• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

23. marca 2017 
@lucxy ja som mala doobeda melon a na poobedie mam nachystane uhorky.
tiez mam dnes len 4 den
4. júl 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucxy ahoj, dnes co varime??? bielkoviny???
5. júl 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucxy vzdala si to???
6. júl 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo a tu sa nechudne< :slight_smile:
7. júl 2013 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az teraz citam cessy ze si pridala odpoved,,hih,,,ale chudne len som robila aj vikend tak az teraz pisem,,,ja zajtra ovocny den,,, :sunglasses:
7. júl 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
oplatí sa kúpiť kniha? chcela by som skúsiť... :slight_smile:
8. júl 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucxy ja sa drzim, dnes ovocko, co si si dala??
8. júl 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucxy kedy sa vazime??
8. júl 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida84 ja knizku skoro nepouzivam,robila som z nej asi 2 recepty, skor si robim jedlo podla seba. mne stacia aj take jednoduchsie jedla, ako ryza so zeleninou, zemiaky s petrzlenom........

tu je vsetko asi ako aj v knihe
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13214
9. júl 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy myslela som, že si ju kvôli receptom objednám, aby som nejedla stále to isté.... a čo si zvykneš pripravovať? začala som včera, no uvidím, či to vydržím... mne by stačilo takých 5 kíl dole... ja sa hlavne brucha neviem zbaviť... :frowning2: a tiež ešte stále kojím a chýba mi sladké... takže keď sa budem vedieť vzdať sladkého, tak to pôjde, lebo ja šaláty strašne ľúbim...
9. júl 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. chcem schudnut, kedze pocas tehu som nabrala na seba tusim tonu tuku! ja som proti dietam, AVSAK cas na sport nie je a aj sebaovladanie akosi zdrhlo do uzadia....kamoska fici na 90dnovke a je na maximum spokojna. krasne pochudla....ach...ja mam rada jednoduchost a tu dumaj, ktora potravina patri do ktorej kategorie....neviem sa do toho jednoducho nakopnut! nech sa vam dari!
9. júl 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida84 ved pozri ten link, tam su myslim ze vsetky recepty z knizky, len tak zbezne som to pozerala a je to to iste

ja tiez nepotrebujem vela, skor neake normalne stravovanie, lebo ja som sa v poslednej dobe doslova prezierala

mozeme si pisat co sme si prirpravili, je to dobra inspiracia.
Ja som dnes mala zeleninovy salat s jogurtom a bylinkami, kusok chleba a hotovo, na bielkoviny si robim aj spenat, alebo prazenicu, ja si fakt uplne obyc. jedla robim, mne to tak chuti a staci mi to
9. júl 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, od zajtra začíname, aj ja aj priateľ, tak uvidíme čo ako.. :slight_smile: budem to mat asi tazke, lebo som poriadna zena, pomaly sirsia ako dlhsia..hned dam vediet ako dopadol prvý den.. :grinning:
10. júl 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj keď som po 90 dňovke prešla na stravu podľa trénera , nepribrala som, ale schudla a už som na - 9 kg. Cítm sa skvele, a 90 dňovka ma nakopla. Akurát chodím 3x do týždňa na kardio a 2x do posilovne. veľa šťastia babenky a pekný dník :wink:
11. júl 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy tak možno na inšpiráciu:
včera som mala cestovinky s rajčinovou omáčkou: na troške oleji som osmahla cibuľku, pridala na drobno nakrájané rajčiny, cesnak, čierne korenie, soľ a tymián... mňamka to bola...
a dnes som si zapiekla cibuľu, cukinu, rajčiny a papriku... poliala som to troškou oleja, osolila, okorenila, pridala mčk a cesnak... tiež som si pochutila...
myslím, že fakt tú knihu ani nepotrebujem... nechám to na svojej fantázii a chuti... :slight_smile:
budem rada, keď sa budeme inšpirovať... :slight_smile:
11. júl 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chcem sa opýtať dievčatá, či sa medzi jedlami (ranajky, obed, večera) nič neje..žiadna desiata olovrant?.-))))
11. júl 2013 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida84 ja som dnes na obed mala 3 trojuholnicky pizze, viem ze by mali byt len 2 ale co uz..... a vecer som si dala moravsky kolac :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam
11. júl 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlicek44 ja si nedavam nic
11. júl 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy dnes už som mala sto chutí to vzdať... od zubára som prišla taká hladná, že by som bola do seba hodila všetko... ale dala som si jablko a trošku som porušila, lebo som si dala musli s bielym jogurtom... no nič to... idem si spraviť kurací steak a šalát...
no tuším Norbiupdate bol trošku lepší... :frowning2:
12. júl 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky. nebola som tu večnosť ale od zajtra idem prísne na 90 dňovú :angry: dovolenka sa blíži...ach jaj. začína niekto? motivujte prosím, nech to zasa nevzdám :confounded:
12. júl 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida84 AHOOJ neako nestiham, zatial sa drzim, samozrejme male prehresky obcas su....ale ja to bez toho neviem

dnes pecene zemiaky a salat, na veceru matovy caj, neako mi nic nechutilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida84 knihu nekupuj, však si ju stiahni z netu..... ale recepty nič-moc. Skôr podľa seba....
16. júl 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás možete mi niekto po lopate vysvetlenu dietu poslať do mailu ???? 01angel13@azet.sk ... dakujem .. chcem sa na nu dat len akosi tomu moc nerozumiem ake potraviny do akeho dna patriaa:slight_smile: dakujem velmi velmi pekneeee :slight_smile:))
17. júl 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mne veľmi pomohli rady a vysvetlenia aj z tejto stránky, podarilo sa mi zatiaľ schudnúť 12 kg a idem ďalej.
http://schudnutie.peknetelo.eu/90-dnova-rozlisovacia-dieta.html
Držím Vám palce :slight_smile:
17. júl 2013 o 17:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak už mám dolu 10 kg a cítim sa skvelo
18. júl 2013 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte pridavam sa opat schudla som 10kilo drzala som si to avsak posledny mesiac som nabrala 3kilecka a potrebujem sa znova nakopnut avsak cchcem ist bez ovocnych dni je tu dakto taky:?? :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dnika2 ahojky,ja som vynechava ovocné dni a šlo to aj tak dolu.asi mesiac som ich doržiavala ,no skor zakaždým porušovala,tak som ich jednoducho vysadila..... :wink:
26. júl 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, od zajtra sa pridavam k Vam, hadam budem mat pevnu volu a nenecham sa zlakat :slight_smile: drzte mi palce :wink:
29. júl 2013 o 12:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, od zajtra sa pridavam, chcela som 55dnovku, ale neviem najst nikde pokracovanie, tak zacnem s vami
29. júl 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.ja by som chcela zacat tuto dietu len neviem ci mozem ked este kojim.syncek ma 5 a pol mesiaca.uz nemam vela mlieka takze dostava uz aj prikrm.dakujema
31. júl 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok