90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzanat
2. apr 2013

@dzantica ja si teda meriam presne cez pupok odjakziva, ved aj nohavice klasicke maju tam pas... takze nie si na tom az tak zle, mame podobne miery 🙂

dzantica
2. apr 2013

@zuzanat No veď som sa tomu aj potešila 🙂 Ale ty budeš mať isto ešte menej..Skús si vygoogliť meranie : obvod pása..Ja nosím väčšinou bedrové rifle, tak mňa to ani nenapadlo, že sa to má merať nad pupkom..Taká automatika bez zamyslenia..A teraz si aj spomínam,že v škole nás to tiež tak učili, že v najužšom mieste pása..Dnes som dokonca zo zvedavosti vylovila v krabici zošity zo strednej, mám tam aj na modeloch vyznačené ako sa správne merať.. Takže tak.. Svokra mala zase len pravdu.. Ešte že sme sa včera bavili na túto tému,inak by ma to ani nenapadlo..

zuzanat
2. apr 2013

@dzantica ja mam 74cm cez pupok a presne tam chcem mat aspon 68-69cm 😀 tusim mame rovnaku skolu 😉

dzantica
2. apr 2013

@zuzanat Akú máš?? Ja som chodila do Trenčína na odevnú priemyslovku (teraz je už premenovaná na umeleckú)..

zuzanat
2. apr 2013

@dzantica ja mam odevne uciliste, najskor v Puchove, potom v Trencine 🙂

dnes mi tento kon ide na nervy, akosi mi blbne 🙄

dzantica
2. apr 2013

@zuzanat To ani nie je ďaleko od našej priemyslovky.. 🙂 Idem si ja začať variť obed, už je dosť hodín..Tak zatiaľ papa..Neskôr sem nakuknem 🙂

lucula73
2. apr 2013

@dzantica nemusíš foto dávať,ja si tiež meriam pás cez pupok.mňa by inde ani nenapadlo 😉

nana41
2. apr 2013

@dzantica ja som si pozerala tie tvoje fotky, a musim ti povedat ze si to krasne zvladla 🙂 , fakt ako keby si to ani ti nebola 😀 ja sa prave od dnes davam na tuto dietku ze vyskusam, tak uvidim....teraz mam 68kg a vysku 162, tak si ma vies predstavit 😝

zuzanat
2. apr 2013

@dzantica a ty kde byvas?
ja sa dnes celkom dobre drzim len o vode, teraz mam druhu kavu a ideme s detmi von sa vyvetrat, nech nemyslim na jedlo 😀

lucula73
2. apr 2013

@zuzanat drž sa teda,nech to zvládneš...........ja som vodu nemala,prišlo mi zle pred obedom,tak som to vtedy vzdala a vypila som pohár mlieka,že však tekutiny.a potom do večera amen tma 😝 🙂

dzantica
2. apr 2013

@zuzanat Bývam v jednej dedinke medzi PE a PD..Počas strednej školy som bola v TN na intráku (to som mala blízko školy : 5 minút pešo 🙂 ) Ja som si tiež akurát zaliala kávu.. Mňa čaká voda teraz 12.04.2013..Dovtedy som si dala cieľ zhodiť aspoň tie 2 kg a dostať sa na 60 kg..mám čo robiť 🙂 Ale dnes sa držím, zatiaľ nič naviac ako pomaranč na raňajky a špagety na obed som do úst nedala, tak dúfam že mi to takto pôjde aj naďalej 🙂 Dokonca som si zvykla už aj na kávu bez mlieka a so sacharidovým cukrom namiesto normálneho...ale po diéte sa opäť vraciam k mliečku a ku kryštálovému cukru do kávy..Teraz to ešte vydržím, nepijem ju zas tak často..Maximálne 1 cez deň a niekedy aj vôbec.. Tak nech ti rýchlo ubehne vodný deň..Drž sa 🙂

@nana41 Ďakujem..No veru cítim sa super..Aj keď je ešte čo zhadzovať, ale to najhoršie je už za mnou..Ide to už pomaly, ale do cieľa to už dotiahnem..Leto sa blíži 😀 Držím palce, aby sa aj tebe darilo s diétkou.. 🙂

