfalstvo..tak som išla už o 9tej večer spať..Na dnešné raňajky som si včera kúpila strapec zeleného hrozna, že odmena za vodný deň, haha :D inak si ho bežne nekupujem, lebo tá cena je na zaplakanie..a už sa tešíííííím na obed 🙂 idem si zacvičiť Jillian nech mi rýchlejšie ubehne čas.. 🙂

lucky14
15. mar 2013

@dzantica vies co je super. Ze to ze si mala aj vcera aj dnes rovnaku vahu znaci ze Ti telo nezadrziava zbytocne vodu. Takze to je super sprava. Lebo u mna je rozdiel niekedy aj 1-1,5kg pred a po vode ale zial o par dni na to sa mi kila znovu vratia lebo som sa len odvodnila. Jej tak vy mate vyrocie!!!! Gratulujem a uzite si to!!!! Bez vycitiek!!!! 😀

sisab
15. mar 2013

@dzantica
@lucky14 ahojte, ja som si to s tym vikendom vymyslela podla tvojej rady. tento cyklus som preskocila UH den a dnes mam vitaminy a zajtra bielkoviny. co znamena, ze si dam gulasik bez zemiakov a syr s olivami zajtra, tesivaaaa 😀
a buduci cyklus si dam asi 2x vitaminy,aby som celych 90dni neskratila na 89...no len este vymyslim, co budem tie 2dni jest, dnes som mala brokolicu a uz mi nechuti... 😕
netrap sa s prehreskom, ja som mala vcera skroby a veru som si supla 1stlpcek horkej cokolady, ked mam vynechane UH 🙂

lucky14
15. mar 2013

@sisab jej tak si zajtra mozes uzit papnicko. Inak nemusis si dat dva dni vitaminy kludne si mozes dat extra bielkoviny. Jedna kocka krasne chudne s 90DD a uplne vynechava vitaminove dni a kruti len 3 dni. A kila idu dolu skvele. Takze si myslim ze ak nemas chut na 2dni vitaminov ved si poriznajme kto by aj v takomto pocasi na to chut mal dal si dva bielkovinove. 😉 Ved z bielkovin sa super chudne. 🙂

dzantica
15. mar 2013

@lucky14 Ďakujeme..No zajtra 16.3. to bude už 6 rokov, čo sme spolu..Chcela som,že sa pôjdeme niekam von prejsť,ale nejak sa mi už nechce do tej zimy čo je vonku..Uvidíme ešte ako bude zajtra..No vyzerá to tak, že sa mi moc vody v tele nedrží..a to som včera vypila cca 3 litre vody ( 2L fľaša minerálky a 1L prevarená voda)...a dnes som už zase neodolala a dala som si do kávy a aj ku káve zmrzlinu ☹ hrozné to je so mnou..ale už nemám v mrazničke a radšej už ani v najbližšej dobe nekúpim, nech ma zbytočne neláka.. 🙂 inak som sa celkom držala do teraz 🙂

@sisab Ahoj. Guláš si dáš na obed a olivy so syrom na večeru? Len preto sa pýtam, lebo ja to od začiatku diéty dodržujem tak, že v bielkovinový a škrobový deň čo mám na obed, tak to isté mám aj na večeru, ale v polovičnej porcii..nekombinujem viac bielkovín v jeden deň..

lucky14
15. mar 2013

@dzantica naozaj nekombinujes a davas si len polovicne porcie??? Obdivujem Ta! To u mna nehrozi. Ja som vecer vzdy tak hladna ze zozerem viac ako len polovicnu porciu. 😠 ... inak mat Tvojich krasnych 61kg tiez si ziadnu zmrzlinu ani maly prehresok nevycitam. 🙂

