90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

luciap
22. okt 2008

Anaret - dakujem 🙂 .

aniel
23. okt 2008

🙂 😵

luciap
24. okt 2008

Tak ja mam dnes vodovy den, teda presnejsie, mala som mat 🙂 . Rano som si dala banan, potom jogurt, nejake susene ovocie a dva kolace. Na vodu sa podoba akurat caj, co som si uvarila 😀 . Vzdala som to dnes, pretoze ma caka tazky vecer a noc - najprv koncert, potom chata s kolegami do noci a to by som na vode asi skapala. Este keby som tak mohla ist spat o 20, tak mozno hej. Takze asi dnes neoficialne dietu koncim. Skusim sa udrziavat a velmi nekombinovat, asi skor na baze 90-II. Dakujem vsetkym za pomoc, hlavne psychicku. Nie vzdy je to jednoduche. Ak budem stihat, tak zabehnem na volny pokec po 90.
Nasla som tu fakt zlate baby - aniel, miresta, anaret, twins, lucxy, veronkaj a aj ostatne... 🙂 😵

lucxy
24. okt 2008

luciap to je jasne kebyze mam ist aj ja zurovat tak by som urcite nepila vodu tak si ju daj niekedy cez tyzden
no a pripoj sa do diskusie volny pokec 🙂

aniel
24. okt 2008

luciap,tak asi môžeme už v tejto téme skončiť,ty už si tu bola asi posledná,čo sem pravidelne chodila.Prejdi do tej druhej témy.My už sem chodíme viac-menej kvôli tebe aby si tu nezostala sama.Neviem ,ale už tuším ,že je tu len alka 🙂

pavlita
24. okt 2008

Ahojte kocky, neviem, ci sa mozem pridat,pozeram, ze tu asi koncite, ci co????

...ale prave drzim piaty den 90-dnovku a dve kilka su dole, tak sa velmi tesim...uz som ju drzala raz, vydrzala som vtedy dva mesiace, schudla som 8 kil...ale zase som zacala zrat a nabrala som to spat...teraz som uz odhodlana vydrzat az do konca...lebo mam kopec kamosiek, ktore zhodili krasne a uz nepribrali, ked dokazali este tych dalsich 90 dni ranajkovat len ovocie... teraz mam 70kg/vyska 165/ a chcela by som ist na 60kg /resp.58, ako pred detmi/

aniel
25. okt 2008

pavlita-samozrejme,že môžeš,my máme teraz pauzu.Ja som zhodila tiež 8kg.Určite ju budem držať ešte raz ,ale neskôr

twins
25. okt 2008

ahojky luciap vidim ze uz si na konci ja som posledne dva tyzdne uplne zhresila takze dietku uz nedrzim na buduci tyzden idem vo stvrtok na tu svatbu tak uz je aj tak neskoro potom pridam nove foto ale nie je zo mna manekinka chcela som este vyskusat dietu co ma aniel ale kedze sa tam je len vsetko od mlieka tak som to vzdala lebo beriem antibiotika a tam sa mlieko nema konbinovat s liekmi takze aka som taka som skusim neskor pokracovat potom by sme sa zas mohli vsetky dohodnut a niekedy to zasa skusit a ozaj drzim palce v novej praci

pavlita drzim ti palce aby sa ti podarilo co najviac schudnut a dufam ze sa tu pozbierate taka super partia ako sme boli my dost to pomohlo ale ak by si si tu nikoho nenasla prejdi do nasej temy po 90dnovke II-volny pokec

simka ty este drzis tuto dietku?

tak dobru noc

aniel
26. okt 2008

😉 😉

aniel
27. okt 2008

sem už asi naozaj nikto nechodí 😠

luciap
27. okt 2008

Aniel - a predsa niekto chodi 😉 . Len som nestihala odpisovat, mali sme hekticky vikend, ale zase perfektny - bez deti (boli s otcom), tak sme si to vychutnavali. Co sa tyka jedla, jedla som vsetko, co bolo k dispozicii, budem musiet davat vacsi pozor, aby som nebola velmi rychlo tam, kde predtym.

Twins - uzi si svadbu 🙂 . Som zvedava na nove foto.

anaret
27. okt 2008

milé zlaté babuľky, je naozaj fajn, že sme sa tu zišli taká fajn partia a veľmi sme si pomohli...

lucia, aj tak si super, zvládla si to napriek všetkému a pocitu, že to nemá zmysel...podržali sme Ťa tak ako my sme sa navzájom...táto diéta je dosť náročná a takáto podpora je úžasná a nevyhnutne potrebná...

držím palce aj pavlite, aby si tu našla baby, ktoré sú na tom podobne... bolo by jej ľahšie...lebo keď prejde na našu tému, tak my už hrešíme a to by bola pre ňu zlá motivácia....

