• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
@zujka2 a za aky cas si tak super schudla? :slight_smile: ja bohuzial teda dneska este nezacinam..asi je to tym, ze sa mi blizi menzes, tak uz rano som sa zobudila hladna :D
17. sep 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ahoj partacka..tak ako sa drzis?? ja celkom oki, dnes rano banan, potom nektarinka a teraz som si spravila ovocny salatik - hrozno, hrozno, hrozno a k tomu nektarinka..zaliala citronovou stavou, troska cukru, a celkom dobre sa to papa..mam domace hrozienko..ale inak dnes som nervna ako pes..dufam ze to dnes vydrzim..a zajtra co?? ja dam prazenicku ..si mi narobila naposledy chutky.. :slight_smile:
17. sep 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peggulka dobre ranko.ja som tiez vcera nebola vo svojej kozi.hlava ma bolele,nervozna som bola.a dnes rano sa mi hlava veeelmi tocila.ale uz je dobte,dala son si nektarinku,pohar vody a uz fungujem :unamused:
18. sep 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peggulka no a dnesny obed ??ani netusimy :unamused: . Ostala som s malym doma,tak hadam nieco stvorim
18. sep 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduss ahoj, tak ja som sa rozhodla ze napevno zacinam v piatok keby bolo cokolvek, tak ak si nezacal a chces sa pridat budem len rada :slight_smile:
18. sep 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ahoj :slight_smile: ja som tiez este nezacala..ale ja by som chcela zajtra ak as mi podari..som si to vyratala na vikendy, ktore nebudem doma, aby mi vysli dni, ktore budem moct dodrziavat :slight_smile: ale budem cca priblizne rovnako :slight_smile:
18. sep 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduss no tak ma aspon budes inspirovat co papat :slight_smile:
18. sep 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 práve rozmýšlam, co si dam zajtra..ale uvazujem nad omeletou s prazenou cibulkou :slight_smile:
18. sep 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduss ja cibulu vobec brrrrr
18. sep 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 no ja praveze ano :slight_smile: ale tak kazdy ma ine chute..neches ist zatra so mnou? :P ..ci zajtra mas este nejake oslavy? :slight_smile:
18. sep 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduss nechcem mat v nedelu hned ovocie tym ze budem doma radsje si nieco dobre urobiim preto som chcela zacat az v piatok ze s amozem vysantit cez vikend v kuchyni
18. sep 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduss a chcela som sa opytat zacinas zase s cvicenim od tej tej 30-tky od jill ? ci ako?
18. sep 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 jasne, tak to potom chapem :slight_smile: vies co, skoncila som tych 30 dni a dala som cez pupok skoro 10 cm dolu a cez boky 7...bez upravy teda stravy, kedze 90dnovku som nedodrziavala..teraz by som chcela mesiac drzat dietu a potom sa azsa hodit na 30 dni..ale uz aj so stravou, ale paradne mi to spevnilo telo, lepsie sa citim
18. sep 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduss krásne 10 cm bez upravy stravy??? waaaau ....no ja chcem začať tiež cvicit a kedze citam o tych tvojich ubytkoch tak to asi skusim s Jill aj ja.... uvidim ako mi to pojde,,,,,,
18. sep 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 urcite ti to pojde dobre :slight_smile: ale treba vydrzat..mna pri tych druhych 10 dni boleli strasne kolena, ale cvicila som aj cez bolest a vyplatilo sa
18. sep 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak dobre ranko babule, dneska som nastartovana na 100 %..haha..som zvedava dokedy mi to vydrzi :D hadam co najdlhsie :D :D a vam sa ako dari? nema niektora z vas dneska prvy den? alebo resp. bielkoviny? :slight_smile:
19. sep 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduss moja sice som pred chvilou napisala prispevok, ze zacinam dneska, ale asi zacnem s tebou, ved ja potrebujem niekoho, s kym budem narovnako a budeme sa tahat..
19. sep 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 moja sice som pred chvilou napisala prispevok, ze zacinam dneska, ale asi zacnem s tebou, ved ja potrebujem niekoho, s kym budem narovnako a budeme sa tahat..
19. sep 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,tak ja man dnes skroby a robim si polievku
19. sep 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magica 78 robim si tu s ryzou,zemiackami a karfiolom
19. sep 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduss tiez sa chystam zacat cvicit,len neako sa neviem nakopnut :confused:
19. sep 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggulka ahojky,co dnes papas????
19. sep 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no ahoooj, tak ja prave chrumem tvoju falosnu jaternicu..mnami, chuti mi to, len ja som si do ryze dala troska kari korenia...ale vyborne..heh, a ty polievocka teda, heeej?
19. sep 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, dnes mam 3. tyzden diety, doteraz som dala dole 4kg, ale tento posledny tyzden neslo zo mna skoro nic dole..hm...ja este musim dat - 8 kg :slight_smile: tie co to uz mate za sebou, tak ako to je s tymi kg? viem ze to uz pojde pomalsie ako prve 2 tyzdne, ale zeby az takto?? ako sa vam to spomalilo, cca kolko kg ste schudli za tyzden potom??
19. sep 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy
ono musis byt na to tak psychicky pripravena a rano sa zobudit s tym pocitom, ze tak a teraz idem cvicit..ale neboj, budeme tu cvicit neskor viacere, tak snad ta to nakopne a motivuje
@peggulka myslim si, ze ked nemas nejaku nadvahu, teda dohromady si chcela schudnut len 12 kil, tak to ide pomalsie ako pri niekom, kto ma 20 :slight_smile:
19. sep 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduss heh..tak to ste mne nepotesil :slight_smile:) heh...
19. sep 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggulka neboooj,pomaly, ale isto.len musime vydrzat :wink:
19. sep 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggulka ale ved 4 kila za tri tyzdne je super..neboj, musis byt len trpezliva a pojde to :slight_smile: aby som ta ale povzbudila, tak moja mama ked drzala pred par rokmi tuto dietu, tak sa jej vaha zastavila tiez asi na dva tyzdne a uz to chcela vzdat a zrazu v priebehu par dni islo zasa dolu vela..2-3 kila
19. sep 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy ja viem, trpezliva.... ked toto nie je moja silna stranka :sunglasses:
19. sep 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduss no super, tak ako ja to ani nechcem zabalit, zatial mi to vyhovuje, nemam s tym stravovanim vacsi problem, len ked prve 2 tyzdne, krasne - 4kg a teraz po tyzdni asi ani gram..teda neviem presne som u nasich maju inu vahu, ale nemyslim ze islo dole nieco, mozno par gramov..ale ja sa nedam, este ved mame pred sebou 2 mesiace a tyzden, coby som robila keby som hned schudla tych 12kg?? ono si to moje telo urcite pekne rozdelilo na cele 3 mesiace :slight_smile:)))
19. sep 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok