90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
24. mar 2013

inak, 5krát jesť, mne to časovo nevychádza..... a presne, v práci môžem mať obed v rozmedzí iba medzi 12 a 13.... inokedy si veľmi vyjedať dovoliť nemôžem... 😝

papa

zoginka
24. mar 2013

@sisab No vo stvrtok mam 2 vodu, po prvej som zhodila nieco cez 5 kg, teraz len cca 2 kg, :( neviem preco, teraz ku koncu som trosku zacala porusovat musim sa priznat, lebo oslava-alko a pod. no chcela by som dat dole este takych 5 kg., len nechapem co som stale hladna, vidim,ze vy mate vysledky krasne no mne ako keby sa to stoplo po prvej vode... :( poradte ako zahanate hlad, ked ho mate vlciiiiii 🙂 a dakujem za odpoved
@adamko05 dakujem za odpoved , juuuj no ty este chces chudnut ??? uff... ja mam 64- 63 a ani za boha to dole nejde... niekde robim chybu sakra... chcem dat dole este takych 5 kg, no ideal by bola vaha 55 kg...

zuzanat
24. mar 2013

@sisab nemyslim, ze by som bola az taka chuda, vela bab tu ma podobny pomer vaha/vyska, len asi teda nieco robim zle ☹

@adamko05 len tych ponoziek bude treba coraz viac 😅 😀 obdivujem ta, za ten tvoj jedalnicek, mas stastie, ze sme sa odstahovali, inak by som k tebe chodila s obedarom pre menu 😀 mne sa s tym akosi nechce az tak zaoberat, tie zelerove hranolky si netrufam skusit 😖 Premyslam, ze v utorok si dam konecne ten spenat a zemiaky varene, no uvidime...

dzantica
24. mar 2013

Ahojte..Tak mne sa zatiaľ celkom darí.. Včera bielkoviny: Mozarella so zeleninou na 100 % bez prehrešku a dnes škroby: zeleninová polievka (so zemiakmi) tiež na 100%..Každý deň cvičím poctivo doma denne 100 brušákov a Jillian..Ale musím povedať, že som si to upravila podľa seba (odcvičím prvý level a hneď si dám aj druhý)..Inak by som mala byť momentálne na druhom levely, ale tým že som na poschodí a všade kde skáču ignorujem, tak som sa rozhodla, že budem cvičiť dva levely súčasne bez skackania 🙂 Ale zajtra sa už konečne dostanem k tete na trenažér, tak sa už teším..Tam vypotím dušu 😀 Ale aj tá Jill mi dáva dosť zabrať.. Po odcvičení idú veci na radiátor 🙂 No a keďže som to v stredu tak pokašlala,čo som vám písala, tak som sa dnes ráno vážila a už som na váhe čo som mala v stredu ráno : 61 kg..Takže som sa tých dvoch kíl zbavila..Aspoň ma to nakoplo ísť opäť na 100% a nepchať do seba to, čo nemám.. A už sa teším na zajtrajšie UH.. Spravím si zeleninovú pizzu a na večeru si vytiahnem z mrazničky dva zákusky..
Pekný zvyšok nedeľného večera vám prajem..papa

lucula73
24. mar 2013

@dzantica super si sa nakopla....ja som pokazila celý víkend,ale snáď od zajtra zas nabehnem...........len som sa cchela opýtať,ako si robíš cesto na tú pizzu?klasicky s kvasnicami?
ďakujem... 🙂

dzantica
24. mar 2013

@lucula73 Vieš čo, zajtra si idem robiť takto cesto len pre seba prvýkrát..Inak som si vždy kupovala v tescu už hotový korpus, potrela kečupom, alebo nejakým paradajkovým základom a naukladala som na to rôznu zeleninku..A hej, idú tam aj kvasnice.. Jedna kočka mi tu raz dala link, bolo to na MMB (90 DD Zeleninová pizza) skús hodiť to v zátvorke do googlu.. Určite nájdeš..Tak toto pizzové cesto si idem zajtra robiť..Keby som tu neni práve cez mobil, hodila by som ti link..

