• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@zdenkaxyz ahoj, sme skoro narovnako, je dnes 4den..vitaminy...vaha isla už dole?:slight_smile:
20. apr 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka9 este som sa nevazila a tebe isla dole? Inak citim na sebe, ze asi sa to uz hybe. Z akej vahy ides?
20. apr 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocenky. Tak ja mam dnes 6 den, vcera som bola cely den v skole, takze k ranajkam bol dzus, k obedu brokolica so syrom a na veceru zeleninovy salat zo syrom...no medzitym som bola este hladna tak som zjedla banan :grinning: dnes by som si chcela trosku zacvicit a zajtra sa odvazim. rozmyslam co bude s dnesnymi obedom :confounded:
@zdenkaxyz sme na tom tusim presne aj co sa tyka dlzky diety na rovnako :slight_smile:
21. apr 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby :slight_smile: tak dneska po bielkovinách o 0,3 viac ako po ovocnom, uz ma to stve :angry: nejde vobec nic dolu, ale mozno to bude tym bliziacim sa menzesom, dufam, ze sa to potom rychlejsie spusti, lebo by som chcela za ten prvy msiac dat dolu aspon 8 kg
21. apr 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes mam prvu vodu a neviem ako to vydrzim.drzte palce.pekny den.
21. apr 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mousinka čo dnes varime? Ja ryžu so zeleninou a buchnem tam aj šampiony. Z akej vahy ideš dole?
21. apr 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mousinka ako robiš brokolicu so syrom?
21. apr 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som skoncila 90 dnovu dietu s vysledkom -12 kg,mohlo to byt aj lepsie,ale predsa to vidim ako uspech

posielam receptik onedlho je hotova moja polieka dnes :slight_smile:
drzim vam dalej palce,vydrztre!

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=32693
21. apr 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenkaxyz ja idem dole z 70kg. /mám 175cm/ ..vela nečakám teda... Vaha zatiaľ 67/ale vcera som mala vitaminy tak to asi preto:slight_smile: a ty?
@aduss čítala som tu, že po vitaminoch máš menej kg a ked ješ normálne tie 3 dni tak može byt rozdiel aj cele kilo:slight_smile:
21. apr 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem z 85 kg, vysk 168, konfekcna velkost 44-46. Na zaplakanie :grinning: to som takto priadral po porode z vahy 70 kg. Lepsie som vyzerala po porode, ako teraz.
21. apr 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenkaxyz jasom mala opekane zemiaky :slight_smile: vcera bola brokolica v restike lebo cely den som bola v skole :frowning2: :frowning2: ale doma robim tak, ze uvarim brokolicu, spravim omacku z bambina, tvrdeho syra a slahackovej smotany, do toho nejaku bazalku......pomer tych surovin si musis nejako sama prisposobit, aby to bolo dost huste....polejem brokolicu s tym a papam. a prave rozmyslam, ze mozno keby som tu brokolicu dala s touto omackou aj zapiect, tak by to nebolo zle + poukladat na to platky syra....musim vyskusat :slight_smile: idem dole zo 63,7 kg, a zajtra sa idem odvazit konecne :slight_smile: som zvedava na vysledok
21. apr 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenkaxyz a ako zatiaľ v pohode? ja som sa už vážila..a už teraz som prekvapená:slight_smile: snáď to nie je iba voda..:slight_smile: dieta mi vyhovuje...aj keď som hladná niekedy...ale jem menej a je to fajn..recepty zatiaľ podľa knihy...chutí mi to...:slight_smile: odmeraná som...už aby prešiel jeden mesiac aspoň...:slight_smile:
21. apr 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby so mna uz tie kila ani nelezu prec....dnes je 7 den a dole je necele kilo....na svojich vysnivanych 60 sa budem asi velmi velmi tazko dostavat :frowning2:
22. apr 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mousinka ahoj:slight_smile: ja mam 6 den...kilá dole asi 2... neviem cim to bdue u teba... z akej váhy ideš?? nemáš veľké porcie? piješ dosť?
