90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
4. jan 2014

@lydka84 co je Psyllium

vevericka2002
4. jan 2014

@andrea1516 ale ved ide aj o to ze kazdy ma iny typ postavy... co clovek to individualne priberanie, chudnutie... moja sestra napr. moze zjest aj slona o polnoci a nepriberie... su aj take extremy, ktore musia byt na nutridrinkoch a nic... ☹ ale to moj pripad nie je... 🙂 aj ked sa priznam ja som mala z coho priberat... sladke napoje, sladkostiii - aj cela cokina na posedenie a maskooo a naucila som sa vela na chlebik... a teraz len cista voda a delba surovin... 🙂

vevericka2002
4. jan 2014

@lydka84 nas stacionarny bicykel hrdo zastava vesiak... 🙂

matamisi
4. jan 2014

@beani mam...kazde rano si na lacno za lyzicku davam a zapijam pol litrom teplou vodou :-P

lydka84
4. jan 2014

@beani kupis to najlacnejsie v potravinach alebo v lekarni
chuti to divne respektive nijako len sa to lepi na usta 😀 😀 , funguje to tak ze ked sa to spoji s tekutinou, a zvacsi to svoj objem viac ako 20 krat ,a vytvori to zelatinu, pekne to cisti traviaci trakt a pomaha stolici ......a samozrejme mas pocit ze mas plny zaludok aj ked dokopy v nom nemas nic 😉
ja som to robila tak ze rano na lacno som si rozmiesala 2-3 ČL v 1 dcl vody vypila a zapila dalsimi 2 poharmi vody ... a hotovo ....da sa to este davat do jogurtov ale nie pri 90DD kedze ranajkujeme ovocie.....
odporucam hned umyt pohar aj lyzicku ktorou to rozmiesas nakoko ked to zaschne tak sa to strasne zle umyva 😉

andrea1516
4. jan 2014

@vevericka2002 no ja som typ co pribere aj ked sa nadycha ale co uz ja ani nechcem byt chuda od kedy my dali krv ako malej ani nie som ide my o zdravie a aby mi lekary dovolili rodit a cca tich 20kg a som nesmierne stastna a spokojna

andrea1516
4. jan 2014

@matamisi pametam ty si tu spominala ze to pijes a pomaha ty to?myslim Psyllium?

mirkapramukova
4. jan 2014

@lydka84 presne pre to si ja nalozim na veceru dost sladkeho.Ja milujem sladke a keby som nezjedla dost sladkeho dnes tak urcite zhresim v iny den.

lydka84
4. jan 2014

@mirkapramukova sak toto ze ja som sice zastankyna zeleniny a zdravej vyzivy ale pojem tolko sladkeho ze sa vlastne ani necudujem ze sa gulam .... 🙄

beani
4. jan 2014

@lydka84 ´ˇdakujem Ti za info, ja som si to už naštudovala pred tým ako som si to objednala 🙂 Len vieš ako teória je teória a mňa zaujíma či to aj vážne akože "falošne " zasýti 🙂

zeleny_cajik
4. jan 2014

Caute, mozem sa pridat? Tiez som zacala po Novom roku 😅 Dnes som mala uh den, strasne som si vychutnala pizzu na obed, kolac vecer mi az tak dobre nepadol, tak som si zacvicila a aj tak hp citim v zaludku ako balvan.
Potrebujem schudnut tak 6-8 kg. Cvicim zostavy z fitnessblender.com, odporucam, je tam pre kazdeho nieco podla problemovych zon a dtupna zataze.
Pred svadbou (6r. Dozadu) som tuto dietu drzala a schudla som za 30 dni 5 kg (haha, som si vtedy myslela, ze som tucna, keby ma posunuli v case a videla by som, kam sa dopracujem, asi by som si to rovno hodila), potom som s tym sekla, ale nepribrala som az kym som neotehotnela (asi po roku). No a odvtedy zle-nedobre, dve deti za sebou, nepravidelna strava, malo pohybu... ved to poznate.

lydka84
4. jan 2014

@beani mne to pomahalo ale plati tu to ze vela vody za tym aby to fajne nasiaklo .... zo zvedavosti si to urob v sklenenom pohari jedna CL a zalej vodou a uvidis co to je za zazrak 😉

lydka84
4. jan 2014

@zeleny_cajik vitaj medzi nami, zapis sa nam do tabuliek aby sme vedeli o tebe vsetky a hura do chudnutia ....taku informativnu spravu odomna so smailiky najdes na strane 1510 🙂

matamisi
4. jan 2014

@andrea1516 ja to pijem hlavne aby som nemala zapchu a hemeroidy...teraz chodim kazdy teti den na velku pred tym som aj 5_6 dni nebola a hemeroidy mi tiez zmizly konecne...a zasiti ma to poriadne len nasilu si teraz davam ovocie aspon trochu...🙂

andrea1516
4. jan 2014

@matamisi poznnam to ale mne sa to dako ustalilo a ja mam problem z jedenom vecer cez den jem velmi malo