dzantica
15. mar 2013

@lucky14 fakt..prisahám..od začiatku diéty som ani jeden jediný raz nemala niečo iné ako to čo som mala na obed..(keď nerátam prehrešky)..ale vždy som si hneď uvarila viac a rozdelila na dva taniere..jeden na obed (to viac) a jeden na večeru (menej, ale niekedy keď som to neodhadla a uvarila som viac, tak som si dala aj rovnakú porciu na večeru ako na obed,ale to málokedy)..ale v bielkovinový deň a v škrobový som nikdy viac bielkovín, alebo škrobov v jeden deň nekombinovala..riadila som sa tou knihou 90DD a tam bolo písané, že nekombinujte rôzne druhy bielkovín (mäso s mliečnymi výrobkami, mäso s vajcami, vajcia s mliečnymi výrobkami) a na večeru jedzte rovnaké jedlo ako na obed, ale bez vývaru. Ak ste na obed mali mäso, musíte ho jesť aj na večeru, to platí aj pre iné vybrané potraviny..Takže ja som sa od začiatku riadila podľa tohoto..a tak isto aj keď mám v škrobový deň na obed napr. zeleninové rizoto, tak ho mám aj na večeru..

lucky14
15. mar 2013

@dzantica si dobra!!!! Preto mas take skvele vysledky. Klobuk dolu!!! 😀 No ja maso ryby nejem vobec a vajcia len raz za rok takze s tym problem neni ale porcie si isto davam na veceru vacsie ako by som mala. Ale zase niekedy cez skoroby si urobim zemiaky na obed a ryzu na veceru. Ale ja sa polepsiiiiiim. To si hovorim stale!!!! 😀

dzantica
15. mar 2013

@lucky14 určite niečo na tom pravdy bude, že asi preto mi idú tie kilá aj rýchlejšie dole, lebo nekombinujem tie bielkoviny a škroby..neviem..ale možno aj kvôli tomu.. A snažím sa to každé bielkoviny obmieňať (br.mäso, kuracie, vajcia, syr)..najviac mi chýbajú také jedlá ako puding, krupičná kaša, a len tak vypiť mlieko, alebo z lístkového cesta mám rada takú pizza roládu so šunkou a so syrom..ale ja si to všetko po diéte vynahradím 😀
Ako dnes zvládaš vitamínky?

sisab
15. mar 2013

@dzantica no tak nejak si to podelim alebo si ten syr odpustim a dam si nejake maso,obvykle sa snazim dodrziavat ale niekedy sa mi neda.napr vcera na obed som mala zemiaky so spenatom a na veceru zemiaky bez spenatu.obvykle cez bielkoviny na obed maso a na veceru mliecny vyrobok...mohla by som byt aj disciplinovanejsia,co uz...

sisab
15. mar 2013

@lucky14 a tie polovicne porcie nedodrziavam vzdy ale snazim sa cca dodrzat gramaz alebo kusy napr zemiaky na veceru max 2ks ryza 112gramov obed plus vecera...

adamko05
15. mar 2013

ahojte
hurááááááááááá piatoooooooooooook
dietka ako tak.. dnes po obede zas hryzka čokolády, už druhý den po sebe 😠 😠 ... ale neberiem to tragicky, prejdu moje dni a budem hádam za vodou
dnes škroby.. na obed som mala zemiaky s karfiolom a teraz sa peču zemiaky s cesnakom...
zajtra neviem.. uvidím, mali byť bryndzové, ale svedomie mi to nejak nedovoluje.... 😀 .... tak asi pizza a rajčinová polievka
a dnes som zacvičila aj v posilke... dala som si celkom "do tela"... v robote ma vytočili, musela som sa to niekde vytrieskať 😠 😠 😀 😀
podarilo sa mi 3krát posilka, bud. týžden to vidím iba na pondelok, 4 dni máme v robote "perno" :(..