@lucula73 Ok..Ja sa asi tiež budem merať naďalej tam kde od začiatku diéty, nech mám prehľad v číslach (každú jednu vodu si všetky merania zapisujem od začiatku diéty) ale plus sa začnem aj tam kde sa má správne merať obvod pása.. 🙂

lucula73
2. apr 2013

@dzantica tak ty bývaš bližšie ku mne........to je okres pd či pe? 😉
a ja som si kúpila na sladenie steviový cukor..........čistá stevia je o ničom,ale tento cukor to je 50% stevia a 50% kryštál ,čiže má len polovičném kalorie...........sa ukludňujem 😀 .bo kávu vez cukru nevypijem,no ale celkovo si aj tohto cukru dávam menej 😉

dzantica
2. apr 2013

@lucula73 Ja tiež kávu bez cukru nevypijem..To radšej žiadnu 😀 Už to je čo povedať, že som sa od začiatku diéty vzdala mlieka v káve.. Takto si dám 2 tabletky umelého sladidla a hotovo.. Ja bývam v okrese PD..Možno poznáš - Bystričany..Ty si odkiaľ?

ifkael
2. apr 2013

Ahojte. Tak zaciname dnes... Uz som sa raz stravovala podla 90dnovky a schudla co potrebovala, po dalsom dietati idem do toho zase.... Muz ide do toho so mnou,ale popravde vooobec neverim, ze vydrzi :D

lucula73
2. apr 2013

@dzantica jej,poznám,poznám...........mám odtiaľ dve kolegyne.ale neviem či by si poznala......rodáčky sú z Bystričian,len vekovo tak 10 rokov staršie od teba 🙂 🙂

dzantica
2. apr 2013

@lucula73 a ty si teda odkiaľ? Neviem či by som poznala, ale možno aj hej..veď tu žijem od narodenia a nie sme nejaká extra veľká dedina 🙂

lucula73
2. apr 2013

@dzantica napíšem ti IP 😉
ja bývam v Bojniciach 😉

adamko05
2. apr 2013

ahojte
ja sa pomaly "nalodujem" na dietu, aj ked som uvažovala, či sa mi to do konca týždna vôbec oplatí 😀
mám vitamíny, ale ráno ma v práci čakali dva ovsené koláčiky... no, už som odmietla pred Veľkou nocou od kolegyne a piekla ich zvlášť pre mňa, že zdravé, z vločiek... no tak som zjedla.... a odvtedy som mala iba presnidávku a banán...
a došla som len pred chvíľkou domov, tak rýchle zapekám kapustu.. mám na to cca 10 min., aj sa najesť... ale zjem troška aj po 20tej... som už ozaj hladná
na zajtra si opečiem masko.... a k tomu si asi zoberiem ostatnú tu kapustu... alebo ešte uvidím.... možno mrkvičku si nastruhám....
a konečne idem zajtra aj cvičiť.. rada by som tak skôr z práce, okolo 14.15, že by som potiahla dlhšie cvičenie....no uvidím, ako sa mi to podarí
@dzantica aj ja som sa vážila, 62... takže za 4 dni cez kilo nazad... nevadí 😉
@zuzanat držím palce, ja by som mala mať v nedeľu... no neviem, či neotočím ešte jedne "cyklus"... lebo v nedeľu sa mi ju teda mať nechce a aj tak mi treba viac očisty po sviatkoch 😀

dzantica
2. apr 2013

@adamko05 Ahoj..Tak sa vezieme v rovnakých číslach teda spolu 😀 Ja som aj rada, že len 1 kg..Bála som sa, že to bude viac..Dnes som zatiaľ ešte neporušila, idem ešte do sprchy, pozriem chvíľku telku a pôjdem spať..Som naladená na správnu strunu a v hlave mám, že žiadne prehrešky 😀 Už ich bolo až až počas sviatkov, tak stačilo..Ja idem tiež zajtra cvičiť na trenažér : ráno o 9tej..A potom zase neviem kedy najbližšie..Hádam sa mi ešte podarí skôr ako až v pondelok :/

adamko05
2. apr 2013

@zuzanat inak, mrzí ma, že sa Vám stále deje nejaké nešťastie v rodine ☹ ☹ .. nech už je tomu koniec.... musí byť aj slniečko 😉

sisab
2. apr 2013

@dari226 http://varecha.pravda.sk/recepty/juhoslovanske-...
pozri tento link, pripadne tu je kopa receptov http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21
@adamko05 ako zapekas tu kapustu? hlavkovu ci kyslu? ja som mala vcera vitaminy-veceru, ze som opiekla kyslu kapustu do chrumkava, len by sa este nejaka chut hodila tam pridat.
a este som sa chcela spytat, ktora pouzivate pesto na cestoviny, dnes som si kupila take cervene, to su vazne len paradajky? to je taka dobrota, ze by som zjedla celu flasku 😀
inak sa dnes drzim bez hriechu 😀 a dokonca som aj cvicila
@zuzanat ako voda, zvladnute?