sisab
25. mar 2013

@dzantica super, ty si taka vzorna, z teba si treba brat priklad 🙂

@zoginka
@adamko05 no tie ponozky do podprdy, ehm, mne ani nevadi, ze by mi islo dole z objemu, lenze ako to potom vyzera 😝

sisab
25. mar 2013

a este som chcela, ze dneska som mala na obed azu z bravcoveho kare, veeelka dobrota 😀

klemberka
25. mar 2013

Ahojte, ja dnes vitamíny, zatiaľ všetko v pohode, no popravde ani sa mi nedá poriadne jesť, posledné dni viac pijem len čaj, ako prijímam jedlo, strašne ma ešte vo štvrtok rozbolel zub, myslela som si, že ma to prejde, ale už som nakydala do seba 2 krabičky ibalginov a bolesti sa stupňujú, nomrálne mám polku tváre opuchnutú a najhoršie je, že mi to ide aj do ucha a do tej kosti pod okom ☹ Bola by som išla aj cez víkend na pohotovosť, lenže tu nič také neexistuje 🙄 Takže pôjdem teraz poobede, keď MM príde z roboty a aj to ešte neviem či ma vezme zubár, lebo on bere len na objednávku a aby som išla prednostne a zacvakala za to 200 euro, nech si vys*re oko, to si radšej za 2 kilá nakúpim ešte nejaké morfium, he he 😀 Držte palce nech ma vezme hneď, nech sa už môžem konečne zajtra najesť 😔

dzantica
25. mar 2013

Ahojte.. No tak dnešná pizza na obed ani nebola pizza... To cesto bolo také hrubé, akoby som jedla koláč 😀 Tak som zjedla len polovicu a druhú polku som si dala do mrazničky na budúce...Ale chuťovo mi inak veeeeeľmi chutila aj napriek tej hrúbke.. 😀 Cesto som robila presne podľa tohoto receptu http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=40306 a vrch som si obložila: rajčina, cibuľa, kukurica, šampiňóny.. Mala som v pláne aj brokolicu a olivy, ale nejako som na to zabudla a napadlo ma až keď bola pizza v rúre.. 🙂 Ale aj tak bola už preplnená, tak to tam ani nechýbalo.. A rajčinový základ som si spravila taký istý ako si robievam omáčku na špagety, ale plus som tam roztlačila ešte cesnak... mňamková bola

@sisab Práveže ani nie.... Ale snažím sa... Musím sa krotiť, keď sa chcem zbaviť ešte tých blbých 6 kg... 🙂 A cvičiť, cvičiť, cvičiť... Inak mi tie kilá budú stáť alebo pribúdať a to ja nechcem.. 🙂 Potom už keď zhodím tých 6 kg, tak kľudne nech už len stoja.. To budem len rada 😀

@klemberka Juuuuj, nezávidím ti tú bolesť zubov.. ☹ Ja som mala takúto pantu v decembri, že ma už fakt moc boleli.. Ale tak ja som to len odkladala od septembra a odkladala...Išla som až vtedy, keď sa to už ozaj nedalo vydržať (v decembri)...Ale už takú chybu nikdy nespravím.. Budem držať palce, aby ťa zobral, nech máš s tým už pokoj...

klemberka
25. mar 2013

@dzantica ďakujem, hádam pomôže 🙂 no najhoršie na tom je, že mňa bolí zub, za ktorý som vyhodila u starej zubárky 200 euro, čo mi vyťahovala nervy a podobné hovadiny, potom som sa prehlásila k novej zubárke, vtedy ma začal strašne bolievať v pravidelných intervaloch, to som bola u nej 3x minulý rok, nech s tým niečo robí a ona ma zakaždým poslala domov, že ten zub je mŕtvy, že ma tam nemá čo bolieť... asi som si tú bolesť vymyslela 😀 a teraz, ako na potvoru ma to chytilo tu a podľa internetu, čo som pozerala, tak takú diagnózu, čo mám ja, mávajú ľudia, čo majú zápal okostice, takže som fakt zvedavá, čo mi ten zubár povie, ak ma vôbec vezme, čo mi s tým spraví a hlavne, koľko zase vysolím za jeden hlúpy zub ☹ zubári sú tu najdrahší a čo som pozerala cenník toho, ku ktorému idem, tak najlacnejšie má asi trhanie za 40 euro, takže to asi vyzerá tak, že si ho nechám vytrhnúť a budem mať svätý pokoj 😀 najdrahší úkon, čo tam má, stojí 750 euro... tak sa budem modliť, nech nemám tú diagnózu hodnú tejto ceny 😀

dzantica
25. mar 2013

@klemberka No podľa toho, čo si opisovala predtým, tak aj je možné, že by si mohla mať zápal okostnice.. Zubári sú strašné drahý, to je fakt.. Ja som si ten môj tiež dala radšej vytrhnúť, aby už nikdy nebolel, bo tiež som ho dávala stále len opravovať a bolieval ma tak či tak po čase, a teraz v decembri som si už ani nič iné nepripúšťala ako vytrhnutie, už som mala z toho zuba nervy...A je to v ľavo dole stolička, takže aj keď sa usmejem nieje to vidno..Ešte že tak 🙂 A kde si teraz? V akej krajine??

adamko05
25. mar 2013

ahojte
juuuuj.... ako sa fajne cítim.... skoro dve hodky som dnes dala... (to už sa tak skoro nezopakuje, tak som si to užila... konečne 5 km na páse 🙂 )
zatiaľ vitamínkujem bez prehrešku.... ráno som mala banán, na obed kapustičku a teraz ku kávičke si MM dal minonky a ja sušené hrozeniky s mandlami... mala som aj pomocníka v podobe synátora, tak sa mi ani veeľmi neušlo.. a na večeru si dojem tu kapustu...
pôjdem si potom neskôr urobiť tu tofu.... tak som sama zvedavá... vždy som to papala na štýl praženice... tak to veľmi ľubim, ale urobím si na zelenine, isto to bude mnamka
@zuzanat a mna teraz veľmi baví variť, piecť..... skúmať recepty... 😉 .... a bavíma si čosi mnamky urobiť a v robote mi to bavi "závidia"... že každý denň iné... len to tiež dosť "žerie" čas... občas dováram aj o 21 sebe.... lebo napr. z papríkáš sa moc odobrať nedá.... snažím sa jedlá tak, aby som si len odobrala, ale nie vždy to ide....

@dzantica super to ide..s uepr..... ja sa zajtra odvážim... snád sa tam za tou šestkou ukáže nula.... lepšie by bolo ale, keby sa už konečne 59, a niečo... alebo aj nič 😀 😀 😀
@klemberka auuuu.... nezávidím.. ja by som mala so starším isť k zubárke, ale on ma panicky strach ☹ ☹ ☹ ☹ ... odlomilo sa mu už zo zdravého predného... chcem, aby to dr. mrkla pre istotu

dzantica
25. mar 2013

@adamko05 Juuuuj.. Na tú 59 sa už aj ja teším.... Akurát som u otcovej sestry a cvičím na trenažéri...Teraz oddychujem..Ešte mám 20 minút odcvičiť.... ale dnes sa mi taaaaaak strašne nechce.. uff.. ale už to nejako zvládnem...Naposledy som tu bola cvičiť 6.3. tak som 18 dní na trenažéri vôbec necvičila, tak sa musím zase rozhýbať a nabrať tempo, ktoré som mala aj predtým.. 🙂 namiesto trenažéra som od 10.3.začala s Jillian..ale dnes som strašne hnilá... 😝 My sme teraz váhou približne rovnaké teda... Držím palce nech sa ti ráno na váhe objaví aspoň tá 60...síce 59 by určite viac potešilo 😀
Ja mám zajtra vitamínky... Dnes mi tie UH tak dobre vhod padli... Od rána sa teším na večeru, konečne sladkééééééé.. 2 zákusky už na mňa doma čakajú..Tak ešte šup šup 20 minút odcvičiť a utekám domov 😀

adamko05
25. mar 2013

jeejda, manžel si práve opeka slaninku... mnamkovú, domácu... pomooooooooooooc

adamko05
25. mar 2013

@dzantica hej, aj s váhou, aj výškou 😉
uvažujem, že by som šla cvičiť aj zajtra, len to by som MM musela poslať na rodičovské... ale nebráni sa veľmi... tak uvidím,č i sa mi podarí... ked nie, v stredu chcem isť isto... na štvrtok si plánujem dovolenku, len neviem,č o na to moje vedenie 😀 😀

dzantica
25. mar 2013

Ty si od akej váhy začala chudnúť???? Už si mi to tuším písala, len si teraz nespomínam...Ja plánujem zajtra len doma Jillian a v stredu zase trenažér, v piatok trenažér a v nedeľu tiež... Každý druhý deň... Budem to striedať s Jill.. 🙂

dzantica
25. mar 2013

@adamko05 to vyššie patrilo tebe, zabudla som ťa označiť.. 🙂

adamko05
25. mar 2013

@dzantica pochopila som.. niečo cez 68 kg, na 3 - či 4 den diety som mala 68,3.... doost 😝 😝 ... a le aj teraz sa mi stále zdá, že mám dosť ešte... brucho trčí a furt sa mi aj stehná zdajú široke.... nejak som posl. dni tuším moc kritická na seba 😀 😀 😀

dzantica
25. mar 2013

@adamko05 ja mám tiež ešte stehná dosť široké, také neforemné 😀 alebo jak by som to povedala... nooo do plaviek to ešte nie je 😀 do leta s tým hádam niečo spravíme 🙂 ujo bol minule u nás a mi hovorí, že prosím ťa pekne, ty už nechudni, pozri aké maš nožičky, jak pavúk, už to nepreháňaj 😀 keby ma videl v plavkách, tak by ma na stroj hnal 😀 možno v teplákoch, alebo v legínach to tak vyzerá, lebo ta elastickosť ich stiahne.. ale keď som v spodnom prádle, ešte sa necítim ok...