twins, uži si svadbu a vytancuje svoje schudnuté telo... maj sa fajn...

ak Boh dá, možno sa niekedy stretneme...aj v skutočnosti....

zoescott
29. okt 2008

Kocky nevedeli by ste mi tu dietu poslat na mail? ZoeScott@azet.sk 😨 pliiiiis .... a diiiiik

zoescott
30. okt 2008

Ahojte, mam jednu otazocku, Ak teraz zacnem dietovat a potom dietu parkrat prerusim resp. porusim, zastavi sa mi chudnutie alebo nie? Mam radsej pockat? Lebo ideme na stuzkovu, a taktiez nechcem nejest cez vianoce ... bude to problem ked dietu porusim na stuzkovej a na vianoce?????

aniel
30. okt 2008

zoe-máš to poslané.Ja som to porušila viackrát a preto som toľko neschudla,ale dobre padlo aj tých 8kg

zoescott
1. nov 2008

dakujem dakujem za poslanie ... rozhodla som sa zacat v pondelok, drzite mi palce???

lucxy
1. nov 2008

zoescott neboj nic zvladnes to, ak mas silnu volu tak to vydrzis,,,,, 😉

aniel
2. nov 2008

ZOESCOT-TAK ,TAK 🙂

alka875
2. nov 2008

ahojte babulky,tak ako kilečká ubudajú? mne sa to nejako zastavilo a nie a nie dole
😒

zoescott
2. nov 2008

alka875 a kolko si schudla, a za kolko???

diky kocky, tak snad sa aj mne zadari 😀 nejake to kilecko dat dole ... dufam ze natrvalo ... 😝

aniel
3. nov 2008

zoescot-určite sa ti zadarí a keď k tomu pridáš aj cvičenie ,určite to pôjde rýchlejšie 🙂

zoescott
3. nov 2008

fuuu cvicenie 😀 no ja by som tak rada chodila do fitka, lenze mne sa nepaci, ze to je vecer, lebo ked moj mily pride o stvrtej z prace a ja by som o piatej mala zasa odist, tak to sa mi moc nechce. Keby najdem nejake take fitko, kde by som mohla chodit doobeda, pred skolou alebo ked mam medzi hodinami vacsie okno ... a doma sa prinutit nedokazem ... mam milionpatsto dvdciek s cvicenim - a tam si spinkaju na policke 😀

aniel
3. nov 2008

klikni si na tému chcem sa opäť zmeniť,kto sa ku mne pridá a tam na prvej strane mimikyky dala takú stránku cvičenie,možno ti to bude vyhovovať.Ja som mala prvý týždeň takú svalovicu ,že som si nevedela ani sadnúť 😉

aniel
4. nov 2008

zoescot-kam chodíš do školy alebo na vysokú?Neviem ti odhadnúť vek vyzeráš veľmi mladučká 🙂

zoescott
4. nov 2008

Hihi tak dakujem, vybrala som si dobru fotku do profilu 😀 prave koncim vysoku skolu, som v poslednom rocniku ...

... nie som po porode, len ma cakaju promocie a v lete kamoskina svadba a v roku 2010 mozno aj moja, tak potrebujem nejako vyzerat, a mam asi 13 kg navyse ... tak sa musim posnazit.

... na veceru som zjedla celu konzervu kukurice - hadam take mozem - inak sa cely den drzim ...

helkas
4. nov 2008

no tak ahojte po dlhom odmlčaní som sa ako stratená ovečka vrátila držím ešte stále dietu mám za sebou už aj druhú vodu koncom novembra by som mala končiť s dietou schudla som no neviem možno dosť možno málo ,ale som rada aj za ten úspech pre info mala som 86,90 a teraz 75kg dlho som stála asi 14 dní na jednej váhe ani hore ani dole ...pohlo sa to ďakujem kolegyňkám,že mi nedovolili skončiť a držia mi prsty tak sa netreba vzdávať len vydržať .....zdravím vás 😵

aniel
5. nov 2008

helkas- no ty si super,krásne ti to išlo dolu.

ja som si dala teraz delenú stravu,ale ako to sledujem,tak zatiaľ som jedla všetko ako v 90dnovke,tak môžem povedať,že je to aj devedesiatdnovka

zoescott
5. nov 2008

jajaj treti den zacina ... ale dnes sa tesim, lebo si spravim pizzu a na veceru nieco sladke moze byt ... jupiiiiiii ... a zajtra zelenina a ovocie ... no hadam to prezijem nejako 😀 a tesi ma, ze sa drzim na mineralke, ziadnu sladku vodu za dva dni - to je uuuuuspech 😀

aniel
5. nov 2008

ja si dám asi špagetky alebo možno tiež spravím pizzu ,deti otravujú.Oni by nič iné nemuseli 😉

alka875
5. nov 2008

aniel aká je tá mliečna dieta?