beani
4. jan 2014

@lydka84 jajaaaaaaaaaaj tak ja popijem vody habadej 😀 rano si pripravim cistu vodu s troskou citron do2 lit.dzbanu a popoludni znova do 2 lit. dzbanu, okrem toho do litrovej kanvice si uvarim cajik rooibos- bio, samozrejme nesladený a okrem toho vypijem este 2 pohare (a teraz ma neukamenujte) cajiku pre dojciace mamicky 🙂 kedze dojcim svoju 5 mesacnu dcerku. Zatial je vsetko ok. tak dufam ze to tak aj ostane, samozrejme keby som spozorovala ze mam menej mliecka tak s tym seknem 😖

vevericka2002
4. jan 2014

@andrea1516 ja to beriem tak, ze ked podvadzam, nemam sa na co vyhovarat, ze to nezabralo tak, ako som si predsavzala, no nie? 🙂 takze v konecnom dosledku mam sa na co vyhovarat. ale musime sa povzbudzovat na to sme tu, a aj ked je maly prehresok nehadzat flintu do zita, ale bojovat dalej... 🙂

lydka84
4. jan 2014

@beani ja vypijem denne tak 2,5 litra vody s citronom a k tomu 1,2 l bylinkovych cajov + kavu 😝

beani
4. jan 2014

@lydka84 jj aj ja kavicku na to som celkom zabudla 🙂 ale len taku slabsiu nesladim ale trosku mliecka musi byt 😉

zeleny_cajik
4. jan 2014

@lydka84 ďakujem. K váhe som sa priznala a pomeriam sa zajtra… nalačno 😀

andrea1516
4. jan 2014

@vevericka2002 suhhlasim ja tiez dam tich 90dni a potom dasich 30aspon a bavi ma to velmi aj to ze si davame radi menime recepty a pomahame si je to super

misena741
4. jan 2014

@andrea1516 super,gratulujem 🙂

vevericka2002
4. jan 2014

@andrea1516 ale aj chuducke baby maju problem s tehotenstvom. ☹ a presne tak ako si povedala, ma ist o zdravie. podla mna je tato dieta zalozena na spravnom stravovani a nie miesani potravin a ich naslednom hniti v nas, kedze v zaludku to stoji lebo chudak nevie co skor ma travit. tak sa na to vyprdne a my mame v sebe viac kil odpadu... 🙂 tak to vnimam ja. a btw. k tomu physilliu, to je fajne vec na pravidelne vyprazdnovanie a zbavenie criev tych zhnitych kuskov, cize o krok viac ku ociste. a este ja napr. milujem kavu s mliekom, ale nesladim, to mlieko mi ju zjemni. sladila som 5 CL cukru, ale na vyske som sa oducila. ale odkedy sa snazim zdravsie zit, tak pijem caro, na bielkoviny s mliekom a ostatne dni zatial cistu, ale musim vymysliet na skrobovy den ryzove mlieko a na sacharidy nejaku rastl. nahradu. 🙂

andrea1516
4. jan 2014

@misena741 a k comu my gratulujes:D?

lydka84
4. jan 2014

@beani v toms me rovnake cukor nie ale mlieko musi byt aj ked idem skusit od urorka horku kavu som zvedava kolko dni vydrzima ci si zvyknem,

andrea1516
4. jan 2014

@vevericka2002 uplne suhlasim ja som to tu uz tiez pisala,,,ja verim ze zo mate taske aj chude baby mam zname co im to trvalo ale u mna je to komplikovane trosku lebo som skoro dva roky po transplantacii pecene a berem imunosupresiva od ktorich sa pribera dost ale drzia novu pecen tam kde ma byt lebo by ho telo vyhodilo a robili mi biopsiu cca mesiac a pol dozadu a aj nova pece zacina byt chora a docent my poradil aby som schudla aspon na tu vaho ako ma prepustili a zatial sa mu o babetku aj bojim zmienit len doktorka o tom vie ale to musim cca 20kg min dat dole a musia my vysadit lieky kym neotehotiem a po cely cas leno babo y bolo postihnute alebo mrtve ...takze mne o krasu a tak nejde ide my o zdravie a o dietatko...sice mam jednu dcerku ale ona je priatelova presnesjie aj moja lebo mama o nu nema zaujem ale myslim ze uznas aj ty ze to co vynosis je uplne ine ...takze preto je hlavne zdravie a ludska pohoda a premna su kila len cisla dvolezite je aby bol clovek zdravi

beani
4. jan 2014

@lydka84 ja inac milujem ciernu silnu kavu zalievanu bez cukru a mlieka 🙂ale teraz kedze dojcim si ju dovolit nemozem tak si davam len slabu nescu s mlieckom 🙂

zeleny_cajik
4. jan 2014

@vevericka2002 Dnes som skusila kavu namiesto smotany s mandlovym mliekom a celkom sa mi to pozdavalo. Bez nicoho mi nejde dolu krkom, pokial nie je fakt vynimocne chutna a to kavy z Dolce Gusto nie su 😝

lydka84
4. jan 2014

dievcata, chcem vas poprosit aby ste kazda pridali aspon po jednom recepte k tym trom dnom ( ak viete tak aj k vitaminom a k ranajkam ) aby sme mali z coho cerpat inspiraciu ...mne uz pomaly dochadzaju napady
ďakujem 😝
https://www.modrykonik.sk/group/5470/