90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matysek1812
4. sep 2013

no, to ma motivovalo, je sa ho odfotim esze teraz, aby som mala prevas dokaz, vyzere fakt hrozne,premne az desivo,povedal, ze uz nevedel ako namna, tak toho sa mu podarilo na tisic percent,dohodli smesa na stanevenej Vahe, a termine,a potom sa oholi, uz maly mu chcel ist kupit ziletky, vybral si z pokladnecky, 5 e, a pytalsa ma , ci ma dost na ziletky pre tatiam 5 rocne dieta,asi viac nertreba, vie, ze neznasam ked ma bradu

peggulka
4. sep 2013

@cessy ja mam tuto http://www.panzani.sk/robky-panzani/napoletana,...
je vynikajuca, aj ked dnes mi uz tak nesla ako prvy krat..dnes som ju uz len dojedla...ale robievam a aj dnes som robila pre mm a dcerku paradajkovu omacku takto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14706 je vynikajuca, dala som tam namiesto sunky, salamku pokrajanu na kusky...keby dnes nemam este tu panzani tak papam tuto, len samozrejme masko by som nejedla z nej... 🙂)) a vecer sladkeeeee juuuuuuj tesiiiim, ja milujem sladkosit, tento je najlepsi den 🙂

vrabcicaa
4. sep 2013

....zajtra rano zacinam aj ja drzte palce

zujka2
4. sep 2013

@vrabcicaa držíme napevno 🙂

evamar
4. sep 2013

ahojte dievčatá, chcela by som sa pripojiť k vám s tou idetou, ale pozerala som na nete tú dietu, ale tá má už štyri vydania. To je po dňoch? Musím si kúpiť všetky štyri knihy? Neviete mi poradiť? Nemáte niektorá tú dietu v PC?

cessy
5. sep 2013

ahojte, tak ja dnes len ovocie, vitaminky. uz sa tesi,. pojdem si kupit melonik

cessy
5. sep 2013
evamar
5. sep 2013

@cessy ...ahoj cessy, ďakujem ti veľmi veľmi krásne za link. odbúrala si mi kopec behačiek a peňazí. Idem si to preštudovať , potom nakúpiť čo treba a hurá do toho.

cessy
5. sep 2013

@evamar ja mam knizku, ale ani neviem kde je... mam zopar oblubenych receptov a tie mi chutia, tie robim casto, obcas zoberiem tu neaka inspiraciu co varit, co papat 😉

cessy
5. sep 2013

@evamar odkedy zacinas????

evamar
5. sep 2013

tak chcela by som od zajtra. Musím si ju večer v kľude prečítať, prezrela som si ju tak zbežne a mám z nej riadny stres.

evamar
5. sep 2013

@cessy ...ako dlho ju držíš? už si niečo schudla?

evamar
5. sep 2013

ste tu dievčatá super partia, čítam vaše komentáre a držím vám všetkým palce, aby ste vydržali. ja dúfam vydržím tiež, ale som rada že sa k vám pridám, lebo mám slabú vôľu, ale keď som tu, tak mám pocit , že môžem aj hory prenášať.

cessy
5. sep 2013

@evamar 😀 😀 😀
ja len štvrty den 🤐 este malicko

cessy
5. sep 2013

@evamar ved zajtra teda ides na bielkoviny, ja aj niektore dievcata tu maju rovnaky den...tak neni problem,
doobeda ovocie, na obed neake masko so zelenino, zeleninovy salat so syrom, spenat s vajickom, prazenica so sunkou, ..........je toho strasne vela, das k tomu kusok chlebika, mozes aj bez a potom vecer polovicnu porciu toho, co si mala na obed a samozrejme uz bez chleba...
a hotovo

cessy
5. sep 2013

@evamar a hlavne bez stresu 😎

evamar
5. sep 2013

@cessy ...tak to sa budeme merať skoro spolu, to som rada. Začala som behať, takže dúfam, že keď to skombinujem so športom tak by som mohla schudnúť. Treba mi zhodiť 12 kíl, takže mám čo robiť.

cessy
5. sep 2013

@evamar beh je idealny, tiez sa chystam opat behavat

evamar
5. sep 2013

@cessy ...musím ešte preštudovať na nete, ktoré druhy potravín pod čo patria, aby som vedela čo s čím môžem kombinovať. Ale strašne sa teším keď schudnem každé kilečko.

evamar
5. sep 2013

@cessy ..začiatky sú ťažké, ale postupne získame kondičku a potom paráda. Kámoška chudla za tri mesiace 9 kíl. tak ma inšpirovala. ale ja nemám takú pevnú vôľu, niekedy som bola na seba oveľa prísnejšia.Preto som aj vyzerala ináč.

cessy
5. sep 2013

@evamar ah ba FB je skupina, tam su myslim ze aj recepty

cessy
5. sep 2013

@peggulka ake ovocko si dnes uz dala???

peggulka
5. sep 2013

@cessy ahoooj, aj ja dnes ovocie, mam v sebe uz banan, 2 nektarinky..hmm..a myslim ze v tento den sa mozu aj oriesky, alebo take nieco...mam arasidy, tak si mozno k tomu mlsnem...zajtra bielkoviny...hmm...tak to bude ta mozzarelka so salatom, paradajkami a chlebikom...no este vyvar by som mohla vecer spravit...asi tak... a ty co si mala vcera nakoniec?? panzani kupene??

peggulka
5. sep 2013

@cessy telepatia, ty mne ja tebe pisem 🙂))) vcera mi manzel kupil banany, hrusky, nektarinky, hrozno tak idem sa do toho pustit, nejde mi to velmi, hladna som ☹

cessy
5. sep 2013

@peggulka
http://dobruchut.azet.sk/recept/6034/domace-unc... s cestovinami na obed
a vecer som si dala 2 kupekne oblatky s kavou 😒 ale bez mliecka 😉

cessy
5. sep 2013

@peggulka sprav si saltik, pokvapkaj citronom, trosku medu...teraz ani netrebe, ovocie je dost sladke, do chladnicky a ked budes hladne tak si daj

cessy
5. sep 2013

ja som v robote a mam tu len dve jablka, melon som rano nekupila 🙄

peggulka
5. sep 2013

@cessy no parada, dobre vyzera ta omacka, ja mam nieco od mojej mamy v poharoch...len ja velmi nemam rada, take lečovité veci, tak neviem...no vyskusam mozno na buduce.. ja kavu nepijem takze mi mlieko nechyba, ja si davam len rano zeleny caj na prebratie 🙂