90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
12. sep 2013

@cessy ano mozes ....cestoviny okrem masa a syra, tvarohu brynze ( ciz belkovim) mozes viac menej s hocicim
mam pocit ze aj v knihe je priamo napisane ze ano aj mak ....

cessy
12. sep 2013

@lydka84 zajtra mas aky den???ja vitaminky uz sa tesim

montinka
12. sep 2013

babule ked mam zajtra bielkoviny,mozem si dat na obed chlebik s rybacou pomazankou vsak?

lydka84
12. sep 2013

@cessy teraz je to take hala bala ranajkujem ovocie delim a sem tam zamasktim v nedelu mame krstiny a od buudceho tyzdna - uvidim od ktoreho dna idem zase na 100% ale zajtra sa chystam na vitiminy,,, a v sobotu bude grilovany losos na masle + zeleninovy salat uz sa tesim

lydka84
12. sep 2013

@montinka teoreticky ale pomazanky obsahuju vela tuku - masla radsej nejaku rybu konzerva grilovana pecena udena + 1 krajec chleba

walen
12. sep 2013

@cessy falošnú jaternicu ? so šošovičkou? daj recept , môže to byť mnamka. 🙂

montinka
12. sep 2013

@lydka84 no dobre teda.☹ tak si spravim vajicka.:-P

lydka84
12. sep 2013

@montinka ako daj si ale myslis si ze sa najes z jedneho krajca chleba ktory je natenko natrety pomazankou ??? ja by som to ani neskusala 😖

montinka
12. sep 2013

@lydka84 no ved to neviem,ale ked ja mam taku chut na nu ked sme boli u nasich a mama ju robila...A tak co prinajhorsom zhresim a strcim si kulilincek,ked budem detom robit veceru zajtra.:-P

lydka84
12. sep 2013

@montinka zhresis a ides dalej aj tak sa da 🙂 ...ale radsej obecd ako na veceru 🙂

montinka
12. sep 2013

@lydka84 no tak si hodim po vajkach malilinky kustek chleba s pomazankou.:-P

lydka84
12. sep 2013

@montinka ono zdrava nahrada je jemny tvaroh miesto masla atak robit pomazanky ale tam zase miesas bielkoviny ... takze si sprav normalny obed a potomsi daj kusok aby si uspokojila chute a neries 🙂

mirkazvarka
13. sep 2013

ahoj, ako funguje táto dieta, poradte mi,dakujem...

walen
13. sep 2013

@mirkazvarka všetko nájdeš na :
http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...
stačí kliknúť na link.

cessy
13. sep 2013

@walen ahoj, vcera som uz isla spat, lebo tym ze priimam menej stravy, byvam straaasne unavena.
takze falona jaternica, recept som nasla tu ked som sa asi pred rokom chcela dat na tuto dietu 😒
uvarena ryza+uvarena sosovica. oreciem si cibulku do sklovita, pridam ryzu+sosovicu, poopekam, pridam majoranku , sol, korenie. hotovo. mne to velmi chuti 😉

cessy
13. sep 2013

takze ja dnes ovocnickovia, uz sa tesim, spravim si zas neaky ovocny salatik 🙂 a samozrejme vela, vela vody 😒

cessy
13. sep 2013

vcera na Uh veceru som si dala 2 BB keksiky so znizenym obsahom cukru, pochutila som si 😉

walen
13. sep 2013

@cessy podla receptu to ozaj vyzará na mnamku , najbližšie si to spravím už sa teším ako si pochutnám 😵
to aj ja sa stále chystám skorej do postele, ale akosi sa vždy niekde zamotám a potom ak sa dostanem do postele na spánok o polnoci tak som aj rada 🙂

peggulka
13. sep 2013

@cessy no parada, ty pekne 2 ks BB keksikov, a ja som spapala dost keksikov..heh. ale neva, dnes ovocnickovia..idem si spravim nejaky dobry salat ovocny.. 🙂) inak o tej stevii som uz vela pocula, len som to este nekupila, ano pozerala som to tusim v DMke, drahe to je..ale tak ked si raz za cas budem chciet spravit tak ako ty cestoviny s makom, tak tam ju supnem...aaa ozaj orechy nemozem?? ja mam rada aj s mletymi orechami a cukrom ( dam steviu 🙂) ) vazis sa zajtra??

cessy
13. sep 2013

@walen mne to velmi chuti a robila som to obcas aj ked som nemala dietu, najblizsie si to aj ja pripravim a dam aspom foto ako to vyzer, ale chutovo to okolo jelitka /jaternice ani nechodilo 😀 😎 😉

cessy
13. sep 2013

@peggulka ano keksiky len dva, lebo neako mi vcera celkovo nechutilo...
stevia je dost drha, ale ked casto nesladis, tak ti vydrzi velmi dlho, ja ju kupujem v zdravienke

cessy
13. sep 2013

@cessy ja sa asi zajtra nezvazim, lebo mam svoje dni a nechcem byt nemilo prekvapena, radsej pockam do druheho ovocňaka. a ty???

cessy
13. sep 2013

jeda ja si pisem sama so sebou, to posledne je pre teba
@peggulka 😀

peggulka
13. sep 2013

@cessy nesladim si caj vobec, ja pijem teda len zeleny, ale ak nahodou tak aj ovocny, ale ani tam nic z cukru, no a kavu vobec nepijem, doteraz som jej neprisla na chut 😀 u nas zdravienka nie je, teda nepocula som o nej..ale urcite ju kupim niekde, sa mi zda ze aj v tescu som zahliadla..a teda prasok, ano??

peggulka
13. sep 2013

@cessy ja sa budem s tebou vazit, vcera vela keksov, predtym den som sa prezrala na vecer, takze ani ja sa neodvazim stupit na vahu..ono to neni dobre, ako som ti pisala, ked sa budem vazit len 1x za tyzden, uvidis vacsi ubytok na vahe, to je motivujucejsie..aj ked tiez ma laka stupit na nu kazdy den, ale nema to fakt vyznam..nooo ty menzes, a ja zajtra idem na tyzden k mojej mame, takze sa bojim ze tam sa mi chudnut tak super nebude darit..uvidime, budem sa ale snazit 🙂) idem uz moja, hladna som a roboty mam vyse hlavy, balenie, upratovanie, este uvarit a napiect chcem..ach jaaaaj, dnes ziadne jedlo a este k tomu kolko fyzickej aktivity 😀 ale dobre tak 🙂

cessy
13. sep 2013

@peggulka u nas sa to vola zdravienka, ale inak je to obchod so zdravou stravou

cessy
13. sep 2013

@peggulka len davaj pozor aby si nekupila steviovy cukor, lebo tam je len neaky podiel stevie, ostatne je klasika cukor

cessy
13. sep 2013

@peggulka jeda ty ma opustas??? 😕 😔 😢 , budes chodit obcas aj sem na kona 😕

peggulka
13. sep 2013

@cessy neopustam, budem tu kazdy den 🙂) aj mamina ma net 🙂)) 😲

cessy
13. sep 2013

@peggulka ako??? ja som dnes na hrozne... 😝 , uz mi ide krkom, nic ine som si nezobraola ☹