22. apr 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pijem dost, jem prevazne zeleninu a ovocie, zo vsetkeho si davam len trosku + kopa zeleniny. denne vypijem cca 3 litre a hlavne chodim peso, cvicim. no ja idem z vahy 63,7 kg pri vyske 170 cm tak to bude asi tym, ze nechudnem...mozno uz velmi nie je ani co. inak uz neviem
22. apr 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka9 ked som sa vážila cez víkend, tak som mala 2 a pol kila dole. Len nech to ide takto pekne dolu a bude dobre :wink: Dnes ma akurát jeden kamarát úžasne ,,podporil" že mi 90 dňová diéta nepomôže, že je to len o psychike... tak sa tu musím teraz vyžalovať :slight_smile:
22. apr 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste všetky? :slight_smile:
22. apr 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby pomoc, ja mám dnes vitaminovy den, zatiaľ sa držím, ale mame doma forneti aj tvarohovy kolac .... Neviem ako to vydrzim do večera :unamused:
22. apr 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skybaby už máš potom?.-P
@zdenkaxyz no paráda...mna potešila váha po vitamínovom..zatiaľ stále 2 kilá...
@mousinka no..tak to bude asi preto..kolko chces schudnut? :_)
22. apr 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka9 ja zase zajtra vitaminujem, tak som zvedava.
22. apr 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby drzte sa stji to za ten pocit :slight_smile: ,vitaminky su tiez fajnucke treba pekne pestro nachystat vsetko,mozno pridat med.hrozno je tiez dobre doda energiu a aj oriesky zasytia pekne
23. apr 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu1130 no ako si zvladla vodu? :slight_smile:
23. apr 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klemberka ahoj moja zlatá :slight_smile: Tak to si ma veľmi potešila, že si si na mňa spomenula :slight_smile: Veru sme sa na to cvičenie nejako vyprdli, sakriš!! Ja dietujem tak na pol úväzku, lebo každý deň s niečim zhreším. Váha mi, samozrejme, stojí :slight_smile: ale ja ani nečakám žiadne zázraky. Gratulujem ti k suprovým výsledkom.. Ide ti to fakt výborne! Ja sa musím zase nejako nakopnúť, lebo to posledný mesiac úplne ale úplne flákam :slight_smile:
23. apr 2013 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka2903 som rada, že som ťa potešila, ja už som sa zľakla, že sa niečo stalo, keď si sa tak vyparila :confused: :grinning: no a moje výsledky po tretej vode celkom ujdú, ja som sa teraz dala znova na ďalšie 3 mesiace, akoby odznova, ale poviem ti, už to nedodržujem tak, ako kedysi :sweat_smile: teda, doobeda mám vždy len to ovocie a každý deň varím presne podľa toho, čo mám mať, ale občas sa stane, že zobnem aj niečo iné, ako by som mala, hlavne už asi 2 týždne po sebe som si akosi z vitamínových dní spravila taký všehodeň :grinning: alebo teda väčšinou bielkovinový, ako mi to vyhovuje :grinning: a neviem či mi váha stojí alebo stúpa, no kiežby klesala, potvora :angry: ale oblečenie cítim stále voľnejšie, tak to ma nejak "uspokojuje" :wink: a odvážiť sa plánujem asi až po "prvej", teda u mňa po štvrtej vode, skôr asi nemám odvahu :zipper_mouth:
23. apr 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@klemberka ahoj, aj ja som uz v druhom kole a tiez nejdem na 100%, ale planujem sa vratit, lebo vaha stoji :unamused:
23. apr 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klemberka ty kokšo! Klobúk dole pred tebou :slight_smile: fakt!!! koľko si už dala celkom dole? od začiatku? Ja sa potrebujem nakopnúť a hladám inšpiráciu, tak sem s nou :slight_smile: ozaj, a čo cvičenie?
23. apr 2013 o 16:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..som rada, ze sa to tu zasa rozbehlo :slight_smile: dneska mam ovocie a potrebovala som nejaku energiu, tak som na posedenie zozrala 100 g susenych bananov :D...a neuverite, ale na zajtra som si kupila kuraciu tlacienku :D
23. apr 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak ja dnes teším. Postavila som sa na vahu a 3 kg su dole po 7 dňoch. Dufam, že to takto pojde dalej :slight_smile:
23. apr 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zdenkaxyz no vidíš... ja sa vážim až zajtra..dnes mám vitamínový... Diéta mi veľmi vyhovuje..nehladujem...a mám na obed jedlá, ktoré by som ináč nemala...páči sa mi to!.-)
24. apr 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok