90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
14. dec 2013

@lydka84 ahoj ten recept poznam fantasticky.a ano vysipes na pekac lg soli a das na to cele kura umyte a das zapiect z obidvoch stran.velmi je to fantasticke chrumkave a chutovo super len tasko sa potom da otstranit sol z pekaca ale stoji to za tu chut .inac sa ospravedlnujem za pravopis mam dizleksiu a pusa my ide lepsie ako pisanie :D

lydka84
14. dec 2013

@misena741

kuskus - zistim musim to najst
soja ako strukovina je škrob
tofu a sojove maso je podla mna bielkovina (niektore si ho davaju ako skrob + ryzu, co je podla mna zle)
maso mozes aj bravcove, možeš každý druh masa je to na tebe ale pozor bez koze , ale samozrejme radšej chudšie
lanova muka je UH - vsetky muky - obilniny su UH

v bielkoviny mozes jeden druh bielkoviny ( maso, syr, ryby, tofu, sojove maso, vajicka, mlieko, tvaroh,morske plody) + zeleninu + vyvar + krajec chleba

v škroby mozes: fazula, hrach, soja, sosovica, cizrna, ryza, zeniak (mozes ich aj miesat čiže zemiaky + soja, sosovicovy privarok + zemiaky v supke) + zeleninu + vyvar + krajec chcela

v UH mozes cestoviny s roznou zeleninou ( ja milujem so spenatom alebo s domacim kecupom), pizza s paradajkovou omackou, sampionamia zeleninou, slane pecivo, pracliky, slane kolace velkosti pizze z kysnuteho aj nekysnuteho cesta, palacinky bez vajec a muky ( alebo lievance) , ale ja pohanka, jacnem, proso a ine obilniny ... polenta - kukuricna kasa

vitaminy : ovocie, orechy, semena, popripade zeleninu

andrea1516
14. dec 2013

@lydka84 kuskus je z krupicie z pšenice, ječmena alebo prosa cize ho vieme zaradit do uhlohydratov

lydka84
14. dec 2013

@andrea1516 myslela som si ale nemam ho doma a nerobila som nikdy takze som si nebola ista na 100 %

andrea1516
14. dec 2013

ani ja nie ale mame google tak som to vyhladala 🙂

misena741
14. dec 2013

@lydka84 diky,velmi si mi pomohla.myslela som,ze kysnute nie.pagaciky byvaju bud zemiakove,alebo oskvarkove.ale tie asi nie. 😉

lydka84
15. dec 2013

@misena741 prečo nie, veď mne sa tá dieta páči preto, že skutočne je tu zakázaná len jedna vec a to je alkohol, ale čo sa týka papania môže sa úplne všetko 🙂 .................je to len o tom aby človek nejedol pagače každý UH deň ale aj niečo dietnejšie sem tam ..... 😉

lydka84
15. dec 2013

@misena741
andrea1516 to našla za mňa 🙂 kuskus je z krupicie z pšenice, ječmena alebo prosa cize ho vieme zaradit do uhlohydratov

misena741
15. dec 2013

@lydka84 dakujem,

misena741
18. dec 2013

Kde ste?Pokracuje niekto? 🙂

andrea1516
19. dec 2013

@misena741 ahoj ano ja dalej idem bola som u lekara dneska a vracia sa my na pecen rakovina aj na tuto novu takze ja musim a chcem bojujem.tebe to ide ako?

misena741
19. dec 2013

@andrea1516 to je mi luto.mne tak pomalicky,kilo za tyzden.cez sviatky pokracujem,nechcem prerusit.zajtra mam uh,tak peciem grahamovy osuch.uz sa tesim.v nedelu mam 2 volny,dufam ,ze prezijem ako prvy.chcem drzat aspon do marca,nielen 90 dni.no uvidim.

andrea1516
19. dec 2013

@misena741 dakujem som bojovnicka uz som bola pri brane smrti ked my robili transplantaciu tak to zvladnem tiez musim...aj ja ju chem robit dalej a som rada ze ju robis tiez opcas sa my velmi zide nakopnutie .ja som prvi tyzden schudla 2kg a teraz nic .mna caka zajtra skorobvy den .mne sa paci tato dieta lebo ja som snou pred 4roky schudla 15kg a t som robila len 74dni takze som nabita ze to musi ist dole.ospravedlnujem sa za pravopis zial je to moja slaba stranka od malicka mam daku poruchu ale pozde sa na to prislo tak dufam ze sa to pomne da citat.a kolkaty den uz robis tuto dietu?co som sa pitala znamej aj ona my vravela ze nazaciatku schudla 1,5kg a potom uz len 1kg alebo aj 0,5kg ale ona nemala taku nadvahu ako ja tak tak ale hlane je aj to ze sa clovek po nej citi dobre

misena741
20. dec 2013

@andrea1516 ja uz v nedelu koncim 2mesiac.tiez som mala obrovsku nadvahu,este stale mam podla tabuliek 19kg navyse.dobre som sa vyzrala ☹ .az sama nechapem ako som to mohla takto nechat.je dobre ,ze sme aspon dve,aj mna to povzbudi.aj cvicis?ja som si teraz na vianoce kupila rotoped,troska cvicim s cinkami,a brucho.

andrea1516
20. dec 2013

super a kolko si zatial schudla dokopi?no necvicim zatial lebo som mala problemi y nohou ale uz chcem zacat pocas sviatkou mam pas tak na nom behat presnejsie richla chvodza .a planujem plavanie a saunu ale neviem kedy sa tam dostanem.ale musim .budeme sa navzajom kopat a dodavat si sili to ma tesi 🙂

misena741
20. dec 2013

@andrea1516 zatial som schudl 29 kil.vazit s budem a stedry den,dufam,ze budem mat minus 30kg.uz sa neviem dockat vazenia. 🙂 dnes mi prisiel rotoped,dufam,ze budem na nom poctivo slapat.ty si kolko schudla,a jolko este planujes?

misena741
20. dec 2013

@lydka84 ahoj ja pokracuje aj cez vianoce.dufam,ze sa k nam vratis po sviatkoch.chcel som sa este spytat,moze m obcas vypit cocacolu zero?

andrea1516
20. dec 2013

@misena741 wau schudla si uzasne ja planujem do 20kg ale ja som len na zaciatku diety robim ju druhy tyzden a zatial malinko ale som trpezliva ...a nechcem snou ani ja skoncit mam knihu aj dvojku dalsich 90dni a uz by som sa chcela stale stravovat podobne v principe odelena strava no uvidim ake budu v njanuari pecenove vysledky ale ak bude vsetko o tich 20-23k g my treba aby mi dovolili mat babo zatial nesmiem :(ale uz vydim ze premna budes velka moticacia 🙂

ivkanatalka
20. dec 2013

žienky, poviem vám, že táto diéta je, pokiaľ sa dodržuje účinná, ale ak s tým prestanete (čo je veľká pravdepodobnosť) jo-jo efekt vám garantujem a to je potom sklamanie...treba dodržiavať "cica nežer" nejesť sladké moc často, nepiť colu atd. Jesť veľa ovocia a zeleniny a netreba ani nejako extra cvičiť a pôjde to dole 🙂

andrea1516
21. dec 2013

@ivkanatalka ahoj suhlasim je ucina ale aj v knihe je pisane ze tento sistem jedenia je na cely zivot .ty si ju tiez rbila,kolko sa ty podarilo schudnut*?

lydka84
21. dec 2013

@misena741 ahoj , ked obcas tak jedine na UH ...ale bacha na vsetky koly obsahuju nieco co kostiam "ublizuje" a rozpadavaju sa ..... moc to s nou neprehanaj .....

lydka84
21. dec 2013

@ivkanatalka .... skoda len ze toto neplati na kazdeho ...niekto moze jest ovocie zelninu vyhybat sa nezdravemu a sladkemu ale kvoli inym zdr. problemom napriek tomu nechudne a v horsich pripadoch pribera ...... a je ucina tak ako vsetky ostatne .... je to o tom co clovek urobi po nej ale na zhodenie kil je skvelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ivkanatalka
21. dec 2013

hej hej...na zhodenie je skvela, ja som ju neskúšala, ale kamoška s ňou krásne schudla a pomerne rýchlo...no potom poľavila a mala viac kg ako pred diétou, a málokto to vydrží dodržiavať celý život...ja na diéty nie som, aj teraz tak vyzerám rok po pôrode nič moc a nikdy som sa nestravovala bohvie ako zdravo, mám rada aj rezeň aj sviečkovú a aj počas môjho akoby chudnutia som to jedla ale normálnu porciu na obed 🙂

misena741
22. dec 2013

Tak druhy vodny den uspesne za mnou 🙂 ,tesim sana zajtrajsie vazenie.dufam,ze aspon kilo dolu 🙂

andrea1516
23. dec 2013

@misena741 gratulujem sikovna si velmi .kolko vodi si vypila?ja som vodni den vydrzala len raz a to som 7litrov vodi vypila.takze sme densak spolu narazna bielkovinovom dni🙂co budes mat na obed?

misena741
23. dec 2013

@andrea1516 ahoj vypil som asi 4 l.zvladla som to uplne super.dnesne vazenie ma milo prekvapilo,minus 30,5 kg 🙂 .najlepsi vianocny darcek,tesim sa 😉 .dnes som ranajky nestihla,na obed 100 g ryby,dusena zelenina asi 200 g,pecivo celozrne.n veceru asi 50 g tuniaka n zelenine.zajtra si dam na ranajky mango,obed pecene zemiaky a kys.kapusta,vecer to iste.salat a ryb sa nekona.ty co budes zajta varit?inak je super,ze mame rovake dni.mozme si vymenit recepty.uz si sa vazila?

misena741
23. dec 2013

@lydka84 dik,ja to fakt len vynimocne.i ked nechapem preco len v uh dni?aj ma tak napadlo .ze v uh dni mozes vecer zakusok,tortu....,zle aj tam su vajcia,maslo.nevadi to? 🙂

andrea1516
24. dec 2013

@misena741 si sikovna ja som to nezvladla trosku som podvadzala ale nehnevam sa na seba idem dalej obit

lydka84
25. dec 2013

@misena741 lebo UH je taky volnejsi kde mozes takze aj sladke napoje lebo kola light a zero vraj nemaju cukor ale umely maju takze je to do sladkeho skor.....a ako pises v uh je kolac ktory je z kadecoho to je taky volnejsi den celej 90-tky a nastastie sa stale opakuje 🙂

andrea1516
26. dec 2013

@misena741 ahoj no ako podarilo sa ty to dodrzat?ja som papala sladke ale salat a rezen a nic vyprazane som nejedla ale aj tak som pribrala 0,80deka ale kaslem na to dneska uz mam vitaminovy den a zajtra uz podstivo zase bilkovinovy 🙂