zuzanat
2. apr 2013

@adamko05 no je toho uz viac nez dost, fakt dufam, ze to tymto konci 😔

tak si predstavte, ze ti moji chlapi si objednali pizzu na veceru a viete ako, keby si nedam, to by som musela byt vazne chora, takze som mala dva trojuholniky 😀 ale beriem to sportovo 😀 som strasne zvedava co mi zajtra ukaze meter, vaha viem, ze nic moc 😅 chystam si uz maso do pacu, k tomu zeleninovy salat, uz teraz mam na to chut 😀 a dufam teda, ze pojdem zajtra aj cvicit, uz som to aj muzovi oznamila 🙂

a ked ste sa bavili o kave, ja si davam lyzicku hnedeho cukru a tak viac mlieka, to proste musim, tak to mam rada a menit to nemienim. uz aj tak som znizila cukor, kedysi som si davala viac...

adamko05
2. apr 2013

@zuzanat nevidela som ťa už dlhšie, ale máš podľa mna vybornu postavu...a ja si myslím, že stačí, že prestaneš myslieť na váhu (ktorá je podľa mna aj tak super) a ona začne klesať.... presne takýto prístup, občas čo to iné... nič sa nedeje...
ja som teraz 4 dni bola uplne "aut"... a dnes ťažký boj nalodiť sa....
tiež som si maso na zajtra urobila už
@sisab iba som ju ocesnakovala, troška kečup, prepiešala a ruru na prudlo, na plno... a zdobla.... 😝 😝 😝

adamko05
2. apr 2013

@zuzanat ja som to, že zajtra idem cvičiť, oznámila pred spaním, deťom 😀

zuzanat
2. apr 2013

@adamko05 ja to mam veru v hlave pomotane 😀 moc sa na to sustredim 😅 lebo cakam, ze ked dietujem, aj ked teda nie na 100% ale obmedzujem sa a aj cvicim, ze budem hned herecka a ono to akosi nejde, tak stale dumam a pod ...

ja si musim od nasich doniest kapustu kyslu, lebo ju tiez velmi lubim,len akosi nemam stale doma a to sa tyka aj hlavkovej, len tu zase celu nezjem sama...

adamko05
2. apr 2013

@zuzanat ja 7 dcl pohárik, alebo malý kýblik naplním každý víkend... občas aj častejšie a mám v zásobe... a hlávkovú tiež... ved tá ti dlho vydrží.. ja mám teraz polovicu červenej dolu v chladničke už cez týžden a nič jej nie je...
polovicu prekrojím a zo spodu dám ten jeden vrchny list, aby neoschla...a v pohode týžden vydrži načatá v chladničke, aj viac... ako ktorá
a ja mám také chvíľky, že nad tým uvažujem, chcem čosi prečítať, dozvedieť sa.... a potom su obdobia, ked len striedam dni a neriešim.. tie su asi lepšie 😉

adamko05
2. apr 2013

@zuzanat čo mám robiť s tým tvojim pozvaním? 😀

zuzanat
2. apr 2013

@adamko05 ja uz som precitala milion clankov o zdravom stravovani a pod, ale fakt jest 5x denne sa mi zda ako sen, nedokazem si to predstavit 😔

no bud to pozvanie prijmi a stan sa clenom, alebo kasli na to 😀

adamko05
2. apr 2013

@zuzanat už som na to "vyzrála"... na tu skupinu 😀
len ja nemám už miesto na 5 jedál denne ani... šak ranajky ... OK, kafe, obed, kafe, večera.... 😀
keby som viac masový typ, to by bolo...a ešte šalátovy... a nie sladkožravý 😠 😠 😠 😠
ked máš načítané, dojdem na školenie 😉

dari226
2. apr 2013

@sisab dakujem 🙂
ja uz mam necele tri tyzdne pred sebou zatial som schudla 10k ale pomaly mi ubuda motivacia a aj som dost zhresila posledne dni 😖