adamko05
25. mar 2013

@dzantica ja som to tu už veľakrát písala.. v oblečení "ako --- taaaak"... ale ked sa vidím s v spodnom prádle, nevidím rozdiel 😠

dzantica
25. mar 2013

@adamko05 No ja už vidím rozdiel aj v oblečení, a aj keď som len v spodnom prádle, tých 22 kg čo som už dala dole spravilo svoje a je to vidieť... 😀 Ale aj tak chcem viaaaaaaac 😀 A nezastavím sa pokiaľ to nebude tak, ako si predstavujem 🙂 Dnes som mala v kuchyni na stole foťák, keď som varila a priateľ prišiel za mnou do kuchyne, sadol si za stôl, zobral foťák a pozeral si všetky fotky (sú tam ešte fotky z pred piatich rokov až po súčasnosť uložené a ak si pamätáš, tie fotky čo som sem raz dávala, boli tam aj tie ešte..Tak až dnes, keď si pozeral všetky tie fotky si uvedomil, jak som sa strašne zmenila...Ako som vyzerala pred rokom a ako vyzerám teraz..Vtedy ako by som to ani nebola ja oproti "dnešku"..To je sila ako zmení (plus aj mínus) 22 kg človeka...Som mu sľúbila, čo máme tú fotku z júna 2012 (pri tom jazere čo som sem vtedy dala), tak že tam pôjdeme aj tento rok v júny a spravíme si rovnakú spoločnú fotku.. Len ja tam budem už v zmenšenom formáte 😀

dzantica
25. mar 2013

@adamko05 tieto fotky myslím :

dzantica
25. mar 2013
dzantica
25. mar 2013

tieto sú najnovšie (prvá 18.03.2013 61 kg.. bohužiaľ mám len v bunde) a druhá a tretia 27.december 2012 : 67 kg)

adamko05
25. mar 2013

@dzantica u teba je zmena evidentná 😉 ...
tak, vonia mi to tu super... zajtrám dám echo, ako mi chutilo... orestovala som mrkvu na kocky, kareláb a paštrnák... hodila som tam tu tofu na kocky... a potom som ešte nasypala troška nastruhanej mrkvičky... len tak nasucho som to podusila... teda pred koncom som to podliala vodou, okorenila, osolila... zeleninu som chutnala, tá bola mnamky... tak hádam to aj spolu bude OK... a práve som zlupla 4 zelerové "zemiaky"... nakoniec som ich upiekla na troške oleja... fakt mi chutia... škoda, že zajtra nebudú asi také chrumkave... ale nevadí, v práci hlad je "svinaaa" 😀 😀

estachova
25. mar 2013

ahojte, poradte mi, robila som si zelerové hranolky, ale boli také rozmočené, nie chrumkavé a dosť napité olejom a ešte
@adamko05 to tofu ide k akému dňu?

estachova
25. mar 2013

@adamko05 už som našla - tofu= bielkoviny 😉

dzantica
25. mar 2013

@adamko05 Mňam..Ty si samé dobroty vyváraš.. 🙂 Mne sa chce málokedy s tým prplať,grilovať a podobne..Ja jedávam zeleninu väčšinou len takú čerstvú (mrkvu, kaleráb, reďkovky, paprika a rajčina) a na prílohy k jedlám si väčšinou kupujem v tom sáčku mix zeleniny (ľadový šalát, mrkva, rukola a neviem čo všetko tam ešte je).. Do polievok si dávam mrkvu, kaleráb, petržlen, zeler, fazuľové struky, brokolicu, karfiol...Na zapekanie a na udusenie tiež brokolica, karfiol..Špenát, cuketa, baklažán, čerstvé uhorky a také veci mne osobne nejak nechutia..Už som skúšala ugrilovať baklažán s cuketou, ale akosi som to na tom taniery obchádzala.. 🙂
Akurát som dopozerala extrémne premeny, vždy ma to tak nakopne držať sa a ísť na 100%.. 🙂

sonia1501
26. mar 2013

@adamko05 ahoj, aku mas vysku? Akurat citam, ty si zacala s dietou, ked si mala 68kg? Krasne si dala dole, si dobra inspiracia pre nas, co stale "porusujeme". Ja som dala tyzden prestavku, lebo dcery mali narodeniny, tak som robila salaty, torty, upratovala, nestihala som sa starat aj o seba /jest, cvicit/.
@dzantica Druha inspiracia, fakt uzasna premena, kolko kg si mala na prvej fotke? Aku mas vysku? Tie extremne premeny pozeram sem tam aj ja, aj mna to stale nakopne, ked oni dokazu hodit cez 50kg, tak co je pre mna 7kg??? Len keby som cas mala tolko na seba ako ti ludia...