ja bielkoviny zvyčajne sa snažím to isté... ale stalo sa, že som nemohla večer maso už ani vidieť (to je problém, iba ked sa rozhodnem pre maso)... a škroby sa podľa mna miešať môžu... tak ja si aj miešam 😉

milvasik
15. mar 2013

Prosim vas dievcence, som tu nova a rada by som konecne nieco so sebou zacala robit. Je tu toho popisaneho vela, ale asi by som studovala dlho, naaahodou nemate niektora nejaky tahacik k tejto diete? Viem priblizne ako funguje, ze sa striedaju rozne dni, ale nejaky zlepsovak ako vsetko vydrzat, popripade nejaky receptik. No a hlavne, funguje to? Ja som nikdy dietu nedrzala, ale tuto zimu som akosi nabrala, mala som vela prace a vsetko som zajedala sladkostami. Ja som inac taka hruska postava, hore stihlunka a zadok a tehna-ach jaj a potrebujem do leta riadne zhodit na nohach hlavne, lebo robim modne navrharstvo a sama si aj modelku robim, tak tymto sa snad prinutim.Dakujem za kazducku radu.

sisab
16. mar 2013

ahojte dievcata, prajem vam krasnu slnecnu sobotu 🙂 prave som docvicila jillian, spotila som sa kvalitne 😀 zaujimave, ze pri leveli 1 som sa tak nepotila.

@milvasik pozri tuto stranku http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php... tam je vsetko 🙂 a recepty najdes tu http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21
vela stastia 🙂 a este 1vec, v 98% tento sposob stravovania na chudnutie funguje 😉

mariannaz
16. mar 2013

Môže sa jesť na raňajky namiesto ovocia detská výživa?

mariannaz
16. mar 2013

@milvasik Aj ja mám presne ten typ postavy ako ty a nabrala som cez zimu na stehnách a zadku 😠
Ja som tú dietu už držala a schudla som vtedy 18kg, ale išlo mi to vtedy rýchlejšie, lebo čím viac kíl máš, tak to ide rýchlejšie a mala som vtedy 100kg a teraz už mi to ide pomalšie ale nejak musím vydržať, lebo doraz leto tu a mne všetky nohavice napráskané ☹

milvasik
16. mar 2013

Juuuj, dakujem za link a mariannaz nooo tak 100kg to je fakt dost, to ja mam 58, ale potrebujem sa dostat na povodnych 50, lebo potrebujem na fotkach chudulinke lytka aj stehna, tak snad to nebude az take tazke, ale hlavne chcem sa naucit disciplinovanosti a istym navykom.

adamko05
16. mar 2013

ahojte
nejak tu viazne reč 😕 ?
moji večerajú kuriatko, ryžu... tak som zdrhla 😀
dnes UH, šak v podstate všetko OK, až na to, že som večerala až 4 buchty... neboli síce veľké... ale mohla som sa krotiť 😝 ... ale také mnamky čerstvé, poobede som robila.... a teda aj čokina dnes bola... no dnes teda som prijala kalorii... nevadí, zajtra hádam dám 100% vitamíny... a od pondelka na ostro... neviem, ako si budem stíhať variť, chystať... snáď zásoby z mrazáka budú stačiť... inak to poistím ovocím - presnidávkou 😉
sme boli vonku sa prejst, fuuu, zimaaaa... uplne lezie pod kožu
a nejak začínam sopliť, som len asi 25 min. pocvičila doma... nevadí, nie každý den je "nedeľa"
@dzantica gratulka k výročiu
a ozaj, ešte aj šampus MM načal... takže klinec do "kravy" UH dníka 🙂

adamko05
16. mar 2013

@mariannaz môžeš výživu... ja si dávam 😉

adamko05
16. mar 2013

uvažujem, čo zajtra, doobeda nejaká sušená slivka, vlašský orech... a obed neviem, či polievka, alebo si opečiem karfiol... tak prudko na kusku masla.... pokrenený... vyborný je taký... alebo či siahnem po kapuste.... no uvidím, ako sa do rána vyspím 😉

mariannaz
16. mar 2013

tak to som rada, lebouž ovocie mi ráno nejak nechutí, tak si dávam radšej vyživku 🙂

mariannaz
16. mar 2013

Zajtra nedeľa a ja budem s manželo obedovať rezance s makom 😀 sranda
Dobre, že aj on sa dal so mnou na dietu, navaríme len deťom a babke 🙂

adamko05
16. mar 2013

@mariannaz tak to s manželom vám to musí isť pekne od ruky.... koľko už idete dietkou spolu?